Založ si blog

Prečo robia všetko preto, aby sme Ukrajinu, Ukrajincov znenávideli?

A nerobia?!

A veruže robia!

Je to presne to isté, ako to bolo (ešte stále to je, „len“ to na teraz spí?!) v prípade nového koronavírusu, ktorého pôvod čím ďalej tým viac ma bližšie a bližšie k USA…!!!

Budem parafrázovať našich niektorých „politikov“, že – „C-19, ešte nikdy nebol tak blízko USA administratíve, ako je tomu dnes!“

Covid sme znenávideli, ale ani nie tak pre neho samého lebo dnes je nad slnko jasné, že je úplne normálne liečiteľný (ak sa liečba naordinuje včas) a dá sa mu predísť aj (predovšetkým!) zdravým životným štýlom – vitamíny, pohyb a pod., ale preto lebo ak sa niečo v spoločnosti nedalo urobiť, tak za každým prišlo slovné spojenie – „lebo Covid!“

Deti nemohli ísť do škôl – lebo Covid!

Riadna zdravotná starostlivosť, najmä ta prevenčná, všeobecno-lekárska bola doslova zakázaná – lebo Covid!

Obchody pozatvárané – lebo Covid!

Nemožnosť chodiť do práce, aj keď bol človek absolútne zdravý – lebo Covid!

Slobodné zhromažďovanie sa zakázané – lebo Covid!

Prechod z okresu do okresu, ba dokonca z dediny do dediny, zakázané – lebo Covid!

Sloboda slova zakázaná – lebo Covid!

Cenzúra dovolená – lebo nikto nebude napadať Covid!

Aby som to skrátil, skrátka všetko čo malo nejaký zádrheľ, malo príčinu v – lebo Covid!

A ľudia už samotné slovo Covid znenávideli!!!

A toto presne sa dnes deje okolo Ukrajiny a Ukrajincov!

Všetko čo je zlé – vysoké ceny energií, vysoké ceny palív, vysoké ceny potravín, vysoké ceny všetkého, to všetko preto lebo musíme pomáhať Ukrajine a Ukrajincom!!!

Avšak príčinu dôsledku dnešného stavu okolo Ukrajiny a ich korupčných vládnych činiteľov, všetkých vlád od 1991, kedy sa Ukrajina osamostatnila od ZSSR, nechce nikto na priamo povedať a nahlas resp. je to zakázané!

Príčiny dnešného stavu na Ukrajine sú jasné – sami sú si na vine lebo absolútne nezvládli transformačný proces, proces osamostatnenia sa – dali sa na cestu korupcie a hlavne na cestu, kto im ponúkne viac, či Východ (Rusko) alebo Západ (hlavne USA)!

Nuž a vydali sa cestou USA „spolupráce“, ale nie spolupráce na ekonomicko-hospodársko-spoločenskom raste, ale cestou zbrojenia, vyzbrojovania proti Ruskej federácií!!!

Takže záver je pre mňa jednoznačný – ak to takto pôjde ďalej – lebo Ukrajina, tak potom Slovač Ukrajinu a Ukrajincov môže znenávidieť, ako to donedávna platné – lebo Covid!!!

Preto vyzývam, aby hlavne média upozorňovali „našich“ dnešných „vládnych“, aj pani z „kozieho“ paláca na to, aby sa k problému Ukrajina začali správať/vyjadrovať v širšom kontexte a nie len v kontexte USA protiruskej propagandy a hlavne, aby začali riešiť problémy a potreby nás Slovákov, občanov SR, všetkých občanov našej drahej vlasti, možno aj na spôsobom Maďarskej republiky!

Postavme sa na stranu Maďarska, začnime v Európe a v EÚ vytvárať blok štátov, ktoré myslia hlavou a nie opätkami, tak ako byrokrati v Bruseli, ktorí zakaždým zrazia opätky pred USA pokynmi, ako na Ruskú federáciu, ako ju ešte väčšmi sankcionovať a pritom si strieľame nádherne vinkle do vlastnej/vlastných spoločensko-ekonomicko-hospodársko-politických brán!

ŠTÁTNY ZÁUJEM SLOVENSKEJ REPUBLIKY A JEJ OBČANOV JE NA NAJVYŠOM MIESTE, TOTO JE NAŠOU PRIORITOU ( v čase mieru a o to viac v čase vojnových konfliktov!) A NIE ŠTÁTNE ZÁUJMY USA!!!

Lebo štátnym záujmom USA je zničiť Rusko, totálne oslabiť EÚ a takto sa potom zahrať na svetových „filantropov“, tak, aby ich všetci počúvali a skákali ako oni budú pískať!

Na to nech USA vojnový štváči zabudnú alebo ako vravia bratia Česi – „Na to si nechte zajít chuť!“

 

 

 

Slováci pozor. Opäť sa začína pomalá, plazivá covidizácia. .. !

29.06.2022

Dnes Slováci žijú každodennými starosťami, hlavne o tom, čo ich čaká ohľadne cien potravín, energií a pod. Média, tie dovolené, ich dennodenne kŕmia tým, ako je potrebné ešte viac zničiť Rusko, Rusov a ako si kvôli tomu je potrebné ešte viac utiahnuť opasky, ako je potrebné sa odstrihnúť od energií, ktoré by sa čo i len málinko obtreli o energetické nosiče, [...]

Čaputovej mediálna erupcia!

28.06.2022

Čo sa stalo? Čo sa deje? Zvonia niekomu „do politického hrobu“? Nuž áno, niekoľko otázok na úvod môjho dnešného názorového článku a to v súvislosti s Čaputovou, ktorá doslova mediálne explodovala, keď za ostatný týždeň stihla až tri TV predstavenia. Najskôr si zašla do RTVS do akejsi „Silnej zostavy“, ktorá je silná tak akurát svojou silnou [...]

Čaputová dala Slovákom jasne na vedomie, kto je dnes na Slovensku pánom a kde je dnes ich miesto!

26.06.2022

Čaputovej vyjadrenia je potrebné vnímať aj inak, ako len sucho prečítať a aj s navijakom spapkať! Jej vyjadrenia je potrebné vnímať v širšom kontexte a hlavne je potrebné čítať medzi riadkami, čo nám to vlastne odkazuje! Poniektorí mi vyčítajú, aj tvrdo, že neustále na ňu útočím, čo nie je pravda, a že na ňu, na nej, hľadám len to zlé. Nuž pravda je [...]

Vrtuľník Mi-171

Rezort vnútra chce nakúpiť dva vrtuľníky za vyše 29 miliónov eur, s Mi-171 má problémy

29.06.2022 11:52

Rezort poukazuje na problémy pri údržbe a prevádzke súčasných vrtuľníkov Mi-171 v súvislosti s aktuálnou situáciou na Ukrajine.

Americká armáda / Americký vojak / US Army /

V Európe bude ešte viac amerických vojakov

29.06.2022 11:38

V Poľsku vznikne nové armádne veliteľstvo.

Heslo Mirri2020

Remišová digitalizuje Slovensko. Odstrániť staré heslá z laptopu však nevie

29.06.2022 11:14

Remišová zverejnila video, kde sa pochválila účasťou na medzinárodnej konferencii. Záber však zachytáva jej pracovný laptop, na ktorom je na žltom papieriku uvedené prístupové heslo.

Ľuboš Blaha

Blahovi Facebook zablokoval po stránke aj osobný účet

29.06.2022 10:48

Na svojom súkromnom profile začal Blaha zdieľať svoje názory potom, ako mu Facebook zrušil stránku, ktorá mala vyše 174-tisíc sledovateľov.