Založ si blog

Nehorázna manipulácia Slovákov pred voľbami do EP opozíciou a jej naklonenými médiami!

Niečo neskutočné!

Zo strany opozície a jej naklonených médií tzv. hlavného prúdu, je slovenská verejnosť neskutočne brutálne zavádzaná totálnymi bludmi o tom, že aký je rozdiel, ak slovenský občan-volič bude v nadchádzajúcich voľbách do EP voliť politické subjekty dnešnej vládnej koalície a tie politické subjekty, ktoré majú podobný názor na súčasné, dnešné fungovanie EÚ a politickými subjektami, ktoré sú dnes v parlamentnej opozícií a tie, ktoré sú rovnakého zmýšľania o budúcom fungovaní EÚ mimo parlamentu SR.

Totiž, dnešná opozícia sa hrdí tým, že ak slovenský občan-volič dá v nadchádzajúcich voľbách do EP hlas im, tak oni budú Slovensko ťahať do EÚ, do západných štruktúr, že na Slovensku bude tým pádom zachovaná demokracia západného typu, že SR bude pevne ukotvená v EÚ, v NATO, že bude pevným spojencom jedine USA a že sa Slovensko nevydá na cestu do „Zväzu sovietskych socialistických republík“, ako tomu bolo pred rokom 1990.

Týmto tieto opozičné politické subjekty, spolu so svojimi spriaznenými médiami, idú obalamutiť Slovákov, že ak dajú svoj hlas opačnej politickej názorovej skupine, tak Slovensko ako také skončilo, že už deň po voľbách do EP nevyjde nad Slovenskom slnko, že Putin si postaví pod našimi Tatrami honosnú Daču…a podobné bludy, nezmysly, konšpirácie a hlavne strašenie!

Nuž teda aby bolo jasné!

Aby to bolo jasné všetkým tým dnešným opozičným stranám, hnutiam…im spriazneným „apolitickým“ médiám tzv. hlavného prúdu – ak Slovák-volič, sa rozhodne vhodiť svoj hlas v prospech dnešnej vládnej koalície a tým mimoparlamentným stranám, ktoré o EÚ zmýšľajú podobne ako oni, tak sa nestane nič mimoriadne!

Stane sa len to, že ak na Slovensku zvíťazí tá názorová platforma, ktorú razí dnešná vládna garnitúra a jej podobné mimoparlamentné politické subjekty, tak Slovensko bude v EÚ hlasom mieru a nie bezhlavého a veľmi nebezpečného zbrojenia, vyzbrojovania EÚ!

Slovensko bude tým štátom EÚ, ktoré sa nebude správať kolenačkovo voči USA, ktoré si za ostatných 5 rokov, čo existuje dnešná skladba EP, absolútne omotali absolútnu väčšinu poslancov EP okolo svojho vojnovo-štváčskeho, sveta  mocichtivého prsta!

Ak si Slováci zvolia do nastavujúceho EP takých kandidátov, ktorí horlia za mierové riešenia, akéhokoľvek konfliktu na svete, tak to bude nová mierová krv do tej strnulej starej, od mieru odkysličenej tmavej krvi EÚ!

Takýto poslanci, budú v EP presadzovať takú EÚ, aká bola pri svojom vzniku!

Teda ako mierový plán a plán spolupráce členských štátov jedine na báze vzájomnej výhodnosti a vzájomného rešpektovania sa!

Lebo dnešná EÚ takou jednoznačne nie je!

EÚ áno, ale nie pod diktátom Nemcov, Francúzov a tí zase pod jasným diktátom USA!

K tomuto hádam už viacej ani písať nie je potrebné lebo každý zdravo zmýšľajúci Slovák presne vie, čo som vyššie napísanými vetami chcel povedať!

Zároveň však je potrebné si uvedomiť ešte jednu veľmi podstatnú a závažnú vec.

Doteraz obidve svetové vojny mali svoj počiatok kde?

Nuž áno.

Nikde inde, ako v Európe a to v Európe Západnej!

A dnes sa USA snažia, aby aj tá, možno už naozaj úplne posledná, tretia svetová vojna(!), sa opäť začala na kontinente zvanom Európa!

Nuž tak teda USA pŕŕ!

Ak sa Vám zachcelo bojovať s Ruskou federáciou alebo s Čínou, tak áno, nech sa Vám páči, ale nás Európu z toho vynechajte!

USA môže bojovať proti Ruskej federácií na území Aljaška-Kamčatka!

Tu nebudú potrebovať Američania ani len zbrane dlhého doletu lebo tieto dve územia delí medzi sebou iba 85 km dlhá Beringova úžina!

Teda nie na európskom území, dnes na Ukrajine a tváriť sa, že im ide o Ukrajinu a o mier na európskom kontinente!

Starú Belu!

A s Čínou nie na území napr. Taiwanu, ale priamo medzi sebou napr. ponad Severný Tichý oceán!

