Založ si blog

Čaputová opäť zámerne blúzni? !

USA/NATO a celá EÚ s výnimkou Maďarska posielajú hlava nehlava, už dlhé mesiace na Ukrajinu Zelenskému nie len peniaze, o ktorých nikto nevie kam odtečú, ale hlavne zbrane, zbrane západné, zbrane členských štátov NATO a to najmodernejšie.

A o týchto, už ani len netušia kde sa dnes nachádza značná časť z nich (potvrdila to aj USA strana!) a teda ani len netušia kto, kde a kedy ich použije a či nebudú použité aj smerom späť odkiaľ prišli…!

 

Na poľské územie dopadli bomby!

Tragédia!

Avšak nikto nevie, odkiaľ tam prileteli, kto ich tam nasmeroval, ba dokonca aj samotný Joe Biden prehlásil, že podľa trajektórie letu bomby je jasné, že nepriletela z Ruska, ba ani z oblasti Ukrajiny, ktoré dnes okupuje ruská armáda!!!

Nuž ale tu vyvstáva otázka – To je až tak ťažké zistiť odkiaľ táto bomba priletela, keď poznajú jej trajektóriu?!

To by vedel vypočítať/zistiť aj žiak prvého ročníka Vojenskej akadémie alebo inej vojensky zameranej školy, možno aj žiaci ZŠ na brannom cvičení!!!

A ako je možné že im satelitné snímky neukážu odkiaľ bola vypálená, keď si uvedomíme ten fakt, aké mali podrobné satelitné snímky, keď sa mala odohrať „ruský“ masaker blízko Kyjeva v mestečku Buča…!!!

 

A tu sa zrazu na scéne objaví opäť „naša“ Čaputová a na FB zavesí totálne hlúpy status v ktorom sa vyjadruje takto – „Informácie o dopade rakiet na územie Poľska sú znepokojivé a prirodzene vzbudzujú obavy. Počkajme však na zhodnotenie celej situácie v najbližších hodinách. Dôverujem tomu, že reakcia nás a našich spojencov bude rozvážna, rozumná a primeraná. Vyjadrila som prezidentovi Andrzejovi Dudovi podporu a solidaritu poľskému ľudu.“ – https://www.facebook.com/zcaputova/posts/pfbid0c293zT8qNsPSuK9doKuwrRpU3fxXP8eBoyf1gs8BGQT9szDD6kRvKHu1Dao3NejXl

 

Niečo neskutočné!

Nebolo lepšie mlčať, Čaputová?

Sama píše, že je potrebné počkať na zhodnotenie situácie, ale už vyjadruje podporu poľskému prezidentovi a dokonca vyjadruje akúsi solidaritu poľskému ľudu!!!

 

Štátnik, by sa zachoval úplne inak!

Štátnik, ktorý nie je jednostranne zameraný, ktorý nepodlieha tlakom, nátlakom zo zahraničia, by v takej situácii mlčal resp. by sa len vyjadril, že kým nebudú úplne jasné dôkazy, čo sa vlastne stalo, kto za tým všetkým stojí, tak NO COMENT!!!

Nuž ale u „našej“ Čaputovej by bol NO COMENT len v prípade, ak by sa nejednalo o RF, ale o USA/NATO,EÚ/Ukrajinu…!!!

 

PS:

No a čo sa týka reakcií na daný incident takých vojnových štváčov a takých „štátnických“ es, akými sú Heger, Naď a spol., tak tu je škoda reči niečo im vytýkať lebo oni sú tak hlboko zastrčení v priazni USA, NATO a centrály EÚ, že im je už len jedna pomoc a tou je ich okamžitá politická koncovka…

Boja sa, lebo vedia, že Robert Fico už nebude môcť cúvnuť ani obrátiť!

08.12.2022

Tento môj názorový článok nie len a výhradne o Robertovi Ficovi, o SMER-SSD, ale je v podstate, aj o tej časti slovenskej opozície, ktorá je jasne v protiklade k dnešnej „vládnej“ koalície a v protiklade tých politických subjektov, ktoré stoja buď tvrdo na strane neoliberalizmu resp. sa k nemu prikláňajú. Ale na príklade Roberta Fica to bude [...]

Čaputovej a spol. dávam do pozornosti tieto „bohapusté výmysly“ a „nezmysly“ japonskej JB Press!

08.12.2022

Čaputová sa v ostatnej politickej relácií RTVS O 5 minút 12, v nedeľu 04.12.2022, okrem iných „právd“, oháňala aj takouto jej pravdou o jej možnostiach/mantineloch konania a vyjadrovania sa, ako „političky-prezidentky“ SR, citujem Čaputovú – „…keď sa vy (rozumej ona – Čaputová) snažíte operovať v priestore pravdy a faktov alebo faktov, opierať všetky tie [...]

Upije sa Rastislav Káčer k politickej smrti?

07.12.2022

Na úvod predstavím, kto je dnes Rastislav Káčer (RK), ak by niekto nevedel. RK je dnes oficiálne „minister“ zahraničných vecí a európskych záležitostí „suverénnej“ Slovenskej republiky! „Suverénnej“, som dal zámerne do úvodzoviek lebo pri dnešných „našich vládnych“, sa o nejakej našej štátnej suverenite nedá hovoriť, ani len zo srandy! [...]

George Leonard

Zomrel posledný vojnový letec z operácie proti nemeckým priehradám za druhej svetovej vojny

08.12.2022 18:04

Operácia Chastise bola prísne tajná misia Britského kráľovského letectva, ktorá mala ochromiť nacistickú vojnovú mašinériu.

Vladimir Putin

Putin: Rusko bude pokračovať v útokoch na energetickú infraštruktúru Ukrajiny

08.12.2022 14:46

Putin vyhlásil, že tieto údery ruskej armády sú reakciou na útoky na objekty v Rusku.

Web Raketa

Moskva tvrdí, že dodrží moratórium na rakety stredného doletu v Európe

08.12.2022 14:24

Rusko sa po zániku zmluvy INF v roku 2019 zaviazalo, že v Európe ani v iných častiach sveta neumiestni svoje rakety stredného a krátkeho doletu.

Vorošylov

Zostrelil ruské rakety i päť dronov. Zelenskyj vyznamenal ukrajinského pilota

08.12.2022 14:23

Vadym Vorošylov naviedol svoje poškodené lietadlo do neobývanej oblasti a katapultoval sa.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,058
Celková čítanosť: 9718506x
Priemerná čítanosť článkov: 9186x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy