Založ si blog

Podľa Čaputovej, Fico o nej klame a preto na neho podala žalobu. To znamená, že Matovič má pravdu v tom, čo o nej tvrdí? ! Lebo jeho nežaluje!

Tak sa nám Čaputová opäť rozbehla a tesne pred PV 2023 podáva na Fica žalobu na ochranu jej osobnosti!

Na ochranu jej osobnosti lebo vraj Fico o nej šíri lži a klamstvá!

A Čaputová z pozície „prezidenta“ SR, sa akosi nevie brániť, „nemá“ k dispozícií média, kde by jednoducho mohla Ficove lži resp. „lži“ o nej vyvrátiť, a tak robí pred národom slovenským, politické divadlo takýmto nechutným, až detinským spôsobom!

Nebudem tu teraz rozoberať, aké má Čaputová na mysli Ficove lži o nej lebo ja som žiadne nepostrehol…

Ja som postrehol len politicky názor a politický úsudok na jej osobu od politikov dnešnej naozajstnej demokratickej opozície z dôvodu jej „výkonu“ funkcie „prezidenta“ SR…

Nuž, ale pýtam sa, prečo nežaluje aj Matoviča?!

Lebo podľa môjho názoru, sa Matovič na jej adresu vyjadril oveľa agresívnejšie, vulgárnejšie, nebezpečnejšie, osobnejšie, nie len ako o političke…!

A práve toto Matovičové vyjadrenie na jej adresu môže/mohlo byť ešte väčším spúšťačom toho, že jej menej politickí odolní občania-voliči posielajú kadejaké výhražné posolstvá!

Takže Čaputovej pripomeniem, čo o nej povedal Matovič a to verejne – „Považujem ju za falošnú a veľakrát zákernú ženu. Zažil s ňou dve stretnutia, o ktorých keby sa ľudia dozvedeli, by boli zhrození,“ –  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/625544-atovic-by-z-caputovu-uz-za-prezidentku-nepodporil-je-podla-neho-falosna/

Toto nie je na žalobu? Čaputová?

Otázka ďalej stojí aj tak, kto prvý prezradí, prečo je Čaputová podľa Matoviča „zlá a zákerná“ žena, a z čoho by sme ako občania-voliči boli zhrození vo vzťahu k Čaputovej, ak by sme sa dozvedeli o nej to, čo zatiaľ Matovič tají?

Povie nám to konečne Matovič sám alebo nám to povie Čaputová!

Kedy sa Matovič sám seba zbaví vo vzťahu k Čaputovej, mlčanlivosti?!

Lebo, ak by Čaputová podala žalobu aj na Matoviča, tak ako to urobila v prípade Fica, tak by nám Matovič na súde musel ukázať resp. predložiť dôkazy o Čaputovej, prečo sa o nej verejne vyjadril tak, ako to píšem vyššie v texte!

A toto by mohlo byť pre Čaputovú veľmi, aleže veľmi nepríjemné lebo vieme, že Matovič si vždy niečo nahraje…a potom v pravý čas vytiahne – viď. Radoslav Procházka, potom uvidíme, čo vytiahne na Richarda Sulíka – niečo o jeho korupcií, či čo…?!

A toto Čaputovú pri Matovičovi máta a preto na neho žalobu nepodáva resp. nepodá?!

 

Záver:

To čo povedal Fico o Čaputovej, si myslí veľmi, aleže veľmi veľa Slovákov (mimochodom ja tiež!) – minimálne 80%, že slúži USA a Bruselu, čo sa niekedy hovorovo označuje aj ako agent resp. agentka, a to bez toho, žeby bol o tom niekde nejaký záznam.

Ale je tu ešte jedna osoba, okrem XY iných(!), ktorú by si mala Čaputová priradiť k Ficovmu názoru na ňu, a ktorého by tiež mala Čaputová hnať pred súd, so žalobou na ochranu svojej osobnosti!

Lebo tento pán, táto naozaj osobnosť slovenskej spoločnosti, slovenského národa povedala o nej toto – „Aj ja som presvedčený, že Zuzana Čaputová slúži záujmom USA“(!!!)

Autorom toho výroku na adresu Čaputovej, je Eduard Chmelár a viac o jeho názore na Čaputovú TU – https://skspravy.sk/slovensko/nazor/chmelar-caputova-nechrani-ludi-pred-medialnym-lyncom-ale-samu-seba-pred-kritikou/

Ja neviem, načo ešte Čaputová čaká, aj v prípade Eduarda Chmelára?!

Šup, šup Čaputová, spísať žalobu na Eduarda a podať na súd!!!

P.S.

Takže aj z vyššie mnou napísaného, je jasne vidieť, že Čaputová aj tu prísne rozdeľuje/oddeľuje, koho zažaluje a koho nie…

Zaujímavé na tom je to, že vždy jej vyjde len osoba zo SMER-SSD – Blaha, Fico…

 

Henrich Krejča dnes na TV Markíza – „Urobili sme všetko preto, aby voľby dopadli dobre“! Škandál!

29.09.2023

TV Markíza, na Slovensku prevádzkuje spoločnosť CME Slovak Holdings B.V., ktorá patrí do skupiny Central European Media Enterprises, ktorej sídlo je na/v Hamilton, Bermudy! Teda každému súdnemu obyvateľovi SR je zrejmé, že táto TV nie je pro slovenská, pro národná…a že „spieva a tancuje“, tak, ako jej pískajú Západný zahraniční majitelia… Zároveň [...]

Čaputovej posledné predvolebné politicko-hadie zákerné uštipnutie!

28.09.2023

Poniektorí to aj predpovedali. Že Čaputová tesne pred začiatkom moratória na politickú prezentáciu politických subjektov, ktoré sa zúčastnia parlamentných volieb, ešte raz naposledy (naozaj naposledy?!) sa brutálne zapojila do predvolebnej kampane, ako keby sama kandidovala na čele jedného nemenovaného politického subjektu. A keďže je moratórium, tak nebudem konkrétne [...]

RTVS a ich dnešné posledné predvolebné dno manipulácie s voličmi! Po PV neakceptovateľné!

27.09.2023

To je niečo neskutočné! Dnes, 27.9.23, počas obedňajších hodín, som zachytil reláciu RTVS/SRo – Z prvej ruky, kde akýsi dvaja „mudrci“ – MICHAL MISLOVIČ, riaditeľ prieskumnej agentúry Median SK a SAMUEL ABRAHÁM, Politológ a rektor BISLA v Bratislave, preberali ostatný predvolebný model, dvornej to prieskumnej agentúry RTVS – Median SK. Ani by som ich [...]

ponorka, Gotland

Británia vloží štyri miliardy libier do vývoja novej útočnej ponorky

01.10.2023 22:01

Postaviť ju plánuje spoločne s Austráliou.

hasiči Trenčín auto požiar

Hasiči v Trenčíne likvidujú požiar výrobnej haly

01.10.2023 21:35, aktualizované: 21:56

Na likvidáciu požiaru vyslali 12 kusov techniky a 22 hasičov.

Volodymyr Zelenskyj

Víťazstvo Ukrajiny vo vojne príde, povedal Zelenskyj

01.10.2023 21:21

Prezident zároveň zdôraznil, že „odvaha, húževnatosť, jednota sú veci, ktoré nesmieme stratiť, aby sme nestratili Ukrajinu“.

lietadlo

Pád malého lietadla v Senici si vyžiadal dve obete

01.10.2023 19:58

V senickej mestskej časti Čáčov spadlo v nedeľu podvečer malé lietadlo.