Prečo Čaputová nežiada OČTK, aby trestne stíhali Šimečku za trestný čin hanobenia slovenského národa!

Čaputová a jej podobní, majú plne ústa rečičiek o slušnosti, tolerancii, vzájomnej úcte a porozumenia…, ale len pre tých na opačnej strane politického spektra, ako sú oni sami a pritom nevidia brutálne prešľapy na strane ich politicky rovnako zmýšľajúcich jedincoch, ale aj celých zoskupení!!!

Už raz, jeden vraj novinár, píšuci do „slovenského“ Sme.sk, nazval obyvateľov SR resp. im prial, aby kvičali ako svine na bitúnku lebo sa vlastným, slobodným rozhodnutím (a dobre sme urobili!) za žiadnych okolností nedali zamoriť, zamoriť svoje organizmy, akousi experimentálnou covid USA vakcínou a to i napriek tomu, že sme za to boli vyčlenení na okraj spoločnosti tými „slušnými“, Západu a USA verne  slúžiacimi politikmi a médiami…

Na najvyššom stupienku tých „slušných“ politikov bola vtedy Čaputová, ktorá nielenže neodsúdila takéto hanobenie časti národa slovenského, týmto „slušným novinárom“, ale dokonca natočila promo video, kde tvrdí, že takáto experimentálna „vakcína“, je vraj sloboda…

Apropo, stojí si Čaputová za týmto tvrdením aj dnes? Nuž teda nech ho skúsi zopakovať!

Iste, je to sloboda, ale hlavne a jedine, pre jej výrobcu, ktorý si na tom poriadne nabalil svoje vrecká…, ale aj o tom potom, aby sa nezabudlo!

 

Vtedy, nás obyvateľov SR, takto označil „slušný novinár“ v súvislosti s Covid očkovaním a dnes je na scéne ďalší nehorázne brutálny výrok iného „slušného novinára“…

A Čaputová opäť politicky „slušne“ cudne mlčí!

Mlčí preto lebo sa tento výrok týka voličov Smeru a to aj smerom do minulosti, teda dnes sa týka aj voličov, ktorí by chceli resp. budú v PV 2023 voliť HLAS-SD…?

Mlčí preto lebo takýto výrok verejne povedal jej naklonený „slušný novinár“ Šimečka, otec Predsedu PS, teda toho politického subjektu, ktoré je srdcu Čaputovej najbližšie a zároveň je to jej Alma mater?

A ako by reagovala Čaputová, ak by niečo také povedal nejaký novinár z alternatívnych „dezinformačných“ médií na adresu voličov napr. PS?! (oni takéto niečo nepovedia lebo oni sú naozaj slušní!)

Tiež by mlčala ona a jej podobní alebo by už kričali na raty a žiadali OČTK, že je potrebné na takéhoto novinára poslať NAKA a postaviť ho pred súd za hanobenie národa, rasy…?!

 

Nuž teda, o čo ide?

Ide o toto – https://www.youtube.com/watch?v=pKjFD0GfNz0&t=1608s&ab_channel=Denn%C3%ADkN

 

Toto je video Denníka N, zo dňa 22.7.2023, kde „slušná novinárka“ tohto „slušného denníka“, akási Monika Tódová, si do „slušnej“ politickej diskusie pozvala troch „slušných“ politických „novinárov…“

Akéhosi Mariana Leška, Martina M. Šimečku a vlastného šéfa, šéfredaktora Denníka N, akéhosi Matúša Kostolného.

No a títo štyria, „slušne“ politicky diskutovali o všetkom možnom, o kadekom inom, len nie sami o sebe…

V čase približne 27:00 minúte tohto videa, tam prítomný Šimečka, sa na adresu voličov dnešného, ale aj predošlého SMERU-SD (teda, keď pevnou súčasťou SMER-SD bol aj Pellegrini!) vyjadril takto neprípustne hanlivo – „…to je to, čo robí Smer. Líška sa sviniam vnútri ľudských bytostí. A tie odpovedajú tým, že ich volia“

 

No je toto možné?

 

Je možné, aby takto verejne, doslova v priamom prenose, v spoločnosti, kde je masa ľudí, sa takto niekto vyjadril na adresu časti a nie malej časti, národa slovenského?!

Lebo tento Šimečka inými slovami povedal toto, teda ja to takto čítam, že všetci tí, čo ste v minulosti volili resp. čo v PV2023 buďte resp. zvažujte voliť SMER-SD, ste svine?!

Že ste svine vo vnútri ľudských bytostí!

 

Panebože a Čaputová mlčí!!!

 

Panebože, ako by asi reagovala Čaputová a jej podobní, ak by si nejaký novinár z médií, nimi nazývanými alternatívnych, verejne nazval voličov napr. PS, ako svine vo vnútri ľudských bytostí, len preto lebo volia politický subjekt, ktorý tvrdo presadzuje agendu, srdcu Čaputovej blízku, LGBTI+-…?!

 

Takéto neprijateľné vyjadrenia Čaputová považuje za slušné?

