Založ si blog

Test bezdomovcami!

Potom, ako „minister“ Lengvarský púšťa na TB do slovenského Covid éteru tak „podložené“ správy o tom, ako naše deti po letnej sezóne 2020, po návštevách v DLT spôsobili na jeseň roku 2020 a na začiatku roku 2021 Covid vymieranie na Slovensku, ho dôrazne žiadam a vzývam, aby predložil tieto dve štatistiky resp. nech v spolupráci s dotknutými štátnymi inštitúciami, ich spoločne vypracujú!!!

Prvá – nech „minister“ Lengvarský na živej TB odprezentuje štatistiku za obdobie marec 2020 až Jún 2021, koľko na Slovensku pribudlo bezdomovcov na základe zavedenia „odôvodnených“ kovid opatrení!!!

Druhá – nech „minister“ Lengvarský na živej TB odprezentuje štatistiku za obdobie marec 2020 až Jún 2021, koľko bezdomovcov sa na Slovensku za dané obdobie nakazilo Covidom-19 a koľko ich na/s Covidom umrelo!!!

 

Občan SR, čo myslíš v ktorej z týchto štatistík pribudli stovky možno aj tisíce a v ktorej bola takmer NULA?!

 

A aby som nebol za beznázorového, tak tu je môj názor resp. predpoveď, ako tieto dve štatistiky budú vyzerať, pravda, ak sa niekto v tomto štáte nájde s tak veľkou mierou odvahy pri dnešnej Covid vládochunte, že to poctivo vypracuje! Čo tak napríklad štatistický úrad SR v spolupráci s dotknutými ministerstvami a príslušnými inštitúciami týmto sa zaoberajúcimi!!!

Takže môj názor, odhad.

Predpokladám, že v prvej štatistike o prírastku bezdomovcov na Slovensku, za obdobie marec 2020 až jún 2021 na základe neodôvodnených Lockdawnov, straty príjmov, straty sebavedomia občanov, psychického vypätia a s tým narastajúci alkoholizmus, pribudlo za uvedené obdobie na Slovensku ďalších niekoľko sto, možno aj tisíc bezdomovcov! Otázka je, za aký dlhý čas sa títo predtým veselí, usilovní a poctivo pracujúci ľudia, dokážu dostať späť do predtým normálneho života, ak sa už teraz Covid vládochunta vyhráža, že nám hrozí tretia Covid vlna!!! Lebo tá musí byť???

No a čo sa týka tej druhej skupiny, že koľko za sledované obdobie bolo označených Covid pozitívnych bezdomovcov resp. koľký z nich na Covid (výhradne) umreli? Nuž tu si myslím, že toto číslo bude blízke NULE, pretože o bezdomovcov sa táto vládochunta starala len vtedy, keď vyhlásila permanentný Núdzový stav a vtedy sa dozvedeli, že bezdomovci nemajú domov a udeľovala im pokuty za nedovolené vychádzanie z „príbytku“ v čase zákazu vychádzania!!! Absurdita nad absurditu!!!

A prečo si myslím, že tu bude číslo blízke NULE? Nuž preto, že bezdomovci si aj naďalej žili svoje bezdomovecké životy, bez akéhokoľvek stresu, že napr. stratia zamestnanie resp. strechu nad hlavou. Tým pádom nebol dôvod, aby sa ich organizmy takýmto stresujúcim vplyvom zbavovali imunity. Bezdomovci sa nemuseli starať o svoje deti, že ich museli mnohokrát nechávať samé doma na dištančnom vyučovaní, zabezpečovať im stravu a pod. Bezdomovci od rána do večera nepočúvali z „objektívnych“ médií tú Covid propagandu! Bezdomovci sa nemuseli pravidelne každý týždeň špilkovať psími AG testami!

Jednoducho nemuseli/nemusia robiť, vykonávať, dodržiavať vôbec COVID NIČ!!!

A možno toto ich zachránilo a ochránilo pred „veľmi nebezpečným“ C-19!!!

Dokonca ani dnes nemajú bezdomovci stres z Covid očkovania lebo ho nikde nepotrebujú – nechodia na dovolenky, do práce, na športovo-spoločensko-kultúrne podujatia a pod.

 

Ani náhodou nechcem povedať, že by som im závidel resp. žeby som chcel byť bezdomovcom!

