Založ si blog

Z. Čaputová jasne odhalila skutočnosť, ako sa s občanmi SR manipulovalo a plánuje manipulovať aj naďalej!

A na to musela Zuzana Čaputová vycestovať až za korunným princom Dánskeho kráľovstva, synom kráľovnej Margaréty II, Frederikom André Henrikom Christianom, grófom z Mompezatu!

Skôr, ako prejdem k samotnej Zuzane Čaputovej a jej odhaleniu slovenskej politickej krutej pravde, chcem sa na chvíľu zastaviť pri dánskej aristokracií, ktorú Zuzana Čaputová navštívila. Totiž Zuzana Čaputová má od aristokracie a aristokratickej krvi asi tak ďaleko, ako najbližšia hviezda k zemi, mimo našej slnečnej sústavy – Proxima Centauri – 4,22 svetelných rokov. Bežný občan si vie celkom „reálne“ predstaviť takúto vzdialenosť, keď si vôbec vie predstaviť, že svetlo urazí za sekundu „slabých“ 300 000 km. Rýchlejšia je už hádam len myšlienka!

No a rovnako tak ďaleko má k pospolitému ľudu, k problémom týchto naozaj obyčajných a poctivo pracujúcich ľudí, táto naozajstná aristokracia, šľachta, na ktorú tento ľud doslova drie!!! Ale aby Zuzana Čaputová vedela s kým sa to vlastne stretla, tak jej to trošičku pripomeniem, aby nemala na istej zaatlantickej ambasáde sídliacej v SR, v Bratislave na Hviezdoslavovom námestí, nejaké nepríjemnosti! Ak by si Zuzana pozrela rodokmeň dánskeho korunného princa Frederika VIII., tak by zistila, že jeho prababka z dedovej strany svojej mamy (Margaréta II.) sa volala Anastázia Michailovna Romanovová a otec tejto jeho prababky, teda jeho prapra dedko sa volal Michail Nikolajevič Ruský!!! ( Margaréta II. (Dánsko) – Wikipédia (wikipedia.org))

Samozrejme, že väčšina významnej západnej šľachty a aristokracie, je prepojená, všakovako prepletená s ruskou, pred októbrovou (VOSR 1917) aristokraciou, ktorá tiež „dbala“ na „dobro“ chudobného ruského národa (nevoľníctvo!), presne tak, ako tá západná a preto mali k sebe tak blízko, blízučko, aj keď sa všetci navzájom nenávideli!!!

No a možno aj preto mala Zuzana Čaputová, keď sa fotila pre informácie chtivé média s dánskym korunným princom Frederikom VIII., prekrytú tvár, ale nie ako Popoluška slušivým závojčekom, na pre ňu zakázanom bále, ale rovno nepriedušným respirátorom, slovenskou to raritou, aby ju nebolo možné v istých vplyvných kruhoch identifikovať, či to bola naozaj ona! Teraz neviem, či sa Zuzana bála, že sa nakazí C-19 od Frederika alebo je stále, aj po druhej dávke vakcíny od Pfizer/BioNTech negatívna na C-19 a nechcela chudákovi Frederikovi ôsmemu dánskemu ublížiť na jeho pevnom zdraví, o čom hovorí skutočnosť, že korunný princ nemal žiadnu ochranu tváre!!! Jediné čo mal na tvári bol široký úsmev!

Pýtam sa, či sa Frederik VIII. nemohol cítiť urazene, že si „slovenská“ ctihodná „prezidentka“ nechcela v jeho prítomnosti odhaliť tvár! Alebo Zuzana Frederikovi položila zopár otázok (ako Popoluška princovi na bále, tiež chlapec nevedel v prvej chvíli od úžasu s Popolušky odpovedať!) a on nevedel odpovedať…?! Napr. či vie, prečo má respirátor na tvári a pod.! (Čaputová sa v Dánsku stretla s princom Frederikom – Svet – Správy – Pravda.sk)   https://www.facebook.com/zcaputova/photos/a.861261877415131/1712633432277967 https://www.facebook.com/zcaputova/photos/pcb.1712871985587445/1712871068920870/

 

Nuž dosť bolo málinko recesného bulváru, idem k podstate článku. Budem vychádzať z jednej jedinej vety, ktorú Zuzana Čaputová vyslovila vo svojom „štátnickom“ príhovore na Kodanskom summite (10.5.2021), vraj o demokracií (už viac, ako 30 rokov zisťujeme na Slovensku, čo znamená slovo demokracia v západnom veľkokapitalistickom ponímaní a prevedení!). Tá veta mala znieť takto – „Keď sa korupčné záujmy pokúsili zajať súdnictvo alebo políciu, zmobilizovala sa občianska spoločnosť a médiá, ako aj bežní občania, aby ich chránili,“ (zdroj – Čaputová: Demokracia potrebuje tri základné línie obrany (teraz.sk))

Neviem, ako pre ostatných občanov SR, ale pre mňa osobne je táto veta nie len pravdivá, ale neskutočne mrazivá! Pravdivá, len je potrebné pomenovať, koho sa táto slovenská mrazivá pravda týka!!!

