Založ si blog

S V. Krčmérym a jemu podobnými sa musíme rozlúčiť čo najskôr! Sú pre našu spoločnosť veľmi nebezpeční!

V piatkovom (23.4..2021) článku, som sa venoval tematickému dňu na TA3, na tému očkovanie proti/na C-19 s hlavnou postavou resp. v hlavnej úlohe – Vladimír Krčméry.

Oficiálnym e-mailom som poslal do redakcie TA3 niekoľko otázok na tohto pána. Podľa toho čo som stihol odsledovať, nepadla ani jedna z mojich otázok. Zámer? Náhoda? Neviem, teraz neriešim. Ale čo riešiť chcem, musím, je samotný Vladimír Krčméry. To čo počas tohto dňa, tento lekár pre africké trópy narozprával, čo predviedol sa podľa môjho názoru dá celkom jasne nazvať Covid fanatizmus. Teda nie vážny a vážený odborný názor, vážne a vážené odborné riešenia nového respiračného ochorenia, ale doslova posadnutosť a absolútny fanatizmus, presadzovanie jediných svojich „správnych“ riešení! To sa doslova nedalo počúvať! Vyjadrenia Krčméryho o tom, ako sa ľudia majú správať na „láskavo“ otvorených gastro terasách, boli zo sveta bludárstva. Krčméry doslova hovoril toto – „na terasu vstupujte už s rúškom! Po celú dobu majte nasadené rúško! Keď vám prinesú polievku, tak ju za dve-tri minúty rýchlo zjedzte a opäť si nasaďte rúško! Keď pôjdete na toaletu, tak si nasaďte respirátor! Fajčiari nefajčite lebo vtedy nemôžete mať rúško. Personál gastro prevádzok vyzývam, dajte sa najskôr, ako vyjdete na terasu obsluhovať, zaočkovať proti/na C-19!“

Celý tento svoj Covid fanatický prejav zakončil totálnym diktátorstvom – „ak sa nebudete podľa toho správať, tak vám to v blízkej dobe opäť budeme musieť utiahnuť!“ Rozumej, on a jemu podobní Covid fanatici, opäť dajú pokyn vláde a HH J. Mikasovi, aby sa všetko zavrelo lebo ľudia nepochopili v čom spočíva Covid fanatizmus!!!

Naozaj je veľmi nebezpečné mať takýchto fanatikov v pozícií, ktorí riadia kroky vlády a vládnych poslancov v NR SR! Toto už nie je veda, toto je doslova „vedecký“ bludársky fanatizmus, blížiaci sa ku kresťanskému fanatizmu 13. až 17. storočia n.l. – kacírstvu – upaľovaniu tzv. bosoriek na hranici…! Týmto novodobým Covid fanatizmom sa začíname dostávať doslova do štádia, že všetci Covid nevinní, zdraví jedinci, drvivá väčšina, aj nášho národa, ktorí sa dokážu Covidom preniesť, buď bez príznakov alebo za pomoci účinných liekov, ale nedajú sa zmátožiť potrebou nosenia rúšok, respirátorov a majú odpor k vpichovaniu si do svojho tela cudzie, umelo vyrobené, ešte poriadne vedecky neodskúšané chemikálie, „ušľachtilo“ nazývané – vakcíny, tak títo budú pravdepodobne v blízkej dobe doslova spoločenský „upálení“!!! Ako? Nuž tak, že im nebude umožnené vstúpiť do obchodov, zakázané cestovanie lebo nemáš Covid pas, zakázané voľne dýchať lebo si si „dobrovoľne“ nenechal vpichnúť Covid božstvo a pod. Teda „upália“ nás zaživa svojim Covid fanatizmom a zbavia nás akýchkoľvek ľudských práv! Toto sa musí skončiť! Toto sa musí skončiť, nie čo najskôr, ale okamžite!!!

Nie je možné, aby naše životy riadili a o nich rozhodovali takýto Covid fanatici! A ako to spraviť! Nuž okamžitou zmenou vlády! Vláda musí padnúť IHNEĎ!!! Na čele vlády predsa nemôže byť človek, ktorí je náboženským fanatikom, ktorý je presvedčený, že on je ten vyvolený do ktorého, podľa neho, vstúpil Duch svätý a pritom je to len jeden z ďalších, akýchsi duchovných fanatikov!!! Vláda fanatikov je nebezpečná! Áno, Eduard Heger je posadnutým fanatikom, akýmsi ním vymysleným „Duchom svätým“, pretože ten pravý Duch svätý, v ktorého verí väčšina kresťanov, katolíkov, sa v ich živote prejavuje úplne inak a nespôsobuje bludársky fanatizmus!!!

