Založ si blog

Čaputová z tohto pokryteckého farizejstva, sa už nijako nevyseká!

Čaputová a jej naklonené zapredanecké média, ako aj celé PS spolu so západom platenými politickými mimovládkami, si myslia, že my občania SR sme tak naivní a tak hlúpi, že im uveríme tie ich bludy a manipulácie!

Nuž veru nie!

Neskutočne sa mýlia!

Nie všetci sa necháme ohlupovať nie len nimi samotnými, ale hlavne zapredaneckými médiami, ktoré ich chránia ako oko v hlave, len aby o nich občania SR nestratili dobrú mienku a aby sa nenarušil ich obraz politickej čistoty, ich politického panenstva!

Nuž teda ja im toto ich politické panenstvo budem narušovať, pokiaľ sa aj zapredanecké média nespamätajú a neuvedomia si, že už dávno nie sú nositeľmi informácií, ale sú len rýdzo jednostranný propagandistický nástroj zahraničných západných veľkokapitalistov, ktorí bažia po svetomoci, ktorú chcú dosiahnuť akýmikoľvek prostriedkami!

Nuž teda, dnes sa pozriem na jej, rozumej Čaputovej, ďalšie do neba volajúce pokrytectvo, aká bola, keď v politike ešte nič neznamenala a aká je dnes, keď pre absolútnu väčšinu Slovákov politicky rovnako nič neznamená, ale západná moc ju nadopovaním špinavých západných peňazí do jej obrazu politickej panenskosti, vyniesla v marci 2019 do pozície „prezidenta“ SR!

Chce to len trochu trpezlivosti a dôkazy sú na stole cakomprask!

(priznávam, že je to aj náročné na čas lebo v tej ich FB histórii je toľko toho, čo sa bije z ich vtedajším názorom, s tým, čo robia dnes! Ale postupne niektoré ich pokrytecko-farizejské rozpory odhalím! Dám si tu námahu…)

Píše sa 12. máj 2021 (prvá petícia za vypísanie referenda o predčasných voľbách), Čaputová už takmer druhý rok niečo v slovenskej politike „znamená“, zapredanecké média ju neustále ospevujú, nedajú na ňu dopustiť… a tak sa podľa toho aj správa. Ona je predsa terazky „prezident“, tak prečo by ona mala na seba zobrať nejakú tu zodpovednosť, keď to môže alibisticky prehodiť na iných. A tak nám na svojom FP oznamuje toto – „Veľký počet podpisov, ktorý sa v relatívne krátkom čase podarilo organizátorom vyzbierať svedčí o tom, že dôvody na vypísanie referenda považuje relevantný počet občanov za vážne.“ Avšak aby to nebolo až tak „vážne“, tak hneď na to dodáva – „Rozhodla som sa preto obrátiť na Ústavný súd SR..“ –  https://www.facebook.com/zcaputova/posts/pfbid026zVHudXjnsjygCyYYSnnSS3mYApKBRX8Myhr1V2LvyBBCV4opK24iJJieNe9Wh1yl

Čaputová týmto Slovákom odkázala – „Ja, Vás ľudí, nenechám rozhodovať o predčasných voľbách!“ (Prosím ctený čitateľ toto si zapamätaj, ďalej v článku to bude jasné vysvetlené a objasnené!)

Píše sa 12. september 2022 (druhá petícia za vypísanie referenda o predčasných voľbách), Čaputová je už viac ako tretí rok v slovenskej politike a niečo politicky „znamená“, zapredanecké média ju bez zmeny neustále ospevujú, nedajú na ňu dopustiť… a tak sa podľa toho aj správa. Ona je predsa terazky „prezident“, tak prečo by ona mala na seba zobrať nejakú tu zodpovednosť, keď to môže alibisticky prehodiť na iných. A tak nám na svojom FP oznamuje toto – „Pokiaľ ide o prvú otázku, ktorá sa týka demisie vlády, po konzultácii s mnohými ústavnými právnikmi je z hľadiska ústavnosti sporná. Preto sa najskôr spýtam na názor Ústavného súdu…“ – https://www.facebook.com/zcaputova/posts/pfbid02f7HWQY3YzRCfedVe69Yn2SMJMFLhseTqgQW2pt9uAz4iwN15CH43ZeccodXKeZyvl

