Založ si blog

Robert Kaliňák – „Marek Vagovič sa bojí, že vyjde na povrch jeho úloha pri vražde Kuciaka!

Noooooooooooo a čo teraz?

 

Najskôr uvediem citát z TB SMER-SD, zo dňa 26.11.2022, kedy hovorí Robert Kaliňák toto – (44:22 –  https://www.youtube.com/watch?v=j64lEMTqBCg&ab_channel=SMER-Soci%C3%A1lnaDemokracia ) –„…majú svojich ochrancov (OČTK, „vláda“, Čaputová a spol.) v médiach mainstreamových. Majú svojho hlavného ochrancu v prípade pána Kubinu, ale aj v prípade pána (Mareka) Vagoviča. Tak mi povedzte, keď už prezident Kiska, ktorý, u ktorého som určite na top five zozname, ktorých neznáša a možno všetkých ostatných, ak on už povie, že Vagovič klame vo svojej knihe, to už je známkou absolútneho lúzu a kanálu, ktorý Vagovič predvádza. Povedal to tu dneska Robert Fico, predkladáme len nahrávky a dôkazy, ktoré sú vždy pravdivé. Nikto ich nikdy nevyvrátil. Ja si myslím, že viem čoho sa pán Vagovič bojí, tej skutočnosti, ktorá vyjde na povrch v súvislosti so skutočnou úlohou pri vražde pána Kuciaka, ale to ho ešte stále neoprávňuje zachraňovať si zadok týmto spôsobom. Že klame od rána do večera, vymýšľa si veci a to je, a keď už ho musí popierať bývalý prezident Kiska, z opačnej politickej strany, tak je to dôkazom toho, že to naozaj nie je pravda a navyše RTVS, skutočne bez akéhokoľvek oponenta vysiela, veď ona má Zákon, ktorý musí dodržiavať. Týmto prekročila všetky, všetky pravidlá.“

A potom ešte v čase 56:48, opäť vstupuje Robert Kaliňák a hovorí aj toto – „…a ta aktivita do ktorej zapojili samozrejme aj Vagoviča už sme sa tu o ňom bavili, viete, aký musí byť človek slabý, keď ešte aj z Aktualít ho vyhodia…!

 

Robert Kaliňák v súvislosti s Marekom Vagovičom hovoril hlavne o tom, že tento „novinár“ dostal v RTVS obrovský priestor, dostal priestor pre vlastnú, vraj diskusnú reláciu pod názvom – „Pod povrchom“ –  https://www.rtvs.sk/novinky/osobnosti/308162/marek-vagovic-bude-moderovat-novu-diskusnu-relaciu-pod-povrchom od 17.11.2022 (vybrali mu v RTVS – Machaj a spol., naozaj zaujímavý, taký pre demokraciu“ na Slovensku, symbolicky prvý termín!) a už dňa 24.11.2022 si Marek Vagovič pozýva na „diskusiu“ obžalovaného, kajúcnika/udavača Františka Imreczeho!!!

Pozri TU –   https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/19579#282

 

To čo je?

 

Ako je možné, že RTVS, rozumej Machaj GR RTVS, vyhadzuje najvyššie vedenie spravodajstva, len za to, že na kanály RTVS, na to určenom (:24), si dovolili v priamom prenose odvysielať príhovor opozičného lídra na Sneme najväčšej opozičnej (a nie len  opozičnej, ale aj Slovenskej) strany a na druhej strane necháva na obrazovkách priestor, aby tu hovoril svoje výmysly a bludy, ešte vždy riadne obžalovaný človek, človek, ktorý je jednoznačne ešte v plnom rozsahu účastný živých trestných spisov, šetrení a vyšetrovaní, čím RTVS jednoznačne zasahuje do trestných živých konaní a Marek Vagovič a spol. vyhodení nie sú???!!!

Toľko na okraj o Marekovi Vagovičovi a jeho ďalšej úlohe v napĺňaní budovania „demokracie“ na Slovensku, tentokrát za peniaze nás všetkých, na obrazovkách RTVS!

NEPRÍPUSTNÉ!!!

 

A teraz opäť k tomu podstatnému, čo zaznelo z úst Roberta Kaliňáka.

Robert Kaliňák to nepovedal len tak do vetra. On totiž už dnes nie je „nič“, teda rozumej, že nie je poslancom nášho parlamentu, teda nemá žiadnu, ba ani výrokovú imunitu a teda to, čo o Vagovičovi v súvislosti s vraždou Kuciaka a jeho snúbenice povedal, tak na to musí mať nejaké nevyvrátiteľné dôkazy! Robert Kaliňák je advokát a teda presne vie, čo môže povedať a čo nie, aby neriskoval, že bude čeliť trestnému stíhaniu…!

Tu očakávam, že Vagovič okamžite podá na Roberta Kaliňáka trestné oznámenie za minimálne krivé obvinenie lebo inak, ak bude mlčať, tak bude aj Robertovi Kaliňákovi svedčiť, minimálne v tomto jeho výroku na jeho adresu, že je resp. mal nejakú úlohu pri vražde kolegu novinára Kuciaka a jeho snúbenice!

