Založ si blog

Čaputovej dúhové myslenie!

Už sme si na Slovensku akosi zvykli, že Čaputová nemá vlastné myslenie a že väčšinou myslí buď Bruselský alebo vo väčšej miere Washingtonsky!

Avšak po dnešku môžem celkom pokojne prehlásiť, že Čaputová myslí aj dúhovo!

To, že medzi nami žijú ľudia s inou sexuálnou orientáciou nie je nič nové už dlhé desaťročia ba priam storočia, možno aj od nepamäti!

Nič proti ním, veď každý sme nejaký!

Ale aby sa z toho stala téma, ktorá má mať prednosť pred tradičnou rodinou – muž-otec, žena-mama a deti – dievčatká a chlapci, tak toto je neprípustné!

Je neprípustné, aby sa tieto skupiny ľudí dávali do popredia, ako niečo výnimočné, ako niečo nad čím je potrebné držať ochrannú ruku, ako niečo, čo je potrebné verejne vyzdvihovať, verejne ľutovať, verejne na uliciach v strohých oblečeniach podporovať/akceptovať!

NIE a ešte raz NIE!

Ja osobne takéto „dúhové pochody“ považujem za akcie, ktoré sú verejným pohoršením, keď sa nám na uliciach bozkávajú a objímajú v akomsi sprievode dvaja muži, či dve ženy a pritom majú na sebe len to nevyhnutné, aby zakryli svoje skutočné pohlavie…

Áno, dnes je to tak, že keď chlapec pobozká na ulici dievča, tak je to niečo nemysliteľné, spoločenský poburujúce!

Ale keď sa na ulici držia za ruky dvaja muži, dve ženy a ešte sa pritom bozkávajú, tzv. francúzakmi, tak to je hrdinstvo, tak toto je niečo, čo musíme akceptovať a povedať si – „no čo, oni sú už raz takí“!

Veru NIE a ešte raz NIE!

Dnes je situácia medzi mladými taká, že nie je v partií frajer ten, čo niečo dokáže napr. pekne hrať na gitare kdesi pri vatre alebo je dobrý v športe alebo v inej spoločenskej oblasti, nie, dnes je v partií frajerom ten, ktorý o sebe prehlási, že je gay resp. lesba a všetci mu tlieskajú, že mal tu odvahu sa k tomu priznať, všetci ho ľutujú a ešte ho aj povzbudzujú, veď čo už, dávaj to na javo ešte väčšmi, ešte viac žiadaj, žiadaj legitimizovanie partnerstiev rovnakého pohlavia, žiadaj adopcie detí partnermi rovnakého pohlavia, žiadaj aby ste boli nad ostatnými občanmi spoločnosti atď., atď.

Nie a ešte raz NIE!

Na Slovensku platí jedna Ústava, Ústava SR, ktorá dáva všetkým rovnaké práva!

Každé iné právo pre istú vybranú skupinu je jednoznačne nadprávo a toto by malo byť v našej spoločnosti neprípustné!!!

V súkromí nech si žije každý ako uzná za vhodné, ak neubližuje tomu druhému, ale navonok, v spoločnosti musíme mať rovnaké práva a postavenie.

Dúhoví hovoria, že nemajú možnosť po sebe dediť! Nuž áno, dedia po sebe poväčšinou len rodinný príslušníci, ale existuje aj taký inštitút akým je Závet!

Tak prečo im nestačí Závet, kde jasne napíšu, že v prípade ich smrti, komu má byť zverený, aj celý ich majetok?

Zároveň tu máme inštitút Darovacej zmluvy!

Tak prečo títo naši občania nevyužijú aj tento inštitút?!

Zároveň hovoria, že nemajú navzájom prístup k svojim zdravotným dokumentáciám!

Naozaj?

A ktorýže partner vo zväzku muža a ženy, má voľný prístup k zdravotnej dokumentácií toho druhého?