P.S.:

Áno, v sobotu idem voliť do EP. A budem voliť taký politický subjekt a takých ich kandidátov, u ktorých mám istotu, že v EP budú presadzovať takú politiku, ktorá nebude na prospech len SR, ale aj celej Európe, Ruskú federáciu z toho nevnímajúc!

Rusko je aj európske!

Rusko musí ostať aj európske!

S Ruskom je potrebné spolupracovať a nie bojovať!

Že výhľadovo by v EÚ nemala byť len Ukrajina, ale aj celá európska časť Ruskej federácie!

Ktorí nebudú robiť kolenačkovú EÚ politiku vo vzťahu k USA!

Ktorí budú požadovať, aby sa všetky vojenské jednotky USA a ich U.S. Army stiahli z územia Európy a nie len z územia EÚ!

Ktorí sa budú zasadzovať za mierové riešenie nie len konfliktu na Ukrajine, ale aj všade inde vo svete!

Ktorí na pôde EP odsúdia nie len ruskú agresiu na Ukrajinu, ale aj všetky vojnovo-štváčske aktivity USA, či už v minulosti alebo aj v súčasnosti!

Ktorí budú v EP zdravým rozumom v presadzovaní ochrany prírody a ovzdušia a zavrhnú neskutočne škodlivý Green deal!

Ktorí budú viacej počúvať tých vedcov, ktorí jasne hovoria a na faktoch preukazujú, že klimatická zmena na našej planéte nie je výtvorom a dielom človeka, ale že to sú cykly pravidelne sa počas stá miliónoch rokoch opakujúce, a že človek má na tieto klimatické cykly pramalý vplyv!

Ktorí nebudú za naj problém považovať agendu LGBTplus-mínus-na druhú…

Ktorí si budú uvedomovať, že Európa nevymiera, len tak sama od seba, ale že je potrebné v Európe, v každom členskom štáte EÚ vytvoriť všetky podmienky na to, aby mladí ľudia EÚ chceli a aj mali minimálne dve dietky!

Ktorí si budú uvedomovať, že našim prirodzeným pevninským susedom je a vždy bude Ruská federácia a nie zaatlantické USA!!!

Atď., atď. atď…

 

 

 

 

Opäť ďalší brutálny útok médií na poslanca Parlamentu SR, bez poskytnutia všetkých informácií!

12.06.2024

Je na čase, aby dnešná Vláda SR začala konečne vládnuť tvrdou demokratickou rukou! Čo to znamená vládnuť tvrdou demokratickou rukou? Nuž nič viac, nič menej, ako si začať naplno plniť svoje PVV a tieto plnenia riadne skrze, minimálne novú STVR, obyvateľom SR vysvetľovať! Opäť sa tu roztrhlo mediálne vrece s brutálnym osočovaním poslanca Parlamentu SR MUDr. Petra [...]

Tento jasný odkaz Slovákom nie sú moje slová, ale plne s nimi súhlasím!

12.06.2024

V tomto mojom článku, teda ak ho mojim článkom môžem vôbec nazvať, zaznie názor jedného z nás, jedného z nás Slovákov, ktorý má s najväčšou pravdepodobnosťou za sebou bohaté životné skúsenosti a ktorý naplno zažil dobu prednovembrovú, ako aj dobu po novembrovú, až do dnešných neutešených pochmúrnych takmer vojnových kapitalistických dní. Takže tentokrát [...]

Časť štrajkujúcich pracujúcich v-pre RTVS, sa obáva plurality!

11.06.2024

A opäť, manipulácia s verejnou mienkou, masirácia hláv obyvateľov SR, ktorí dopodrobna nesledujú dianie v našej republike a hlavne obrovská mediálna pozornosť absolútne nepodstatného výstražného štrajku, malinkej časti ľudí, ktorí sú buď priamo zamestnancami dnešnej „pluralitnej“ RTVS alebo sú s ňou v inom pracovno právnom vzťahu resp. v inom [...]

Peter Pellegrini

Pellegrini mi eleganciou pripomína Masaryka. Mal by sa však oholiť, odporúča novému prezidentovi protokolistka

14.06.2024 18:45

Akých protokolárnych prešľapov sa dopúšťali predchodcovia nového prezidenta?

Jan Lipavský

Lipavský príde na Slovensko, stretne sa s najvyššími predstaviteľmi. Rokovať budú aj o Ukrajine

14.06.2024 18:08

Český minister zahraničných vecí prichádza na Slovensko v čase, keď Česko začiatkom marca odložilo česko-slovenské medzivládne konzultácie.

SR Strečno I/18 doprava obmedzenie SSC VÚD ZAX

Pod Strečnom havarovalo auto, v úseku sa tvoria rozsiahle kolóny

14.06.2024 17:25

Úsek motoristom odporúčajú obísť cez Terchovú.

čaputová

Moje milované Slovensko, bolo mi cťou slúžiť ti, lúčila sa Čaputová. Krajina je zranená, ale verí jej

14.06.2024 15:44, aktualizované: 18:11

Zuzana Čaputová predniesla posledný verejný príhovor vo funkcii hlavy štátu.