Založ si blog

Matovič v Michalovciach klamal, len sa mu z úst prášilo!

Matovič chcel politicky zamachrovať a vydal sa do Michaloviec na „otvorenú“ diskusiu s občanmi Michaloviec a okolia, presne na to isté miesto, kde „diskutovali“ jeho doteraz verný politicky sluhovia, prisluhovači Káčer, ale hlavne Naď!

Nie, nepozrel som si to všetko lebo na to naozaj nemám čas, ale zaujala má ta pasáž tejto stretávky s bežnými východniarmi, kde sa ho jedna pani, ktorá mu ani na meno nevie resp. nechce od určitého času prísť, spýtala, či vie kto je.

Samozrejme, že toto Matovič nemohol vedieť, tak sa mu pani predstavila, že ona je jedna z tých, čo ju počas covid „pandémie“ nazval „štekajúcim psom za plotom“ lebo táto pani chodí drieť do Rakúska…, aby mohla na úrovni a dôstojne uživiť svoje deti…

 

TU sa Matovič ohradil, že on teda nič také nepovedal, že on síce niečo v tom duchu povedal, ale úplne inak, ako sme to všetci ostaní pochopili.

Nuž tak som si dal tu námahu a našiel som si záznam z jeho vystúpenia v rádiu EXPRES zo dňa 19.5.2020 – https://www.youtube.com/watch?v=D4Rk9Wm6wuQ&t=2s&ab_channel=Bra%C5%88oZ%C3%A1vodsk%C3%BDNa%C5%BEivo , kde sa Matovič takto, okrem iného, covid „pandemický“ predviedol.

Matovič hovorí (8:45) – „…ak my si otvoríme hranice s krajinou, ktorá má úplne otvorené hranice a vôbec vlastne nestráži, kto k nej príde lebo jednoducho boli tak na tom zle, že im to vlastne bolo jedno, tak my si ohrozíme to, čo sme si tu strádaním horko-ťažko vydobyli…“

Závodský sa ho pýta resp. dáva konštatačnú otázku – „Tak aké sú možnosti, teda…?“

No a tu Matovič takto odpovedá – „Ísť tak ako doteraz, nenechať sa vyrušovať krikľúňmi z boku alebo spoza plotu kričiacimi…ísť v duchu takého ako sa hovorí, že psi štekajú, karavána ide ďalej…“

Nuž tak čo Matovič povedal vtedy o tých Slovákoch, ktorí pracovali resp. dlhodobejšie pobývali v zahraničí, chceli ísť domov za svojimi blízkymi a on ich cez hranice vlastnej Vlasti nechcel pustiť späť?!

Nepovedal o nich, že on sa teda takýmito krikľúňmi nenechá vyrušiť vo svojich cezhraničných protipandemických opatreniach a že nech si len štekajú za tým plotom, ako tie psi a teda jeho Matovičova protipandemicka karavána pôjde hlava-nehlava ďalej???!!!

Tak čo, nazval Slovákov za našimi hranicami, ktorí sa chceli vrátiť domov – „štekajúcimi psami za plotom“???

Nuž podľa môjho názoru celkom jasne a zreteľne ÁNO!

Takže môže sa on dnes vykrúcať a krútiť, ako len chce!

Preňho boli vtedy Slováci v zahraničí vrácajúci sa domov len krikľúňmi za plotom, ako tie štekajúce psi na karavánu, ktorá si ide veselo ďalej!!!

BODKA!!!

A toto a iné jeho covidové „opatrenia“ na „záchranu“ životov Slovákov pred Covidom nesmú byť Slovákmi zabudnuté!!!

Lebo tých urážok na Slovákov z jeho úst zaznelo od marca 2020 naozaj neúrekom!!!

 

 

Čaputová a osem „statočných demokratov“!

31.03.2023

Asi každý pozná resp. videl USA western – Sedem statočných. Film je už dostatočne „zarastený“/„bradatý“ lebo svetlo sveta uzrel v roku 1960, teda pred 63 rokmi… Vtedy sa USA kinematografia presne trafila do historických pomerov USA, aké „demokratické“ princípy sa u nich uplatňovali. Avšak si neuvedomovali, že takto „demokraticky“ sa USA administratíva po [...]

Slováci, čaká vás ďalšia vlna zdražovania. Nevadí, veď stojíme na správnej strane dejín? !

30.03.2023

Na Západe, na tom vyspelom západe EÚ to dnes medzi pracujúcim ľudom vrie, búria sa čim ďalej tým viac a tu na Slovensku pohodička! Dokonca už aj „demokraticky-objektívne“ média slovenskej, jedinej „pravdu“ píšucej mediálnej scény, to jednoducho už nemôžu držať pod mediálnou pokrievkou, viď napr. TU – „Západ sa búri ako už dávno nie…“ – [...]

„Sibyla“ Čaputová opäť v plnej „paráde“!

29.03.2023

Na Káčerovom Ministerstve zahraničných vecí slovenskej republiky sa dňa 27.3.2023 konal XXI. Ročník Hodnotiacej konferencie zahraničnej a európskej politiky Slovenskej republiky, na ktorú boli pozvaní hostia, takpovediac výhradne z jedného politického súdka! Takže hovoriť o tejto konferencií, ako o demokratickej, vyváženej – nemôže byť ani len reči! Nebol tam jeden [...]

zelenskyj, ukrajina, heger, sanduová, plenkovič, golob

Zelenskyj na summite v Kyjeve: Buča sa musí stať "symbolom spravodlivosti"

31.03.2023 22:45

Vyhlásil to na prvé výročie stiahnutia Ruska z tohto mesta pri Kyjeve, ktoré je teraz stelesnením obvinení z ruských vojnových zločinov.

Andrew Tate

Kontroverzného influencera Tatea a jeho brata premiestnia do domáceho väzenia

31.03.2023 22:38

Bratia Tateovci a dve Rumunky údajne pašovali, najímali a zneužívali ženy a nútili ich k výrobe pornografie na účel zisku.

švajčiarsko, vlak, útok

Vo Švajčiarku sa vykoľajili dva vlaky na rôznych miestach

31.03.2023 20:52

Nehody sa stali neďaleko hlavného mesta Bern počas búrky.

Somálski piráti

Piráti uniesli pri západnom pobreží Afriky šiestich námorníkov

31.03.2023 19:57

Zvyšných desať členov posádky ropného tankera zachránila loď francúzskeho námorníctva.