Založ si blog

Slováci pozor. Opäť sa začína pomalá, plazivá covidizácia. .. !

Dnes Slováci žijú každodennými starosťami, hlavne o tom, čo ich čaká ohľadne cien potravín, energií a pod.

Média, tie dovolené, ich dennodenne kŕmia tým, ako je potrebné ešte viac zničiť Rusko, Rusov a ako si kvôli tomu je potrebné ešte viac utiahnuť opasky, ako je potrebné sa odstrihnúť od energií, ktoré by sa čo i len málinko obtreli o energetické nosiče, ktoré sú na území Ruskej federácie a pod.

Do toho dovolené média vložia, ako sa spájajú tí „dobrí“ s fašistami a ako sa spájajú tí „zlí“ s fašistami lebo dnes na Slovensku je to už taký folklór, teda – fašista sem, fašista tam!

Ale kto je tu naozajstným fašistom resp. fašistami, to dovoleným médiám totálne uniká!

Nuž a do toho, pomaly, ale isto ide plazivý covidizmus!

To samozrejme pre prípad, žeby občania SR vytriezveli z tých všakovakých dovolených informácií a bude potrebné im opäť ukázať, kde je ich miesto!

A to takým spôsobom, že sa povie – hľa občan, covid je tu skôr ako sme čakali a teda je potrebné ťa opäť „chrániť“ a teda ostávaš doma, budeš nosiť respirátor, budeš musieť sa nechať covid zaočkovať a pod.

Občan SR, Slovák, prosím neber to na ľahkú váhu a už im viac nedovoľme, aby nami takto manipulovali a neodôvodnene nás gniavili.

Toť nedávno to začalo na ostro na TA3, kde opäť debatoval V. Krčméry aj s akýmsi iným odborníkom na Covid, kde opäť bola reč o kade čom okolo covidu a covid očkovaní, ale ani za svet nezaznelo to najpodstatnejšie, že aj covid je liečiteľný!

Teda nielen prekonateľný, ale liečiteľný!

Už som o tom písal, mám vlastnú skúsenosť, že covid som neprekonal, ale som sa z neho vyliečil – Ivermektín – brával som ho dvakrát denne (R/V) jedna tableta, len 5 dni v týždni! Potom bol u nás v rodine veľmi účinný Isoprinosin, ako „starodávne“ antibiotikum na vírusové ochorenia, samozrejme, že na oficiálny odborný lekársky predpis od vlastného všeobecného lekára a po troch dňoch bol Covid ta tam, aj keď antibiotiká boli pravda vybraté až do konca, ako predpis káže!!!

Teda o liečbe ani dnes nepočúvame vôbec nič!

PREČO!

Potom sa nechal počuť akýsi Ján Mikas.

To je kto?

Akosi ho dlho nebolo vidieť ba ani počuť!

Kde bol doteraz a prečo čuší a nenabáda ministerstvo zdravotníctva na prevenciu počas letných dní, aby informovali občanov SR, ako si čo najlepšie posilniť prirodzenú telesnú imunitu, ale hlavne prečo nekričí, že je potrebné v zdravotníctve vykonať viacero krokov, aby sa nám na jeseň v ambulanciách nenakopilo množstvo vystrašených pacientov s novým variantom covidu…?!

A následne nasadili covid korunu v denníku SME.sk!

Nuž veru niečo nevídané!

Niečo nad čím človek musí neveriacky a hlavne s pohoršením krútiť hlavou!

V denníku Sme.sk vyšiel takýto bombastický článok, s ešte bombastickejším nadpisom – „Matematik Kollár: Cez leto sa takmer určite zavedú respirátory“ – https://domov.sme.sk/c/22946100/koronavirus-vlna-leto-covid-omikron.html

článok napísal a zverejnil akýsi Sme.sk redaktor – Ján Krempaský.

Tomuto článku sa povenujem samostatne, ale už teraz odkazujem matematikovi Richardovi Kollárovi, redaktorovi Sme.sk Jánovi Krempaskému a všetkým im podobným, že áno, nech si naordinujú povinné nosenie respirátora, aj desať naraz, ale len sami pre seba a nám ostatným nech dajú už konečne svätý POKOJ!!!