Ba práve naopak, prajem všetkým tým, ktorí spadli až na takéto životné dno, či už z vlastnej viny alebo napr. z viny terajšej vládochunty, aby sa čím skôr z tohto marazmu vyhrabali a bolo by načim, aby im táto dnešná vládochunta adresne pomohla! A nie tým, čo nerobili ani pred Covid ošiaľom a aj teraz očakávajú, že im táto Covid „pandémia“ prinesie len samé benefity napr. aj v priamom finančnom vyjadrení zato , že obnažia svoje rameno na Covid vakcínu!!!

Týmto článkom som len chcel poukázať nato, že Covid šialenstvo je len jedná veľká propaganda a z Covid komára robia (nevedno?) absolútne neodôvodnene Covid MAMUTA!!!

Záver:

Ako bude Lengvarský a spol. postupovať pri Covid očkovaní pri bezdomovcoch, aby sa NECHALI zaočkovať?

Lebo taký finančný benefit niekde okolo 30 eur pre týchto ľudí, je ako vyhrať nečakane v lotérií! Budú ich vyhľadávať aktívne? Alebo ako vyššie spomínam ich budú lákať na Covid benefitne návnady, ako muchy na lep???

Tu však vyvstáva otázka, ako sa potom zmení počet bezdomovcov na území SR?!

Pôjde krivka ich počtu pomaly hore lebo tretia Covid vlna s následným Lockdawnom alebo pôjde rapídne dole lebo „dobrovoľné“ Covid očkovanie???!!!

Zamestnanci TV Markíza a spol. nič nepochopili!

28.05.2024

A nie len v TV Markíza, ale aj v Sme.sk, v Aktuality.sk, v Denníku N a vo všetkých tých médiach, ktoré si ešte stále namýšľajú, že len oni jediné sú tie, čo majú právo a patent na pravdu, že len oni sú tí, čo majú právo odsudzovať iné média, že len oni sú tí, čo majú právo Slovákov nie informovať, ale ich vedomie a mienku formovať na svoj obraz! TV [...]

Čaputová Jančkárovej – „Držím palce aj Vám“.

27.05.2024

Týmito slovami sa Čaputová rozlúčila s redaktorkou RTVS v relácií O 5 minút 12 v ostatnej nedeľnej relácií. https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14036/468070#4219 Pýtam sa, to čo je? V čom Čaputová drží Jančkárovej palce? Nuž, ale pekne po poriadku. Skôr, ako sa dostanem k hlavnej téme dnešného môjho článku, k „nestrannej“ a „apolitickej“ TV diskusií [...]

Kovačičov koniec – tragédia slovenských médií!

25.05.2024

Mohol by som začať škodoradostne asi aj takto – Michal Kovačič, sa ešte dvakrát v Na telo mediálne vyspí a skončil. Ale týmto by som sa zaradil do šíku tých, ktorí sa z tohto tešia. Pýtam sa, komu toto prospieva a na čí je to propsech? Ja osobne sa neteším z toho, že moderátori médií, ktoré si hrdo hovoria, že sú média hlavného prúdu, takto končia, doslova [...]

migrácia, vojaci, poľsko, rusko, hranica

Agresivita na Poľských hraniciach narastá: Varšava obnovuje nárazníkovú zónu s Bieloruskom

29.05.2024 12:04

Ilegálny migrant na hranici s Bieloruskom pobodal poľského pohraničníka.

Fico postrelenie prevoz BBX

Tenké črevo mal prestrelené na piatich miestach. Kaliňák odhalil detaily o zranení premiéra Fica

29.05.2024 11:35

Liečba predsedu vlády Roberta Fica naďalej prebieha podľa očakávaní.

Britain Royals

Angličania začnú platiť s portrétom kráľa. Čaká to aj Kanaďanov, ale väčšina z nich ho nechce mať v peňaženke

29.05.2024 11:10

Portrét Juraja III. sa objaví na všetkých existujúcich bankovkách v hodnote 5, 10, 20 a 50 libier. Prvé kusy sa dostanú do obehu 5. júna.

Marián Petko, ANS

Členovia Asociácie nemocníc Slovenska podpísali dodatky zmlúv so všetkými zdravotnými poisťovňami

29.05.2024 10:58

So štátnou Všeobecnou zdravotnou poisťovňou majú zmluvu platnú len do konca júna.