Ale aj tu je pomoc jednoduchá resp. jednoduché riešenie.

Ak si navzájom dôverujú, tak nech sa dôverne o svojom zdravotnom stave informujú!

Alebo potrebujú o svojom rovnako pohlavnom partnerovi vedieť napr. či nemá nejakú pohlavnú chorobu, aby sa od neho nebodaj nenakazil…?

Zároveň si žiadajú mať právo adoptovať si deti.

Toto je čo za ich ďalší nezmar?

Nie!

Ak sa dali na cestu života s partnerom rovnakého pohlavia, tak prosím, je to ich slobodné rozhodnutie a nikoho do toho nič!

Ale aby si adoptovali cudzie dieťa, ktoré prišlo na svet len vďaka tomu, že sa tak stalo medzi mužom  a ženou, tak to teda NIE!

Veď si položme otázku, čo by sa stalo o nejaký čas, ak by sme mali väčšinu partnerstiev rovnakého pohlavia?

Ako by sa zabezpečila prirodzená reprodukcia ľudstva?

Zo skúmaviek? Zo sperma banky?

Nie a ešte raz NIE.

Ak sa niekto rozhodol žiť vo zväzku s partnerom rovnakého pohlavia, tak sa musí zriecť resp. si musí byť vedomí, že nikdy nebude mať vlastné potomstvo! BODKA!

Tato sa zriekajú toho, že nikdy nebudú mať deti napr. mnísi resp. mníšky a nežiadajú od spoločnosti nič naviac, ako im spoločnosť dáva lebo toto bolo ich slobodné rozhodnutie do ktorého ich nikto nenútil a zároveň ich za to nikto nedehonestuje!

A teraz k Čaputovej.

Čaputová sa opäť raz ukázala, že nie je hodná byť na pozícii nášho najvyššieho ústavného činiteľa.

Keď sa jedná o tradičnú rodinu, o základnú bunku spoločnosti, tak tam na jej podporu nevypisuje žiadne podporné listy.

Ale k Dúhovému pochodu napísala jeden „hrdý list“, na čo upozornili aktivisti/organizátori Dúhového pochodu, ktorí si tento Čaputovej podporný list hrdo zavesili na svoju sociálnu sieť, kde za to Čaputovej ďakujú a aj ho doslova citujú!

Čaputová svoj podporný list Dúhovému pochodu začína takto, pre mňa osobne absolútne neakceptovateľne na človeka v jej pozícií, akú momentálne, žiaľ Bohu, v našom štáte má, Čaputová im píše a takto ich povzbudzuje– „Milé spoluobčianky, milí spoluobčania, pochody hrdosti v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici…“

Ďalej radšej nepokračujem lebo toto je pre mňa osobne, tak nechutné, že to až bolí! (kto chce nech sa páči TU –  https://refresher.sk/118650-Vo-viacerych-slovenskych-mestach-sa-zacina-Duhovy-Pride-Podporila-ho-aj-prezidentka-Zuzana-Caputova )

 

Takže Čaputová tieto dúhové pochody označuje za pochody akejsi hrdosti, za prejav akejsi hrdosti…!

Hrdosti k čomu!

Hrdosti pred kým, pred čím, za čo a na čo???

Na čo majú byť títo dúhovo pochodujúci hrdí?

Nuž nemám slov!

Čaputová Dúhové pochody označuje za pochody hrdosti a protesty, zhromaždenia občanov SR, ktorí sú čím ďalej tým viac „vládou“ SR, aj za jej jednoznačného prispenia, zbedačovaní, tak týchto považuje za čo?

Čo je podľa nej to, ak sa nespokojní občania zídu napr. na proteste pred „jej“ prezidentským palácom?

Toto nie je hrdosť?

Čo je toto podľa nej?

Odvaha?

