Založ si blog

Podľa Čaputovej, Fico o nej klame a preto na neho podala žalobu. To znamená, že Matovič má pravdu v tom, čo o nej tvrdí? ! Lebo jeho nežaluje!

Tak sa nám Čaputová opäť rozbehla a tesne pred PV 2023 podáva na Fica žalobu na ochranu jej osobnosti!

Na ochranu jej osobnosti lebo vraj Fico o nej šíri lži a klamstvá!

A Čaputová z pozície „prezidenta“ SR, sa akosi nevie brániť, „nemá“ k dispozícií média, kde by jednoducho mohla Ficove lži resp. „lži“ o nej vyvrátiť, a tak robí pred národom slovenským, politické divadlo takýmto nechutným, až detinským spôsobom!

Nebudem tu teraz rozoberať, aké má Čaputová na mysli Ficove lži o nej lebo ja som žiadne nepostrehol…

Ja som postrehol len politicky názor a politický úsudok na jej osobu od politikov dnešnej naozajstnej demokratickej opozície z dôvodu jej „výkonu“ funkcie „prezidenta“ SR…

Nuž, ale pýtam sa, prečo nežaluje aj Matoviča?!

Lebo podľa môjho názoru, sa Matovič na jej adresu vyjadril oveľa agresívnejšie, vulgárnejšie, nebezpečnejšie, osobnejšie, nie len ako o političke…!

A práve toto Matovičové vyjadrenie na jej adresu môže/mohlo byť ešte väčším spúšťačom toho, že jej menej politickí odolní občania-voliči posielajú kadejaké výhražné posolstvá!

Takže Čaputovej pripomeniem, čo o nej povedal Matovič a to verejne – „Považujem ju za falošnú a veľakrát zákernú ženu. Zažil s ňou dve stretnutia, o ktorých keby sa ľudia dozvedeli, by boli zhrození,“ –  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/625544-atovic-by-z-caputovu-uz-za-prezidentku-nepodporil-je-podla-neho-falosna/

Toto nie je na žalobu? Čaputová?

Otázka ďalej stojí aj tak, kto prvý prezradí, prečo je Čaputová podľa Matoviča „zlá a zákerná“ žena, a z čoho by sme ako občania-voliči boli zhrození vo vzťahu k Čaputovej, ak by sme sa dozvedeli o nej to, čo zatiaľ Matovič tají?

Povie nám to konečne Matovič sám alebo nám to povie Čaputová!

Kedy sa Matovič sám seba zbaví vo vzťahu k Čaputovej, mlčanlivosti?!

Lebo, ak by Čaputová podala žalobu aj na Matoviča, tak ako to urobila v prípade Fica, tak by nám Matovič na súde musel ukázať resp. predložiť dôkazy o Čaputovej, prečo sa o nej verejne vyjadril tak, ako to píšem vyššie v texte!

A toto by mohlo byť pre Čaputovú veľmi, aleže veľmi nepríjemné lebo vieme, že Matovič si vždy niečo nahraje…a potom v pravý čas vytiahne – viď. Radoslav Procházka, potom uvidíme, čo vytiahne na Richarda Sulíka – niečo o jeho korupcií, či čo…?!

A toto Čaputovú pri Matovičovi máta a preto na neho žalobu nepodáva resp. nepodá?!

 

Záver:

To čo povedal Fico o Čaputovej, si myslí veľmi, aleže veľmi veľa Slovákov (mimochodom ja tiež!) – minimálne 80%, že slúži USA a Bruselu, čo sa niekedy hovorovo označuje aj ako agent resp. agentka, a to bez toho, žeby bol o tom niekde nejaký záznam.

Ale je tu ešte jedna osoba, okrem XY iných(!), ktorú by si mala Čaputová priradiť k Ficovmu názoru na ňu, a ktorého by tiež mala Čaputová hnať pred súd, so žalobou na ochranu svojej osobnosti!