Je nebezpečné, ak sa do rúk takých ľudí, akým V. Krčméry bez pochyby je, dá takáto doslova nadprirodzená, nad spoločenská moc, aby presadzovali svoj „medicínsky“ fanatizmus. Prirovnal by som to k „výťahárom“. Vieme, že všetky zdvíhacie zariadenia, takže aj osobné výťahy, sú viacnásobne predimenzované – teda ich oficiálna únosnosť napr. 6 osôb – max 500 kg, je niekoľkokrát pre samotnú bezpečnosť predimenzovaná. Teda v skutočnosti sú konštruované a postavené na niekoľko násobnú záťaž presahujúcu ich oficiálne zaťaženie. A teraz si predstavme takúto situáciu. Výťah pre 6 osôb bol dlhodobo preťažovaný, nadmernou prepravou ťažkých nákladov. Týmto sa poškodil zdvíhací mechanizmus tohto výťahu – poškodenie lán, brzdy výťahu a pod. do takej miery, že raz sa v ňom viezli 3 osoby a výťah sa zrútil! Prišiel revízny technik zdvíhacích zariadení, dali mu absolútnu moc, ako ďalej, aby sa to už nikdy nestalo a tento fanatický revízak, pod vplyvom takejto neobmedzenej moci rozhodol, že od teraz sa bude môcť vo všetkých takýchto výťahoch na území SR prepravovať len jedna osoba!!! Neskúmal prečo sa to stalo! Nenavrhol rozumné technické riešenie! Nepomenoval príčinu pádu výťahu! Jednoducho zahral sa na všemohúceho odborníka do ktorého vstúpil „Duch svätý“ a ten riadi jeho ďalšie „odborné“ rozhodnutia…!!!

Nakoniec povie, od teraz sa budete môcť vo výťahu prepravovať len po jednom a ak sa budete správať zodpovedne, tak vám neskôr povolím po dvojiciach, maximálne traja, ale už nikdy nepočítajte, že sa opäť budete môcť prepravovať šiesti! Ale pozor! Ak tieto mnou navrhnuté „vysokoodborné“ odporúčania, príkazy budete porušovať, tak dám príkaz, nariadenie uzatvoriť všetky výťahy, bez výnimky a budete chodiť pešo!!!

Áno presne toto robia dnes s nami títo fanatický infektológovia, Krčméryovci a im podobní. Podľa môjho hlbokého presvedčenia, už dlhú dobu nie je dôvod na takúto Covid paniku! Na takéto totálne nezmyselné Covid opatrenia! Ale títo ľudia sa cítia byť pánmi sveta, nikto im to z kompetentných nevie, nechce povedať a preto sa na nás vyvršujú a svojim totálnym Covid fanatizmom nám ničia životy a zdravie našich detí!

Toto sa musí jednoducho skončiť a je najvyšší čas takýchto Covid fanatikov zosadiť z ich Covid piedestálu a rozlúčiť sa s nimi…!

Ak chceme žiť slobodné, rozumné životy – inej cesty niet!!!

Toto však môžeme dosiahnuť jedine okamžitou výmenou vlády, za vládu, ktorá nepodľahne žiadnemu fanatizmu a ako nástroj svojho vládnutia bude používať predovšetkým zdravý rozum, zdravý rozum normálnych, aj zdravotných odborníkov a nie doslova fanatikov!!!

Záver:

Pre mňa osobne Vladimír Krčméry a jemu podobní, Sabakovci, Bražinovci, Matovičovci, Hegerovci a pod., nie sú seriózni vedci, politici, ale dnes celkom jednoznačne, pre celú slovenskú spoločnosť veľmi nebezpeční, absolútni Covid fanatici, s ktorými sa musíme čim skôr rozlúčiť, čo sa týka ich dnešných veľmi vplyvných pozícií!!!

 

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

koronavírus, India

ONLINE: Niektoré ľudnaté krajiny desí ako vírus ničí Indiu

10.05.2021 07:00

Ľudnaté krajiny sveta, ktoré bojujú s rastúcim počtom prípadov nákazy koronavírusom, s obavami hľadia na katastrofu, ktorá teraz ničí Indiu.

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.

pocasie-10-5-2021

Týždeň kontrastov. Najskôr nás vyfúka horúci vzduch, potom poleje dážď

10.05.2021 00:00

Počasie počas týždňa bude mať dve tváre. Najskôr veľmi horúcu, potom zase mokrú. Kam až stúpnu teploty a kedy sa počasie zlomí?