Založ si blog

SLOVÁCI, ako Vám má, ešte viac I. Matovič ublížiť, aby ste sa konečne ZOBUDILI? ? ? ! ! !

Môj názor je jasný, Igor Matovič nám nepomáha, ale jednoznačne škodí!!!

Na sklonku minulého roku zadal Igor Matovič pomstychtivo Richardovi Sulíkovi domácu úlohu narýchlo, kade tade po svete zohnať milióny AG testov lebo toto je podľa Igora Matoviča jediný „liek“, ktorý nás „vylieči“ z C-19! Keď sa Richard Sulík vzoprel a domácu úlohu neriešil spôsobom, ako Matovič nakázali, tak diktátor Igor prehlásil, že celoplošné testovanie do konca roka 2020 nebude a môžeme byť zato „vďační“ Riškovi lebo je neschopný, je idiot a on, veľký Igor predsa v decembri nevyženie ľudí do zimy na testovanie lebo podľa vtedajšieho jeho vyjadrenia, by tak učinil len blázon!

Aj hľa! Dnes máme január 2021, všetci slovenskí meteorológovia hlásia v budúcich dňoch silné ochladenie, na severe Slovenska celodenné mrazy, najvyššie denné teploty v niektorých severných okresoch by nemali vystúpiť nad -10oC a aj v tých najjužnejších okresoch Slovenska by mali pretrvávať celodenné mrazy a diktátor, despota Igor Matovič na TB oznamuje občanom SR, že vláda v stredu 13.1.2021 rozhodne o celoplošnom, rozumej celoštátnom povinnom testovaní AG testami a začať by sa malo v najohrozenejších okresoch už tento víkend, teda 16.1. – 17.1.!!!

A ktoré že sú tie najkritickejšie okresy? Áno, sú to presne tie, kde je počasie najchladnejšie, teda hlavne stred a sever Slovenska! A tam všade chce Igor Matovič povinne poslať zdravých ľudí na akési „psie“ AG testy, aby stáli v mraze dlhé minúty, hodiny v rade, hlava na hlave a by sme nakoniec zistili, že „presné psie“ AG testy označili približne 1 až 2% populácie za infikovaných na C-19, ale nikto nevie s určitosťou povedať, či naozaj sú títo ľudia infikovaní na C-19 a teda sú podľa Igora Matoviča ťažko chorí, na obzvlášť nebezpečnú nákazlivú ľudskú chorobu alebo im absolútne nič nie je, len ich organizmus „obsahuje“ akýsi vírus. Aký? Nuž to tiež nikto nevie presne povedať lebo „psí“ AG test má len farebnú indikáciu a tá môže určovať čokoľvek! Samozrejme je potrebné nahlas a silno pripomenúť, aká je „prevádzková“ teplota týchto „psích“ AG testov. Nie je to náhodou teplota niekde okolo +15oC?

Takže Igor Matovič na TB oznámi, že vláda rozhodne, ale my, čo sa snažíme Igorove slová vnímať aj inak ako, cez prizmu názorov, informácií na súčasnú „kritickú“ situáciu z „overených“ informačných zdrojov, akými sú dnes média „hlavného prúdu“ (SME, Denník N, Aktuality.sk, RTVS, JOJ, Markíza…), veľmi dobre vieme, že nie vláda rozhodne, ale diktátor Igor Matovič zavelí a bude rozhodnuté na úrovni „vlády“ SR!!! Ak takýto nezmysel a takéto hazardovanie so zdravím všetkých občanov SR prejde v stredu 13.1.2021 na vláde SR, tak potom bude potrebné, sa podľa toho aj zariadiť! Predpokladám, že na tieto povinné dni testovania Ján Mikas vydá výnimkovú Vyhlášku a zruší doterajší stav zhromažďovať sa, keď platí, že na jednom mieste môžu pri sebe stáť maximálne šiesti. Lebo, ak by toto doterajšie rozhodnutie nezrušil, tak potom pri jednom odbernom mieste, v jednom čase, by nemohol byť žiaden občan, ktorý by sa dostavil na povinné „psie“ testovanie lebo už samotný „obsluhujúci“ personál číta takmer šesť jedincov, ak berieme do úvahy políciu, vojakov a samotného diktátora Igora Matoviča a spol. lebo od nich očakávam, že pôjdu občanom, národu vzorom a budú celý deň stáť vonku pri jednotlivých odberových miestach a budú prítomným vykonávať osvetu, aké je toto „psie“ testovanie prospešné a ako nám všetkým pomôže vyzdravieť z akéhokoľvek respiračného ochorenia!!! Takže, áno výnimka od Jána Mikasa musí jednoznačne prísť a to, zhromaždiť sa na jednom mieste bez obmedzenia počtu zúčastnených a potom som za účasť na celoplošnom testovaní a som aj za povinnú účasť a tu bez výnimky, všetci Slováci do nohy, ale s jednou jedinou podmienkou! Akou? Nuž úplne rozumnou a pragmatickou! Naša povinná účasť na týchto povinných celoplošných „psích“ testovačkách nebude na a pri odberových miestach, ale na námestiach, kde Igorovi Matovičovi, všetkým jeho bezduchým prisluhovačom a lokajom, kde zahrňujem aj Zuzanu Čaputovú, jasne odkážeme, že je čas na ich politickú likvidáciu! Zdôrazňujem politickú a jedine, len a na základe platných zákonov na území Slovenskej republiky!

