Založ si blog

Tak čo, Monika Tódová a spol. , tromfnete Maroša Žilinku? !

Smelo do toho!

A opäť tu máme „investigatívnu“ „mega kauzu“!

„Mega kauzu“ na Maroša Žilinku lebo Maroš Žilinka je terazky GP SR a ako taký „nespratník“, si napriek odporu „demokratov“, dovoľuje plniť svoje povinnosti vyplývajúce mu zo Zákona o prokuratúre, len a výrade na základe Zákonov SR, čím si v plnom rozsahu plní svoju Ústavnú povinnosť!

Ústava SR, v Čl.149, ukladá okrem iného aj GP SR, akémukoľvek(!), toto – „Prokuratúra Slovenskej republiky chráni práva a zákonom chránené záujmy fyzických a právnických osôb a štátu.“

A keďže tak koná a koná aj v prípadoch ľudí, ktorí sú pre dnešných „vládnych“ „demokratov“ nepohodlní, rovnako nepohodlní pre „objektívne demokratické“ média, tak je potrebné ho akýmkoľvek spôsobom očierniť, pošpiniť a našiť mu „somárske uši“, nech už je to začo koľvek a o čomkoľvek, bez ohľadu na to, či to je niečo nekalé…hlavne, keď to v spoločnosti prinesie želaný/želateľný okamžitý efekt – „že Maroš Žilinka je spätý s opozíciou, s jej oligarchami…“!!!

No i stalo sa to, že „objektívne média“ vytiahli na M. Žilinku „mega kauzu“ typu – kúpa bytu od Penty!!!

Nie, nejdem tu obhajovať Maroša Žilinku lebo on žiadnu obhajobu nepotrebuje, on sa dokáže celkom v pohode obhájiť aj sám a tí, čo na neho hádžu špinu podobného typu, mu podľa môjho osobného presvedčenia a názoru, nesiahajú ani len po prach na opätkoch jeho topánok!

Ale čoho sa dotknúť chcem je to, že Maroš Žilinka, sa okamžite v tejto veci takpovediac „vyzliekol donaha“ a na FB dopodrobna opísal, ako sa k danému bytu dostal, hlavne čím ho financoval a kedy ho na svoju dospelú dcéru prepísal – https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid03Qfh7M8UCq5csbgg6eiDp5xr334qxe6eH3DDz44gviZpdS2Bcxjae8259c3YAqbjl&id=100064021966129

 

Z uvedeného je jasné, že predmetný byt kúpil za cenu, citujem z FB M. Žilinku – „Dohodnutá kúpna cena predstavovala sumu podľa verejne dostupnej ponuky, bez akýchkoľvek zliav.“

Že to financoval resp. spolu s manželkou financovali takto – „Všetky finančné prostriedky na kúpu nehnuteľnosti sme poskytli dcére s manželkou z príjmov pochádzajúcich výhradne z našich platov a z kúpnej ceny z predaja nášho 3 – izbového bytu v Piešťanoch. Všetky prevody finančných prostriedkov boli realizované bezhotovostne bankovými prevodmi.“

 

Takže pre „investigatívnych“ novinárov napr. typu Moniky Tódovej z Denníka N, by to nemal byť problém, si to preveriť/overiť po vlastných „informačných“ linkách…

 

Takže toľko k Marošovi Žilinkovi a k jeho ďalšej „mega kauze“…

 

No a teraz k tým, čo mu idú, aj takýto nekalým spôsobom po krku…

Hlavne média a ich starí známi „investigatívni“ protagonisti…

Napr. taký Denník N a jeho „novinárska“ hviezda Monika Tódová, ktorá nemá problém sa svojou „investigativitou“ dostať k materiálom, ktoré sú určené výhradne OČTK…a ktoré sa výlučne týkajú tých, ktorí sú pre bývalú opozíciu a dnešnú „vládnu“ koalíciu a ich mecenášov, doslova tŕne v očiach a ktovie v čo ešte!

 

Nuž „vážení“ „investigatívci“ zo všetkých „objektívno-demokratických“ médií, dokážete urobiť to isté, čo Maroš Žilinka?!

Alebo ho nebodaj ešte aj tromfnete?!

Nože skúste vy takto dopodrobna opísať, ako ste sa dostali k vašim lukratívnym nehnuteľnostiam!

A keď to urobíte, tak až potom máte morálne právo sa dopodrobna hrabať napr. v majetkových pomeroch dcéry Maroša Žilinku!

A že vy nie ste verejní funkcionári?

Naozaj?

A kto je verejnejší funkcionár, ak nie novinár, ktorý svojou novinárskou činnosťou v mnohých prípadoch nie len ovplyvňuje verejnú mienku, ale ju doslova deformuje a utvára na svoj resp. obraz tých, čo ho platia???!!!

Koľkých ste svojou „objektivitou“ dostali preč s politického, ale aj spoločenského života…?

A koľkých zase naopak, ste svojou „objektívnou manipuláciou“, dostali na miesta najvyššie v našom štáte?! Viď napr. Čaputovú! Nebyť vás vtedy a dnes, tak Čaputová by pravdepodobne nedosiahla ani len na pozíciu poslankyne parlamentu!

Ja viem, vám dnes ešte žiaden Zákon nepredpisuje, nenariaďuje, aby ste každoročne podávali svoje majetkové priznania, ale som hlboko presvedčený, že ta doba, kedy sa takáto zákonná úprava v našich zákonoch objaví, už nie je ďaleko…a to vás máta od večera do rána a od rána do večera…

A potom sa ukáže, či vaše príjmy, za adekvátne časové obdobie, sú adekvátne vašim majetkovým pomerom…

 

Záver:

A aby „investigatívci“ z „objektívno-demokratických“ médií sa nemuseli „prácne“ skrze svoje neodtajniteľné zdroje trápiť, akéže to Maroš Žilinka má príjmy, ta nech sa páči, tu je majetkové priznanie Maroša Žilinku za rok 2021, voľné prístupné na – https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=vnf/oznamenie&UserId=ZiliMaro , z ktorého sa dozviete, že za  rok 2021, mal M. Žilinka príjmy vo výške 70 760,00 € z výkonu verejnej funkcie a iné 0,00€.

