Založ si blog

Milan Majerský horší hrobár KDH akým bol Alojz Hlina!

Hneď na úvod priznávam, že keď sa 11. júna 2016 Alojz Hlina stal predsedom KDH, tak som mu fandil. Mal som taký pocit, že to tam poriadne prevetrá, že uprace akési nekresťanské liberálne krídlo a že konečne vráti politickému hnutiu, ktoré je čisto konzervatívne, tú pravú kresťanskú a konzervatívnu tvár a mal som nádej, že to bude politický subjekt, ktorý by sa mal predovšetkým zamerať na spoluprácu hlavne s SNS.

Naozaj, mal som vtedy takúto vieru, že práve tieto dve strany, by mohli byť dominantnými na našej politickej scéne.

Hlina hneď od úvodu začal naozaj dobre a z ostra proti bezbrehej liberálnej ideológií, ktorá už v tých časoch na Slovensku naberala na sile, a sympaticky to potvrdil v rozhovore pre Denník N, ktorý dňa 12. júna 2016 vyšiel pod názvom – „Nový predseda KDH Hlina: Je čas vyhnať Sulíka z nášho rybníka“ – https://dennikn.sk/484775/novy-predseda-kdh-hlina-cas-vyhnat-sulika-nasho-rybnika/?fbclid=IwAR1ZUSTA05VLgJg9oKW_4L9D5dFHOfnnf2HwgThH5TuiRqz7AaZlBBWMmyE

Nuž ale, ako plynul čas a Hlina sa zžíval s KDH, akosi ten jeho boj vo vnútri tohto hnutia voči liberalizmu upadal, až sa prepadol na dno totálnej politickej žumpy, keď jeho nenávisť voči Ficovi a SMER-SD, ho premohla natoľko, že zabudol vôl, že teľaťom bol a dňa 16. decembra 2019 už sedí bez zábran, opäť v jednom rybníku so Sulíkom, pri jednom stole a hodujú sa! –  https://www.facebook.com/konzervativnydemokrat/posts/pfbid02pjEmR2Rig2nN32n8pKwhreBTHgoH6fYDJ4UoyB8TsyAod8KMoirhZEBm6uYbq5Bsl

Tu si spolu pochutnáva na guľáši (už na predvolebno-politicko-koaličnom pred PV 2020?) okrem Sulíka (SaS), aj s Kiskom (Za ľudí) a samozrejme Trubanom.

Nuž a toto KDH v PV 2020, politicky zlomilo krk!

V PV 2020 dostalo Hlinovo KDH ešte menej %, ako tomu bolo v PV 2016, keď KDH viedol Ján Figeľ.

Teda PV 2016 pre KDH – 4,94% a v PV 2020 pre Hlinovo KDH, len 4,65%

Takže Hlina svojou pro liberálnou politikou, opäť poslal KDH do parlamentného zabudnutia!

Ale pozor!

Kto bol vtedy na kandidátnej listine KDH, ako dvojka?

Áno, bol to Milan Majerský!

Pozri tu – https://volby.sme.sk/parlamentne-volby/2020/strany-a-kandidati/kdh

To znamená, že vtedajší Milan Majerský, sa hrdo hlásil k spolupráci s neo a ultra liberálnymi politickými subjektami, ktoré ich jednoducho za každým posielali mimo Parlament SR,  a Milan, akosi sa nie a nie poučiť!

A dnes po tom všetkom, čo s neo a ultra liberálmi zažili, sa im opäť, úplne nepochopiteľne(!), pchajú do politickej priazne dúfajúc, že opäť konajú správne a tak, ako jeho členovia, sympatizanti a voliči chcú!

Nuž veru, nekonajú správne a ich volič, im to už čoskoro spočíta!

A v ďalších PV v roku 2027 , ak budú pokračovať v tejto pro liberálnej politike, im parlamentné brány opäť ostanú zatvorené a na 10 honov vzdialené, ale tentokrát to už nemusí byť, len na dve volebné obdobia!

Nuž teda, aby som bol konkrétny, o čo vlastne ide?

Nuž o toto.

