Komentátorka Sme. sk absolútne neodôvodnene uráža a ponižuje svojich kolegov!

Je toto vôbec možné, aký sú redaktori, komentátori „objektívnych“ médií tzv. hlavného prúdu útoční, dokonca na vlastných kolegov?!

A opäť jeden nevyberaný, útočný komentár z pera Nataši Holinovej, zo Sme.sk, voči svojim kolegom s iným názorom, ako má ona, tentokrát k novinárskym a komentátorským kolegom z web denníka Standard.

Nataša v článku pod názvom – „Hrajú sa na obete totality“

https://komentare.sme.sk/c/23364995/hraju-sa-na-obete-totality-komentar.html , zo dňa 01.08.2024, takto nechutne zaútočila a pourážala všetkých pôsobiacich na stránkach denníka Štandard: – „Nikto im však nezakazuje, aby produkovali bludy“(!!!)

Toto je naozaj silná mediálna káva!

Takže podľa Nataši všetci čo pôsobia na stránkach denníka Štandard produkujú bludy, iba ona a jej podobní, teda všetci tí, čo pôsobia v médiach tzv. hlavného prúdu nikdy nevyprodukovali žiaden blud, ani náznakom a produkujú len a len tú naj žurnalistiku.

Naozaj niečo neskutočné, kam až začínajú zachádzať tí, čo si namýšľajú, že len oni jediní majú právo na názor a šíriť ho slobodne!

Nataša všetkým v denníku Štandard odkazuje, že sú dezinformačný web a že – „Jediné, čo prekáža dezinformačným webom, je pobyt na zozname dezinformačných webov.“

A hneď aj uvádza dezinformačný zoznam z akejsi pokútnej web stránky konšpirátori.sk, keď to vo svojom článku konštatuje takto – „Denník Štandard bol zaradený na zoznam projektu Konšpirátori.sk, ktorý prostredníctvom komisie posudzuje obsah webov. Ak ho vyhodnotí ako konšpiračný, propagandistický, dezinformačný a podobne, dá ho na zoznam týchto webov.“

Ďalej je článok nečitateľný, treba si Sme.sk predplatiť.

Nuž teda ja na takéto „nie“ dezinformačné média nedám ani ten povestný deravý groš!

Takže pre Natašu je dezinfo médium to, ktoré označí akási komisia na konšpirátori.sk a nie jej vlastný úsudok.

Veď sú to jej kolegovia, tak prečo si s nimi nesadne a neporozpráva sa s nimi, kde podľa nej chodia na tie bludy?!

Nuž teda zašiel som na web stránku Natašineho zdroja, teda na Konšpirátori.sk a našiel som tam niečo, čo je v obsahu Natašinho článku a aj v obsahu na konšpirátori.sk a s najväčšou pravdepodobnosťou to bude podobnosť len rýdzo „náhodná“.

Na konšpirátori.sk je možné si v časti 5. – „Aké sú kritériá na zaradenie do našej databázy?“ prečítať aj niečo takéto – „V našej databáze nájdete weby, ktoré podľa komisie spĺňajú minimálne jeden z týchto bodov: – v bode 3. – Stránka obsahuje konšpiračné teórie a “bludy”,“

Takže Nataša odkazuje kolegom do denníka Štandard, že píšu a šíria bludy a div sa svete jedným z kritérií konšpirátori.sk na to, aby niekoho zaradili na svoj zoznam dezinformátorov je aj to že, píšu a šíria vo verejnom priestore, tiež podľa nich bludy!

 

No a aby som bol konkrétny, tak denník Štandard v rebríčku naj dezinformátorov konšpirátori.sk, je z 319 dezinformátorov na 290 mieste.

Aká to pre Štandard útecha, že nie sú ani v prvej stovke, ale až kdesi na konci tohto „super“ rebríčka s hodnotením – 6,8 bodu.

