Založ si blog

Keď je Čaputová taká obľúbená, tak prečo ju jej naklonené média nedotlačili aj k druhej kandidatúre na Prezidenta SR?

Čo je toto zase za blud?

Čo je toto zase za lacná a primitívna manipulácia verejnou mienkou?

Nuž iste, za dverami máme voľby do EP a teda je potrebné nasilu pretláčať Progresívne Slovensko do povedomia, hlavne mladých Slovákov, aj takýmito bludárskymi prieskumami verejnej mienky!

No a kto iný, ak nie prieskumná agentúra „na zavolanie“ FOCUS, sa podujala na takúto „čistú“ prácu a pre koho iného, ak nie pre TV Markíza, SME.sk…!

https://www.markiza.sk/relacie/televizne-noviny/bonus/93350-prieskum-doveryhodnosti

https://volby.sme.sk/pref/2/doveryhodnost/p/focus

A robia to naozaj hlúpo, neprofesionálne a na takúto lacnú propagandu, predvolebnú propagandu pred voľbami do EP, im môže naozaj skočiť a sa do nej chytiť iba ten, čo našu politickú scénu vníma veľmi povrchne alebo rýdzo len a výhradne z týchto médií naj dezinfoscény, ktorá u nás na mediálnom trhu existuje!

Pýtam sa – načo je potrebné v týchto prieskumoch uvádzať Čaputovú?!

Veď Čaputová znovu nekandidovala na Prezidenta SR lebo sa takto vraj sama rozhodla a dokonca tvrdí, že si niekoľko mesiacov chce od politiky dať úplný pokoj!

Tak načo v týchto „objektívnych“ prieskumoch verejnej mienky figuruje?

Nuž odpoveď je jasná.

Len a práve preto, aby slovenskému voličovi, hlavne tomu mladému, povrchnému, ktorý nejde do hĺbky pri rozhodovaní sa koho a prečo do EP voliť, dali do povedomia, že Čaputová je ešte stále vysoko dôveryhodná a je akoby neoddeliteľnou súčasťou Progresívneho Slovenska.

Lebo ak je dôveryhodná Čaputová, tak potom je dôveryhodný aj jej „nezávislý“ nominant na predsedu jej úradníckej „apolitickej“ dočasnej „vlády“, akýsi „bankár“ Ódor, dnes jednotka na kandidačnej listine PS do EP!

Takže vnímam to ako jasnú reklamu a propagáciu PS!

A ak je Čaputová ešte stále medzi obyvateľmi SR taká dôveryhodná, že je v tesnom závese za jej nástupcom Pellegrinim, tak prečo ju mediálne nedokopali do ostatných Prezidentských volieb a nezabezpečili by jej svojou hladkajúcou mediálnou dezinfoscénistickou kampaňou opäť hladké víťazstvo v priamom súboji s Pellegrinim, presne tak, ako sa im to podarilo v marci 2019?!

A čo sa stalo, čo také významné Čaputová urobila pre Slovensko a ľud slovenský od septembra 2023, kedy podľa FOCUS mala Čaputová dôveryhodnosť len 36 % (aj to bolo nadhodnotené!), že dnes jej to stúplo na 45 %?!

Pozri TU – https://volby.sme.sk/pref/2/doveryhodnost/s/6038/zuzana-caputova/focus

Nuž podľa mňa – absolútne NIČ!

Ba práve naopak!

Čaputová sa pred koncom svojho „prezidentského“ pontifikátu chodí lúčiť s najvyššími predstaviteľmi niektorých štátov. A ak by to bolo len a výhradne v rámci EÚ, tak v poriadku.

Ale ona sa išla rozlúčiť aj do Kyjeva!

Podľa Čaputovej preto lebo je to tiež, podľa nej susediaca krajina (štát!) so SR, teda toto, sa predsa patrí! A strávila tam plné tri (3!) dni!

To už kto videl, aby dosluhujúci najvyšší predstaviteľ ktoréhokoľvek členského štátu EÚ, sa chodil lúčiť do štátov mimo EÚ?!

Nuž nikto, len „naša“ Čaputová!

Tu vyvstáva otázka, či pôjde Čaputová aspoň na pol dňa aj do inej, podľľa nej susediacej krajiny (štátu!) so SR?!

Na juh, toť pár kilometrov od Bratislavy, do Budapešti!

Zatiaľ som nezachytil, žeby sa aj ta chystala!

Takže jej konanie vnímam, ako čisto politicky vypočítavé, ako aj vrcholne arogantné  voči iným štátom EÚ, ktorých najvyšší štátni predstavitelia neskáču tak ako ona, zakaždým, keď Brusel alebo Washington pískne!

