Založ si blog

Tódová sa uchýlila do Prahy. Čo a s kým tam robila, je neuveriteľné!

To, že Denník N je čisto progresivistické, a že je to médium Progresívneho Slovenska, tak o tom nepochybuje azda nik, čo nenosí na očiach ružové neoliberálno-progresivistické okuliare!

A dôkaz o tom poskytla samotná Monika Tódová, ktorá sa s Marianom Leškom (bývalý komunistický novinár a aktívny člen KSČ!), Michalom Vašečkom (v USA vyškolený „sociológ“, dnes člen redakčnej rady Denníka N!), Martinom Milanom Šimečkom (otec predsedu PS Šimečku ml. a výborný priateľ Sorosa!), Matúšom Kostolným (šéfredaktor Denníka N!), stretla na „apolitickom“ debatnom mítingu v Prahe.

Viď TU –  https://www.youtube.com/watch?v=a1sgREeUYx4&ab_channel=Denn%C3%ADkN

Táto ich „apolitická“ debata so Slovákmi (predpokladám, že väčšinou tam boli prítomní mladí študenti – záber do hľadiska nám Monika nedopriala! Prečo asi?!) však nebola len tak samoúčelná!

Treba si uvedomiť, že Praha a ČR je z pohľadu výsledkov PV 2023 na Slovensku dosť kľúčová!

Prečo?

Viď TU – https://dennikn.sk/minuta/3515887/ v tomto progresivistickom „objektívnom“ médiu/článku, sa jasne píše toto – „Záujem o voľbu poštou zo zahraničia prejavilo 72 993 slovenských občanov, čo je dosiaľ najviac v histórii…,…Najväčší záujem bol v Česku, kde túto možnosť využilo 27-tisíc slovenských občanov…“

Takže progresívnemu Denníku N stojí za to ísť do Prahy a tam urobiť progresivistickú kampaň v prospech Progresívneho Slovenska pod „výstižným“ názvom – „Ako zachrániť demokraciu“ – https://dennikn.sk/3560420/ako-zachranit-demokraciu-tieto-volby-su-dolezite-ako-v-roku-1998-a-sklamanie-velke-ako-v-roku-2012-ked-to-tu-ovladol-fico/?ref=list

A keďže chcem o tejto „apolitickej“ aktivite Moniky a jej Denníka N napísať, čo najobjektívnejší názor, komentár, tak som sa doslova obetoval a pozrel som si toto video komplet celé, aj keď s veľkým sebazaprením! (viac ako 1:30 hod.)

Nuž, ale teraz môžem s kľudným svedomím napísať, že to bolo niečo neuveriteľné!

Neuveriteľné ako politicky, ale aj spoločenský odporné!

Týchto 5 progresívcov to tam, v zahraničí, dalo naozaj na naj politických barbarov, darebákov!

Celú reláciu resp. počas celej debaty, nerobili nič iné, len kopali do Slovákov tu žijúcich na Slovensku, kopali do všetkých politických strán hlava nehlava!

Začali Borisom Kollárom, cez Fica, Pellegriniho, Dzurindu…, ale Šimečku ml. a Progresívneho Slovenska, sa ani len náznakom kritičnosti nedotkli!

A keď sa na chvíľu o Šimečku ml. a PS, predsa len obtreli, aby to z ich strany nevyzeralo ako predvolebná kortešačka v prospech PS, tak len v súvislosti s tým, že by bol z neho dobrý budúci premiér SR!

Celá táto debata bola o tom, aby tam sediace publikum, a skrze nich aj ďalší Slováci žijúci v Čechách, na Morave a Sliezsku „pochopili“, že niet inej možnosti, ako voliť PS lebo inak nie je možné „zachrániť demokraciu“ na Slovensku!

HNUS!

Celá ich „apolitická“ debata vyznela v duchu, že Boris Kolár priviedol mafiu na najvyššie miesta našej politiky (teda už nie Fico?), a že keby boli PS/SPLU získali o zhruba 1000 hlasov viac v PV 2020, a boli by sa dostali do Parlamentu SR, tak Borisko, by si ani len neškrtol…

Potom Fica a SMER-SD, ako ináč, označili za bandu zlodejov a mafiánov, Pellegriniho a HLAS-SD označili za adolescenta, ktorého vychoval SMER-SD, HNUTIE REPUBLIKA a K-ĽSNS označili za extrémistov a fašistov, SNS za nacionalistov, Dzurindu za prestarnutého politika, ktorý nepochopil, že lepšie je sa vzdať v prospech PS…atď., atď., až sa dostlali k výsledku, kvôli ktorému túto debatu v Prahe viedli, ktorý bol jednoznačný, že Slováci žijúci v Prahe a všade v ČR, by mali jednoznačne voliť PS, inak demokracia na Slovensku bude pochovaná a zabitá!!!