Pre zaujímavosť posledný v tomto rebríčku dezinformátorov podľa konšpirátori.sk je na tom 319 mieste „babickinerady.sk“ z ratingom rovných 6 bodov a na čele tohto „super objektívneho“ rebríčka je „protiprudu.org“ zo ziskom 9,8 bodu.

Isteže, len hlupák resp. „hlupák“, by tam hľadal Aktuality.sk, Denník N a už vôbec nie Natašino Sme.sk.

Na záver k Nataši už nenapíšem nič kritické, len toto jediné – Aj Vám média, všetky, ktoré na Slovensku pôsobíte, by tiež neprospel jeden veľký okrúhly stôl, kde by ste sa zmierili a dohodli sa, že si nebudete aj takýmto nepekným spôsobom liezť do mediálnych vlasov!

Lebo aj takýto váš verejný mediálny súboj rozoštváva slovenskú spoločnosť!

Čo si Nataša myslíte o čitateľoch ŠTANDARD, že ako na Vás zareagujú, keď im odkazujete, že čítajú tých a dôverujú tým, ktorí podľa vás píšu bludy?!

To potom aj tých čitateľov, a nie je ich málo, rovnako nepriamo označujete za bludárov a zároveň, že tie, podľa Vás bludy, šíria ďalej!

Sa konečne už spamätajte v tých médiach tzv. hlavného prúdu!!!

Danko, Taraba, Huliak – vráťte sa k 24. 10. 2023!

25.05.2026

Problémy vládnej koalície, ktoré sú dnes vyvolané a vyostrené, hlavne Andrejom Dankom, nevyrieši ani opozícia, ba ani „objektívne“ média! Títo všetci sú nadšení a určite priložia zopár veľkých polien do ohňa krízy, ktorú Andrej Danko rozvíril nepochopiteľne mediálne! Samozrejme, že nedisponujem informáciami z vnútra SNS, z vnútra ich rozporov, ale je jasné, [...]

Progresívne Slovensko použije na prorastové opatrenia Viagru?

24.05.2026

Ospravedlňujem sa za nadpis, ale ja to inak nevidím. Dnes PS kričí na celé Slovensko, od Vlády SR a celej vládnej koalície sa dožaduje, aby už konečne predložili prorastové opatrenia. A keď to nevedia urobiť, tak nech idú od toho preč a prenechajú to im, odborníkom na všetko! A ako by to progresívci urobili, tak to za nich všetkých odprezentovali ich dve, doslova [...]

Šimečka ml. mal jedinečnú možnosť vynadať Putinovi! Neurobil to. Prečo?

23.05.2026

Progresivisti a hlavne Šimečka ml. odkazovali Predsedovi Vlády SR, že ak ide už do tej Moskvy a stretne sa tam s Putinom, tak by mu mal rovno do očí bryzgnúť, že je masový vrah, že vedie voči UA, nikým a ničím nevyprovokovanú vojnu, že sa ma okamžite stiahnuť z UA a že má nechať UA, aby vstúpila do NATO… A keď to Fico neurobí, tak nech sa potom nečuduje, [...]

Martina Šimkovičová / Lukáš Machala /

Šimkovičová v čase šetrenia rozdala na odmenách skoro milión eur, tvrdí SaS. Rezort: Zavádzate

25.05.2026 16:45

Priemerná výška odmeny v roku 2024 bola približne 2200 eur, vlani už 4250 eur.

Putin a biskup Ilarion

Pri Prahe zadržali duchovného ruskej pravoslávnej cirkvi. Provokácia, odkázal Ilarion

25.05.2026 16:35

Vo vozidle našla polícia tri vrecká s neznámou bielou látkou.

gašpar

Europoslanci za PS škodia Slovensku, tvrdí Smer: Použili aj Zdechovského. Hojsík reaguje

25.05.2026 16:24

Minister Richard Takáč uviedol, že rezolúcia je napísaná na základe klamstiev.