Založ si blog

Nehanebné správanie sa „objektívnych“ médií v predvolebných debatách!

Predvolebné TV debaty určite nie sú určené pre pevne rozhodnutých voličov.

Ja medzi nich patrím a sledovanie týchto predvolebných debát, výhradne v týchto „objektívnych“ médiach, ako sú RTVS, JOJ, MARKÍZA, TA3, sú len stratou času…

To čo v nich povedia zástupcovia tých strán resp. toho politického subjektu, ktorý s určitosťou budem voliť ja, tak ich názory poznám zprava, zľava, zhora, zdola…

A počúvať názory iných politických subjektov, hlavne tých „demokratických“, čo za ostatné tri a pol roka dočista zruinovali našu republiku, čo nás tu absolútne bezdôvodne covid gniavili, čo nás aktívne zatiahli do vojenského konfliktu, s ktorým po vojenskej stránke nemáme absolútne nič, a čo sa dnes tvária, že oni do slovenskej politiky prišli až dnes, pred PV 2023, tak tých sa naozaj nedá počúvať!

A presne tak som aj včera vydržal pozerať prvé kolo otázok na TV JOJ, na RTVS…

Jedine čo som dokázal odsledovať v celom rozsahu bola debata na TA3 medzi Blahom a Trubanom. (predvčerom medzi Ďurica – HNUTIE REPUBLIKA a Cigániková – SaS)

K tomu len jedná „bezvýznamná“ poznámka – aj keď nie som voličom SMER-SSD, tak im fandím, nech im tí, čo ich chcú voliť, dajú čo  najviac hlasov, nech nesú leniví a nech idú k voľbám…ta poznámka znie – Blaha sfúkol Trubana, ako sviečku na narodeninovej torte…konečný stav hlasovania na konci diskusie bol v pomere: Blaha – 68% – Truban – 32%…a to si uvedomme, že hlavne hlasovali voliči veľkých miest lebo dosah TA3 nepokrýva bez káblovej TV značnú časť SR(!), deň predtým bol rozdiel ešte výraznejší – Ďurica(HR) – 85% a Cigániková (SaS) – 15%!!!

A teraz späť k hlavnej téme tohto môjho článku.

Nehanebnosť správania sa redaktorov diskusných predvolebných debát na RTVS, JOJ, MARKÍZA podľa mňa spočíva v tom, ako kladú otázky.

Keď kladú otázky zástupcom SMER-SSD, tak vždy začínajú tým, že predsa ste tu vládli 12 rokov a prečo by Vám mali voliči teraz veriť, že to už bude z vašej strany iné alebo nezdá sa vám, že vaša zahraničná politika Slovensko uvrhne do medzinárodnej izolácie a také a iné absolútne trápne a podpásové otázky.

Keď kladú otázky zástupcovi HNUTIE REPUBLIKA, tak začínajú tým, že či si nemyslia, že ešte stále majú vo svojich radoch extrémistov, fašistov, kedy sa jasne vymedzia voči fašistickej ideológii, či vystúpenie z NATO nie je hodenie sa do náručia RF a také a iné absolútne trápne a podpásové otázky.

Keď kladú otázky zástupcom SNS, tak začínajú tým, že už raz ste boli vo Vláde so SMER-SSD a tiež ste tam mali kauzy alebo, ako vám majú voliči veriť, že ak pôjdete po PV 2023 opäť do vládnej koalície zo SMER-SSD, že znovu nebudete pokračovať vo vašich kauzách a také a iné absolútne trápne a podpásové otázky.

AVŠAK, keď príde rada na kladenie otázok PS, tak sa vždy začínajú tým, čo si myslíte, ak by SMER-SSD zostavoval Vládu po PV 2023, dôjde k našej medzinárodnej izolácií? alebo myslíte si, že ak by Vládu SR po PV 2023 zostavoval SMER-SSD ohrozilo by to demokraciu v našim štáte? a také a iné absolútne trápne a podpásové otázky!

A takéto otázky títo „objektívni“ redaktori dávajú aj zástupcom SaS, Demokrati, Modrí…, KDH…teda všetkým tým, ktorí vylúčili akúkoľvek povolebnú spoluprácu so SMER-SSD, HNUTÍM REPUBLIKA, pripadne aj s SNS.

