Založ si blog

Akosi príliš veľa „peľu“ v túto jar, či. .. ?

Žiadne dezinformácie, žiadna panika, žiadne hoaxy, ale čosi je tu abnormálne!

Už niekoľko dní po sebe mávam na aute akýsi „peľový“ povlak!

Denno denne!

Volajú mi známi, ja volám známym, po všetkých kútoch Slovenska a všade je to rovnaké!

Či sú nablízku stromy/kre, či nie sú stromy/kre – „peľového“ prášku je všade požehnane!!!

Iste, už sme akísi precitlivení, už sme akýsi podráždení a všade vidíme akúsi galibu resp. niečo čo je naschvál…

Ale, toto je naozaj čudné!

Keď v bez stromovej oblasti, kde široko ďaleko nie je ba ani ker, je rovnaké množstvo „peľového“ prášku, ako v oblasti kde výskyt peľu je prirodzený, ba možno po niektoré roky aj nadmerný.

Kedysi keď zapršalo a na autách sme si našli akýsi žltkastý prášok, tak sa to odôvodnilo, že to je prach zo saharskej púšte a bolo vybavené.

Iste, s najväčšou pravdepodobnosťou to aj bola pravda.

ALE dnes ani neprší a „peľu“ je stále nadostač!

Je to síce na prvý pohľad taký môj názorovo odľahčujúci článok, ALE POZOR!

Vo včerajšom článku som poukázal na fakt, že po vyše 50 rokoch Západ „vynašiel“ akúsi opičiu chorobu, akési opičie kiahne, ktoré až doteraz neopustili africký kontinent!

Pod článkom som si prečítal niekoľko posmešných komentárov, že čo to tu zase vyťahujem za dezinformácie, hoaxy a pod.

Nuž je potrebné sa pozrieť, pozorne počúvať „objektívne“, donedávna výhradne Covidové média, čo sa okolo opičích kiahní začína diať.

WHO už bije na poplach a zvoláva mimoriadne zasadnutie!

Vo Veľkej Británii zaviedli povinnú trojtýždňovú karanténu pre tých, ktorí sú len podozriví, že sú infikovaní „novým“, 50 rokov starým opičím vírusom!

V Nemecku sa stala obrovská „náhoda“ a prvý prípad opičích kiahní (Opičieho vírusu!) zistili na tej istej klinike, na ktorej pred vyše dvoma rokmi „identifikovali“ Covid -19, ba dokonca ten istý doktor!

POZOR Slováci, neberme tieto „nové“ metódy, donedávna „Covid objektívnych“ médií, na ľahkú váhu!

Pýtajme sa, čo sa to tu opäť deje?

Čo je potrebné zase zakryť, aby sa obyvateľstvo opäť uzavrelo do akýchsi „bublín“ a či nenastane v krátkej dobe opäť téma povinného očkovania napr. aj tými Covidovými experimentálnymi vakcínami, ktorých máme na skladoch ešte milióny!

Treba ich minúť stoj čo stoj? Resp. nech to stojí čo to stojí?

Nenechajme sa päť zatiahnuť do novej vírusovej „pandémie“ a ako píšem vyššie, pýtajme sa Nahlas –  PREČO ten opičí vírus až teraz a nie priebežne počas tých dlhých 50 rokov, čo o ňom svet a hlavne Západ mal/má vedomosť…

Slováci pozor. Opäť sa začína pomalá, plazivá covidizácia. .. !

29.06.2022

Dnes Slováci žijú každodennými starosťami, hlavne o tom, čo ich čaká ohľadne cien potravín, energií a pod. Média, tie dovolené, ich dennodenne kŕmia tým, ako je potrebné ešte viac zničiť Rusko, Rusov a ako si kvôli tomu je potrebné ešte viac utiahnuť opasky, ako je potrebné sa odstrihnúť od energií, ktoré by sa čo i len málinko obtreli o energetické nosiče, [...]

Čaputovej mediálna erupcia!

28.06.2022

Čo sa stalo? Čo sa deje? Zvonia niekomu „do politického hrobu“? Nuž áno, niekoľko otázok na úvod môjho dnešného názorového článku a to v súvislosti s Čaputovou, ktorá doslova mediálne explodovala, keď za ostatný týždeň stihla až tri TV predstavenia. Najskôr si zašla do RTVS do akejsi „Silnej zostavy“, ktorá je silná tak akurát svojou silnou [...]

Čaputová dala Slovákom jasne na vedomie, kto je dnes na Slovensku pánom a kde je dnes ich miesto!

26.06.2022

Čaputovej vyjadrenia je potrebné vnímať aj inak, ako len sucho prečítať a aj s navijakom spapkať! Jej vyjadrenia je potrebné vnímať v širšom kontexte a hlavne je potrebné čítať medzi riadkami, čo nám to vlastne odkazuje! Poniektorí mi vyčítajú, aj tvrdo, že neustále na ňu útočím, čo nie je pravda, a že na ňu, na nej, hľadám len to zlé. Nuž pravda je [...]

Vrtuľník Mi-171

Rezort vnútra chce nakúpiť dva vrtuľníky za vyše 29 miliónov eur, s Mi-171 má problémy

29.06.2022 11:52

Rezort poukazuje na problémy pri údržbe a prevádzke súčasných vrtuľníkov Mi-171 v súvislosti s aktuálnou situáciou na Ukrajine.

Americká armáda / Americký vojak / US Army /

V Európe bude ešte viac amerických vojakov

29.06.2022 11:38

V Poľsku vznikne nové armádne veliteľstvo.

Heslo Mirri2020

Remišová digitalizuje Slovensko. Odstrániť staré heslá z laptopu však nevie

29.06.2022 11:14

Remišová zverejnila video, kde sa pochválila účasťou na medzinárodnej konferencii. Záber však zachytáva jej pracovný laptop, na ktorom je na žltom papieriku uvedené prístupové heslo.

Ľuboš Blaha

Blahovi Facebook zablokoval po stránke aj osobný účet

29.06.2022 10:48

Na svojom súkromnom profile začal Blaha zdieľať svoje názory potom, ako mu Facebook zrušil stránku, ktorá mala vyše 174-tisíc sledovateľov.