Odvaha, že ich dnešná totalita nejakým spôsobom nebude prenasledovať, napr. za to že nemali rúška, respirátory lebo v tej dobe boli bezdôvodne akousi Mikasovou vyhláškou prikázané…?

Naozaj nemám, viac slov k tomu, čo dnes opäť „štátnicky“ predviedla táto pani…

Len sa ešte opýtam – Kedy začne Čaputová myslieť aj národnoštátne?

Kedy začne myslieť aj pro rodinne?

Lebo ak si nevšimla, tak nám klesá demografická krivka a Dúhové pochody asi nie sú na podporu zvýšenia pôrodnosti, nie sú to pochody, ktoré by zaručili zdvihnutie demografickej krivky…

Či áno?

 

PS.

Čaputová nezaostala dúhovo ani na svojom FB profile, ale toto sa mi už naozaj nechce, ba sa mi priam prieči komentovať. Kto chce nech sa páči TU – https://www.facebook.com/zcaputova/videos/393076996141148/

 

 

 

 

 

Novinárčina sa musí stáť rovnakým trhovým produktom, ako ktorýkoľvek iný!

15.08.2022

V kapitalizme kapitalisti sveto svete tvrdia, hlavne tí liberálni a neoliberálni, že všetko vyrieši trh, trhové hospodárstvo založené na Dopyte a Ponuke alebo naopak! Inak to už nie je kapitalistická trhová ekonomika ale ekonomika riadená a teda hovoriť o voľnom trhu nie je možné… A presne toto by sa malo týkať aj médií/novinárov! Na našom mediálnom trhu by [...]

Zelenskyj mohol byť nie len domácim, ale aj svetovým hrdinom, keby. ..

14.08.2022

Iste, uznávam, že existuje taká slovná hračka, že – „keby, keby boli by sme v nebi“. A je pravda, že v tomto mojom dnešnom názorovom článku, slovíčko „keby“ zaznie častejšie, ale je to pre pochopenie „deja“ naozaj nevyhnutné! V tomto článku sa budem snažiť ani raz nespomenúť (teda len teraz na začiatku) Rusko, Putina a ani nič čo by nejakým spôsobom [...]

Heger tliachal mega dezinformácie a „novinári“ cudne mlčali!

13.08.2022

Dnešný môj rýdzo názorový článok nemôžem začať inak, ako tým, že je tragikomické, akí „novinári“ majú právo klásť otázky na TB dnešnej „vládnej“ moci a pani z paláca. Vždy sa to začína redaktorom/novinárom z TA3 (TB naživo sú vysielané zväčša skrze túto TV), potom nasleduje RTVS, Sme.sk, Denník N, Aktualti.sk, TV JOJ, TV Markíza… To je všetko! [...]

covid vakcína omikron moderna

Británia ako prvá krajina schválila vakcínu proti variantu omikron

15.08.2022 14:34

Posilňujúca dávka Spikevax od Moderny pozostáva z 25 gramov pôvodnej očkovacej látky proti koronavírusu a 25 gramov novej vakcíny proti variantu omikron.

Patrick Linhart

Poslanca Sme rodina Linharta obvinili pre incident s policajtom

15.08.2022 14:15, aktualizované: 14:53

Patrick Linhart mal ešte koncom roka 2020 obviniť policajta z napadnutia, ten teraz podal trestné oznámenie na neho.

trieda, deti, škola

Ministerstvo preplatí školské kluby detí takmer päťtisíc žiakom zo znevýhodneného prostredia

15.08.2022 13:43

V minulom školskom roku 2021/2022 bolo podporených sumou 289 575 eur 229 škôl.

mjanmarsko, aun schan su ťij, barma, príhovor

Zosadená mjanmarská líderka dostala ďalších šesť rokov väzenia za korupciu

15.08.2022 13:11

Su Ťij je vo väzbe, odkedy generáli mjanmarskej armády vo februári 2021 zosadili jej civilnú vládu, čím ukončili krátke obdobie demokracie v krajine.