Založ si blog

Test bezdomovcami!

Potom, ako „minister“ Lengvarský púšťa na TB do slovenského Covid éteru tak „podložené“ správy o tom, ako naše deti po letnej sezóne 2020, po návštevách v DLT spôsobili na jeseň roku 2020 a na začiatku roku 2021 Covid vymieranie na Slovensku, ho dôrazne žiadam a vzývam, aby predložil tieto dve štatistiky resp. nech v spolupráci s dotknutými štátnymi inštitúciami, ich spoločne vypracujú!!!

Prvá – nech „minister“ Lengvarský na živej TB odprezentuje štatistiku za obdobie marec 2020 až Jún 2021, koľko na Slovensku pribudlo bezdomovcov na základe zavedenia „odôvodnených“ kovid opatrení!!!

Druhá – nech „minister“ Lengvarský na živej TB odprezentuje štatistiku za obdobie marec 2020 až Jún 2021, koľko bezdomovcov sa na Slovensku za dané obdobie nakazilo Covidom-19 a koľko ich na/s Covidom umrelo!!!

 

Občan SR, čo myslíš v ktorej z týchto štatistík pribudli stovky možno aj tisíce a v ktorej bola takmer NULA?!

 

A aby som nebol za beznázorového, tak tu je môj názor resp. predpoveď, ako tieto dve štatistiky budú vyzerať, pravda, ak sa niekto v tomto štáte nájde s tak veľkou mierou odvahy pri dnešnej Covid vládochunte, že to poctivo vypracuje! Čo tak napríklad štatistický úrad SR v spolupráci s dotknutými ministerstvami a príslušnými inštitúciami týmto sa zaoberajúcimi!!!

Takže môj názor, odhad.

Predpokladám, že v prvej štatistike o prírastku bezdomovcov na Slovensku, za obdobie marec 2020 až jún 2021 na základe neodôvodnených Lockdawnov, straty príjmov, straty sebavedomia občanov, psychického vypätia a s tým narastajúci alkoholizmus, pribudlo za uvedené obdobie na Slovensku ďalších niekoľko sto, možno aj tisíc bezdomovcov! Otázka je, za aký dlhý čas sa títo predtým veselí, usilovní a poctivo pracujúci ľudia, dokážu dostať späť do predtým normálneho života, ak sa už teraz Covid vládochunta vyhráža, že nám hrozí tretia Covid vlna!!! Lebo tá musí byť???

No a čo sa týka tej druhej skupiny, že koľko za sledované obdobie bolo označených Covid pozitívnych bezdomovcov resp. koľký z nich na Covid (výhradne) umreli? Nuž tu si myslím, že toto číslo bude blízke NULE, pretože o bezdomovcov sa táto vládochunta starala len vtedy, keď vyhlásila permanentný Núdzový stav a vtedy sa dozvedeli, že bezdomovci nemajú domov a udeľovala im pokuty za nedovolené vychádzanie z „príbytku“ v čase zákazu vychádzania!!! Absurdita nad absurditu!!!

A prečo si myslím, že tu bude číslo blízke NULE? Nuž preto, že bezdomovci si aj naďalej žili svoje bezdomovecké životy, bez akéhokoľvek stresu, že napr. stratia zamestnanie resp. strechu nad hlavou. Tým pádom nebol dôvod, aby sa ich organizmy takýmto stresujúcim vplyvom zbavovali imunity. Bezdomovci sa nemuseli starať o svoje deti, že ich museli mnohokrát nechávať samé doma na dištančnom vyučovaní, zabezpečovať im stravu a pod. Bezdomovci od rána do večera nepočúvali z „objektívnych“ médií tú Covid propagandu! Bezdomovci sa nemuseli pravidelne každý týždeň špilkovať psími AG testami!

Jednoducho nemuseli/nemusia robiť, vykonávať, dodržiavať vôbec COVID NIČ!!!

A možno toto ich zachránilo a ochránilo pred „veľmi nebezpečným“ C-19!!!

Dokonca ani dnes nemajú bezdomovci stres z Covid očkovania lebo ho nikde nepotrebujú – nechodia na dovolenky, do práce, na športovo-spoločensko-kultúrne podujatia a pod.

 

Ani náhodou nechcem povedať, že by som im závidel resp. žeby som chcel byť bezdomovcom!

