Slováci posúďte. Podľa tohto kritéria si Čaputová vybrala svoju novú vládu? !

Čaputová si pozvala do „svojho“ paláca piatich politických trpaslíkov, aby im zvestovala, koho si ona nanominovala do svojej, vraj „úradníckej vlády“, ktorá má previesť Slovensko a slovenskú spoločnosť k mimoriadnym PV 2023, konaných 30.9.2023…

Teda nepozvala si ich na to, aby sa ich opýtala, ako a koho nominovať do „úradníckej vlády“, ale pozvala ich na to, aby im to surovo oznámila…

Áno, mne to pripadá, ako príbeh o „Politickej Snehulienke a piatich politických trpaslíkoch“…

(politickí trpaslíci – B. Kollár, E. Heger, I. Matovič, R. Sulík, P. Pellegrini)

Títo piati politickí trpaslíci, sa pred stretnutím z politickou  snehulienkou, spočiatku okúňali, že oni teda jej nominantov veľmi nemusia (teda až na jedného – Riška), avšak po opúšťaní politickej Snehulienky, doslova žiarili spokojnosťou, že teda toto áno, to je ono!!!

 

Nuž tak teda, vy piati politickí trpaslíci (lebo po tomto už budete len tými politickými trpaslíkmi!), čo také nádherné ste sa dozvedeli od politickej Snehulienky o jej nominantoch, že ste boli nimi takí unesení?!

Povedala vám politická Snehulienka naozaj všetky dôvody svojho „úžasného“ výberu?!

A poviete to aj všetkým Slovákom?!

Nuž vy asi nie a tak teda ja to urobím za vás…

A vystačím si s jedným z jej vybraných členov do jej „úradníckej vlády“

 

Začnem citátmi dotknutého, Čaputovej výberu a na záver uvediem meno, ktože toto vyriekol…

 

  1. máj 2018 – „Prezident sa nemôže spoliehať len na odborných poradcov. Nesie neprenosnú osobnú zodpovednosť. Musí byť odolný voči nebezpečenstvu, nenávisti, nevďaku a i nespravodlivosti voči sebe…, …Toto by mali mať na mysli všetci, čo zvažujú kandidatúru na post hlavy štátu! Nie je to súťaž krásy, ani hľadanie Superstar.

 

Toto povedal resp. na FB napísal, dnešný nominant Čaputovej, na margo kandidátov na pozíciu prezidenta SR, len deň po tom, ako 29.5.2018, Čaputová oficiálne ohlásila svoju kandidatúru do prezidentských volieb 2019…

Ako sa takéto vyjadrenie Čaputovej páčilo vtedy v súvislosti s jej osobou?

 

  1. jún. 2018 – dnešný Čaputovej nominant do jej „úradníckej vlády“, potom čo F. Mikloško ohlásil svoju kandidatúru, na FB píše toto – „František Mikloško je príkladom človeka, ktorý svoje presvedčenie premieta i do svojho života…, …Je preto pre mňa dobrým kandidátom na prezidenta a s potešením ho podporím.“

 

No a potom to prišlo. Prvé kolo prezidentských volieb 2019 (16.3.) po ktorom do druhého kola postúpila Čaputová a Šefčovič.

U dnešného Čaputovej nominanta do jej „úradníckej vlády“, došlo vtedy k prerodu. Na FB 17.3.2019, píše toto – „Na Zuzane Čaputovej sa mi páči, že je bojovníčkou, a zároveň, ako vystupuje s úctou aj voči svojim súperom. Spojenie týchto dvoch vlastností je na slovenskej politickej scéne vzácne. Budem ju preto v druhom kole voliť.“

 

  1. marec 2019, deň po druhom kole, dnešný Čaputovej nominant do jej „úradníckej vlády“, na FB píše toto – „Z víťazstva Zuzany Čaputovej sa teším…, … Nech Pán dejín požehnáva kroky našej novej hlavy štátu…“

 

A teraz Slováci pozor!

 

Píše sa 6. máj 2023, Čaputová sa vracia s kráľovskej ceremónie zo Spojeného kráľovstva, jej nominácie na úradnícku vládu ešte nikto nepozná, ona sama hovorí, že po návrate na Slovensko resp. do jej krajiny, sa rozhodne, ako vyrieši „vládnu“ krízu a jej dnešný kandidát do jej „úradníckej vlády“, na FB píše toto – „Rád by som videl ešte niečo, čo by nám mohlo dať nádej, že v septembrových voľbách to stredopravicové demokratické politické strany ešte zvládnu…, …A bude potrebné podporiť prezidentku, aby budúci rok vo voľbách uspela. Aby Slovensko nezišlo z cesty celkom.“

 

Fíha, takto sa vopchať do priazne Čaputovej!

A o kohože to ide?

Nuž o budúceho ministra vnútra Čaputovej „úradníckej vlády“ – Ivana Šimka!!! – https://www.facebook.com/ivan.simko.12/posts/pfbid028THuprRUfiLYLgtiBK3cLzRLYgoagF8o5WpPCaNF4w62qEPrvheCapCVpRLfEg7kl

 

UF!

Takže tak!

Podľa vyššej chronológie sa zdá, že najhlavnejším kritériom pre Čaputovú, kohože si posadí do svojej „úradníckej vlády“ nie je odbornosť, ale celkom jednoznačne oddanosť jednotlivých jej kandidátov, jej samotnej!