Slováci, Slovenky DO BOJA ! DO BOJA politického, občianskeho a v žiadnom prípade nie fyzického a násilného!!!

Doba diktatúry, arogancie, despotizmu Igora Matoviča a spol., po tomto jeho nehoráznom celoplošnom hazarde so zdravím, všetkých nás, musí byť na konci!!!

Špilka v nose nás neuzdraví!!! Je potrebné všetku energiu, financie a zdravý rozum, zamerať na prevenciu proti akémukoľvek vírusu (písal som o tom vo včerajšom článku) a liečbu pomocou napr. Ivermektínu!!!

 

 

 

Otvorený list adresovaný, zaslaný – Prezidentský palác, NR SR, Vláda SR

19.04.2021

Tento Otvorený list bude dnes oficiálnou cestou, so všetkými náležitosťami, čo k nemu patria, zaslaný – Prezidentský palác, NR SR, Vláda SR, všetkým poslancom NR SR, všetkým na Slovensku pôsobiacim médiám, všetkým týmto listom dotknutým slovenským, aj neslovenským inštitúciám pôsobiacich na území SR. Pozorný čitateľ určite postrehne, že v tomto Otvorenom [...]

Štefan Harabin opäť na scéne. Fatálna chyba! Tento nepremyslený krok je ich koniec!

18.04.2021

Vlkovi baránka sa zachcelo?! Teda je to taký vĺčko nezbedný, ale aj ten musí z niečoho predsa žiť! Za socializmu sa tradovalo, že vláda, ktorá zvýši cenu piva, padne. Dnes, keď to trochu, málinko preženiem, môžem napísať, že vláda, ktorá neopodstatnene siahne na Štefana Hrabina, padne. To prvé sa už stalo! To druhé sa čo nevidieť stane tiež! Je komické sledovať, [...]

I. Matovič odkazuje Z. Čaputovej – začína ma to baviť, nikam neodchádzam!

17.04.2021

A nie len to, Igor Zuzane odkazuje oveľa viac a adresuje jej prostredníctvom FB, veľmi tvrdé slová. Zuzana možno, ľutuje to, že vymenovala Igora Matoviča do „novej“, druhej Matovičovej vlády, v podobe premiéra na kresle ministra financií, ale ako som už v niektorom predchádzajúcom článku napísal, dnes už je neskoro lamentovať nad tým, že rozliate mlieko, je už [...]

Štefan Ágh

Proces so Štefanom Ághom v kauze televíznych zmeniek vytýčili na jún

19.04.2021 16:52

Ágh v minulosti figuroval v kauze, v ktorej súd právoplatne odsúdil Ruska a Kočnera na 19-ročné tresty.

pocasie-20-4-2021

Teplo, teplejšie, ale s dažďom. A ešte raz sa počasie zlomí

19.04.2021 16:42

Nízke teploty už nebudú hrozbou, ale veľa slnka si neužijeme. Môžu sa dokonca vyskytnúť aj búrky. Navyše nás ešte čaká teplotný zlom. Kedy?

Joe Biden

Je veľká šanca, že Biden navštívi Slovensko

19.04.2021 16:09

Hlavným bodom Bidenovej cesty do Európy je summit NATO, ktorý sa v Bruseli uskutoční v júni.

Zliechov, vrah, sériový vrah, Miroslav Lehotský

Sériový vrah Lehotský dostal doživotie

19.04.2021 15:03

Miroslav Lehotský je obžalovaný z troch brutálnych vrážd. Všetky obete likvidoval spálením.