Ba práve naopak, prajem všetkým tým, ktorí spadli až na takéto životné dno, či už z vlastnej viny alebo napr. z viny terajšej vládochunty, aby sa čím skôr z tohto marazmu vyhrabali a bolo by načim, aby im táto dnešná vládochunta adresne pomohla! A nie tým, čo nerobili ani pred Covid ošiaľom a aj teraz očakávajú, že im táto Covid „pandémia“ prinesie len samé benefity napr. aj v priamom finančnom vyjadrení zato , že obnažia svoje rameno na Covid vakcínu!!!

Týmto článkom som len chcel poukázať nato, že Covid šialenstvo je len jedná veľká propaganda a z Covid komára robia (nevedno?) absolútne neodôvodnene Covid MAMUTA!!!

Záver:

Ako bude Lengvarský a spol. postupovať pri Covid očkovaní pri bezdomovcoch, aby sa NECHALI zaočkovať?

Lebo taký finančný benefit niekde okolo 30 eur pre týchto ľudí, je ako vyhrať nečakane v lotérií! Budú ich vyhľadávať aktívne? Alebo ako vyššie spomínam ich budú lákať na Covid benefitne návnady, ako muchy na lep???

Tu však vyvstáva otázka, ako sa potom zmení počet bezdomovcov na území SR?!

Pôjde krivka ich počtu pomaly hore lebo tretia Covid vlna s následným Lockdawnom alebo pôjde rapídne dole lebo „dobrovoľné“ Covid očkovanie???!!!

Zastane sa Z. Čaputová „dobytka“ a okamžite sa obráti na Ústavný súd SR alebo. ..

23.07.2021

…sa na neho vykašle, totálne ho odignoruje, ako obvykle?! Áno, aj ja podľa „naj novinára“ „najobjektívnejšieho“ média, denníka SME.SK, Petra Schutza, patrím medzi ten ním označený ľudský dobytok, ako nás „pekne“ nazval lebo nie som Covid zaočkovaný a urobím maximum, aby som takýmito experimentálnymi vakcínami nebol nikdy zaočkovaný a zároveň odmietam [...]

Protesty 1. septembra 2021 proti dnešnej covidchuntovláde nie sú pomoc ani SMERU-SSD, ani R. Ficovi, ale sebe samému!

22.07.2021

Strach, nekonečný strach tých, čo pred parlamentnými voľbami 2020 za absolútnej pomoci Západnej rozvratnej činnosti a USA administratívy, ale hlavne za pomoci všetkých „mienkotvorných“ médií pôsobiacich na území SR na čele so štátnou RTVS prišli k moci, ako slepé kura k zrnu! Hlavne Igor Matovič, ktorý ani nechcel byť víťazom volieb, ihneď po vyhlásení takmer [...]

S pápežom, len plne zaočkovaní. S Bohom bez rozdielu každý!

21.07.2021

Čítam, počúvam a neverím vlastným ušiam ani očiam, kam až zachádzajú dnešní „slovenskí“ Covidchuntovládcovia. Už im nestačí, že rozdeľujú/segregujú občanov SR na základe svetských, ich Covidchuntovskovládnych parametrov, oni už absolútne bez hanby a bez zábran rozdeľujú občanov SR na veriacich zaočkovaných a na veriacich nezaočkovaných, pričom z tých [...]

DPB / Autobusy / MHD

Cestujúci slovne napadli vodiča bratislavskej MHD, odmietli mať vo vozidle rúško

23.07.2021 16:50

Skupina cestujúcich, najmä v staršom veku, vodičovi vulgárne nadávala. Incident zachytáva video, ktoré sa šíri sociálnymi sieťami.

LGBT / Dúha / Pride /

Verejná ochrankyňa práv Patakyová podporí Dúhový Pride aj tento rok

23.07.2021 16:33

Patakyová ho podporí prejavom na virtuálnom podujatí, ktoré sa uskutoční v sobotu i vyvesením dúhovej vlajky z okna Kancelárie verejného ochrancu práv počas piatka.

Polícia / Kukláči / NAKA /

Otvorená vojna: Inšpekcia vyšetruje elitných policajtov

23.07.2021 16:11

Policajná inšpekcia začala prešetrovať podozrenia o protizákonných praktikách elitných vyšetrovateľov z NAKA a obvinila troch pochybných svedkov zo zločineckej skupiny takáčovcov.

nemecko záplavy povodeň

Silné záplavy by v Európe mohli byť do konca storočia až 14-krát častejšie

23.07.2021 13:52

Dôvodom pre pomalší pohyb búrok by mohla byť rýchlo sa otepľujúce Arktída.