Totiž už nikdy žiadne povinné nosenie ničoho, čoby bránilo voľnému prístupu kyslíka do našich pľúc! A u našich detí už vôbec NIE!!! NIE v školách počas vyučovania!!!

KTO CHCE NECH NOSÍ, ALE TOŤ VŠE!!!

 

No a samozrejme covid masirácia pokračuje veselo ďalej, napr. ráno 28.6.2022 mali opäť na TA3 jedného z naj coviďáka akéhosi Petra Sabaku –  https://www.ta3.com/relacia/24813/covid-na-slovensku-opat-pritvrdzuje-infektolog-sabaka-povedal-ake-nas-caka-leto, ktorý opäť covid straší národ slovenský a to je jednoducho neprípustné…

Mne tu čosi nesedí a zároveň veľmi niečím nekalým zapácha a je potrebné si to dať do súvislostí so všetkým čo sa tu, najmä v Európe, deje za ostatné mesiace, týždne, dni, hodiny a minúty!

Naozaj Slováci – POZOR NA TO! POZOR NA NICH!!!

 

 

 

 

 

 

Novinárčina sa musí stáť rovnakým trhovým produktom, ako ktorýkoľvek iný!

15.08.2022

V kapitalizme kapitalisti sveto svete tvrdia, hlavne tí liberálni a neoliberálni, že všetko vyrieši trh, trhové hospodárstvo založené na Dopyte a Ponuke alebo naopak! Inak to už nie je kapitalistická trhová ekonomika ale ekonomika riadená a teda hovoriť o voľnom trhu nie je možné… A presne toto by sa malo týkať aj médií/novinárov! Na našom mediálnom trhu by [...]

Zelenskyj mohol byť nie len domácim, ale aj svetovým hrdinom, keby. ..

14.08.2022

Iste, uznávam, že existuje taká slovná hračka, že – „keby, keby boli by sme v nebi“. A je pravda, že v tomto mojom dnešnom názorovom článku, slovíčko „keby“ zaznie častejšie, ale je to pre pochopenie „deja“ naozaj nevyhnutné! V tomto článku sa budem snažiť ani raz nespomenúť (teda len teraz na začiatku) Rusko, Putina a ani nič čo by nejakým spôsobom [...]

Heger tliachal mega dezinformácie a „novinári“ cudne mlčali!

13.08.2022

Dnešný môj rýdzo názorový článok nemôžem začať inak, ako tým, že je tragikomické, akí „novinári“ majú právo klásť otázky na TB dnešnej „vládnej“ moci a pani z paláca. Vždy sa to začína redaktorom/novinárom z TA3 (TB naživo sú vysielané zväčša skrze túto TV), potom nasleduje RTVS, Sme.sk, Denník N, Aktualti.sk, TV JOJ, TV Markíza… To je všetko! [...]

covid vakcína omikron moderna

Británia ako prvá krajina schválila vakcínu proti variantu omikron

15.08.2022 14:34

Posilňujúca dávka Spikevax od Moderny pozostáva z 25 gramov pôvodnej očkovacej látky proti koronavírusu a 25 gramov novej vakcíny proti variantu omikron.

Patrick Linhart

Poslanca Sme rodina Linharta obvinili pre incident s policajtom

15.08.2022 14:15, aktualizované: 14:37

Patrick Linhart mal ešte koncom roka 2020 obviniť policajta z napadnutia, ten teraz podal trestné oznámenie na neho.

trieda, deti, škola

Ministerstvo preplatí školské kluby detí takmer päťtisíc žiakom zo znevýhodneného prostredia

15.08.2022 13:43

V minulom školskom roku 2021/2022 bolo podporených sumou 289 575 eur 229 škôl.

mjanmarsko, aun schan su ťij, barma, príhovor

Zosadená mjanmarská líderka dostala ďalších šesť rokov väzenia za korupciu

15.08.2022 13:11

Su Ťij je vo väzbe, odkedy generáli mjanmarskej armády vo februári 2021 zosadili jej civilnú vládu, čím ukončili krátke obdobie demokracie v krajine.