 

PS:

Podľa „objektívno-demokratických“ médií a všetkých ich „investigatívcov“, je najhlavnejší problém ten, že danú nehnuteľnosť, ktorú Maroš Žilinka so svojou manželkou riadne, za riadnu trhovú cenu, plne zdokladovanú, akými prostriedkami resp. za aké finančné prostriedky kúpili pre svoju plnoletú dcéru, je ten, že ju stavala jedna z mnohých dcérskych resp. odnoží, spoločnosti PENTY…a že týmto je nejako nekalo M. Žilinka spojený s Jaroslavom Haščákom (mimochodom poznáme sa osobne, aj sme sa niekoľkokrát osobne stretli lebo sme vzdialená rodina, avšak už viac ako 20 rokov sme sa nevideli, nerozprávali a pravdepodobne si Slavo na mňa už ani nepamätá!), je podľa môjho presvedčenia totálny BLUD!

To každý, kto si kúpil a býva v nehnuteľnosti, ktorú postavila developerská spoločnosť PENTY, je teraz nejakým spôsobom spojený s podnikateľskou činnosťou PENTY resp. so samotným Jaroslavom Haščákom…?!

Nuž tak sa pýtam, tých dnešných „investigatívcov“, ktorý sa stavajú do polohy etalónov spoločenskej čistoty – „Vaše nehnuteľnosti v ktorých bývate, kto staval? Aká spoločnosť. Aký developeri? A prečo neskúmate investigatívne, či pozadie týchto developerov, týchto nehnuteľnosti, nie je náhodou tiež nejako prepojené na niektorého z vašich politicky, mediáne a inak nedotknuteľných miláčikov…?

Fakt, naozaj trápne, čo všetko vystrájate okolo napr. samotného M. Žilinku a to len preto lebo sa správa vo svoje funkcií GP SR, výsostne profesionálne a nedáva súdom podnety, nezákonne podnety na súdenie a následne vzatie do väzby tých, o ktorých si vy zbožne želáte žeby tam mali byť lebo vám to niekto takto nariaďuje a dobre vás za to platí?!!

A najsmutnejšie na tom všetkom je to, že časť obyvateľov SR, vám to papká aj s navijakom a potom vo voľbách, volí tak, ako volí!!!

 

 

 

Vie Čaputová, že aj v USA je čoraz viacej ľudí „podliehajúcim“ ruskej propagande? A čo v tomto smere poradí Bidenovi?

09.06.2023

Čaputová pritvrdzuje svoju rétoriku vo vzťahu k Slovákom, čo potvrdzuje aj jej posledné vyjadrenie sa pre bruselský POLITICO – https://www.politico.eu/article/eu-risks-losing-slovakia-russia-disinformation-president-zuzana-caputova/ Nie, v tomto mojom článku sa nejdem podrobne venovať tomu, čo tam nepekného Čaputová o nás Slovákoch narozprávala, len pripomeniem [...]

Tvrdý odkaz B. Kollárovi a jemu podobným – My nie sme vaše hračky!

09.06.2023

Boris Kollár (BK) ešte oficiálne, ako „predseda“ nášho národného parlamentu, nevyhlásil termín konania mimoriadnych Parlamentných volieb na 30.09.2023 a už oblepil celé Slovensko svojimi predvolebnými pútačmi! Pútačmi tak hlúpymi, tak doslova Slovákov urážajúcimi, že jednoducho musím resp. chcem na to zareagovať. A ako je u mňa zvykom zareagujem priamo, otvorene, [...]

Prezident má svoj národ chrániť a nie ho v zahraničí haniť!

08.06.2023

Niečo neskutočné čo sa to tu deje! Dlhšie som sa k Čaputovej a spol. nevyjadroval lebo jednak pracovná zaneprázdnenosť a jednak nad tým všetkým, čo tu s nami Čaputová a spol. vystrájajú, tak nad tým sa rozum zastavuje! Takže jasne a stručne! Čaputová tvrdí, že Národ slovenský, Slováci, obyvatelia Slovenskej republiky (výrazná väčšina) má názory na [...]

Bordeaux / Oheň / Požiar / Hasič /

Pri lesných požiaroch v Kazachstane na ruských hraniciach zomrelo 14 ľudí

10.06.2023 19:04

Plamene sa rozšírili na 60 000 hektárov, čo zodpovedá takmer rozlohe Tatranského národného parku.

Juraj Šeliga, Eduard Heger, Demokrati

Demokrati žiadajú od Sulíka stiahnuť novelu, ktorá zvýši zisk poisťovní

10.06.2023 18:45

Ďalšie zvýšenie ziskov zdravotných poisťovní nijak nepomôže občanom ani zdravotníctvu, upozorňuje ÚDZS.

nord stream

Poľsko bolo zrejme základňou sabotérov pri útokoch na Nord Stream, tvrdia USA

10.06.2023 17:50

Pri útokoch na plynovody zohrala úlohu aj jachta Andromeda. Vyšetrovatelia plne zrekonštruovali jej dvojtýždňovú plavbu.

Air Defender 23

NATO chystá najväčšie letecké cvičenie v histórii. Nemci protestujú

10.06.2023 16:36

Demonštrácia pred základňou Wunstorf sa konala pod heslom „Cvičte mier namiesto vojny".