Aby bolo každému čitateľovi jasné o akú prvú referendovú otázku išlo, tak ju tu zopakujem – „Súhlasíte s tým, že vláda SR má bezodkladne podať demisiu?“

Úplne jasná a čistá otázka! Z takejto otázky by žiadna demokratická moc nemala mať obavy resp. by jej nemala ani v najmenšom prekážať! Ba práve naopak, keď ju ľud volil, tak nech sa vyjadrí, či má zostať alebo sa poberať…! (tomu sa hovorí priama demokracia!)

Čaputová však je „demokrat“ iného kalibru a teda nič také Slovákom v referende nedovolí a teda opäť jasne hovorí, že – „Ja, Vás ľudí, nenechám rozhodovať o predčasných voľbách!“

A teraz k tomu, čo Čaputovú v tejto veci úplne knokautuje z pozície panenského politika!

Čaputová v čase, keď ešte politicky absolútne nič neznamenal a keď ju poznali len tí Slováci, ktorí náhodou išli okolo Pezinskej skládky, kde ju mohli vidieť, ako na nej pózuje zapredaneckým médiám (to jej ostalo  – keď sa nechala už ako „prezident“ SR fotiť na zemi/koberci prezidentského paláca! – https://www.hlavnespravy.sk/bude-na-buduce-aj-fotosut-v-plavkach-v-zdehonestovani-uradu-prezidenta-caputova-fotkami-na-koberci-prekonala-dokonca-kisku/2538934) https://mypezinok.sme.sk/c/20613370/pezinska-skladka-na-druhy-pokus.html

sa takto „hrdinsky“ vyjadruje.

Píše sa 15. marec 2018 a na FP PS, sa Čaputová takto „spravodlivo a demokraticky“ rozhorčuje lebo vtedy je pri moci Ficova Vláda SR a ona si robí obraz začínajúceho politika, akáže je ona demokratka a ako aj ona je proti vtedajšej vláde SMER-SD a spol. a že teda ona s ňou zatočí a tak podobne.

Zuzana Čaputová dokonca natočí aj video kde hovorí toto –  „Výmena vlády v režime Smeru podľa nás vôbec nie je riešením. Pán premiér si podľa svojich slov nevšimol november 89 a evidentne si nevšimol ani marec 2018.“

A pozor dnešný priaznivec PS a Čaputovej, ona ide ďalej ako píla a toto z nej vtedy vyjde – „Nechcú nechať ľudí rozhodovať v predčasných voľbách. Potrebujú mať kontrolu nad políciou a výber sudcov do Ústavného súdu. Nenechajme sa oklamať.“

https://www.facebook.com/ProgresivneSlovensko/videos/771168709740540/

Fíha!

Takže SMER-SD a spol., nechceli v roku 2018 nechať ľudí rozhodovať o predčasných voľbách a ona v rokoch 2021 a 2022 áno?!

Ona ich nenechala takt rozhodnúť o predčasných voľbách dvakrát – zopakujem dátumy, kedy tak učinila, ako najvyšší ústavný činiteľ SR – 12. máj 2021 a 12. september 2022!!!

Tak tu ju máte, všetci tí, čo ju tak bezbreho a bez akejkoľvek štipky, aspoň trochu kritického myslenia, obhajujete!

A spolu s ňou dnes velebíte aj jej politickú Alma mater PS, ktoré je rovnako pokrytecké a farizejské, aj napr. v tejto otázke, ako Čaputová!

Nuž teda podporujete týchto „demokratov“, na ktorých sa hodí, že – „Kam vietor, tam plášť“ alebo aj to staré známe – „Zabudol vôl, čo hovoril a konal, keď teľaťom bol“!!!

