Založ si blog

Robert Kaliňák – „Marek Vagovič sa bojí, že vyjde na povrch jeho úloha pri vražde Kuciaka!

Noooooooooooo a čo teraz?

 

Najskôr uvediem citát z TB SMER-SD, zo dňa 26.11.2022, kedy hovorí Robert Kaliňák toto – (44:22 –  https://www.youtube.com/watch?v=j64lEMTqBCg&ab_channel=SMER-Soci%C3%A1lnaDemokracia ) –„…majú svojich ochrancov (OČTK, „vláda“, Čaputová a spol.) v médiach mainstreamových. Majú svojho hlavného ochrancu v prípade pána Kubinu, ale aj v prípade pána (Mareka) Vagoviča. Tak mi povedzte, keď už prezident Kiska, ktorý, u ktorého som určite na top five zozname, ktorých neznáša a možno všetkých ostatných, ak on už povie, že Vagovič klame vo svojej knihe, to už je známkou absolútneho lúzu a kanálu, ktorý Vagovič predvádza. Povedal to tu dneska Robert Fico, predkladáme len nahrávky a dôkazy, ktoré sú vždy pravdivé. Nikto ich nikdy nevyvrátil. Ja si myslím, že viem čoho sa pán Vagovič bojí, tej skutočnosti, ktorá vyjde na povrch v súvislosti so skutočnou úlohou pri vražde pána Kuciaka, ale to ho ešte stále neoprávňuje zachraňovať si zadok týmto spôsobom. Že klame od rána do večera, vymýšľa si veci a to je, a keď už ho musí popierať bývalý prezident Kiska, z opačnej politickej strany, tak je to dôkazom toho, že to naozaj nie je pravda a navyše RTVS, skutočne bez akéhokoľvek oponenta vysiela, veď ona má Zákon, ktorý musí dodržiavať. Týmto prekročila všetky, všetky pravidlá.“

A potom ešte v čase 56:48, opäť vstupuje Robert Kaliňák a hovorí aj toto – „…a ta aktivita do ktorej zapojili samozrejme aj Vagoviča už sme sa tu o ňom bavili, viete, aký musí byť človek slabý, keď ešte aj z Aktualít ho vyhodia…!

 

Robert Kaliňák v súvislosti s Marekom Vagovičom hovoril hlavne o tom, že tento „novinár“ dostal v RTVS obrovský priestor, dostal priestor pre vlastnú, vraj diskusnú reláciu pod názvom – „Pod povrchom“ –  https://www.rtvs.sk/novinky/osobnosti/308162/marek-vagovic-bude-moderovat-novu-diskusnu-relaciu-pod-povrchom od 17.11.2022 (vybrali mu v RTVS – Machaj a spol., naozaj zaujímavý, taký pre demokraciu“ na Slovensku, symbolicky prvý termín!) a už dňa 24.11.2022 si Marek Vagovič pozýva na „diskusiu“ obžalovaného, kajúcnika/udavača Františka Imreczeho!!!

Pozri TU –   https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/19579#282

 

To čo je?

 

Ako je možné, že RTVS, rozumej Machaj GR RTVS, vyhadzuje najvyššie vedenie spravodajstva, len za to, že na kanály RTVS, na to určenom (:24), si dovolili v priamom prenose odvysielať príhovor opozičného lídra na Sneme najväčšej opozičnej (a nie len  opozičnej, ale aj Slovenskej) strany a na druhej strane necháva na obrazovkách priestor, aby tu hovoril svoje výmysly a bludy, ešte vždy riadne obžalovaný človek, človek, ktorý je jednoznačne ešte v plnom rozsahu účastný živých trestných spisov, šetrení a vyšetrovaní, čím RTVS jednoznačne zasahuje do trestných živých konaní a Marek Vagovič a spol. vyhodení nie sú???!!!

Toľko na okraj o Marekovi Vagovičovi a jeho ďalšej úlohe v napĺňaní budovania „demokracie“ na Slovensku, tentokrát za peniaze nás všetkých, na obrazovkách RTVS!

NEPRÍPUSTNÉ!!!

 

A teraz opäť k tomu podstatnému, čo zaznelo z úst Roberta Kaliňáka.

Robert Kaliňák to nepovedal len tak do vetra. On totiž už dnes nie je „nič“, teda rozumej, že nie je poslancom nášho parlamentu, teda nemá žiadnu, ba ani výrokovú imunitu a teda to, čo o Vagovičovi v súvislosti s vraždou Kuciaka a jeho snúbenice povedal, tak na to musí mať nejaké nevyvrátiteľné dôkazy! Robert Kaliňák je advokát a teda presne vie, čo môže povedať a čo nie, aby neriskoval, že bude čeliť trestnému stíhaniu…!

Tu očakávam, že Vagovič okamžite podá na Roberta Kaliňáka trestné oznámenie za minimálne krivé obvinenie lebo inak, ak bude mlčať, tak bude aj Robertovi Kaliňákovi svedčiť, minimálne v tomto jeho výroku na jeho adresu, že je resp. mal nejakú úlohu pri vražde kolegu novinára Kuciaka a jeho snúbenice!

