Založ si blog

Predčasné parlamentné voľby budú! Juraj Šeliga odíde z koalície!

Nech mi je na úvod dovolené napísať tento môj názor – Šeliga je jeden z ďalších, jeden z najväčších politických idiotov, ktorých táto „vládna“ koalícia má vo svojich radoch!

To mu nestačilo, aby sa politicky spamätal, keď ho počas najväčšieho Covid Lockdawnu pristihli v krčme akéhosi „naj“ novinára Štefana Hríba (toho akosi covid úrady nepoťahovali po súdoch, ako istého, v tomto biznise podnikajúceho pána z východu republiky!), ako tam s istou poslankyňou SNR (už nebudem NR SR označovať inak ako len takto! Z úcty k štúrovcom…, kto nevie o čom je reč, tak nech si to naštuduje napr. TU – https://sk.wikipedia.org/wiki/Slovensk%C3%A1_n%C3%A1rodn%C3%A1_rada_(1848_%E2%80%93_1849) ) „dolaďovali“ pri vínku nové programové vyhlásenie budúcej II. Matovičovej vlády…? – https://www.cas.sk/clanok/2526843/seliga-zitnanska-a-droba-porusili-zakaz-vychadzania-o-skandale-prehovoril-stefan-hrib-necakane-priznanie/

 

To mu nestačilo, keď mu jeho koaličný partner – Boris Kollár pred celým plénom SNR a tým pádom aj pred celým národom adresoval tieto slová – „Niečo až tak odporne farizejské ako je pán podpredseda Šeliga som ešte v politike nestretol,“ – https://hnonline.sk/slovensko/2176085-velka-koalicna-roztrzka-nieco-tak-odporne-farizejske-ako-je-seliga-som-este-nestretol-vyhlasil-kollar ?

 

Podľa všetkého to tomuto „najslušnejšiemu“ Slovákovi zo Za slušné Slovensko, akosi nestačí!

Tento podľa môjho názoru totálne „politický“ úbožiak, ktorý pre politickú kariéru zanechal Ulicu, kde sa mu nechcelo donekonečna bojovať len a výhradne Za slušné Slovensko, len a výhradne ako nezávislý občiansky aktivista, sa farizejsky voči Ulici, zapredal sa Kiskovi resp. sa mu votrel do priazne a to len preto lebo po boku Kisku sa videl možno aj v ministerskom kresle alebo v kresle predsedu SNR!!!

Tak tento politický farizej z „obrovskej“ strany Za ľudí, sa ide prostredníctvom Denníka N (https://www.youtube.com/watch?v=VETDoI1ydOI&t=6s&ab_channel=Denn%C3%ADkN ) vyhrážať, že ak SNR si slobodne zvolí za nového podpredsedu SNR jedného z nich, tak on odchádza z koalície!

A ja sa Šeligu pýtam, prečo len z koalície?

Prečo nie hneď aj z parlamentu?!

To je čo za politický „pád“ – najskôr z podpredsedu SNR na radového „koaličného“ poslanca a nakoniec z radového „koaličného“ poslanca, na ešte rádovejšieho mimo „koaličného“ poslanca…?!

Pýtam sa Šeligu, kde v Ústave SR je napísané, že občania SR, ktorí mali právo byť volení a boli zvolení za poslancov SNR sú si nie rovní?

Kde to má napísané?

Však je „veľký“ právnik, tak by nemal mať problém to tam nájsť!

Ale veruže to tam nenájde!

Tak prečo by sa hocikto z riadne zvolených poslancov našej Slovenskej národnej rady, nemohol na základe demokratického hlasovania svojich kolegov, stať podpredsedom SNR, bez toho, žeby sa potom niekto mal takto politicko-farizejsky“ vyhrážať?!

Mne osobne by to prišlo celkom vhod lebo týmto by bola terajšia „vládna“ trojka opäť o niečo bližšie k rozpadu a PV by boli už naozaj nevyhnutnosťou resp. skutočnosťou…

Ale takéto „demokratické“ správanie sa, takéto „demokratické“ blúdenie, aké predvádza „Za slušné Slovensko“ alias Za ľudí – Juraj Šeliga, by sa už nikdy nemalo dostať do nášho najvyššieho ústavodarného orgánu!!!