Milan Majerský v ostatnej TA3 relácií v Téma dňa (18.2.2024), takto obhajoval rozhodnutie republikovej rady KDH podporiť v nastávajúcich PrV 2024 Ivana Korčoka (ultra neoliberála telom aj dušou, bezbrehého pro amerického a pro bruselského politického buldoga!) – „…podporujeme v týchto prezidentských voľbách Korčoka. Pre nás je kľúčové to, že Ivan Korčok z tých možných kandidátov, ktorí sú a majú reálnu šancu byť prezidentom, sa asi najviac približoval, obrazu, ideám KDH a preto mu KDH dalo podporu…, …nalejme si čistého vína. Relevantný kandidáti, ktorí môžu postúpiť do druhého kola a zohrať úlohu v súboji o naozaj post Prezidenta je pán Pellegrini a pán Korčok.“ – https://www.ta3.com/relacia/925473/prazdniny-v-politike-nie-su

– zhruba 6:00 minúta.

Nuž teda Majerský, toto je naozaj „veľmi“ vážny dôvod prečo KDH oficiálne podporuje Korčoka!

Naozaj Vám stačí, že má podľa zapredaneckých médií a manipulatívnych prieskumov postúpiť do druhého kola prezidentských volieb a teda ste si vybrali jeho!

A keď vyhrá, tak sa budete pýšiť, že ste na strane víťazov?!

A kde sú hodnoty KDH?!

Ivan Korčok sa absolútne v ničom neprelína s hodnotami KDH!

Ivan Korčok sa dal na totálneho ultraneoliberála, čo dokazuje tým, že mu dobre robí podpora Čaputovej a hlavne, že ho bezbreho a bezmyšlienkovite podporuje PS, ktoré ústami Šimečku ml., jasne povedalo toto – „PS urobí všetko, aby bol prezidentom Korčok“ – https://domov.sme.sk/c/23262599/ps-urobi-vsetko-preto-aby-bol-prezidentom-korcok.html

Pýtam sa – čo to znamená urobiť všetko preto?

Čo všetko sa za tým skrýva?

Nechávam na čitateľovi…

Milan Majerský, v predmetnej relácií ste sa pochválili, že ako KDH máte 6500 členov a pravdepodobne aj veľa sympatizantov.

To sa naozaj medzi toľkými kresťanskými demokratmi nenašiel niekto, kto má naozaj nie len skúsenosti, ale aj osobnostné kvality na to, žeby ste ho postavili, ako svojho kandidáta?!

Iste, poviete, že máte a zároveň dodáte, že nie je slovenskej verejnosti až taký známy!

Ale to predsa nevadí!

Pozrite sa na príklad Čaputovej.

Tá tiež, keď v máji 2018 oficiálne ohlasovala svoju prezidentskú kandidatúru do PrV 2019, tak bola tiež pre absolútnu väčšinu Slovákov absolútne neznámou děvenkou (to nie ja, to Miloš Zeman ju tak nazval po ich prvom stretnutí!) a pozrite sa, kam to až „dotiahla“.

Keď ohlásila svoju kandidatúru, tak mala v prieskumoch len okolo 4,1% (toľko majú na začiatku úplne neznámi kandidáti resp. málo známi!) (FOCUS XI/2018) a o tri(!) mesiace na to, jej AKO namerali už 52,9% (28.2.2019).

Priznávam, že Váš kandidát by nemal takú masívnu podporu zapredaneckých médií, politických západom platených mimovládok, ba ani by sa spomedzi dnešných prezidentských kandidátov nikto v propsech vášho kandidáta nevzdal, ako to urobil istý „džentlmen“, ktorý prepustil si sadnúť na voľné prezidentské kreslo ženu  Robert Mistrík, ale bol by to Váš kandidát!

Váš kandidát s rýdzo vašimi kresťansko-demokratickými postojmi, názormi, hodnotami!

Mali by ste pred Vašimi členmi, sympatizantmi a voličmi, čisté kresťansko-demokratické svedomie!

Takto ste sa opäť kresťanskej demokracií spreneverili v prospech neo a ultra liberálov a toto Vás bude po politickej stránke, ako KDH, veľmi bolieť!

Toto Vám slovenský kresťanský, demokratický volič nezabudne, neodpustí a opäť sa ako KDH budete potácať niekde na dne politického výtlaku v akýchkoľvek voľbách konaných na územi Slovenska!

