Založ si blog

Keď klamali v jednom, aký je predpoklad, že neklamali, neklamú aj v inom?

Začnem tak trochu zoširoka.

Akosi sa mi v poslednom čase stáva častejšie, že sa moje niektoré články, buď stratia s povrchu zemského okamžite po tom, čo ich tu na Blog Pravda zverejním alebo sa stiahnu z hlavnej lišty, aby neboli na očiach jednoduchým prístupom, ale len pre tých, čo aktívne navštívia môj archív, mojich článkov.

Vysvetľujem si to tým, že takýto názor dnes nie je dovolený alebo nebodaj niekto moje názory vydáva za moje šírenie dezinformácií, nebodaj za prezentovanie pravých hoaxov.

Čo už na tom, že tam zaznel len a len názor radového občana SR, na ktorý má podľa Ústavy SR plne právo!

Nuž ale aby som tento úvod zakončil optimisticky, ja si totiž všetky moje články archivujem na externej pamäti mimo PC a to znamená, že raz príde čas, keď budem môcť bez zábran všetky moje názorové články, ktoré boli v dnešnej dobe stiahnuté z obehu odprezentovať nanovo aj s patričným komentárom a budem žiadať vyvodiť zodpovednosť voči tým, ktorí si uzurpovali právo na jedinú správnu „pravdu“, jediný „správny“ názor a právo na to, koho umlčia a akým spôsobom v absolútnom rozpore s našou Ústavou!

Toľko na úvod a teraz k podstate dnešného môjho, výlučne názorového článku.

A aby som opäť nebol zrušený kvôli tomu, že šírim dezinformácie, tak sa odvolám na článok, ktorý bol uverejnený v denníku Pravda.sk, dňa 10.6.2022 pod názvom – „Hromadné znásilňovanie Rusmi si mala ombudsmanka vymyslieť. Odvolali ju“

Nie, ja tu teraz nebudem do podrobnosti preberať a riešiť tento článok, ani to, že sa tak stalo resp. malo stať.

Nie, aj tu budem riešiť to, čo je v tejto spojitosti to najpodstatnejšie.

Najpodstatnejšie v tejto spojitosti je to, že ak sa pripustí len jeden jediný „správny“/“pravdivý“ názor na nejakú vec, v tomto prípade na konflikt východne od nás, tak sa môžeme dočkať, ako v tomto konkrétnom prípade, veľmi nepríjemných prekvapení a to aj na úkor toho, o ktorom sme denno denne presviedčaný, že neklamú, nezavádzajú, že nijakým spôsobom nezavzdávali dôvod na ruský vojenský zásah (stále vravím, že žiaden medzinárodný konflikt by sa nikdy nemal riešiť vojenským zásahom, dúfam, že to je počuť aj do Washingtonu, centrály NATO a aj do byrokratickej centrály v Bruseli a nie len do Moskvy!)

Z uvedenej správy je zrejme, že ukrajinská strana vedome klamala svetovú verejnosť, na základe ktorej niektoré štáty, ako napr. Slovensko, sa ani len nesnažili si túto informáciu overiť z viacerých zdrojov, ale bez rozmyslu „naši“ najvyšší prisľúbili ešte väčšiu vojenskú pomoc Ukrajine, ba dokonca sa akási pani z nášho prezidentského paláca na pôde ukrajinského parlamentu takmer že nerozplakala nad tým, ako ruskí vojaci, okrem iného, hromadne znásilňujú ukrajinské ženy a dievčatá!!!

Ona to doslova takto, bez akýchkoľvek dôkazov z viacerých nezávislých zdrojov, Ukrajincom v ich parlamente odprezentovala aj takto – „…ruskí vojaci napáchali vojnové zločiny v Buči či Mariupole…“

Alebo aj takto – „Ako váš sused cítime priame následky ruskej agresie voči vám. Nezakrývame si oči“

Pýtam sa jej, tej onej s nášho prezidentského paláca, ako jej otvorilo oči priznanie sa ukrajinskej ombudsmanky o klamstvách o ruských znásilneniach a to len preto lebo chcela aby sme im aj mi dodali ešte viac zbraní?!

Má už tie oči otvorené dokorán alebo dostala po bokoch ešte väčšie (USA) klapky?!

