Založ si blog

Aj poradkyňa WHO žiada odstúpenie nekompetentnej slovenskej Vlády.

WHO – Svetová zdravotnícka organizácia disponuje resp. má k dispozícií množstvo svetových medicínskych kapacít. Títo svetoví odborníci z oblasti medicíny, svojimi poradnými odbornými stanoviskami k rôznym medicínskym problémom z veľkej časti formujú, prípadne rozhodnutia, odporúčania WHO.

Jeden/jednou z takýchto poradcov/poradkýň je aj Tess Lawrie riaditeľka The Evidence-Based Medicine Consultancy, Spojené kráľovstvo.

Tess A. Lawrieová sa aj prostredníctvom videa prihovára všetkým lekárom celého sveta o účinnosti užívania lieku Ivermektín v liečení, predchádzaní ochoreniu na C-19 a vyzýva ich, aby tento liek používali v čo najväčšej miere.

WHO jej odporúčania dlhodobo ignoruje, zatajuje, pretože pre WHO sú podľa všetkého oveľa dôležitejšie „vedecké“ dôkazy o C-19 od tých svetových medicínskych „odborníkov“ ktorí ju štedro dotujú a tým ju nepriamo vlastnia a riadia napr. Bill Gates a jemu podobní!!!

Nuž čo Tess Lawrieová vo svojom videu, lekárom celého sveta, teda aj našim, odkazuje?

Áno presne toto – „Ahoj, volám sa Dr. Tess Lawrie a neprihováram sa k autoritám.

Dnes hovorím s tými z vás, ktorí ste zložili Hippokratovu prísahu.

Prisahali ste, že urobíte pre svojich pacientov to najlepšie a Ivermektín je jediná vec, ktorú máme a lieči COVID-19 vo všetkých fázach.

Dôkazy sme vyhodnotili správne a vidíme, že Ivermektín podstatne znižuje počet úmrtí a predchádza infekciám. Existuje mnoho dôkazov, že z nejakého dôvodu zdravotnícke úrady jeho výsledky nevyhodnocujú správne.

Viem, že ste naozaj zaneprázdnení, ale je vašou povinnosťou pozrieť sa na tie dôkazy a sami sa rozhodnite, či vás to presvedčí, alebo nie.

Som si istá, že budete súhlasiť, že tie dôkazy sú ohromujúce a Ivermektín by ste mali okamžite používať na záchranu životov.

Je to kľúč k tomu, aby sme sa dostali všetci späť do normálu.

Prosím, pozrite sa na dôkazy.“

„Tess Lawrie je riaditeľka The Evidence-Based Medicine Consultancy, poradkyňa WHO a jej práca (metaanalýza o Ivermektíne) je ignorovaná.

ÚRYVOK Z VÝSLEDKOV JEJ PRÁCE

Nedávne nezávislé preskúmanie a metaanalýza kontrolovaných pokusov Dr. Tess Lawrie, riaditeľky spoločnosti Evidence-Based Medicine Consultancy Ltd, ukázali, že Ivermektín znížil riziko úmrtia o 83% (95% CI 67-92%). Okrem toho bol Ivermektín tiež vysoko účinný pri prevencii prenosu SARS-CoV-2. U ľudí, ktorí dostávali Ivermektín, sa v porovnaní s kontrolami znížilo riziko získania Covid infekcie o 88%. V absolútnych číslach to predstavuje mieru infekcie asi 4% u tých, ktorí dostávali Ivermektín, v porovnaní s 35% mierou infekcie v kontrolnej skupine.“ ZDROJ – Category: Dr Tess Lawrie, MedicalUpdateOnline.com. https://www.facebook.com/watch/?v=2938797769731197.

Tess A. Lawrieová na stránkach MedicalUpdateOnline o účinkoch a užívaní Ivermektínu tvrdí aj toto – „Myslím si, že najskôr to musíme dostať k našim zdravotníckym pracovníkom a ďalším frontovým zamestnancom – mali by byť uprednostnení – a ďalším zraniteľným ľuďom. Jedným zo spôsobov by bolo mať balenia, ktoré obsahujú tablety Ivermektínu a dostatok vitamínu, vitamínu D a zinku na sedemdňovú liečbu. Navrhujem, že takéto balíčky by mohli byť umiestnené pre ľudí, ktorí ich majú doma uchovávať, pokiaľ to nie je potrebné. Keď sa u ľudí objavia príznaky covid-19 alebo keď sú vystavení niekomu inému, kto má toto ochorenie, mohli by začať užívať lieky. Takéto prístupy sa už úspešne používali v iných krajinách, napríklad v Indii.“

Správa doktorky Lawrieovej pre praktických lekárov bola jednoduchá: „Ivermektín účinkuje“ a pripomenula im, že lekári sú oprávnení predpisovať pre svojich pacientov liek, ktorý považujú za najlepší.

Tess A. Lawrieová tento článok ukončila takto – „Pokyny klinickej praxe, vláda, že Národný inštitút pre vynikajúce zdravie a starostlivosť (NICE) a Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) sa vždy spoliehali na Cochraneho recenzie ako základ odporúčaní. Z tohto dôvodu som spojila svoje sily s Dr. Andrewom Hillom v Liverpoole, aby vykonali rýchlu Cochranovu kontrolu Ivermektínu pre covid-19. Kontrolu plánujú dokončiť do troch týždňov. Dúfajme, že to otázku vyrieši raz a navždy“.

https://translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=en&u=https://medicalupdateonline.com/speciality/Dr-Tess-Lawrie/&prev=search&pto=aue

Ja osobne čítam, tieto závery a odkazy Dr. Tess A. Lawrieovej, ako odkaz všetkým vládam sveta a teda aj tej našej slovenskej, že ak nemajú odvahu, vybrať sa smerom liečenia a predchádzaniu ochorenia C-19, prostredníctvom aj lieku Ivermektín, tak nech svoje pozície, funkcie ponúknu tým, ktorí tu odvahu budú mať!!!

Viac k tomu nemám čo dodať!

 

 

 

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.

pocasie-10-5-2021

Týždeň kontrastov. Najskôr nás vyfúka horúci vzduch, potom poleje dážď

10.05.2021 00:00

Počasie počas týždňa bude mať dve tváre. Najskôr veľmi horúcu, potom zase mokrú. Kam až stúpnu teploty a kedy sa počasie zlomí?

Výťah

V Bratislave zomrelo dieťa po zaseknutí sa výťahu, žena je ťažko zranená

09.05.2021 19:04

Bližšie okolnosti tejto udalosti sa v súčasnosti preverujú.