Založ si blog

Čaputová nepochopí, kým neokúsi po čom túži? Dajte jej to! Potom sa už konečne spamätá?

Čaputová nie a nie pochopiť dôvody, na základe faktov, ktoré dnešnú vládnu koalíciu, a v rokoch 2020 – 2023 opozíciu, viedli k novele Trestného zákona!

Nechápe, že to bolo potrebné, aby sa už nikto na nikom v budúcnosti nemohol dopúšťať takých brutálnych protiústavnosti a nezákonnosti, akých sa na nich dopustili bývalé hrôzovlády Matovičo-Hegero-Ódorovske, za plnej podpory a súhlasu, práve dnes, tak nespokojnej Čaputovej, ktorá si za každých okolností hovie v mediálnej vatičke zapredaneckých médií!

Ona ani tak nie je proti rôznym úpravám v našom trestnom práve – výška trestov, premlčacie lehoty…, to je len taký figový list!

Ona a spol., sa boja zrušenia ÚŠP, zrušenia ich chlapcov na čele s ich politickým inkvizítorom Danielom Lipšicom!

Podľa mňa, toto je pravý dôvod, prečo tak proti dnešnej vládnej koalícií broja za pomoci Anglosasov a prečo chcú stoj, čo stoj zvrátiť výsledky ostatných legitímnych a demokratických PV 2023!

Nuž ale dobre.

Ako sa zvykne hovoriť – „Kto chce kam, pomôžme mu tam“!

A tak teda je potrebné v tomto smere pomôcť aj Čaputovej, nech okúsi, čo nikdy neokúsila a potom sa hádam spamätá!

Dnes to ešte nejde lebo má okolo seba pancier prezidentskej imunity.

Ale po 15.6.2024, ihneď po 12:00, kedy sa jej pancier prezidentskej imunity rozplynie, bude úplne voľná na zásah OČTK aj voči nej.

Takže Čaputová neustále tvrdí a sa zaštiťuje tým, že jej krajina, by sa mala orientovať na Západ a uznávať, presadzovať západný typ demokracie!

(demokracia je len jedna – demokracia nemá prívlastky!).

Chce Čaputová povedať, že v rokoch 2020 až do PV 2023, sme tu mali demokraciu západného typu?!

Nuž ak je tomu tak, tak potom je potrebné po 15.6.2024 túto demokraciu západného typu aplikovať aj na ňu osobne!

A v čom konkrétne?

Nuž v tom, čo ona schvaľovala bývalým hrôzovládam od Matoviča až po Ódora!

Čaputová v rokoch 2020-2023 kde žila?

Na Marse?

Ona nevidela, nepočula, čo sa tu dialo?

Nie, teraz nebudem rozoberať Covid, absolútne bezdôvodnú despotickú diktatúru.

Budem sa venovať OČTK mediálnym rituálom zaisťovania tých „najväčších“ slovenských zločincov, teda „zločincov“ výhradne podľa nich.

Čaputová nevie, že podľa nášho trestného práva, sa na každú osobu hľadí ako na nevinnú a to až do doby, kedy posledný súd ho uzná za vinného a voči ktorému už nie je možné podať odvolanie?!

Teda je právoplatné?!

Ona nevie, že každý najskôr podozrivý, následne obvinený, ešte nie je automatický už aj vinný?!

Nevie to?

Ona si nepamätá ako si NAKA chodila po jednotlivých podozrivých a obvinených nad ránom, priamo do miesta ich bydliska?

Ona si nepamätá, že na miestach týchto zaisťovačiek, už hodnú chvíľu predtým, netrpezlivo, na tento nechutný cirkus, čakali „novinári/redaktori“ zapredaneckých médií?!

Kto im dal info, že choď tam, bude sa diať to a to, budeš mať, ako prvý, bombu do večerného spravodajstva?!

Toto je ten typ západnej demokracie?!

Nuž keď áno, tak prečo by nemohol byť aplikovaný aj na Čaputovej!

Veď proti západnej demokracií, neprípustný žiaden dišputát!

Nuž tak nech jej to predvedú, tí istí, čo to vykonávali na Kováčikovi, Gašparovi, Ribárovi, nebohému Lučanskému, Krivočenkovi… a potom sa hádam spamätá!

Dajme tomu, že 16.6.2024, v skorých ranných hodinách, niekde okolo 3:30 hod., príslušníci NAKA prídu k nej do rodinného domu v Pezinku, jednoduchým spôsobom spacifikujú jej doživotnú ochranku, vyvalia je vchodové dvere, vtrhnú do jej obydlia, ak bude mať doma obidve, aj keď už dospelé dcéry, tak kukláči budú na ne mieriť automatickými zbraňami, jej nasadia putá, vyvedú ju pred dom na ulicu, tam ešte nejakú tu chvíľu budú s ňou robiť isté úkony, nech majú čo novinári a TV nakrútiť a toto všetko samozrejme za svetiel policajných majákov a nad jej príbytkom, by ešte operovala helikoptéra letky ministerstva vnútra, nech sa trochu „potešia“ aj susedia!

Čo na tom, žeby bola len podozrivá resp. obvinená!

Veď toto je v západných demokraciách bežné!

Veď toto je tá demokracia západného typu!

