Založ si blog

Z. Čaputovej, I. Matovičovi a spol. – rok 2021 bude rokom pravdy a bez bodiek! !!

Praktický až dnes sa začína naplno rok 2021. Dnes je totiž prvý „pracovný“ deň v novom roku 2021, pravda, ak neberiem do úvahy prevádzky, ktoré nepoznajú „piatok ani sviatok“. V úvodzovkách preto lebo pre mnohých nemôže byť pracovný, aj keď sú absolútne zdraví. Igor Matovič je totiž „pracovitý a usilovný“, ako včelička a na absolútnom sklonku roka 2020 diktátorsky zavelil – od 1.1.2021 STOP!!!

Slová „pracovitý a usilovný“ vo vzťahu k Igorovi Matovičovi, by som celkom kľudne mohol nahradiť slovami – unavený, vyčerpaný a hlavne vystrašený!!! Preto od úplného začiatku roka 2021, uvalil na Slovákov tvrdý Lockdown!!! Nepomohla mu ani Zuzana Čaputová, ktorá jeho vládnutie a svoje „prezidentské“ pôsobenie v Novoročnom príhovore (priznaní) vystihla absolútne presne, keď „objektívne“ hodnotila rok 2020 – „Bol to tiež rok klamstiev, manipulácií, ľudskej hlúposti, či sebectva.“ Ako mohla Zuzana Čaputová vykonať Igorovi taký podraz na prahu nového roka 2021, keď ho po celý rok 2020 dokonale podporovala v tých „klamstvách, manipuláciách, ľudskej hlúposti a sebectvách“? Nuž čo, stalo sa! Je to malý náznak, že rok 2021 bude a musí byť bez vládnych a „palácových“ klamstiev, manipulácií, totálnej ľudskej hlúposti, sebectva a predovšetkým sa musí od počiatku začať pracovať na tom, aby sa čím skôr skončila diktatúra Igora Matoviča a spol., vykonávaná s „požehnaním“ Zuzany Čaputovej.

Hneď od úvodu roka 2021, musia byť zo strany občanov a širokej verejnosti nastoľované, dennodenné dôležité otázky! Na tieto otázky budeme musieť požadovať jasné a overiteľné odpovede. Žiadne suché čísla, žiadne „vedecké“ klamstvá a predovšetkým, žiadne Matovičove „bodky“ za všetkým a všetkými, čo dnešnému diktátorskému zoskupeniu nevyhovujú/nevyhovuje!!!

Budú to hlavne tieto otázky a témy!

Nemôžeme sa uspokojiť so zverejňovaním suchých čísiel o počte úmrtí „na C-19“!!! Každé jedno úmrtie, takto označené, musí byť riadne doložené pitevným nálezom a musí byť jasná  dôvodová pitevná správa, čo bolo hlavnou príčinou úmrtia! Nestačí, že u umretého bol vykonaný výter s nosohltana, kde sa mal indikovať nový koronavírus a toto je postačujúce, aby takýto nebožtík bol okamžite zaradený do počtu úmrtí len a výhradne s príčiny C-19!!! Musí byť z pitevnej správy jasné, že takýto človek nemal onkologické ochorenie, nemal srdcovocievne ochorenie, netrpel silnou cukrovkou, nebol nadmerne obézny a hlavne, či za posledných desať mesiacov, nebola u týchto ľudí zanedbaná lekárska opatera a liečenie na tieto ťažké choroby, lebo na Slovenku, od marca 2020 (žiaľ aj inde vo svete!) bola jedinou chorobou, ktorá si vyžadovala všetku lekársku a medicínsku pozornosť, len a výhradne ochorenie na obzvlášť „nebezpečnú“ prenosnú ľudskú chorobu C-19!!! Toto je jednoznačne úloha médií, aby od vládnych predstaviteľov a od tých čo zverejňujú tieto „presné“ a jedine „pravdivé“ čísla na dennej báze, žiadali profesionálne podložené informácie o týchto úmrtiach!!! Inej cesty niet!!! Je potrebné, aby sa okamžite prestali testovať pochybnými testami všetci zdraví ľudia! Zdraví ľudia nemajú byť v strese ! Stres, hlavne ten vnútorný, ktorý nie je vidieť, je prapríčinou všetkých závažných ľudských ochorení!!! Zdraví ľudia majú chodiť do práce a starať sa poriadne o svoje rodiny! Je potrebné začať okamžite občanov zbavovať sa zo strachu pred C-19, aby aj tí jedinci, ktorí síce boli akýmsi pochybným testom označení za pozitívnych na C-19 a nemajú najmenšie príznaky (lebo im nič nie je – viď Igorovu bezpríznakovú desaťdňovú FB „maródku“, nech táto jeho skúsenosť je príkladom všetkým na smrť vystrašeným!), ich vlastné rodiny nevytlačili zo svojich domovoch a takýto ľudia nemajú inú možnosť, ako sa dožadovať hospitalizácie v nemocniciach, ktoré pre zdravých ľudí nikdy nemali a ani by nemali mať voľné lôžka!!! Toto je podľa mňa, dnes jeden z hlavných dôvodov, prečo sú nemocnice preťažené…!

