Založ si blog

Čaputovej odkaz všetkým Slovákom – neverte sľubom predstaviteľov Progresívneho Slovenska!

Veru, je to tak!

Len je potrebné mať dobrú pamäť a vrátiť sa na začiatok, kedy sa tu začalo rozmáhať akési progresivisticko-neoliberálne Progresívne Slovensko!

Áno to PS, z ktorého vzišla „nezávislá prezidentka“ – Čaputová!

Už onedlho sa jej skončí „prezidentský“ mandát a s najväčšou pravdepodobnosťou, všetky, jej naklonené média tzv. hlavného prúdu (pre mňa osobne hl. prúdu dezinfoscény a manipulácie s verejnou mienkou!), budú vypočítavať jej „prínosy“ pre Slovákov a Slovensko, v ich reči pre spoluobčianky, spoluobčanov jej (ich) akejsi bezmennej krajiny!

To bude chvály, čo všetko dobrého urobila, ako tu ich krajinu vo svete v dobrom zviditeľnila, ako sa postavila na stranu tých naj odborníkov v dobe Covid „pandémie“, ako bolo super, že sama vykonala naj reklamu na USA experimentálnu covid vakcínu, ktorú dnes už takmer nikto nechce, ako sa v prípade konfliktu na Ukrajine postavila na tu „správnu stranu“ dejín, teda na stranu „mieru“, ktorý sa podľa nej dá dosiahnuť len neobmedzenou dodávkou zbraní Zelenského režimu!

A hladkanie a hladkanie a hladkanie…, až do politického aleluja!

Avšak, už tie isté média hlavnej dezinfo-manipulačnej scény, si akosi nespomenú na Čaputovej rozlúčku so svojou politickou Alma mater PS, ktorú vykonala takmer na deň presne pred 5 rokmi, teda 08. mája 2019.

Nuž tak ja im to a všetkým Slovákom, ktorí vidia v Čaputovej politické spasenie a v dnešnom PS to isté, hlavne teraz pred voľbami do EP, ako to oni so spĺňaním svojich sľubov myslia vážne resp. „vážne“ pripomeniem! Čaputová sa v ten deň na sneme PS, „lúčila“ s PS a toto im tam vtedy na konci svojho čítaného prejavu sľúbila – „…nesmierne dôležitou témou je pre mňa spravodlivosť a dnes Vám chcem sľúbiť, že budem ako Prezident ku každej politickej strane pristupovať absolútne férovo. Preto som požiadala o zrušenie môjho členstva v Progresívnom Slovensku.“ – https://www.facebook.com/Aktuality.sk/videos/359860424875016/?locale=sk_SK

Nuž teda Slováci posúďte, či tento svoj sľub Čaputová, ktorý dala na sneme PS v máji 2019 a skrze facebook Aktuality.sk aj ostatným Slovákom, naplnila do bodky alebo z neho nesplnila ani tu povestnú bodku!

Za mňa jednoznačne tento svoj sľub NESPLNILA, ba práve naopak, bola rýdzo stranícky zameraná len a výhradne na jednu stranu politického spektra celých 5 rokov a dnes je to u nej ešte vypuklejšie!

Takže áno, na záver môžem celkom pokojne napísať, že aj toto je dôkaz o tom, že samotná Čaputová vysiela signál smerom k všetkým Slovákom, ktorí by chceli v nadchádzajúcich voľbách do EP voliť PS na základe ich sľubov takýto – „…že Slováci neverte im v PS lebo oni tie sľuby Vám dané, „dodržia“ presne tak, ako ja ten svoj s 8. mája 2019, že budem k všetkým politickým stranám, ako Prezident, pristupovať férovo!!!

 

 

 

 

 

Zamestnanci TV Markíza a spol. nič nepochopili!

28.05.2024

A nie len v TV Markíza, ale aj v Sme.sk, v Aktuality.sk, v Denníku N a vo všetkých tých médiach, ktoré si ešte stále namýšľajú, že len oni jediné sú tie, čo majú právo a patent na pravdu, že len oni sú tí, čo majú právo odsudzovať iné média, že len oni sú tí, čo majú právo Slovákov nie informovať, ale ich vedomie a mienku formovať na svoj obraz! TV [...]

Čaputová Jančkárovej – „Držím palce aj Vám“.

27.05.2024

Týmito slovami sa Čaputová rozlúčila s redaktorkou RTVS v relácií O 5 minút 12 v ostatnej nedeľnej relácií. https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14036/468070#4219 Pýtam sa, to čo je? V čom Čaputová drží Jančkárovej palce? Nuž, ale pekne po poriadku. Skôr, ako sa dostanem k hlavnej téme dnešného môjho článku, k „nestrannej“ a „apolitickej“ TV diskusií [...]

Kovačičov koniec – tragédia slovenských médií!

25.05.2024

Mohol by som začať škodoradostne asi aj takto – Michal Kovačič, sa ešte dvakrát v Na telo mediálne vyspí a skončil. Ale týmto by som sa zaradil do šíku tých, ktorí sa z tohto tešia. Pýtam sa, komu toto prospieva a na čí je to propsech? Ja osobne sa neteším z toho, že moderátori médií, ktoré si hrdo hovoria, že sú média hlavného prúdu, takto končia, doslova [...]

migrácia, vojaci, poľsko, rusko, hranica

Agresivita na Poľských hraniciach narastá: Varšava obnovuje nárazníkovú zónu s Bieloruskom

29.05.2024 12:04

Ilegálny migrant na hranici s Bieloruskom pobodal poľského pohraničníka.

Fico postrelenie prevoz BBX

Tenké črevo mal prestrelené na piatich miestach. Kaliňák odhalil detaily o zranení premiéra Fica

29.05.2024 11:35

Liečba predsedu vlády Roberta Fica naďalej prebieha podľa očakávaní.

Britain Royals

Angličania začnú platiť s portrétom kráľa. Čaká to aj Kanaďanov, ale väčšina z nich ho nechce mať v peňaženke

29.05.2024 11:10

Portrét Juraja III. sa objaví na všetkých existujúcich bankovkách v hodnote 5, 10, 20 a 50 libier. Prvé kusy sa dostanú do obehu 5. júna.

Marián Petko, ANS

Členovia Asociácie nemocníc Slovenska podpísali dodatky zmlúv so všetkými zdravotnými poisťovňami

29.05.2024 10:58

So štátnou Všeobecnou zdravotnou poisťovňou majú zmluvu platnú len do konca júna.