Založ si blog

Slováci, pamätáte si na Zelený štvrtok 2000? Nie? Škoda, mali by ste!

Zelený štvrtok roku 2000, bola taká prvá ukážka USA “demokratickej“ lastovičky, ktorá nám mala ukázať, ako to na Slovensku bude vyzerať, keď sa k moci dostanú tie politické subjekty a v nich tie politické postavičky slovenskej politickej scény, ktoré budú slúžiť/posluhovať USA administratíve

Iste, je to už 23 rokov a teda niektorí dnešní mladí „progresívni“ voliči ešte ani neboli na svete resp. boli deťmi, takže o tomto asi nič vedieť nebudú a keď, tak len tie manipulatívne informácie z pro USA „objektívnych“ médií.

Avšak My, čo sme túto dobu zažili, už ako zrelí dospelí, by sme na tento Zelený štvrtok 2000 nemali zabúdať a dnešnej mladej generácií, by sme mali pripomínať, ako sa u nás začala presadzovať natvrdo Západná, hlavne USA, „demokracia“!

Tak sa im to vtedy podarilo!

Podarilo sa im v roku 1998 konečne poraziť od „moci“ odtrhnúť ten „zlý mečiarizmus“, ktorý zo slovenskej republiky podľa jednej americkej „naj demokratky“, akejsi Madeleine Albrightovej mal urobiť resp. vytvoriť „čiernu dieru strednej Európy“…

„čiernu dieru“ preto lebo Mečiar nechcel podľahnúť ich zavádzaniu „demokracie“ na územie SR!!!

A toto sa teda USA administratíve nesmie robiť!

A tak si USA administratíva dosadila, hlavne vplyvom už vtedy „objektívnych“ médií, na čelo Slovenskej resp. „slovenskej“ vlády, akéhosi Mikuláša Dzurindu, na počiatku zarytého kádeháka, teda kresťana „vyznávajúceho“ kresťanské hodnoty a kresťanské sviatky…

Dzurinda, americký to lokaj, dnes ešte viac ako predtým, sa k moci dostáva v roku 1998 a po dvoch rokoch „vlády“ v prospech Západných veľkokapitalistov, sa rozhodol, že Mečiara stoj čo stoj dostane do väzby a rozhodol sa, že to vykoná, dovtedy na Slovensku, nevídaným spôsobom a to hrubou silou!

Vraj sa Mečiar zabarikádoval vo svojom bydlisku tak, že bolo potrebné použiť výbušniny!

Výbušniny na vchodové dvere, ktoré by za pár sekúnd otvoril hociktorý bežný vykrádač bytov…!!!

Ale Dzurindovi nestačil šperhák, on rovno použil výbušninu!

Na tú frašku sa pozri napr. TU – https://www.facebook.com/watch/?v=597240630432280

Naozaj až komické resp. totálne tragikomické, ako sa chlapci v kuklách nevedeli dostať do vnútra cez ďalšie zamknuté dvere a potom sa tam hrali na americké komando…!!!

Zaujímavé na tom všetkom je to, že do príbytku Mečiara sa ešte pred tým, dostal štáb TV Markíza, ktorý toto všetko natáčal z vnútra!

Dôkaz viď TU – https://www.sme.sk/c/1455012/meciar-ma-vyrocie-zeleny-stvrtok-v-elektre.html

Prečo sa Dzurindovci nespojili s TV Markíza a do ich televízneho štábu neprepašovali svojho tajného, ktorý by priamo doma v kuchyni Mečiara, odovzdal Mečiarovi „nedoručiteľné“ predvolanie na výsluch?!

Nedalo sa?

Alebo nesmelo sa?!

Bolo potrebné národu slovenskému, ľudu slovenskému ukázať, že ak nebudete počúvať, tak bude použitá hrubá, brutálna sila?!

Ďalej tento 23 rokov starý brutálny a ničím neodôvodnený zákrok nebudem komentovať lebo dovtedy si to na Slovensku nedovolil nikto od konca II. sv. vojny!!!

Predtým len nemeckí nacisti…

 

A ako to u nás vyzerá dnes!

Dnes, od nástupu k moci Matoviča a spol.?

Nuž dnes je to bežná prax!

Média, tie vybrané, tie „objektívne“, USA zapredanecké, dostanú od niekoho z OČTK info, pardon od nemenovaného zdroja, že tam a tam, o tej a tej, si ideme po toho a toho, nejakého človeka, ktorý je čistý „smerákovec“ alebo aspoň niekedy išiel okolo „smerákovcov“ a jednoducho so zbraňami v ruke, namierené aj na jeho vystrašené maloleté deti, si za asistencie kamier týchto vybraných médií, prídu po neho a v putách ho vyvedú z jeho príbytku, ľudskú dôstojnosť ponižujúc, von!!!

Nech každý vidí, aký sú oni „mocní“!

Nech každý vidí, akého to „ťažkého zločinca“ (teroristu!) museli takýmto spôsobom dostať von z príbytku lebo inak by sa tam asi zabarikádoval!