Potom by ju odvliekli na príslušné oddelenie, tu by sudca okamžite vydal rozhodnutie vzhľadom na závažnosť obvinenia a pravdepodobného spáchania viacerých trestných skutkov, príkaz na jej väzobné stíhanie, aby neovplyvňovala svedkov, aby nezutekala zo SR, a vo väzbe, na samotke alebo s nejakou jej „naklonenou“ inou už odsúdenou spoluväzenkyňou, by si pobudla tak zhruba rok!

Ale nie len tak, posedieť si v cele, ale napríklad tak a za takých podmienok, aké mala napr. Jankovská!

Ktorú „spravodlivosť a zákonnosť“ západného typu, za hrôzovlád Matoviča a spol. s plným vedomým Čaputovej, zničili nielen fyzicky, ale hlavne psychicky a to podľa Matoviča hlavne za to, že vraj brala úplatky v podobe kabeliek!

Naozaj hrdelný to zločinec!

No a potom, po roku väzby, by jej advokáti dosiahli na Ústavnom súde to, že Ústavný súd SR, by vydal rozhodnutie, že jej väzobne stíhanie je nezákonné lebo už celé prípravné konanie OČTK bolo nezákonné, ona by bola po takmer roku prepustená na slobodu a nič.

A nič by sa nedialo!

Veď toto je ta ich vysnívaná demokracia západného typu!

Treba k tomu ešte niečo dodať?

Isteže, toto sa Čaputovej nikdy nestane lebo dnes máme pri moci Vládu SR, ktorá si cti zákony a nepotrebuje robiť pred verejnosťou takéto mediálne cirkusy!

Ale čo Čaputovej reálne hrozí je to, že bude čeliť OČTK za všetko to, čo počas svojho pontifikátu „prezidenta“ SR vykonala a vykonať nemala, nesmela resp. čo vykonať mala, ale nevykonala!

Vláda SR, momentálna naj priorita je okamžite zbaviť RTVS brutálneho progresivizmu!

23.02.2024

Áno, toto je dnes naj priorita lebo to, čo sa už tu dnes deje na našom milovanom Slovensku už nie je normálne! To, že zapredanecké média, všetky bez výnimky, sú presiaknuté progresivistickou mašinériou, tak je hádam jasné už každému, ktorý myslí vlastnou hlavou! Za zapredanecké média, ktoré vlastnia súkromné subjekty zodpovedá ich vlastník. Áno a tiež si na našej [...]

Čaputová z tohto pokryteckého farizejstva, sa už nijako nevyseká!

22.02.2024

Čaputová a jej naklonené zapredanecké média, ako aj celé PS spolu so západom platenými politickými mimovládkami, si myslia, že my občania SR sme tak naivní a tak hlúpi, že im uveríme tie ich bludy a manipulácie! Nuž veru nie! Neskutočne sa mýlia! Nie všetci sa necháme ohlupovať nie len nimi samotnými, ale hlavne zapredaneckými médiami, ktoré ich chránia ako oko [...]

Europoslanec Hojsík a jeho dôkaz o farizejskom pokrytectve jeho PS k Ukrajine a Ukrajincom!

22.02.2024

PS útočí na legitímne zvolenú Vládu SR a vládnu koalíciu a ich útok naberá na intenzite skrze im naklonených zapredaneckých médií. PS malo (pokyn?) podľa ich donorov vyhrať ostatné PV 2023, ale ani jasná a jednostranná zapredanecká mediálna podpora a ich člena Čaputovej z „prezidentského“ paláca, im k takémuto triumfálnemu výsledku nepomohlo! A tak teraz, je [...]

Katarína Mathernová, Richard Dírer

ta3 v Kyjeve: Noc bola pokojná. Veľvyslankyňa Mathernová: Ukrajinci sú odolní a vynachádzaví

24.02.2024 08:45

Život pre Ukrajincov napriek vojne ide ďalej, nechcú byť ustráchaní, povedala pre ta3 Katarína Mathernová, veľvyslankyňa Európskej únie na Ukrajine.

Stoltenberg, NATO

VIDEO: NATO a Slovensko budú Ukrajinu podporovať na každom kroku

24.02.2024 08:00

Severoatlantická aliancia priamo vojensky nepodporuje Ukrajinu v jej boji proti ruským agresorom. No NATO sľubuje Kyjevu pokračujúcu pomoc.

Rubymar, Jemen, Červené more, jemenskí povstalci, Húsíovia

Z lode poškodenej jemenskými rebelmi unikla ropa, škvrna má takmer 30 kilometrov

24.02.2024 07:27

Z nákladnej lode Rubymar, ktorú v nedeľu v úžine Báb al-Mandab vážne poškodil útok jemenských povstalcov, unikla ropa.

oceliarne, lipetsk

ONLINE: V ruských oceliarňach horelo, požiar spôsobil nálet dronov. Šojgu na výročie vojny navštívil ruské veliteľstvo na Ukrajine

24.02.2024 06:55, aktualizované: 09:15

Oceliareň, patriaca jednému z najbohatších Rusov Vladimirovi Lisinovi, svoje výrobky dodáva aj zbrojovkám vyrábajúcim rakety a strely s plochou dráhou letu.