Založ si blog

Adolf Hitler, Jozef Tiso, Joe Biden, Zuzana Čaputová. Čo majú spoločné?

Táto „svätá“ štvorka má veľa spoločného. Delí ich len približne 83 rokov.

Nuž idem po poriadku.

Adolf Hitler do špiku kosti nenávidel Rusov a všetko slovanské! Robil maximum preto, aby akýmikoľvek spôsobmi Rusov a Slovanov zmietol z povrchu zemského.

Na to si našiel v Európe dostatok nie nemeckých posluhovačov a zapredancov vlastného národa.

Jozef Tiso sa mylne domnieval, že ak sa spriahne s Adolfom Hitlerom, tak zachráni seba aj „svoj“ národ slovenský.

A preto sa úplne Adolfovi Hitlerovi poddal, stal sa jeho doslova sluhom a zradcovský voči národu ruskému, postavil svojich slovenských vojakov po boku hitlerovského Wehrmachtu, aby Slovan zabíjal brata Slovana!

Avšak v tomto sa Jozef Tiso prepočítal veľmi kruto. Lebo všetka slovenská noha, ktorá bojovala na začiatku po boku hitlerovského Wehrmachtu, za zvrátené ideály Adolfa Hitlera, sa časom z tohto zlého sna prebudila a prestúpila na stranu dobra, k Červenej chrabrej armáde a svoje zbrane otočili proti tým, s ktorými sa nikdy nemali spriahnuť!

Adolf Hitler skončil ako skončil a Jozef Tiso skončil tiež, ako skončil!!!

A čo dnes?

Dnes je tu akýsi Joe Biden, ktorý tiež do špiku kostí nenávidí Rusov a všetko, čo je slovanské.

Tiež robí všetko preto, aby Rusov zničil a to akýmkoľvek podlým spôsobom!

Joe Biden si tiež v dnešnej Európe našiel svojich nie amerických zapredancov. Na Slovensku je to pre neho verne oddaná Zuzana Čaputová.

Zuzana Čaputová sa tiež mylne, ako Jozef Tiso pred viac ako 80. rokmi, domnieva, že zachráni seba a aj „svoj“ národ slovenský a to tým, že sa hodí k nohám USA agresora, Joe Bidena, že postaví slovenské vojsko po boku U.S. Army, aby opäť Slovan bojoval proti bratovi Slovanovi!!!

Nuž ja osobne mám také tušenie, že aj terajší proti ruskí vojnoví štváči a USA zapredanci, ak sa včas nespamätajú, nevložia svoje horúce hlavy pod studenú sprchu, skončia presne tak, ako ich agresívny predkovia – Adolf Hitler a Jozef Tiso!!!

 

Henrich Krejča dnes na TV Markíza – „Urobili sme všetko preto, aby voľby dopadli dobre“! Škandál!

29.09.2023

TV Markíza, na Slovensku prevádzkuje spoločnosť CME Slovak Holdings B.V., ktorá patrí do skupiny Central European Media Enterprises, ktorej sídlo je na/v Hamilton, Bermudy! Teda každému súdnemu obyvateľovi SR je zrejmé, že táto TV nie je pro slovenská, pro národná…a že „spieva a tancuje“, tak, ako jej pískajú Západný zahraniční majitelia… Zároveň [...]

Čaputovej posledné predvolebné politicko-hadie zákerné uštipnutie!

28.09.2023

Poniektorí to aj predpovedali. Že Čaputová tesne pred začiatkom moratória na politickú prezentáciu politických subjektov, ktoré sa zúčastnia parlamentných volieb, ešte raz naposledy (naozaj naposledy?!) sa brutálne zapojila do predvolebnej kampane, ako keby sama kandidovala na čele jedného nemenovaného politického subjektu. A keďže je moratórium, tak nebudem konkrétne [...]

RTVS a ich dnešné posledné predvolebné dno manipulácie s voličmi! Po PV neakceptovateľné!

27.09.2023

To je niečo neskutočné! Dnes, 27.9.23, počas obedňajších hodín, som zachytil reláciu RTVS/SRo – Z prvej ruky, kde akýsi dvaja „mudrci“ – MICHAL MISLOVIČ, riaditeľ prieskumnej agentúry Median SK a SAMUEL ABRAHÁM, Politológ a rektor BISLA v Bratislave, preberali ostatný predvolebný model, dvornej to prieskumnej agentúry RTVS – Median SK. Ani by som ich [...]

ponorka, Gotland

Británia vloží štyri miliardy libier do vývoja novej útočnej ponorky

01.10.2023 22:01

Postaviť ju plánuje spoločne s Austráliou.

hasiči Trenčín auto požiar

Hasiči v Trenčíne likvidujú požiar výrobnej haly

01.10.2023 21:35, aktualizované: 21:56

Na likvidáciu požiaru vyslali 12 kusov techniky a 22 hasičov.

Volodymyr Zelenskyj

Víťazstvo Ukrajiny vo vojne príde, povedal Zelenskyj

01.10.2023 21:21

Prezident zároveň zdôraznil, že „odvaha, húževnatosť, jednota sú veci, ktoré nesmieme stratiť, aby sme nestratili Ukrajinu“.

lietadlo

Pád malého lietadla v Senici si vyžiadal dve obete

01.10.2023 19:58

V senickej mestskej časti Čáčov spadlo v nedeľu podvečer malé lietadlo.