P.S.:

Nuž nech Čaputová vysvetlí, ako to myslela v roku 2018, že Ficova Vláda SR nenechala ľudí rozhodnúť o predčasných voľbách a ako to myslela ona dvakrát, keď ich tiež nenechala rozhodnúť o predčasných voľbách!

P.S.:

Avšak je tu jeden obrovský politický rozdiel.

Čaputová v marci 2018 chcela, aby o predčasných voľbách rozhodli tí ľudia, ktorí boli vtedy manipulatívne zvolávaní do ulíc, teda jednoducho a po slovensky povedané – Čaputová chcela, aby o predčasných voľbách rozhodla ulica, čo nie je nič iné, ako prevrat!!!

A opozícia v rokoch 2020-2022 chcela predčasné voľby tiež na základe rozhodnutia ľudí, ale nie na základe ich účasti na pouličných protestoch, ale na základe riadného demokratického referenda!!!

Nateraz k tejto Čaputovej dvojtvárnosti, politickej podlosti…nemám viac, čo by som dodal…

Pre mňa osobne – HNUS!

Čaputová, Kovačič a im podobní, boli zrušení na jednu dobu naozajstným demokratom!

29.05.2024

Kedysi dávno za mojich mladých čias, teda dávno pred novembrom 1989, sa zvyklo hovoriť, že – „Zrušil ho na tri doby“. Toto slovné spojenie sa zvyklo použiť vtedy, ak niekto niekoho na základe faktov a nepriestrelných argumentov dostal do polohy, že sa dotyčný musel hanbiť za to, čo urobil, povedal…, čomu jednoducho nerozumel resp. nebol v tom dostatočne zdatný. [...]

Zamestnanci TV Markíza a spol. nič nepochopili!

28.05.2024

A nie len v TV Markíza, ale aj v Sme.sk, v Aktuality.sk, v Denníku N a vo všetkých tých médiach, ktoré si ešte stále namýšľajú, že len oni jediné sú tie, čo majú právo a patent na pravdu, že len oni sú tí, čo majú právo odsudzovať iné média, že len oni sú tí, čo majú právo Slovákov nie informovať, ale ich vedomie a mienku formovať na svoj obraz! TV [...]

Čaputová Jančkárovej – „Držím palce aj Vám“.

27.05.2024

Týmito slovami sa Čaputová rozlúčila s redaktorkou RTVS v relácií O 5 minút 12 v ostatnej nedeľnej relácií. https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14036/468070#4219 Pýtam sa, to čo je? V čom Čaputová drží Jančkárovej palce? Nuž, ale pekne po poriadku. Skôr, ako sa dostanem k hlavnej téme dnešného môjho článku, k „nestrannej“ a „apolitickej“ TV diskusií [...]

česká poslanecká snemovňa

Dali si aj poslanci? V českej snemovni sa šnupal kokaín, ochranka ho našla na toaletách

29.05.2024 15:05

Nález sa objavil v čase dlhých opozičných obštrukcií, keď poslanci museli absolvovať aj nočné rokovania.

dillí

Voda na 20 minút denne. V Dillí namerali rekordných 52,3 stupňa

29.05.2024 14:57

Horúčavy Indiu sužujú už viac ako mesiac a vláda upozorňuje na možný nedostatok vody.

Donald Trump

Zbombardoval by som Moskvu aj Peking, šokoval Trump svojich darcov

29.05.2024 14:50

Trump opakovane vyhlasuje, že by v prípade zvolenia mohol ukončiť vojnu v priebehu jedného dňa.

Klíma / Emisie / Dym / Továreň / Fabrika / Znečistenie /

Toto je boj s emisiami a cesta k uhlíkovej neutralite? Scholzova vláda odklepla ukladanie CO2 do mora

29.05.2024 14:08

Metóda vyvoláva kontroverzie kvôli vysokým nákladom a možným rizikám pre životné prostredie.