Založ si blog

Čaputová nech sa nebojí a nech podá civilnú žalobu aj na nás ostatných, nie len na Fica!

Toto čo robí Čaputová niekoľko dní pred PV 2023, tak to je už naozaj trápne!

Práve dnes a práve teraz, robí verejné divadlo s tým, že bombastický podáva civilnú žalobu na Fica lebo vraj o nej zámerne šíri lži!

Takže podľa Čaputovej, oprávnená politická kritika, je ihneď lož!

No tak nech naberie odvahu, nech ide s Ficom do živej verejnej diskusie do RTVS a nech tam, pred nami všetkými, obyvateľmi SR, mu tieto „lži“ dôkazmi vyvráti!!!

Lebo takto sa to má robiť vo fungujúcej demokracií – ako hovorí klasik – „Do psej matere“!!!

A koľkože krát, sa chcela Čaputová stretnúť s lídrom najsilnejšej opozičnej strany Ficom medzi štyrmi očami, aby si to s ním vydiskutovala?!

Nuž ani raz!

Ona, Čaputová potrebuje v tvrdej predvolebnej kampani robiť zázemie Progresívnemu Slovensku a preto aj takýmto politicky trápnym spôsobom hraje predvolebné divadlo!

Otázka na Čaputovú – máte to so Šimečkom ml. takto dohodnuté?!

Lebo najskôr na SMER-SSD špiníte, kde sa len dá – v rôznych prezentáciách na obrazovkách tých TV, kde vás absolútne nekritický milujú – TA3…potom aj u takej „investigatívnej osobnosti“ akou je Monika Tódová z Denníka N…a čo ešte stihnete do volieb?

Kde ešte budete špiniť na dnešnú opozíciu – SMER-SSD/HR/SNS?!

Nuž teda Čaputová, veľmi dobre viete, že takýto názor na Vás, aký má Fico, Uhrík aj Danko, má  minimálne 65% – 80% voličov SR, ak nie ešte viac!!!

Nuž teda na čo čakáte?

Podajte hromadnú civilnú žalobu, rovnakú, akú ste podali na Fica, aj na nás ostatných, ktorí sa s Ficovou kritikov na Vás stotožňujeme!!!

Nebojte sa!

Do toho!

Fakt neviem, ale je to nie len trápne, ale aj nadmieru úbohé, čo Čaputová vystrája!!!

 

Henrich Krejča dnes na TV Markíza – „Urobili sme všetko preto, aby voľby dopadli dobre“! Škandál!

29.09.2023

TV Markíza, na Slovensku prevádzkuje spoločnosť CME Slovak Holdings B.V., ktorá patrí do skupiny Central European Media Enterprises, ktorej sídlo je na/v Hamilton, Bermudy! Teda každému súdnemu obyvateľovi SR je zrejmé, že táto TV nie je pro slovenská, pro národná…a že „spieva a tancuje“, tak, ako jej pískajú Západný zahraniční majitelia… Zároveň [...]

Čaputovej posledné predvolebné politicko-hadie zákerné uštipnutie!

28.09.2023

Poniektorí to aj predpovedali. Že Čaputová tesne pred začiatkom moratória na politickú prezentáciu politických subjektov, ktoré sa zúčastnia parlamentných volieb, ešte raz naposledy (naozaj naposledy?!) sa brutálne zapojila do predvolebnej kampane, ako keby sama kandidovala na čele jedného nemenovaného politického subjektu. A keďže je moratórium, tak nebudem konkrétne [...]

RTVS a ich dnešné posledné predvolebné dno manipulácie s voličmi! Po PV neakceptovateľné!

27.09.2023

To je niečo neskutočné! Dnes, 27.9.23, počas obedňajších hodín, som zachytil reláciu RTVS/SRo – Z prvej ruky, kde akýsi dvaja „mudrci“ – MICHAL MISLOVIČ, riaditeľ prieskumnej agentúry Median SK a SAMUEL ABRAHÁM, Politológ a rektor BISLA v Bratislave, preberali ostatný predvolebný model, dvornej to prieskumnej agentúry RTVS – Median SK. Ani by som ich [...]

ponorka, Gotland

Británia vloží štyri miliardy libier do vývoja novej útočnej ponorky

01.10.2023 22:01

Postaviť ju plánuje spoločne s Austráliou.

hasiči Trenčín auto požiar

Hasiči v Trenčíne likvidujú požiar výrobnej haly

01.10.2023 21:35, aktualizované: 21:56

Na likvidáciu požiaru vyslali 12 kusov techniky a 22 hasičov.

Volodymyr Zelenskyj

Víťazstvo Ukrajiny vo vojne príde, povedal Zelenskyj

01.10.2023 21:21

Prezident zároveň zdôraznil, že „odvaha, húževnatosť, jednota sú veci, ktoré nesmieme stratiť, aby sme nestratili Ukrajinu“.

lietadlo

Pád malého lietadla v Senici si vyžiadal dve obete

01.10.2023 19:58

V senickej mestskej časti Čáčov spadlo v nedeľu podvečer malé lietadlo.