 

V tejto súvislosti sa pýtam všetkých tých, čo na konflikt Rusko-Ukrajina nepripustia iný názor, ako len ten Západný, ten USA administratívny, len ten Volodymyrovský, môžem mať ja, bežný občan SR, po tomto priznaní sa ukrajinskej ombudsmanky, pochybnosti aj o zverstvách, ktoré mali podľa  Volodymyra napáchať ruskí vojaci v Buči alebo mám veriť tomu, že AZOV a Pravý blok na východe Ukrajiny, od roku 2014 nezabili ani jedného rusky hovoriaceho Ukrajinca?!

Lebo oficiálne aj Západne zdroje uvádzajú, že sa tam jednalo o približne 14 000 ľudí, deti nevynímajúc?!

 

Teda hlavná myšlienka tohto môjho názorového článku je jedná jediná, hlavná a jasná – je potrebné konečne pripustiť v našom verejnom mediálnom priestore, hlavne v RTVS, aj iný názor na veci, ktoré sa dejú okolo nás!

Pripustiť aj úplne opačný názor, ktorý je podložený faktami, dokumentami, dôkazmi a verejne o tom viesť diskusiu, aj keď tvrdú!

Inak spejeme k zániku normálnej pluralitnej spoločnosti, zavádzame novú totalitnú diktatúru jednej pravdy, ktorá v blízkej budúcnosti môže priniesť to, čo si nikto z nás neželá, ba sa to bojí aj nahlas vyrieknuť, aby to nebodaj neprivolal.

Takže nateraz len toľko!

 

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/629911-hromadne-znasilnovanie-rusmi-si-mala-obmudsmanka-vymysliet-odvolali-ju/

https://www.prezident.sk/upload-files/25568.pdf

 

 

 

Boli to Američania, čo skrze Čaputovú, presadili aby „predčasné“ PV na Slovensku, sa konali až 30. 9. 2023?

07.02.2023

Pod „Američania“, rozumej terajšia USA administratíva. Moja otázka v názve môjho dnešného názorového článku samozrejme smeruje hlavne do „prezidentského“ paláca „našej“ „prezidentky“ „všetkých“ Slovákov… Vysvetlenie mojej domnienky… Akosi, sa dnešná „vládna“ moc, ale aj Čaputová, vyhýbajú otázke, kto prišiel s návrhom, aby sa [...]

Odkaz Čaputovej, Hegera a spol. všetkým Slovákom – „Sme valiace sa kamene. . . “

05.02.2023

Áno, podľa môjho hlbokého presvedčenia, sú dnešní slovenskí mocní pre všetok pospolití ľud slovenský, ako tie valiace sa kamene… Sú lebo majú nad/za sebou ochranu Bruselu a predovšetkým Washingtonu?! Pre dnešný článok, môj názor, som sa inšpiroval piesňou od skupiny Elán (akosi sa táto pieseň v našich „objektívnych“ „demokratických“ médiach [...]

Už sa v tej RTVS konečne spamätajte!

05.02.2023

To sa naozaj v RTVS nenájde ani len jeden jediný, ktorý by sa nahlas a otvorene vzoprel tej propagande, ktorú vedenie RTVS pretláča a šíri na obrazovkách média, ktoré patrí nám všetkým?! RTVS a predovšetkým STV, NIE JE vo vlastníctve súkromnej osoby, súkromnej inštitúcie ba ani nejakého súkromného tretieho sektoru! RTVS a hlavne STV, NIE JE nejaká občianska [...]

Horváth

Odsedieť si má doživotie. ŠTS bude musieť „Hrobárovi“ sátorovcov vinu opäť dokázať

07.02.2023 13:55

Lehela Horvátha ešte v septembri 2022 oslobodil spod doživotného trestu Najvyšší súd.

Michal Handzuš, Banská Bystrica, protest

Hanba, fuj, kričali ľudia na radnicu. Exhokejista Handzuš spôsobil v Bystrici rozruch

07.02.2023 13:34

Zhruba dvesto nádejných hokejistov protestovalo na banskobystrickom mestskom úrade. Spolu s Michalom Handzušom poukazujú na likvidačný postup samosprávy, ktorá chce od nich vysoký poplatok.

univerzitna nemocnica bratislava, mickiewiczova,

Nová rana pre štát: Lekári a sestry hromadne odchádzajú. Lákajú ich Bory

07.02.2023 13:20

Bratislavské nemocnice musia riešiť výpovede lekárov a sestier.

Voľby 2022 Žehra

Voliť neprišli, hlas ale „odovzdali“. Voľby starostu v Žehre sú neplatné

07.02.2023 12:53

Voľby odporovali ústavným princípom tvorby orgánov samosprávy obce, skonštatoval NSS.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,100
Celková čítanosť: 10060257x
Priemerná čítanosť článkov: 9146x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy