Založ si blog

RTVS ľadovo-hokejové MS harašenie!

Na úvod jasná otázka – Vy tam „čiernoodenci“ v dnešnej „verejnoprávnej a pluralitnej“ RTVS, načo je resp. slúži RTVS TV okruh :ŠPORT?

Napr. na akúsi Citrónshow? Akási „super“ relácia o ľadovom hokeji, ktorú neviete pomenovať ani len v slovenskom jazyku, že teda Citrónzábava!

Zámerne dnes spomeniem, len túto jednu vašu „super“ reláciu lebo dnes sa začínajú, tesne na západ od nás, MS v ĽH a Vy ako nami platená TV, ste nevedeli zakúpiť, podotýkam za naše peniaze, vysielacie práva minimálne na všetky zápasy slovenskej hokejovej reprezentácie!

Ale za to ste si pripravili „super“ reláciu okolo týchto MS a to takouto „super“ reláciou – „Štúdio šport“(!)

Tak napr. dnes, keď naši hokejisti nastúpia na svoj prvý otvárací zápas proti reprezentácií Nemecka o 16:20 hod. , tak Vy „čiernoodenci“ začínate vysielať Štúdio šport o 15:20 hod. a hodinu budete okolo toho rozprávať a rozprávať…teoretizovať a teoretizovať…možno ukážete nejaké zábery v priamom prenose, ako to na štadióne vyzerá počas tej hodiny pred zápasom a keď sa zápas skutočne bude mať začať, tak štúdio skončí a Vášho „diváka“ preorientujte na SRo, kde mu s veľkou pompou ponúknete hovorovú reportáž, ktorá bude mať isto „veľkú“ sledovanosť/počúvanosť, hlavne ak si Váš divák sediaci pri TV obrazovke jedným klikom na TV ovládači prepne na TV JOJ, usadí sa v kresle, na váľande…a vychutná si celý zápas v priamom prenose!

A ešte malá podpoznámka – koľko asi divákov bude sledovať na RTVS dnešné, ale aj iné Štúdio šport pred jednotlivými hokejovými zápasmi, keď súkromná TV JOJ bude tiež takmer hodinu pred každým priamym prenosom mať hokejové štúdio, kde budú rovnako kade čo teoreticky rozoberať?

Nuž asi ani jeden!

Takže „čiernoodenci“ v RTVS – naozaj „gratulujem“.

No a aby toho RTVS hokejového harašenia nebolo dosť, tak si milý hokejovo-športový fanúšik SR zájdi na web stránku RTVS – https://www.rtvs.sk/novinky/tipy-z-programu/362149/majstrovstva-sveta-v-hokeji-aj-vo-vysielani-rtvs-chybat-nebude-ani-citronshow – kde sa dozviete takúto svetovú raritu, ktorú pravdepodobne nenájdete nikde na svete, v žiadnej štátom platenej TV.

„čiernoodenci“ z RTVS tam doslova napísali toto – názov článku je – „Majstrovstvá sveta v hokeji aj vo vysielaní RTVS. Chýbať nebude ani Citrónshow“ a úvod znie takto – „RTVS ponúkne divákom naživo zápasy slovenskej reprezentácie v rozhlasovom vysielaní Rádia Slovensko.“(!)

Tak ako Slováci, vidíte na tomto niečo z ríše totálneho harašenia?

Nuž pozorný čitateľ určite áno!

RTVS totiž zvestuje, že svojim DIVÁKOM ponúkne naživo zápasy slovenskej reprezentácie v rozhlasovom vysielaní Rádia Slovensko!

Niečo úžasné!

Ja neviem, ale aby som si pri rádioprijímači mohol naživo nie len vypočuť, ale dokonca aj POZRIEŤ zápas, tak to je naozaj svetová a vesmírna rarita!

Takže Slováci, podľa „čiernoodencov“ RTVS, sa stávate ich divákmi, aj v prípade, že si zápas našej hokejovej reprezentácie budete môcť vypočuť, len v hovorenom slove na okruhu SRo Rádio Slovensko!

To som nevedel, že keď si naladím Rádio Slovensko, tak som nie len poslucháčom, ale rovno už aj divákom! Iste, ak mali „čiernoodenci“ z RTVS na mysli tú skutočnosť, že pri počúvaní ich rozhlasového komentovania zápasu v priamom prenose, sa budem pritom pozerať aj na rádioprijímač, tak potom áno, potom som aj divák!

Fakt, nie je toto na zamyslenie sa?!

Toto je tá profesionalita? Že nedokážu pri tej neuveriteľnej blamáži, že ako štátom platená RTVS nevedeli zakúpiť vysielacie práva aspoň na zápasy našej reprezentácie, že nenapíšu, že vy naši poslucháči si budete môcť zápasy našej hokejovej repre vypočuť na rozhlasovom okruhu Rádio Slovensko?!