Zároveň komicky pôsobí aj taká mediálne manipulatívna vec s verejnou mienkou, hlavne tou mladšou časťou našej voličskej populácie, keď pompézne vyhlasujú do sveta, že Korčok v dôveryhodnosti preskočil predsedu Vlády SR Fica!

Čo je toto za prasprostá manipulácia?!

Čo dnes Korčok predstavuje z pohľadu volieb do EP?!

Je on členom nejakého politického subjektu?!

No nie je a vyzerá to tak, že ani ho nikto momentálne nechce!

Samozrejme, že tento výkvet prieskumu verejnej mienky ako prvá priniesla TV Markíza v ostatnej relácií Na telo.

A to má akože ako zapôsobiť na Fica spol?

Že teraz sa Fico a spol. politický roztrasú a začnú chodiť ku Kovačičovi do diskusnej relácie lebo im práve preto, že ta nechodia, padajú preferencie v dôveryhodnosti?!

Naozaj detinský, primitívny pokus o prilákanie predstaviteľov dnešnej vládnej koalície do relácie Na telo, ktorú moderuje Kovačič, ktorého manželka ZHK v redakcií Sme.sk robí mediáne „nenávistnú žurnalistiku“ voči dnešnej vládnej koalícií, hlavne voči Ficovi SMER-SSD – Pozri TU – https://www.sme.sk/aut/3698/zuzana-kovacic-hanzelova

Takže Kovačič bude iný, objektívnejší, ako jeho manželka v Sme.sk?!

Pôjde mediálne proti svojej manželke alebo jej bude nadbiehať témami, otázkami na dnešnú vládnu koalíciu a pro slovenskú mimoparlamentnú opozíciu skrze obrazovky TV Markíza a bude robiť skrytú propagandu v prospech PS?!

Takže na záver už len jedna jediné poznámka – som si istý, že akonáhle bude po voľbách do EP, tak z prieskumov verejnej mienky vymizne nie len Čaputová, ale aj Korčok!!!

Čaputová, Kovačič a im podobní, boli zrušení na jednu dobu naozajstným demokratom!

29.05.2024

Kedysi dávno za mojich mladých čias, teda dávno pred novembrom 1989, sa zvyklo hovoriť, že – „Zrušil ho na tri doby“. Toto slovné spojenie sa zvyklo použiť vtedy, ak niekto niekoho na základe faktov a nepriestrelných argumentov dostal do polohy, že sa dotyčný musel hanbiť za to, čo urobil, povedal…, čomu jednoducho nerozumel resp. nebol v tom dostatočne zdatný. [...]

Zamestnanci TV Markíza a spol. nič nepochopili!

28.05.2024

A nie len v TV Markíza, ale aj v Sme.sk, v Aktuality.sk, v Denníku N a vo všetkých tých médiach, ktoré si ešte stále namýšľajú, že len oni jediné sú tie, čo majú právo a patent na pravdu, že len oni sú tí, čo majú právo odsudzovať iné média, že len oni sú tí, čo majú právo Slovákov nie informovať, ale ich vedomie a mienku formovať na svoj obraz! TV [...]

Čaputová Jančkárovej – „Držím palce aj Vám“.

27.05.2024

Týmito slovami sa Čaputová rozlúčila s redaktorkou RTVS v relácií O 5 minút 12 v ostatnej nedeľnej relácií. https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14036/468070#4219 Pýtam sa, to čo je? V čom Čaputová drží Jančkárovej palce? Nuž, ale pekne po poriadku. Skôr, ako sa dostanem k hlavnej téme dnešného môjho článku, k „nestrannej“ a „apolitickej“ TV diskusií [...]

Klíma / Emisie / Dym / Továreň / Fabrika / Znečistenie /

Toto je boj s emisiami a cesta k uhlíkovej neutralite? Scholzova vláda odklepla ukladanie CO2 do mora

29.05.2024 14:08

Metóda vyvoláva kontroverzie kvôli vysokým nákladom a možným rizikám pre životné prostredie.

ministerstvo zdravotníctva, mz sr,

Pre nález obálky s neznámym obsahom evakuovali budovu sídla ministerstva zdravotníctva

29.05.2024 13:38

Na mieste sa momentálne vykonávajú nevyhnutné prvotné úkony.

Stíhačka F-35

Druhá havária za mesiac: V USA sa zrútila stíhačka F-35, pilot utrpel vážne zranenia

29.05.2024 13:33

Stroj pred haváriou doplnil palivo počas zastávky na leteckej základni Kirtland v Novom Mexiku.

Turów / Turw /

Suma sa vyšplhala do závratných výšok. Poľsko pokutu za baňu Turów musí zaplatiť, rozhodol súd

29.05.2024 13:15

Česko podalo žalobu na Poľsko ešte vo februári 2021.