 

A občan-volič, už si zabudol, čo svojho času povedal samotný Robert Fico na adresu resp. na to, kto stojí/stoja za vraždou Kuciaka a jeho snúbenice? A v médiach bolo a je  ticho!

Áno, povedal to v máji tohto roka na proteste v Nitre – https://www.youtube.com/watch?v=9Mn-bAW8ois&ab_channel=SMER-Soci%C3%A1lnaDemokracia  – kde okrem iného povedal aj toto – „…nenechajme si zobrať pravdu o Kuciakovi! A my raz povieme kto Kuciaka zabil a budú všetci šokovaní, kto Kuciaka zabil. Nám je ľúto, čo sa stalo, ale tak ako vyjde pravda o vojne na Ukrajine, ako vyjde pravda o fašizme na Ukrajine, ako vyjde pravda o tom, že najskôr sa zabíjali ľudia na Donbase, zabíjali sa tam Rusi a potom sa my dozvieme veľkú pravdu o Slovensku…!

 

Iste, ten čas nastane s najväčšou pravdepodobnosťou po najbližších PV, ale už teraz je jasné, že ak je toto, čo si dovolia hovoriť o vražde Kuciaka a jeho snúbenice obaja Robertovia zo SMER-SSD aspoň z časti pravda a nikto po nich z OČTK, z opozície, ale hlavne z „objektívnych“ médií nejde, tak potom čosi na tomto šprochu, bude pravdy trochu!!!

 

Nateraz k tejto téme „len“ toľko…

 

Ale už po niekoľkýkrát, ťa občan-volič SR vyzývam, už konečne otvor oči a nastraž uši, čo sa tu na Slovensku deje, čo sa deje s tebou, keď sa nechávaš balamutiť, oblbovať, sebou manipulovať tými „objektívnym“ médiami, RTVS nevynímajúc a načri aj do tých „dezolátnych“, vraj alternatívnych médií…!!!

 

 

 

Boli to Američania, čo skrze Čaputovú, presadili aby „predčasné“ PV na Slovensku, sa konali až 30. 9. 2023?

07.02.2023

Pod „Američania“, rozumej terajšia USA administratíva. Moja otázka v názve môjho dnešného názorového článku samozrejme smeruje hlavne do „prezidentského“ paláca „našej“ „prezidentky“ „všetkých“ Slovákov… Vysvetlenie mojej domnienky… Akosi, sa dnešná „vládna“ moc, ale aj Čaputová, vyhýbajú otázke, kto prišiel s návrhom, aby sa [...]

Odkaz Čaputovej, Hegera a spol. všetkým Slovákom – „Sme valiace sa kamene. . . “

05.02.2023

Áno, podľa môjho hlbokého presvedčenia, sú dnešní slovenskí mocní pre všetok pospolití ľud slovenský, ako tie valiace sa kamene… Sú lebo majú nad/za sebou ochranu Bruselu a predovšetkým Washingtonu?! Pre dnešný článok, môj názor, som sa inšpiroval piesňou od skupiny Elán (akosi sa táto pieseň v našich „objektívnych“ „demokratických“ médiach [...]

Už sa v tej RTVS konečne spamätajte!

05.02.2023

To sa naozaj v RTVS nenájde ani len jeden jediný, ktorý by sa nahlas a otvorene vzoprel tej propagande, ktorú vedenie RTVS pretláča a šíri na obrazovkách média, ktoré patrí nám všetkým?! RTVS a predovšetkým STV, NIE JE vo vlastníctve súkromnej osoby, súkromnej inštitúcie ba ani nejakého súkromného tretieho sektoru! RTVS a hlavne STV, NIE JE nejaká občianska [...]

Horváth

Odsedieť si má doživotie. ŠTS bude musieť „Hrobárovi“ sátorovcov vinu opäť dokázať

07.02.2023 13:55

Lehela Horvátha ešte v septembri 2022 oslobodil spod doživotného trestu Najvyšší súd.

Michal Handzuš, Banská Bystrica, protest

Hanba, fuj, kričali ľudia na radnicu. Exhokejista Handzuš spôsobil v Bystrici rozruch

07.02.2023 13:34

Zhruba dvesto nádejných hokejistov protestovalo na banskobystrickom mestskom úrade. Spolu s Michalom Handzušom poukazujú na likvidačný postup samosprávy, ktorá chce od nich vysoký poplatok.

univerzitna nemocnica bratislava, mickiewiczova,

Nová rana pre štát: Lekári a sestry hromadne odchádzajú. Lákajú ich Bory

07.02.2023 13:20

Bratislavské nemocnice musia riešiť výpovede lekárov a sestier.

Voľby 2022 Žehra

Voliť neprišli, hlas ale „odovzdali“. Voľby starostu v Žehre sú neplatné

07.02.2023 12:53

Voľby odporovali ústavným princípom tvorby orgánov samosprávy obce, skonštatoval NSS.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,100
Celková čítanosť: 10060227x
Priemerná čítanosť článkov: 9146x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy