Založ si blog

Už sa v tej RTVS konečne spamätajte!

To sa naozaj v RTVS nenájde ani len jeden jediný, ktorý by sa nahlas a otvorene vzoprel tej propagande, ktorú vedenie RTVS pretláča a šíri na obrazovkách média, ktoré patrí nám všetkým?!

RTVS a predovšetkým STV, NIE JE vo vlastníctve súkromnej osoby, súkromnej inštitúcie ba ani nejakého súkromného tretieho sektoru!

RTVS a hlavne STV, NIE JE nejaká občianska nezisková organizácia, oni NIE SÚ akési občianke združenie a pod.!

Už sa tam konečne spamätajte a uvedomte si, že ste štátnou inštitúciou, plne vo vlastníctve štátu a štát to sme MY VŠETCI, KTORÍ SA NA VAŠU EXISTENCIU SKLADÁME Z NAŠICH DANÍ A POVINNÝCH POPLATKOV!!!

K tomuto článku ma RTVS doslova vyprovokovali. A áno priznávam, že opäť vo mne vzkypela žlč!

Dnes, v nedeľu 05.02.2023, v hlavnej politickej relácií STV (RTVS) v O 5 minút 12 sa rozhodli, že budú vo svojej propagande pokračovať obzvlášť závažným spôsobom, absolútne ignorujúc pomery a náladu v našej spoločnosti!

Na Slovensku od 15. decembra 2022 nemáme plnohodnotnú Vládu!!!

Nemáme ju preto lebo parlament jej vyslovil nedôveru!

U občanov-voličov SR ju mali vyslovenú už dávno pred tým!!!

V normálnej parlamentnej demokracií by minimálne do týždňa, po vyslovení nedôvere Vláde v národnom parlamente, bol známy termín predčasných parlamentných volieb!!!

U nás NIE!

U nás na Slovensku, sa niečo také pri dnešných mocných udiať nesmie!

Prečo sa to nesmie!

Kto ma záujem na tom, aby sa tomu tak nestalo?!

Každý, kto podrobne sleduje našu politickú scénu, si vie veľmi ľahko odpovedať, ale toto tu teraz riešiť nebudem…

Ale čo riešiť budem, je tá nekonečná propagandisticko-arogantná politika, ktorú razí terajšie vedenie RTVS, na čele s akýmsi Machajom!

V dnešnej hlavnej politickej, vraj diskusnej relácií nám bude RTVS propagandisticky vymývať mozgy, tým, že si do redakcie pozvali dvoch poslancov parlamentu, z niekdajšej, ale aj dnešnej „vládnej“ koalície!

Konkrétne akéhosi Michala Šípoša (MŠ), z akéhosi OĽANO a akéhosi Branislava Gröhlinga, z akejsi SaS!

A o čom bude s nimi „diskutovať“ akýsi Marek Makara, absolútne politicky „nezávislý“ a politicky diskusne „vyvážený“ redaktor/moderátor „demokratickej“ RTVS?!

Nuž predovšetkým o tomto – „- dohoda na termíne predčasných volieb v NR SR, – riadenie štátu do volieb, kampaň a stratégia strán do volieb“

Je toto normálne?!

Dokedy Slováci budeme tolerovať takúto politickú svojvôľu terajšieho vedenia RTVS?!

Ako je možné, že RTVS takýmto podlým spôsobom manipuluje verejnú mienku?!

Kto sú tí dvaja, ktorých si RVS pozvala „diskutovať“ o daných témach?!

Kde je parlamentná opozícia?!

Mám na mysli jednoznačne tú parlamentnú opozíciu, ktorá sa do parlamentu dostala na základe Parlamentných volieb zo dňa 29.2.2020?!

Prečo tam nemôže resp. nesmie(?) byť prítomní aj zástupca SMER-SSD a zástupca K-ĽSNS???

Oni k týmto témam nemajú čo povedať?!

Ich voliči sú čo, oproti voličom OĽANO a SaS???

Oni neplatia koncesionárske poplatky pre „apolitickú“ RTVS???

Občania SR resp. všetci obyvatelia SR, ale aj tí dnes v zahraničí žijúci…, ktorí volili a pravdepodobne aj budú voliť v najbližších PV, SMER-SSD a K-ĽSNS, si názory svojich volených zástupcov do národného parlamentu SR, nemôžu resp. nesmú vypočuť na obrazovkách RTVS???

To čo je za politické triedenie, zo strany vedenia RTVS?

To kto vám na toto dal mandát?

To Machaj bol zvolený v priamej voľbe, napriamo len občanmi-voličmi SR zastupujúcich dnešnú „demokratickú“ „vládnu“ koalíciu?

