V Sme. sk – tolerancia bláznov a pomätencov!

Veru, tak!

Ako inak nazvať komentátora Sme.sk Petra Schutza, ktorý si dovolí napísať niečo také – „Ako sa stavať k Ficovi nezaujato“ – https://komentare.sme.sk/c/23461960/ako-sa-stavat-k-ficovi-nezaujato.html

a vedenie redakcie – Beata Baloghová, ale aj majitelia tohto „pravdu“ píšuce a nenávisť „nešíriace“ médium, sú s tým úplne v pohode!

Ich dvorný komentátor Peter, tento svoj článok uzatvára takouto vetou – „K politickej moci, ktorá siaha na osobné slobody, základné práva a chystá sa uvrhnúť štát pred 1989, môže pristupovať nezaujato, „vyvážene“ a „objektívne“ len masochista a blázon.“

Je toto možné?!

Toto napíše ten, ktorý v rokoch covid „pandémie“ doslova vyzýval na porušovanie základných ľudských práv, na totálne obmedzovanie osobných slobôd Slovákov, ba čo viac, on sa jasne písomne, verejne vyjadril na fyzické utrpenie tých, ktorí sa nenechali resp. nechceli nechať „zaočkovať“ experimentálnou covid „vakcínou“ a prial im, aby – „kvičali ako tie svine na bitúnku“(!!!)

Vie si niekto predstaviť, že by v tých časoch covidových (ale aj dnes) napísal nejaký komentátor (alebo napr. aj ja len tu v nejakom mojim článku), vtedy umlčiavaných alternatívnych médií, že by všetci tí, čo sa nechali „zaočkovať“ experimentálnou covid vakcínou, mali – „kvičať, ako tie svine na bitúnku“(!!!)

Ak by som to napísal ja, čo samozrejme by som nikdy nenapísal, tak môj článok by tu visel 3 sekundy!

Ak by niečo také napísal niektorí z komentátorov vtedajších alternatívnych médií, tak také médium by bolo okamžite zablokované a s najväčšou pravdepodobnosťou by aj čelilo nie len verejnému mediálnemu lynču napr. aj v Sme.sk a práve ich dvorným komentátorom Peťom, ale by čelili aj trestnému stíhaniu!

Trestnému stíhaniu za xenofóbiu, za nabádanie na likvidáciu jednotlivcov a národa a tak podobne!

Ale keď niečo takéto napíše komentátor Sme.sk, tak je to len jeho názor!

Je vôbec možné, že tento komentátor Sme.sk napíše, že dnes sa na Slovensku porušujú osobné slobody a ľudské práva, keď si píše, čo chce, dokonca vystupuje vo verejnoprávnom médiu – STVR – https://www.youtube.com/watch?v=wKt7lY1i9wQ (???)

Ako môže niekto takému to a jemu podobným médiám (napr. Denník N, Aktuality.sk…) ešte po týchto bludoch, blúzneniach, poblázneniach, pomätenostiach…vôbec, čo i len minimálne dôverovať, nech už napíšu hneď aj pravdu???!!!

Tento svoj článok ukončím tak po Peťovsko Schutzovksy – , kto dôveruje médiám, ako sú Sme.sk, Atkuality.sk, Denník N…, tak je – „len masochista a blázon.“(!!!)

Ukrajinská šéfka EK Урсула фон дер Ляєн, už má postarané o prezimovanie Ukrajiny na zimu 2026/2027. Pre EÚ zatiaľ riešenie nemá!

26.02.2026

Ukrajinská šéfka Európskej komisie, Európskej únie – Ursula von der Leyenová, vlastným menom Урсула фон дер Ляєн, sa dňa 24.2.2026 opäť „náhodou“ ocitla u seba doma v Kyjeve (už bez prilby a nepriestrelnej vesty), v nečlenskom štáte EÚ, aby pri príležitosti 4. výročia ostrého, “nikým a ničím nevyprovokovaného“ vpádu ruských vojsk na [...]

SaS podáva na SaS a spol. trestné oznámenie za ich „vládnutie“ v rokoch 2020-2023!

25.02.2026

To, čo včera predviedla parlamentná opozícia na 4. výročie začatia otvorenej ostrej ruskej vojenskej invázie na Ukrajinu, je niečo, s čím sa jednoducho nedá stotožniť ani v najmenšom. Neustále tá istá pro ukrajinská, pro západná, pro bruselská propaganda. Ani náznak objektivity. Ale nie o tom chcem dnes písať v tomto mojom článku. Dnes o tom, akí pomýlení sú [...]

Pre progresivisticku opozíciu je ochrana národnoštátnych záujmov SR hrdelný trestný čin!

24.02.2026

Toto sú oni! Ale pekne po poriadku a fakty na stôl. Je Slovenská republika ešte stále členom EÚ? Je! Je Ukrajina členom EÚ? Nie, nie je! Tak potom čo?! Je Slovenská republika zodpovedná za vojenský konflikt na východe UA? Nie, nie je! Má na tomto konflikte UA/RF, svoj podiel politika všetkých doterajších ukrajinských skorumpovaných vlád od kyjevského Majdanu 2014? [...]

Kosicky kraj cesty  1

Košický raj chce opraviť cesty za 65 miliónov. Župa na opravy nemá, obnovu chce splácať postupne

26.02.2026 07:00

Stav ciest v Košickom samosprávnom kraji je dlhodobo nelichotivý. Otázka je, ako ďalej.

KĽDR, Kim Čong-un, kórea

KĽDR hrozí zničením Južnej Kórey, Amerike dáva na výber

26.02.2026 06:45

Juhokórejské ministerstvo pre zjednotenie vyjadrilo ľútosť nad vyhlásením severného suseda.

Marco Rubio - minister zahraničných vecí USA

Kuba sa musí radikálne zmeniť, jej ľudia kvôli tamojšiemu režimu dlho trpia, znie z USA

26.02.2026 06:18

Spojené štáty blokujú takmer všetky dodávky ropy na ostrov a zvyšujú tlak na jeho komunistickú vládu.

Ukrajinci, vojaci, vojna,

ONLINE: Rusom na fronte kolabuje strategická opora. Bez Starlinku sa im rúca účinnosť kľúčovej zbrane

26.02.2026 06:00, aktualizované: 07:35

Noc plná sirén, balistické rakety nad Kyjevom: Rusi spustili úder na celé územie Ukrajiny tesne pred diplomatickým stretnutím.