Založ si blog

Slovač, to nevidíš, necítiš, že sa ti idioti smejú priamo do tváre? !

Ja už tomu naozaj nerozumiem! Chodím po ulici, čo najviac medzi ľudí (síce poniektorí na mňa zazerajú, ako na ich vraha lebo nenosím žiadnu ochranu na tvári) a z každej strany počúvam, ako kľajú na dnešných našich „vládnych“ idiotov.

Vážení, kľať nestačí! Je potrebné konečne konať! Je potrebné konať spoločne!

Avšak čo ma znepokojuje, je to, ako si nevšímame, že sa nám títo dnešní „vládny“ idioti, despoti smejú do tváre, keď sa tvária, akí sú k nám milí lebo nám vraj uvoľňujú nimi zavedené (bezdôvodné) opatrenia a to takým spôsobom, že uvoľňovanie je jednoznačne možné označiť za ešte väčšie a silnejšie reštrikcie!

Tak napríklad, čo je to za idiotizmus, že síce obchody otvárajú, ale občan ta môže vstúpiť len ak má platný AG psí resp. PCR Covid test s výsledkom Negatívny! To, čo je za sprostosť? To čo je za idiotina? Tak už nestačí, že zdravý človek, ak ta chce vstúpiť, tak musí (naozaj musí?) mať na tvári minimálne respirátor, ale ešte musí mať aj platný Covid test – Negatívny! Absolútne nemysliteľné!

A teda sa pýtam, to kto má oprávnenie ma skontrolovať, či disponujem takýmto Covid testom a kto má oprávnenie sa takto dozvedať, vyzvedať o mojom zdravotnom stave? Zamestnanci obchodov? A oni budú mať na sebe vyvesený ich výsledok Covid testu? Veď ani kupujúci by nemal vstúpiť do obchodu skôr, kým sa mu personál danej predajne jasne nepreukáže, že aj on je riadne otestovaný a že má platný Covid test, nie starší, ako 7 dní!!! Čo toto je za idiotina!!! Takže kontrolovať môj zdravotný stav nemá, vážení NIKTO! Ešte raz NIKTO!!! O mojom zdravotnom stave nemôže len tak hocikedy a hocikde informovať, ani môj ošetrujúci lekár! Môže tak vykonať len na základe súdneho príkazu, súdneho rozhodnutia a toto môže súd použiť len pre vlastnú potrebu a tiež nemôže s mojim zdravotným stavom, s informáciou o mojom zdravotnom stave, len tak, kade koho informovať bez môjho súhlasu!!! Kto nie je s týmto mojim tvrdením stotožnení, tak nech sa páči naštudovať – http://www.pravo-medicina.sk/aktuality/148/povinnost-mlcanlivosti-a-ochrana-udajov-pacienta.

Tak sa prosím už konečne preberme a dožadujme sa svojich celkom normálnych prirodzených práv a slobôd!!! Nedovoľme im sa snami takto idiotsky zahrávať! Nemajú na to žiadne právo!!!

Chcem vidieť, kto ma bude pred vstupom do obchodu kontrolovať, čo sa týka môjho zdravotného stavu! Jedine čo ma môžu kontrolovať resp. skontrolovať, je až vtedy, keď budem z daného obchodu vychádzať a to jedine na to, či si náhodou neodnášam nejaký mnou „zakúpený“ tovar, za ktorý som „zabudol“ zaplatiť!!! NIČ VIAC, NIČ MENEJ!!!

Záver:

Občania Slovenskej republiky nedovoľme, aby sa nenormálnosti stali normálnosťami!!!

Lebo to, čo tu dnes vystrájajú dnešní „vládny“ idioti nemá z normálnosťou nič, absolútne nič spoločné!!!

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.

pocasie-10-5-2021

Týždeň kontrastov. Najskôr nás vyfúka horúci vzduch, potom poleje dážď

10.05.2021 00:00

Počasie počas týždňa bude mať dve tváre. Najskôr veľmi horúcu, potom zase mokrú. Kam až stúpnu teploty a kedy sa počasie zlomí?

Výťah

V Bratislave zomrelo dieťa po zaseknutí sa výťahu, žena je ťažko zranená

09.05.2021 19:04

Bližšie okolnosti tejto udalosti sa v súčasnosti preverujú.