 

A občan-volič, už si zabudol, čo svojho času povedal samotný Robert Fico na adresu resp. na to, kto stojí/stoja za vraždou Kuciaka a jeho snúbenice? A v médiach bolo a je  ticho!

Áno, povedal to v máji tohto roka na proteste v Nitre – https://www.youtube.com/watch?v=9Mn-bAW8ois&ab_channel=SMER-Soci%C3%A1lnaDemokracia  – kde okrem iného povedal aj toto – „…nenechajme si zobrať pravdu o Kuciakovi! A my raz povieme kto Kuciaka zabil a budú všetci šokovaní, kto Kuciaka zabil. Nám je ľúto, čo sa stalo, ale tak ako vyjde pravda o vojne na Ukrajine, ako vyjde pravda o fašizme na Ukrajine, ako vyjde pravda o tom, že najskôr sa zabíjali ľudia na Donbase, zabíjali sa tam Rusi a potom sa my dozvieme veľkú pravdu o Slovensku…!

 

Iste, ten čas nastane s najväčšou pravdepodobnosťou po najbližších PV, ale už teraz je jasné, že ak je toto, čo si dovolia hovoriť o vražde Kuciaka a jeho snúbenice obaja Robertovia zo SMER-SSD aspoň z časti pravda a nikto po nich z OČTK, z opozície, ale hlavne z „objektívnych“ médií nejde, tak potom čosi na tomto šprochu, bude pravdy trochu!!!

 

Nateraz k tejto téme „len“ toľko…

 

Ale už po niekoľkýkrát, ťa občan-volič SR vyzývam, už konečne otvor oči a nastraž uši, čo sa tu na Slovensku deje, čo sa deje s tebou, keď sa nechávaš balamutiť, oblbovať, sebou manipulovať tými „objektívnym“ médiami, RTVS nevynímajúc a načri aj do tých „dezolátnych“, vraj alternatívnych médií…!!!

 

 

 

Biden verí Putinovi a povzbudzuje ho do konečného víťazstva, Trumpa si vybral za svoju pravú ruku!

12.07.2024

A takýto človek vraj „vládne“ svetu? A takémuto človeku sa EÚ klania? Naozaj toto už ani nie je smiešne! Toto je tragédia, ktorá môže ľudstvo veľmi mrzieť! Toto je na hlboké zamyslenie sa! Je nemysliteľné, aby človek s tak ťažkým mentálnym postihnutím, aké s najväčšou pravdepodobnosťou má „prezident“ USA Joe Biden, bol ten, ktorého budú poslúchať [...]

Samit NATO Washington 2024 – spolok mierotvorcov alebo kazisvetov?

11.07.2024

Hneď na úvod celkom jasne napíšem, že ak by to bolo v mojej moci, tak by som okamžite z tohto spolku stiahol Pellegriniho aj Blanára a nechal by som tam za SR len tých najnižšie protokolárne postavených z nášho rezortu zahraničnej diplomacie, ktorý by tam boli pro forma! Z obsahu článku jasne vyplynie prečo. Ale pekne po poriadku. Vo Washingtone prebieha stretnutie NATO, [...]

Bola to Moskva alebo Kyjev? A opäť ani len náznak elementárnej zdržanlivosti!

10.07.2024

Isteže dňa 24.2.2022 to bola Moskva, ktorá vojensky vstúpila na územie Ukrajiny. O tom niet pochýb ani sporu. Spor nie je ani v tom, že tak učiniť nikdy nemala. V čom spor však je, či to bola akcia vyprovokovaná alebo nevyprovokovaná. Ale toto tu dnes riešiť nejdem. V dnešnom článku sa povenujem tomu, že tu máme opäť niečo, čo sa na území Ukrajiny nikdy stať nemalo [...]

Donald Trump

Streľba na Trumpa, agenti tajnej služby ho krvavého stiahli z pódia. Strelec je mŕtvy

14.07.2024 00:36, aktualizované: 02:04

Na predvolebnom mítingu Donalda Trumpa v Pensylvánii zazneli zvuky výstrelov, následne zakrvaveného exprezidenta odviedli bezpečnostné zložky z pódia.

Election 2020 Debate

Senátor Sanders podporil Bidena, označil ho za najsilnejšieho súpera pre "demagóga a patologického klamára" Trumpa

13.07.2024 20:25

Keď sa demokrati zjednotia a nenechajú sa "rozptýliť", Biden podľa neho vyhrá.

Elon Musk

Musk prispel na Trumpovu kampaň, nie je jasné koľko, uvádza agentúra Bloomberg

13.07.2024 19:50

Miliardár daroval peniaze jednej z organizácií, ktorá sa usiluje o znovuzvolenie amerického exprezidenta.

bane, uhlie, banník. baňa.

Poľský baník uväznený pod zemou viac než 48 hodín bol nájdený živý

13.07.2024 19:06

Baňu Rydułtowy vo štvrtok ráno okolo 08.00 h. v hĺbke približne 1 200 metrov zasiahli silné otrasy.