Nuž teda toto má byť tá ich nestranná a apolitická žurnalistika?!

Toto je neakceptovateľné!

A ak Denník N chce robiť politiku, ak chce ovplyvňovať voľby na Slovensku, tak nech sa prizná a nech jasne deklaruje, že sú médiom ústredného výboru Progresívneho Slovenska!

Nech preukážu peňažné toky, kto a v akých sumách ich platí, že robia takúto politickú propagandu v propsech jednej jedinej politickej strany – Progresívne Slovensko!

A nemalo by to byť pre nich ťažké lebo ich obľúbenec Marian Leško má s tým z pred novembra 1989 bohaté skúsenosti – viď TU – „Po ukončení štúdia pracoval nejaký čas ako odborný asistent a od roku 1982 bol redaktorom týždenníka vydávaného Ústredným výborom Komunistickej strany Slovenska Nové slovo, bol aktívnym členom Komunistickej strany.“ – https://sk.wikipedia.org/wiki/Mari%C3%A1n_Le%C5%A1ko

 

Nuž povedzte Slováci – voliči, potrebuje toto ešte nejaký komentár?!

Pre mňa osobne, je toto dno slovenskej žurnalistiky resp. „žurnalistiky“!!!

 

 

 

 

 

 

 

Henrich Krejča dnes na TV Markíza – „Urobili sme všetko preto, aby voľby dopadli dobre“! Škandál!

29.09.2023

TV Markíza, na Slovensku prevádzkuje spoločnosť CME Slovak Holdings B.V., ktorá patrí do skupiny Central European Media Enterprises, ktorej sídlo je na/v Hamilton, Bermudy! Teda každému súdnemu obyvateľovi SR je zrejmé, že táto TV nie je pro slovenská, pro národná…a že „spieva a tancuje“, tak, ako jej pískajú Západný zahraniční majitelia… Zároveň [...]

Čaputovej posledné predvolebné politicko-hadie zákerné uštipnutie!

28.09.2023

Poniektorí to aj predpovedali. Že Čaputová tesne pred začiatkom moratória na politickú prezentáciu politických subjektov, ktoré sa zúčastnia parlamentných volieb, ešte raz naposledy (naozaj naposledy?!) sa brutálne zapojila do predvolebnej kampane, ako keby sama kandidovala na čele jedného nemenovaného politického subjektu. A keďže je moratórium, tak nebudem konkrétne [...]

RTVS a ich dnešné posledné predvolebné dno manipulácie s voličmi! Po PV neakceptovateľné!

27.09.2023

To je niečo neskutočné! Dnes, 27.9.23, počas obedňajších hodín, som zachytil reláciu RTVS/SRo – Z prvej ruky, kde akýsi dvaja „mudrci“ – MICHAL MISLOVIČ, riaditeľ prieskumnej agentúry Median SK a SAMUEL ABRAHÁM, Politológ a rektor BISLA v Bratislave, preberali ostatný predvolebný model, dvornej to prieskumnej agentúry RTVS – Median SK. Ani by som ich [...]

ponorka, Gotland

Británia vloží štyri miliardy libier do vývoja novej útočnej ponorky

01.10.2023 22:01

Postaviť ju plánuje spoločne s Austráliou.

hasiči Trenčín auto požiar

Hasiči v Trenčíne likvidujú požiar výrobnej haly

01.10.2023 21:35, aktualizované: 21:56

Na likvidáciu požiaru vyslali 12 kusov techniky a 22 hasičov.

Volodymyr Zelenskyj

Víťazstvo Ukrajiny vo vojne príde, povedal Zelenskyj

01.10.2023 21:21

Prezident zároveň zdôraznil, že „odvaha, húževnatosť, jednota sú veci, ktoré nesmieme stratiť, aby sme nestratili Ukrajinu“.

lietadlo

Pád malého lietadla v Senici si vyžiadal dve obete

01.10.2023 19:58

V senickej mestskej časti Čáčov spadlo v nedeľu podvečer malé lietadlo.