Na záver ešte jedna, nie nezanedbateľná poznámka smerom k „čiernoodencom“ z radov RTVS.

Aké im nastanú ťažké chvíle, keď sa naši hokejisti postavia proti reprezentácií Francúzska!

Nuž to budú musieť byť pre nich doslova muky!

Ťažké muky!

Ako sa vyrovnajú so skutočnosťou, že Francúzi vykonali niečo takéto nevídané, že – „Hráči z KHL na MS? Francúzi to neriešia, len pre nás a Čechov je to téma, odkazuje Slovák“ – https://sportweb.pravda.sk/hokej/ms-2024/clanok/707616-da-costa-ms-v-hokeji-2024-khl-rusko-vojna-na-ukrajine-francuzsko-slovenski-hokejisti/

Totiž Francúzi si do svojej hokejovej reprezentácie na MS v ĽH v ČR bez akýchkoľvek rozpakov povolali a do mužstva zaradili útočníka STÉPHANE DA COSTU (https://sportnet.sme.sk/ms-v-hokeji/2024/timy/francuzsko/607da40b96a115785981f53e/stephane-da-costa/ ), ktorý ostatnú sezónu odohral v mužstve KHL Avtomobilista Jekaterinburg.

Ako je toto možné?!

Takáto bezočivosť!

Pozvať si do štátnej reprezentácie hokejistu, ktorý sa svojim pôsobením v putinovskej KHL podieľal vedome a dobrovoľne na spolufinancovaní Ruskej armády v konflikte na Ukrajine!

Ako je možné, že „ruský“ hokej bude mať na tomto českom hokejovom šampionáte „svojho“ hráča?

Ako to v RTVS „čiernoodenci“ zdôvodnia, že za Francúzsko áno, ale za SVK teda nie!

Za SVK žiaden proputinovský slovenský hokejista!

Nuž teda čujme, pardon čumme na „priame“ prenosy MS v ĽH v rozhlasovom vysielaní RTVS, podľa nich, aj ako diváci!

Opäť ďalší brutálny útok médií na poslanca Parlamentu SR, bez poskytnutia všetkých informácií!

12.06.2024

Je na čase, aby dnešná Vláda SR začala konečne vládnuť tvrdou demokratickou rukou! Čo to znamená vládnuť tvrdou demokratickou rukou? Nuž nič viac, nič menej, ako si začať naplno plniť svoje PVV a tieto plnenia riadne skrze, minimálne novú STVR, obyvateľom SR vysvetľovať! Opäť sa tu roztrhlo mediálne vrece s brutálnym osočovaním poslanca Parlamentu SR MUDr. Petra [...]

Tento jasný odkaz Slovákom nie sú moje slová, ale plne s nimi súhlasím!

12.06.2024

V tomto mojom článku, teda ak ho mojim článkom môžem vôbec nazvať, zaznie názor jedného z nás, jedného z nás Slovákov, ktorý má s najväčšou pravdepodobnosťou za sebou bohaté životné skúsenosti a ktorý naplno zažil dobu prednovembrovú, ako aj dobu po novembrovú, až do dnešných neutešených pochmúrnych takmer vojnových kapitalistických dní. Takže tentokrát [...]

Časť štrajkujúcich pracujúcich v-pre RTVS, sa obáva plurality!

11.06.2024

A opäť, manipulácia s verejnou mienkou, masirácia hláv obyvateľov SR, ktorí dopodrobna nesledujú dianie v našej republike a hlavne obrovská mediálna pozornosť absolútne nepodstatného výstražného štrajku, malinkej časti ľudí, ktorí sú buď priamo zamestnancami dnešnej „pluralitnej“ RTVS alebo sú s ňou v inom pracovno právnom vzťahu resp. v inom [...]

Peter Pellegrini

Pellegrini mi eleganciou pripomína Masaryka. Mal by sa však oholiť, odporúča novému prezidentovi protokolistka

14.06.2024 18:45

Akých protokolárnych prešľapov sa dopúšťali predchodcovia nového prezidenta?

Jan Lipavský

Lipavský príde na Slovensko, stretne sa s najvyššími predstaviteľmi. Rokovať budú aj o Ukrajine

14.06.2024 18:08

Český minister zahraničných vecí prichádza na Slovensko v čase, keď Česko začiatkom marca odložilo česko-slovenské medzivládne konzultácie.

SR Strečno I/18 doprava obmedzenie SSC VÚD ZAX

Pod Strečnom havarovalo auto, v úseku sa tvoria rozsiahle kolóny

14.06.2024 17:25

Úsek motoristom odporúčajú obísť cez Terchovú.

čaputová

Moje milované Slovensko, bolo mi cťou slúžiť ti, lúčila sa Čaputová. Krajina je zranená, ale verí jej

14.06.2024 15:44, aktualizované: 18:11

Zuzana Čaputová predniesla posledný verejný príhovor vo funkcii hlavy štátu.