Lebo tento pán, táto naozaj osobnosť slovenskej spoločnosti, slovenského národa povedala o nej toto – „Aj ja som presvedčený, že Zuzana Čaputová slúži záujmom USA“(!!!)

Autorom toho výroku na adresu Čaputovej, je Eduard Chmelár a viac o jeho názore na Čaputovú TU – https://skspravy.sk/slovensko/nazor/chmelar-caputova-nechrani-ludi-pred-medialnym-lyncom-ale-samu-seba-pred-kritikou/

Ja neviem, načo ešte Čaputová čaká, aj v prípade Eduarda Chmelára?!

Šup, šup Čaputová, spísať žalobu na Eduarda a podať na súd!!!

P.S.

Takže aj z vyššie mnou napísaného, je jasne vidieť, že Čaputová aj tu prísne rozdeľuje/oddeľuje, koho zažaluje a koho nie…

Zaujímavé na tom je to, že vždy jej vyjde len osoba zo SMER-SSD – Blaha, Fico…

 

Zamestnanci TV Markíza a spol. nič nepochopili!

28.05.2024

A nie len v TV Markíza, ale aj v Sme.sk, v Aktuality.sk, v Denníku N a vo všetkých tých médiach, ktoré si ešte stále namýšľajú, že len oni jediné sú tie, čo majú právo a patent na pravdu, že len oni sú tí, čo majú právo odsudzovať iné média, že len oni sú tí, čo majú právo Slovákov nie informovať, ale ich vedomie a mienku formovať na svoj obraz! TV [...]

Čaputová Jančkárovej – „Držím palce aj Vám“.

27.05.2024

Týmito slovami sa Čaputová rozlúčila s redaktorkou RTVS v relácií O 5 minút 12 v ostatnej nedeľnej relácií. https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14036/468070#4219 Pýtam sa, to čo je? V čom Čaputová drží Jančkárovej palce? Nuž, ale pekne po poriadku. Skôr, ako sa dostanem k hlavnej téme dnešného môjho článku, k „nestrannej“ a „apolitickej“ TV diskusií [...]

Kovačičov koniec – tragédia slovenských médií!

25.05.2024

Mohol by som začať škodoradostne asi aj takto – Michal Kovačič, sa ešte dvakrát v Na telo mediálne vyspí a skončil. Ale týmto by som sa zaradil do šíku tých, ktorí sa z tohto tešia. Pýtam sa, komu toto prospieva a na čí je to propsech? Ja osobne sa neteším z toho, že moderátori médií, ktoré si hrdo hovoria, že sú média hlavného prúdu, takto končia, doslova [...]

migrácia, vojaci, poľsko, rusko, hranica

Agresivita na Poľských hraniciach narastá: Varšava obnovuje nárazníkovú zónu s Bieloruskom

29.05.2024 12:04

Ilegálny migrant na hranici s Bieloruskom pobodal poľského pohraničníka.

Fico postrelenie prevoz BBX

Tenké črevo mal prestrelené na piatich miestach. Kaliňák odhalil detaily o zranení premiéra Fica

29.05.2024 11:35

Liečba predsedu vlády Roberta Fica naďalej prebieha podľa očakávaní.

Britain Royals

Angličania začnú platiť s portrétom kráľa. Čaká to aj Kanaďanov, ale väčšina z nich ho nechce mať v peňaženke

29.05.2024 11:10

Portrét Juraja III. sa objaví na všetkých existujúcich bankovkách v hodnote 5, 10, 20 a 50 libier. Prvé kusy sa dostanú do obehu 5. júna.

Marián Petko, ANS

Členovia Asociácie nemocníc Slovenska podpísali dodatky zmlúv so všetkými zdravotnými poisťovňami

29.05.2024 10:58

So štátnou Všeobecnou zdravotnou poisťovňou majú zmluvu platnú len do konca júna.