Nech každí vidí, že s nimi nie sú žarty!

Tam sú kamery, svetlá, fotoaparáty, nad hlavou hlučný vrtuľník…

Pýtam sa, je toto normálne?!

Je normálne robiť takéto, moc ukazujúce divadlá?

Je normálne, že vybrané, tie ich média, vedia dopredu, aký zásah, kde, kedy a na koho sa bude vykonávať?!

A ako to, že tieto média nedržia demokraciu pevne v rukách, ako sa o nich hovorí, že sú „strážnymi psami demokracie“ a danú osobu, pre ktorú si má prísť komando moci, neupozornia dopredu, že sa niečo takéto brutálne na neho chystá?!

Oni, teda tie média, sa z toho vytešujú?

Sa v tom vyžívajú!

Zvýši sa im pozeranosť? Čítanosť?

Toto im stojí za tie peniaze?!

Nuž na záver, už len jedna poznámka!

Nech nám je mementom to, čo sa udialo viacnásobnému predsedovi vlády SR Mečiarovi pred 23 rokmi!

Nech nám je mementom to, ako sa dnes k slovenským občanom chová dnešná moc, ktorá by sa takto nechovala, ak by za svoji chrbtom necítila podporu USA administratívy!

Poučme sa Slováci  z toho lebo doteraz, sa nás to priamo netýkalo, teda nás, čo stojíme mimo veľkej politiky, ale dokedy?

Pýtam sa, dokedy?

Kedy si trúfnu aj na nás, ktorí napr. ako ja, sa odvážime  a napíšeme na toto všetko, svoj názor napr. ako ja?!

Iste, je nás veľa, čo takto otvorene píšeme svoje názory, postrehy, komentáre…!

 

Ale je nás dostatočne veľa na to, aby sme ich v najbližších parlamentných voľbách zastavili???

 

PS:

 

Prajem všetkým obyvateľom Slovenskej republiky príjemné a ničím nerušené prežitie tohtoročných Veľkonočných sviatkov.

 

 

 

Opäť ďalší brutálny útok médií na poslanca Parlamentu SR, bez poskytnutia všetkých informácií!

12.06.2024

Je na čase, aby dnešná Vláda SR začala konečne vládnuť tvrdou demokratickou rukou! Čo to znamená vládnuť tvrdou demokratickou rukou? Nuž nič viac, nič menej, ako si začať naplno plniť svoje PVV a tieto plnenia riadne skrze, minimálne novú STVR, obyvateľom SR vysvetľovať! Opäť sa tu roztrhlo mediálne vrece s brutálnym osočovaním poslanca Parlamentu SR MUDr. Petra [...]

Tento jasný odkaz Slovákom nie sú moje slová, ale plne s nimi súhlasím!

12.06.2024

V tomto mojom článku, teda ak ho mojim článkom môžem vôbec nazvať, zaznie názor jedného z nás, jedného z nás Slovákov, ktorý má s najväčšou pravdepodobnosťou za sebou bohaté životné skúsenosti a ktorý naplno zažil dobu prednovembrovú, ako aj dobu po novembrovú, až do dnešných neutešených pochmúrnych takmer vojnových kapitalistických dní. Takže tentokrát [...]

Časť štrajkujúcich pracujúcich v-pre RTVS, sa obáva plurality!

11.06.2024

A opäť, manipulácia s verejnou mienkou, masirácia hláv obyvateľov SR, ktorí dopodrobna nesledujú dianie v našej republike a hlavne obrovská mediálna pozornosť absolútne nepodstatného výstražného štrajku, malinkej časti ľudí, ktorí sú buď priamo zamestnancami dnešnej „pluralitnej“ RTVS alebo sú s ňou v inom pracovno právnom vzťahu resp. v inom [...]

Peter Pellegrini

Pellegrini mi eleganciou pripomína Masaryka. Mal by sa však oholiť, odporúča novému prezidentovi protokolistka

14.06.2024 18:45

Akých protokolárnych prešľapov sa dopúšťali predchodcovia nového prezidenta?

Jan Lipavský

Lipavský príde na Slovensko, stretne sa s najvyššími predstaviteľmi. Rokovať budú aj o Ukrajine

14.06.2024 18:08

Český minister zahraničných vecí prichádza na Slovensko v čase, keď Česko začiatkom marca odložilo česko-slovenské medzivládne konzultácie.

SR Strečno I/18 doprava obmedzenie SSC VÚD ZAX

Pod Strečnom havarovalo auto, v úseku sa tvoria rozsiahle kolóny

14.06.2024 17:25

Úsek motoristom odporúčajú obísť cez Terchovú.

čaputová

Moje milované Slovensko, bolo mi cťou slúžiť ti, lúčila sa Čaputová. Krajina je zranená, ale verí jej

14.06.2024 15:44, aktualizované: 18:11

Zuzana Čaputová predniesla posledný verejný príhovor vo funkcii hlavy štátu.