Ivan Šimko je jednoznačný podporovateľ Čaputovej a to nie len ako dnešnej „prezidentky“ SR, ale hlavne jej „apolitický“ podporovateľ pre jej budúcu kandidatúru do prezidentských volieb 2024!!!

 

Nuž, podľa vyššie mnou napísaného sa zdá, že všetci nominanti Čaputovej, pre jej dnešnú „úradnícku vládu“, s najväčšou pravdepodobnosťou musia spĺňať nie kritérium odbornosti, nestrannosti a tak podobne, ale celkom jasne musia pevne stáť nie len ne tej „správnej strane dejín“, ale hlavne na strane Čaputovej!!!

 

Na záver Slováci, už len jedna „nepodstatná“ poznámka z mojej strany – nepočúvajte len to, čo Vám Čaputová skrze jej spriaznené média citlivo-sladkým hlasom hovorí, a rovnako nepočúvajte tie média, čo sú jednoznačne nekriticky naklonené Čaputovej, čo Vám o nej hovoria, ale sa „málinko“ poobzerajte aj po iných informáciách o Čaputovej a spol., a potom si o tom všetkom urobte vlastný úsudok, a nie úsudok na základe jednostranných, manipulatívnych informácií!!!

 

 

 

 

PS:

Jedna „nepodstatná“ podotázka v súvislosti s Čaputovou a jej stretnutím sa s predstaviteľmi, ňou vybraných politických subjektov, aby im oznámila svoje rozhodnutie o obsadení jej „úradníckej vlády“.

To nikomu na Slovensku nekole oči, že Čaputová si týchto piatich politických trpaslíkov pozývala jedného po druhom a nie naraz všetkých?!

To každému opakovala 5x dookola to isté?!

A nebolo by efektívnejšie si ich posadiť do jednej miestnosti a povedať im to raz a naraz?

Alebo Čaputová potrebovala každému z nich povedať niečo iné?

Musela každému z nich osobitne niečo sľúbiť resp. osobitne každého z nich niečím postrašiť, vydierať…?!

Fakt Slováci, začnite sa na veci okolo seba pozerať viacerými očami a nie len tými ktoré Vám oni, Čaputová, média a spol. predostierajú, ako jediné správne…!!!

 

Tomáš Szalay mal odísť rovno z vrátnice Parlamentu SR!

04.09.2025

Nehoráznosť! Jeden z najväčších propagátorov Covid „vakcinácie“ v období rokov 2020-2022, dnes člen a poslanec za SaS, akýsi MUDr. Tomáš Szalay, PhD., sa na ostatnej TB tejto „najodbornejšej“ politickej strany na Slovensku zachoval, ako diktátor a jasne ukázal, čo by bolo na Slovensku, ak by sa takíto „politici“ dostali opäť k moci! [...]

Peking 2025 vs. Brusel 2025 – 100: 0! EÚ je v stave diplomatickej klinickej smrti.

04.09.2025

Byť v stave klinickej smrti, znamená byť tu fyzicky, ale nevnímať okolitý svet. Nevnímať okolité ruchy. A presne toto je dnešná EÚ 2025 a jej vedenie! EÚ síce ešte fyzicky existuje, ale minimálne na poli diplomacie, je klinický mŕtva! Ona jednoducho nevníma, čo sa okolo nej deje! Ona nevníma, čo sa deje vo svete! Ona si ani v najmenšom nepripúšťa, že dnešné [...]

Environmentalistika Čaputová vs. environmentalistika Stohlová, boli na tom pred vstupom do vysokej politiky rovnako?

03.09.2025

Áno, pred tým ako Čaputová vstúpila, doslova vhupla, do vysokej politiky, ako členka, podpredsedníčka PS, sa chválila, že bola zarytou environmentalistikou, ktorú si dokonca za jej úsilie okolo Pezinskej skládky, všimli, až za veľkou mlákou v USA! Trochu slabšia environmentalistika z PS, tiež v čase vstup do veľkej politiky, tiež podpredsedníčka PS, akási Tamara [...]

Fico, Zelenskyj

Fico prichádza po rokovaní s Putinom za Zelenským. Ako to vyzerá pred schôdzkou v meste na hranici vojny?

05.09.2025 05:00

Aká je pred stretnutím Fica so Zelenským v Užhorode atmosféra?

Donald Trump a Volodymyr Zelenskyj

Zelenskyj v telefonáte Trumpovi: Kľúčom k mieru je pripraviť ruskú vojnovú mašinériu o peniaze

04.09.2025 23:00

Vstup Ukrajiny do EÚ by mal byť podľa prezidenta Ukrajiny súčasťou bezpečnostných záruk.

Národná garda, Washington

Washington D.C. opäť zažaloval Trumpovu vládu za nasadenie Národnej gardy

04.09.2025 21:09

Ide už o druhú žalobu na republikána Trumpa podanú predstaviteľmi Washingtonu ovládaného demokratmi.

afganistan zemetrasenie vrtuľník

Afganistan zasiahlo tretie silné zemetrasenie, tentokrát s magnitúdou 6,2

04.09.2025 20:54

Predchádzajúce otrasy si tento týždeň vyžiadali viac ako 2200 životov a vyše 3600 ľudom spôsobili zranenia.