Je to natoľko vážna veta, že je potrebné, aby som, sa jej povenoval podrobnejšie, detailnejšie!

Zuzana Čaputová v úvode vety hovorí o akýchsi korupčných záujmoch. Pravdepodobne sa vracia do marca roku 2018, kedy sa u nás, podľa vtedajšieho opozičníka Igora Matoviča, udial akýsi míľnik, ktorý Igor vtedy okomentoval takto, pravdepodobne absolútne, pre vtedajšiu opozíciu pravdivo – „Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice, by predpokladám mohol konečne spôsobiť návrat k svedomiu poslancov Smeru“ (https://www.facebook.com/watch/?v=1677033999006610)

Ešte ďalej v tej dobe zašla, dnes „vážená“ europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová, keď verejne vyzývala na toto – „Tu musí dôjsť proste k prevratu…“ – Chystá sa na Slovensku majdan? Nicholsonová otvorene hovorí o prevrate: „Tu musí dôjsť k prevratu, teraz je dôvod na pád vlády!“ – Hlavné správy (hlavnespravy.sk)

No a tento opozičný Míľnik a jednoznačne pokus o nelegálny prevrat (puč!) v štáte, bol podľa mňa, jednoznačne štartom, ktorý je obsiahnutý v ďalšej časti Čaputovej vety – „…zmobilizovala sa občianska spoločnosť a médiá,…“ Nuž áno zmobilizovala, ale kto ju zmobilizoval? Sama sa zmobilizovala alebo tam boli špinavé zákulisné hry, aj s nemalým prispením západných rozvratných síl, na položenie dovtedy celkom stabilnej a úspešnej vlády SMERu-SD?! A áno, hlavne sa zmobilizovali média! Ale aké média? Boli to tie alternatívne alebo výlučne, len tie „mienkotvorné“, „slovenské“, „najobjektívnejšie“??? Nuž áno, hlavne sa zmobilizovali resp. boli niekým zmobilizované tieto média – Aktuality.sk, Denník N a v ňom najväčší „investigativec“ Monika T., SME.sk a čo je najtragickejšie, aj štátna RTVS, ktorá ako taký papagáj od rána do večera preberala všetky „pravdy“ zo „zmobilizovaných“ médií vyššie menovaných!!!

Áno boli to hlavne média! Ktoré (?), to som už uviedol. Ale koho myslela, myslí Zuzana Čaputová, keď hovorí o – „…zmobilizovala sa občianska spoločnosť…“. Kto to je, tá občianska spoločnosť! Podľa všetkého má Zuzana Čaputová na mysli kadejaké „slovenské“ mimovládne organizácie, rozvratným spôsobom pôsobiace na území zvrchovanej Slovenskej republiky a podľa všetkého, aj akési „spontánne“, zázračne narýchlo vzniknutá občianska iniciatíva – Za slušné Slovensko! Všetci presne vieme, kde skončil jej najväčší „apolitický“ protagonista novodobý „Janko Budaj“, len mu chýbala budajka – Juraj Šeliga, dnes najväčší porušovateľ vlastných, proti pandemických opatrení…!!!

Takže áno, tu Zuzana Čaputová hovorí o občianskej spoločnosti, ale vo vete má aj tento jej neoddeliteľný výraz – „…,ako aj bežní občania…“! Tak sa pýtam v tej jej „občianskej spoločnosti“ nemá Zuzana Čaputová zahrnutých aj „bežných občanov“? Z akých občanov sa podľa Zuzany Čaputovej skladá „občianska spoločnosť“? Sú to Slováci? Sú to občania mimo slovenského občianstva? Kto sú to tí, teda tá „občianska spoločnosť“??? Naozaj, chcem to vedieť! A bežný občan SR už nepatrí do občianskej spoločnosti? Sú bežní občania SR vyradení na pokraj „slovenskej občianskej spoločnosti“??? Tak, ako to vlastne je?! To tie „spontánne“ demonštrácie v uliciach slovenských miest a mestečiek organizovala „občianska spoločnosť“, ktorá mala tú výsadu a vystupovala na pódiách a pod pódiami stáli (zmanipulovaní, oklamaní…!) bežní občania?! Áno, takto mám tomu rozumieť?! Teda bežní občania SR nemôžu byť resp. nie sú, súčasťou Čaputovej a spol. „občianskej spoločnosti“???

Naozaj veľmi zaujímavé slovné spojenie v jednej vete od Zuzany Čaputovej, ktorá ak má papier, z ktorého číta, tak sa takýchto faux pas (fó-pa), ťažko dopúšťa!