RTVS je súkromná inštitúcia výhradne platená z príspevkov politických subjektov, týchto dnešných „vládno-koaličných“ strán a hnutí???

A čo je to za politická nekorektnosť, že v hlavnej politickej „diskusnej“ relácií RTVS, budú o „kampani a stratégii strán do volieb“, „diskutovať“ výhradne zástupcovia dnešnej „vládnej“ koalície…???

Nie je toto náhodou zo strany RTVS jasná predvolebná kampaň jednoznačne na prospech OĽANO a SaS?

Vie vedenie RTVS, že napr. taký MŠ v ostatných komunálnych voľbách vo svojej politicky rodnej Starej Ľubovni prepadol na plnej čiare? Že už ho nechcú ani jeho rodní! Že ho volilo len 543 Staro Ľubovniancov?

Tak potom, kto ho chce inde na Slovensku?

 

Na dnes k politicky „nezávislej“ RTVS, „len“ toľko…

 

Záver:

 

Slováci, ak sa nemienia prebudiť/prebrať v RTVS, tak kedy sa prebudíte VY?

VY, čo platíte zo svojich ťažko a poctivo zarobených peňazí, aj tých tam hore v RTVS?!

VY, čo ste nevolili v dnešnom svojvoľnom prípade RTVS, OĽANO ani SaS?!

Vám to neprekáža, takáto politická svojvôľa vedenia RTVS?

A že, čo s tým už My tu dole narobíme?

Nuž veľa!

Ak už nie je terajšia „vládna“ garnitúra na čele s Čaputovou, odvolateľná na základe Ústavy SR, tak je už len jeden jediný spôsob, ako ukončiť ich „vládnutie“ oveľa skôr, ako 30.9.2023 a tým je demokratické si uplatnenie Čl. 32, Ústavy SR, ktorého znenie opäť pripomínam – „Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.“

 

 

 

 

 

 

 

Čaputová a osem „statočných demokratov“!

31.03.2023

Asi každý pozná resp. videl USA western – Sedem statočných. Film je už dostatočne „zarastený“/„bradatý“ lebo svetlo sveta uzrel v roku 1960, teda pred 63 rokmi… Vtedy sa USA kinematografia presne trafila do historických pomerov USA, aké „demokratické“ princípy sa u nich uplatňovali. Avšak si neuvedomovali, že takto „demokraticky“ sa USA administratíva po [...]

Slováci, čaká vás ďalšia vlna zdražovania. Nevadí, veď stojíme na správnej strane dejín? !

30.03.2023

Na Západe, na tom vyspelom západe EÚ to dnes medzi pracujúcim ľudom vrie, búria sa čim ďalej tým viac a tu na Slovensku pohodička! Dokonca už aj „demokraticky-objektívne“ média slovenskej, jedinej „pravdu“ píšucej mediálnej scény, to jednoducho už nemôžu držať pod mediálnou pokrievkou, viď napr. TU – „Západ sa búri ako už dávno nie…“ – [...]

„Sibyla“ Čaputová opäť v plnej „paráde“!

29.03.2023

Na Káčerovom Ministerstve zahraničných vecí slovenskej republiky sa dňa 27.3.2023 konal XXI. Ročník Hodnotiacej konferencie zahraničnej a európskej politiky Slovenskej republiky, na ktorú boli pozvaní hostia, takpovediac výhradne z jedného politického súdka! Takže hovoriť o tejto konferencií, ako o demokratickej, vyváženej – nemôže byť ani len reči! Nebol tam jeden [...]

zelenskyj, ukrajina, heger, sanduová, plenkovič, golob

Zelenskyj na summite v Kyjeve: Buča sa musí stať "symbolom spravodlivosti"

31.03.2023 22:45

Vyhlásil to na prvé výročie stiahnutia Ruska z tohto mesta pri Kyjeve, ktoré je teraz stelesnením obvinení z ruských vojnových zločinov.

Andrew Tate

Kontroverzného influencera Tatea a jeho brata premiestnia do domáceho väzenia

31.03.2023 22:38

Bratia Tateovci a dve Rumunky údajne pašovali, najímali a zneužívali ženy a nútili ich k výrobe pornografie na účel zisku.

obilie

Päť krajín EÚ vrátane Slovenska požaduje obmedzenie dovozu ukrajinského obilia

31.03.2023 21:00

Krajiny adresovali list šéfke Európskej komisie Leyenovej. K výzve sa pridal aj Heger.

švajčiarsko, vlak, útok

Vo Švajčiarku sa vykoľajili dva vlaky na rôznych miestach

31.03.2023 20:52

Nehody sa stali neďaleko hlavného mesta Bern počas búrky.