Takže z tohto pohľadu ste v mojich očiach ešte väčšou škodnou pre KDH, ako bol Hlina lebo on bol svojim spôsobom „votrelcom“ v KDH, zatiaľ čo vy, ste vyšli priamo z vnútra tohto hnutia!

Naozaj – nerozumiem Vám!

P.S.:

A Milan Majerský, nevyhovárajte sa na to, že toto rozhodnutie, nie je vaše osobné a že takto väčšinovo hlasovaním rozhodlo zasadnutie celorepublikovej Rady KDH!

Lebo ešte som nevidel politický subjekt, ktorého členovia, by na svojom zasadnutí nehlasovali tak, ako jeho aktuálny predseda a predsedajúci!

Takže, ak ste za týmto stolom, za Korčoka zdvihli ako prvý ruku vy, tak potom tie ostatné ruky išli hore, už ta nejako automaticky!

Lebo vy ste sa vyhli odpovedi, či ste na tomto zasadnutí ohľadne podpory Korčoka hlasovali jednohlasne, či sa niekto zdržal hlasovania, nebodaj, či bol aj niekto proti!

Boli ste proti Vy?

(jednohlasne podľa Vás v minulosti hlasovali len komunisti!!!)

 

 

 

 

Čaputová a spol. dajte vyzbierané peniaze nie na vojnu, ale na to, na čo Vás v 2021 vyzýval pápež František!

23.04.2024

Nuž teda povedzme si resp. sa opýtajme, koľkokrát Čaputová za ostatných takmer 5 rokov navštívila resp. sa osobne stretla s pápežom Františkom? Veľa krát! A čo si z jeho stretnutia vzala k svojmu politickému srdcu? Nuž nič! Ale ako sa hovorí, nikdy nie je neskoro a vždy je čas napraviť vlastné chyby, kým je na to čas! A ten čas je dnes! Dnes, keď má Čaputová do [...]

Š. Harabin ako člen Súdnej rady SR? Skvelá správa pre Slovensko a slovenskú justíciu!

23.04.2024

Ej ale prskajú! Ako tá mačka, ktorá sa bojí – zhrbí sa, naježí sa a prská! SNS navrhuje za člena Súdnej rady SR (SRSR) JUDr. Štefana Harabina. Má SNS na to právo? Jasné, že má! A kto najviac prská na strane tých, čo najviac za ostatné tri a pol roka, čo boli pri moci hrôzovlády od Matovičovej po Ódoro-Čaputovskej, mediálne chránili tie nezákonnosti, ktoré tu [...]

Pokiaľ radoví Američania doma, na vlastnom území nepocítia hrôzy vojny, mier na svete nebude!

22.04.2024

Tak si to už konečne na rovinu povedzme a zamyslíme sa nad tým, či práve toto nie je ten najväčší dôvod, prečo sa hlavne Európa, neustále po nejakom čase, opäť topí v krvi! Povedzme si resp. položme si otázku, či sa radových Američanov nejakým spôsobom dotkli hrôzy I. sv. vojny, ale hlavne tej druhej, doteraz v Európe najkrvavejšej?! Nuž veru nie! Americký [...]

nemecko, polícia, polizei

Nemecká polícia zastrelila muža, ktorý sa s mačetou vyhrážal v knižnici

23.04.2024 23:40

Podľa vyhlásenia bol tento muž polícii známy už skôr. Jeho motív vyhrážania sa v knižnici zatiaľ nie je objasnený.

Systém Patriot, PVO

Le Monde: Mnohé krajiny EÚ sa nechcú s Kyjevom deliť o svoju protivzdušnú obranu

23.04.2024 21:45

Šéfovia vlád jednotlivých krajín si dávali dobrý pozor, aby neurobili žiadny konkrétny sľub.

Izrael Palestína Gaza Hamas Rukojemníci Prepustenie

Vojna v Gaze trvá 200 dní. Izrael zosilnil údery, nariadil nové evakuácie na severe

23.04.2024 20:55

Ostreľovanie severu palestínskeho územia bolo za posledný deň jedno z najintenzívnejších od začiatku vojny.

USA Izrael Gaza univerzity protesty

Polícia zatýkala na pro-palestínskych protestoch na univerzite v New Yorku

23.04.2024 19:49

Biely dom antisemitské vyjadrenia počas študentských protestov na viacerých univerzitách slovne odsúdil.