Nuž, ale treba Zuzane Čaputovej uznať, že v tomto má absolútnu pravdu! Áno, občania SR sú týmito rozvratnými skupinami, hlavne zapredaneckými médiami, nadmieru klamaní, manipulovaní, pravdepodobne, v mene iných, tých nepohodlných a najnepohodlnejších, aj vraždení, len aby táto neoliberálna proti slovenská, žiaľbohu slovenská, skupina ľudí prevzala moc v našom štáte a lokajsky slúžila cudzej moci – USA administratíve a EÚ byrokratom!!!

No a Zuzana Čaputová túto svoju „historickú“ vetu končí slovami – „…aby ich chránili.“

Veru, veru Zuzana Čaputová, aj to je pravda, ale v súvislosti s Vami a dnešnou, v krátkom čase vami vymenovanou, už druhou Matovičovou vládou! Ihneď, ako skončí núdzový stav, zákaz zhromažďovania sa, základne to ústavne právo každého slobodného občana SR, tak bude platiť to vaše – „…aby ich chránili.“ Za slovkom „…ich…“ si dosaďte všetkých tých, ktorí nás tu už takmer 15 ostatných mesiacov bezdôvodne Covid gniavia!!!

Na záver dodávam, už len jedno. Je potrebné si túto „historickú“ vetu Zuzany Čaputovej poriadne zapamätať a pripomenúť jej ju, aj dnešnej despoticko-diktátorskej, nás všetkých bežných ľudí bezdôvodne Covid gniaviacej „vláde“, predpokladám už onedlho, keď sa bude opäť pred predčasnými PV aktivizovať tá ich „občianska spoločnosť a média…, …aby ich chránili“! A My, bežní občania SR im svojim hlasovaním v najbližších PV, musíme ukázať, že už na veľmi veľkú časť občanov-voličov SR, tá ich nekalá manipulácia, tie ich špinavé klamstvá, ani v najmenšom nezaberajú!!!

Slovač sa už nenechá obalamutiť tou ich, aj Čaputovej „občianskou spoločnosťou“, ani ich, aj Čaputovej „proslovenskými“ médiami večne píšucich pro americky (USA), pro EÚ, pro západne a absolútne proti slovenský, proti národne!!!

Test bezdomovcami!

19.06.2021

Potom, ako „minister“ Lengvarský púšťa na TB do slovenského Covid éteru tak „podložené“ správy o tom, ako naše deti po letnej sezóne 2020, po návštevách v DLT spôsobili na jeseň roku 2020 a na začiatku roku 2021 Covid vymieranie na Slovensku, ho dôrazne žiadam a vzývam, aby predložil tieto dve štatistiky resp. nech v spolupráci s dotknutými štátnymi [...]

Rodičia, dokedy budeme mlčky znášať gniavenie našich detí týmito covid judášmi? !

18.06.2021

Áno, ako inak mám nazvať ľudí, ktorí za judášsky groš manipulujú našimi deťmi, vymývajú im mozog, útočia na ich malé, mladé hlavičky, inak, ako COVID JUDÁŠI!!! Dnes týmito najväčšími slovenskými Covid judášmi sú Hegerovsko-Lengvarska politická Covid judášska klika podporovaná Zuzanou Čaputovou. Títo Covid Judáši, keď zistili, že na dospelú populáciu, [...]

Pre Čaputovú, Hegera, Matoviča, Krčméryovcov, Bražinovcov, Sabakovcov. ..

17.06.2021

…ale hlavne pre TEBA SLOVAČ! Pre tú časť Slovače, ktorá je zavesená výhradne na RTVS, TV Markíza, TV JOJ, Aktuality.sk, SME.sk, Denník N resp. tá časť Slovače, ktorá buď nemá čas alebo nemá možnosti si získať iné, ako tie „pravé“ a jedine „pravdivé“ informácie napr. na Internete. A potom chodí aj po vonku v rúšku, v respirátore, ponáhľa sa na [...]

Borša prezidentka Čaputová kaštieľ návšteva

Čaputovej verí najviac ľudí, Remišová a Matovič spolu s Kotlebom na chvoste

20.06.2021 13:38, aktualizované: 14:29

Druhým najdôveryhodnejším politikom je líder Hlasu Peter Pellegrini.

Gábor Grendel

Situácia v polícii je podľa Grendela výsledkom vládnutia Smeru

20.06.2021 13:18

Blanár sa zase pýta, prečo nebol zbavený mlčanlivosti exšéf SIS Vladimír Pčolinský.

škola, antverpy

Pri zrútení sa rozostavanej školy v Antverpách zahynulo päť robotníkov

20.06.2021 13:06

Zranenia utrpelo deväť ďalších pracovníkov.

zdravotník, sestrička, lekár, nemocnica, koronavírus

Obraz zdravotníka – hrdinu inšpiruje. Budeme mať viac sestričiek?

20.06.2021 13:00

Riaditelia stredných zdravotníckych škôl sa obávali, že pandémia sa podpíše pod nezáujem o štúdium, je to však zrejme naopak.