Juraj Šeliga povedal toto – „Ak zvolia Tarabu za podpredsedu parlamentu, odchádzam z koalície“

 

Veľmi „odvážne“ slová hodné „najslušnejšieho Slováka, ktorý tak „vehementne bojoval“ na uliciach v roku 2018 v našich uliciach, ktohovie s akým krytím za svojim chrbtom…!

Prečo Juraj nejde vo svojej politickej smelosti ešte ďalej a rovno nepoloží mandát poslanca a neodíde mimo parlament?!

Veď to by sa nemusel dennodenne pozerať z radových poslaneckých lavíc pred seba, tam o trochu vyššie, kde kedysi aj on sedával, na možno budúceho podpredsedu SNR – Tomáša Tarabu…

 

Hlavne, ak mu jeho „koaličný“ poslanec za Sme rodina Martin Borguľa, odkáže toto – „Ani ja sa veru v tejto koalícii necítim dobre. Horšiu vládu táto krajina nikdy nemala. Amatéri, neschopáci, blázni… a to si veľmi hryziem do jazyka“.

 

Ja viem, že venovať sa tak nepodstatnému „politikovi“ akým Juraj Šeliga bez pochyb je, je možno len strata času, ale je potrebné si uvedomiť, že je už viac ako dva roky súčasťou „vládnej koalície“ plnej „amatérov, neschopákov, bláznov…“ (len som citoval M. Borguľu), ktorí nás tu neodôvodnene gniavili, gniavia a snažia sa nás gniaviť aj naďalej!

A preto je potrebné poukazovať aj na takýchto, akými je Juraj Šeliga, aby si ľudia v najbližších PV rozmysleli komu dajú svoj hlas…

 

Už chápe Čaputová, čo sa vlastne deje a prečo, na východe Ukrajiny. .. ?!

06.12.2023

…už chápe, ako nechala sebou manipulovať a do čoho nás Slovákov, Slovensko zatiahla bez toho, žeby používala zdravý a predovšetkým autonómny vlastný rozum?! Bez toho, aby počúvala všetky hlasy, ktoré na Slovensku k tomuto konfliktu zaznievali! Prečo teraz mlčí?! Prečo si už konečne nenasype hordy popola na hlavu?! Nemá tú povestnú politickú silu, aby tak [...]

Čaputová sa rúti do priepasti!

05.12.2023

Si nevymýšľam, tu je dôkaz – „Čaputová na COP28: Ľudstvo sa rúti do priepasti. SR je medzi najambicióznejšími štátmi v brzdení klimatickej krízy“ – https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/690561-caputova-na-klimatickej-konferencii-v-dubaji-ludstvo-sa-ruti-do-priepasti/ Čaputová opäť „vedecky“ perlila na akejsi klimatickej konferencií konanej 1. a 2. decembra 2023 [...]

Dírer a jeho ďalšie dno mediálneho idiotstva!

03.12.2023

Dírer svojimi úvodníkmi v úvode relácie V politike na TA3, zakaždým prerazí nové a nové mediálno-idiotské dno. Inak tomu nebolo ani dnes! Avšak na úvod pripomeniem slovenskej spoločnosti toto – aj na Slovensku, v žurnalistike, existuje niečo takéto – „Etický kódex novinára“ – https://www.ssn.sk/eticky-kodex-novinara/ Z tohto žurnalistického kódexu [...]

Shooting Las Vegas, streľba, usa, polícia

Na univerzite v Las Vegas zastrelili niekoľko ľudí, útočník je mŕtvy

06.12.2023 21:29, aktualizované: 23:30

Počet ani stav obetí polícia nespresnila.

SR Prezidentka Stromček Vianočný Rozsvietenie BAX

Prezidentka rozsvietila vianočný stromček, prišiel i Mikuláš, čert a anjel

06.12.2023 20:59

Urobila tak s deťmi z detskej onkológie a ich rodičmi, ako aj zástupcami neziskovej organizácie Deťom s rakovinou.

Alexandroupoli / Požiar / Oheň / Plamene /

Dva požiare v dedine založila zámerne, polícia obvinila 79-ročnú ženu

06.12.2023 18:30

Škoda, ktorá požiarom vznikla, bola vyčíslená na viac ako 110 000 eur.

Budova gymnázia Alberta Einsteina v Bratislave.

Anonym sa vyhráža školám, že ich odpáli. Deti zažívajú nový typ strachu, hovorí mama stredoškoláčky

06.12.2023 18:00

Po vyhrážkach anonyma zívali viaceré školy na Mikuláša prázdnotou.