 

Považuje Čaputová takéto vyjadrenia, za vyjadrenia, ktoré majú túto spoločnosť doviesť v kľude k PV 2023?!

 

Považuje Čaputová takéto vyjadrenia, za vyjadrenia, ktoré slovenskú spoločnosť nerozdeľujú?

 

A čo keď slovenskí voliči si zvolia SMER-SD takým počtom hlasom, že ani len nebudú potrebovať na vládnutie koaličného partnera?!

Čo potom povedia Šimečka, Čaputová a im podobní na margo týchto voličov?

Povedia im, že – „Vy svine doteraz vo vnútri ľudských bytostí, odteraz už ste svine bez ľudskej bytosti“???

 

Takáto rétorika nie je prípustná a je potrebné, aby OČTK konali voči Šimečkovi, aj bez toho, aby ich k tomu vyzvala „hlava“ nášho štátu!!!

Podľa môjho hlbokého presvedčenia sa Šimečka jednoznačne dopustil trestného činu Hanobenie národa, rasy a presvedčenia!

Trestný zákon č. 300/2005, §423 –

 

(1) Kto verejne hanobí

 

  1. a) niektorý národ, jeho jazyk, niektorú rasu alebo etnickú skupinu, alebo
  2. b) jednotlivca alebo skupinu osôb pre ich príslušnosť k niektorej rase, národu, národnosti, farbe pleti, etnickej skupine, pôvodu rodu, pre ich náboženské vyznanie alebo preto, že sú bez vyznania,

 

potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až tri roky.

 

 

 

(2) Odňatím slobody na dva až päť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

 

  1. a) najmenej s dvoma osobami, (moja pozn. – na javisku boli štyria!)
  2. b) v spojení s cudzou mocou alebo cudzím činiteľom,
  3. c) ako verejný činiteľ,
  4. d) za krízovej situácie, alebo
  5. e) z osobitného motívu.

 

A keďže sa voči takýmto vyjadreniam, priamo na mieste, neohradili ani ostatní „slušne diskutujúci“, tak by mali byť spolu so Šimečkom, rovnako za tento trestný čin stíhaní, ako spolupáchatelia!!!

 

Verím, že národ slovensky, ľud slovensky, dá v najbližších PV 2023 stopku takýmto „slušnoľuďom“!!!

 

NAZAJ, JEDEN VELIKÁNSKY HNUS!!!

 

 

 

 

Škandál! Progresívne Slovensko v Európskom parlamente hlasovalo za legalizáciu korupcie!

11.07.2025

Všetci tí, čo včera v EP hlasovali za zotrvanie Ursuly pri moci na čele EK resp. všetci tí, čo jej včera vyjadrili dôveru, jednoducho hlasovali za legalizáciu korupcie na najvyšších miestach EU/EK! A aj za legalizáciu korupcie ako takú, vo všeobecnosti! Za SR proti vysloveniu nedôvery Ursule hlasovali všetci europoslanci za PS a jedna za KDH! – [...]

Leyenová škaredo podrazila Čaputovú a spol. Prečo sa nebránia? !

10.07.2025

Toto sú oni! Leyenová čelí odvolávaniu v EP a zachovala sa presne tak podlo, ako sa zachovávajú títo politickí podliaci! Presne v intenciách podliakov, ktoré je, že – „Ak padnem ja, tak ťa sebou stiahnem!“ No a tí sa boja, že by naozaj padli aj oni a tak politického podliaka, ešte politicky podlejšie, podržia! Ale pekne po poriadku. Leyenová bude odvolávaná v EP, [...]

Vrah je vrah a nikdy nič menej!

09.07.2025

To je neskutočné, do akého stavu sa dostala naša spoločnosť, po takmer 36. rokoch „budovania krajších a svetlejších kapitalistických“ zajtrajškov! Totiž, ak niekto ide vedome, cielene s jasným zámerom, inému človeku odobrať život, a má to dokonca premyslené a vopred do detailov pripravené, tak takýto človek nemôže byť nazvaný inak, ako len vrah! O takomto [...]

Trump Mideast

Áno, v Katare zasiahla našu základnú iránska raketa. Priznal skoro po mesiaci americký Pentagón

12.07.2025 08:42

Iránsky útok bol odvetou za útok na jadrové zariadenia, Trump atak označil za „veľmi slabú reakciu“.

Poland Germany Ukraine

ONLINE: Rubiova rada Európanom, ako dodať Kyjevu rýchlo Patrioty: Dajte im svoje, potom si od nás kúpite nové

12.07.2025 08:20

Podľa ministra zahraničných vecí USA Marca Rubia je pri dodávkach Patriotov pre Ukrajinu potrebné použiť "kreatívne riešenia".

Ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov

Lavrov strávi tri dni v Severnej Kórei. Pchjongjang aktívne podporuje vojnu proti Ukrajine

12.07.2025 07:27

Pchjongjang aktívne podporuje vojnu proti Ukrajine - poskytol nielen množstvo munície, rakiet a ďalších zbraní, ale aj tisícky severokórejských vojakov.