Takže áno, títo „objektívni“ redaktori, týchto „objektívnych“ médií, sa podľa môjho presvedčenia správajú absolútne nehanebne, cielene poškodiť SMER-SSD, HR, SNS a jednoznačne pomôcť PS a spol., aby sa nerozhodnutí voliči pri volebnom akte naklonili na stranu týchto neoliberálnych politických subjektov!

Takže áno, je pravda, že voľby v konečnom dôsledku nerozhodujú občania-voliči tí pevne a nemenne rozhodnutí, ale práve takéto nehanebnosti „objektívnych“ médií lebo veľká časť nerozhodnutých voličov, áno hlavne mladých, životom neostrieľaných, ľahkom podliehajúcich manipuláciám s ich mysľou na základe klamstiev… sa v konečnom dôsledku priklonia na stranu tých politických subjektov, ktoré im doslova a do písmena, takýmto nehanebným spôsobom nanútili tieto „mienkotvorné“ média.

Nemám viac k tomu čo dodať, hádam len ešte toľko – Občania – voliči SR, Vy, ktorí ešte nie ste rozhodnutí koho budete voliť, prosím volte úplne opačne, ako Vám to podprahovo a nehanebne vnucujú „objektívne“ média!!!

A vedzte, že  ešte vždy platí, že – Zakázané ovocie chutí najviac!

A oni Vám niektoré politické subjekty – politické „ovocie“ (SMER-SSD, HR, SNS) nepriamo, podlo a podprahovo, manipuláciou Vašich mysli, zakazujú!!!

Tak neváhajte a ochutnajte z tohto zakázaného „ovocia“…

 

Ministerka Šimkovičová koná striktne v zmysle ústavy! Dezinfoscéna prská!

30.11.2023

Neexistuje (ani neexistovala) nikde na svete Vláda, ktorá by bola ideálna, a ktorej by sa nedalo nič vytknúť. A platí to aj o novej Vláde SR, ktorá vzišla z PV 2023. Ale ak je na jej konaní niečo, čo si zaslúži minimálne uznanie, ak nie pochvalu, tak je potrebné tak urobiť. A ja to dnes urobím. V dnešnom mojom článku ide o ministerku kultúry SR Martinu [...]

Začína Čaputová obracať kabát? Čo sa deje?

29.11.2023

Čaputová, by toto pred niekoľkými týždňami, mesiacmi…, neurobila za žiadnych okolností! Totiž, Čaputová sa pomaly začína stretávať so zahraničnými predstaviteľmi tých štátov, ktoré priamo neodsúdili Putina a RF za to, že vojenský vstúpili na územie Ukrajiny… Dokonca sa začína stretávať so zahraničnými predstaviteľmi tých štátov, ktoré po [...]

Ak o tomto Čaputová vedela, prečo nám to zatajila? !

27.11.2023

Čaputová sa chváli svojim výnimočným politickým a možno aj výnimočným ľudským vzťahom k Zelenskému. To znamená, žeby jej Zelenskyj nemal nič zatajovať! Zároveň je namieste si myslieť, že Čaputová má všetky informácie, ako z diania na domácej pôde, ako aj na pôde medzinárodnej! Zároveň je na mieste si oprávnene myslieť, sa domnievať, že Čaputová, ktorá [...]

Bratislava  posyp zima

Bratislava očakáva sneženie. Mesto deklaruje, že je na zimnú údržbu pripravené

01.12.2023 17:37

Mestský dispečing má pripravený komplexný, celomestský plán zásahu vrátane preventívnych posypov ešte pred samotným snežením.

Summit Klimatický COP28, čaputová

Čaputová na klimatickej konferencii v Dubaji: Ľudstvo sa rúti do priepasti

01.12.2023 17:09

Počet katastrof súvisiacich s počasím počas uplynulých štyroch desaťročí stúpol takmer trojnásobne, uviedla prezidentka.

schôdza, parlament, Michal Šimečka

Šimečka: Vláda chystá oslabenie Úradu špeciálnej prokuratúry, Fico o plánoch už rokoval v Bruseli

01.12.2023 16:36

Šéf Smeru podľa progresívcov chystá „frontálny útok“ na právny štát na Slovensku.

Irán, sneh, zima

Poľskom otriasla tragédia. Iba 14-ročné dievča umrzlo pred supermarketom

01.12.2023 16:23

Okoloidúcim nenapadlo, že by dievčine s telefónom v ruke mohlo niečo byť, píšu poľské médiá.