Je potrebné, aby sa naše deti okamžite dostali do školských lavíc a to bez obmedzení! Prečo? Nuž preto, že samotný výrobca „zázračnej“ vakcíny hovorí (hovoria), že je určená pre ľudstvo nad 16 rokov života. Z toho mi jasne vyplýva, že pre osoby mladšie, ako 16 rokov, táto obzvlášť „nebezpečná“ ľudská choroba C-19, nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo, keď pre nich nebolo potrebné vyvinúť žiadnu „účinnú“ vakcínu a teda tu niet najmenšej prekážky, prečo by nemali okamžite nastúpiť na riadny vyučovací proces, fyzicky do škôl!!!

Je potrebné okamžite začať s osvetou zdravej výživy u všetkých občanov a úpravy telesnej hmotnosti u tých jedincov, ktorí trpia nadmernou obezitou! Je potrebné na dennej báze, od rána do večera, vo všetkých dostupných médiach dávať občanom informácie o dôležitosti vitamínu „D“ (hlavne prirodzený slnečný svit!), ktorý je najdôležitejšou zložkou našich organizmov, čo sa týka hlavne imunity našich organizmov, ktorý nám zabezpečí niekoľko násobne väčšiu ochranu pred C-19, ako akékoľvek nosenie, akýchkoľvek rúšok, odstupov a nezmyselných chemických „dezinfekcii“ rúk, hlavne ak sú tieto ruky špinavé a riadne neumyté mydlom!!! Je potrebné zložiť rúško z tváre všade tam, kde to nemá žiaden význam, teda úplne všade, možno s výnimkou návštevy nemocničného prostredia a to hlavne na infekčných oddeleniach. Je potrebné, aby sa ľuďom do pľúc dostávalo čistého kyslíka v čo najväčšej miere! Viď príklad Igor Matovič – všade nosiaci rúško, absolútne dodržiavanie epidemických opatrení a predsa bol infikovaný C-19!!! Ako to? A následne viď príklad Zuzana Čaputová, takmer celý pobyt vo Vatikáne bez rúška a C-19 sa jej ani nedotkol! Ako to? Áno presne v tomto ja vidím pravdivosť Čaputovej vyjadrení v jej novoročnom prejave/priznaní, keď hovorila o – „…klamstvách, manipuláciách, ľudskej hlúposti, sebectve a pod.“

Je potrebné minimálne na týždennej báze, ak nie dennej, porovnávať úmrtnosť za dané obdobie v roku 2019, 2020 a dnes v práve prebiehajúcom roku 2021! Je potrebné hlavne v tomto smere poznať skutočné čísla, či keď v roku 2019 nám na Slovensku denne, v priemere umieralo okolo 150 ľudí, či v rovnakom období roku 2020 a dnes v roku 2021, je toto číslo rovnaké, približné alebo nám naozaj denne umiera o 70, 80, 100 ľudí denne viac, ako v rokoch bez korónových na C-19!!! Toto je jedna z najpodstatnejších informácií a je potrebné sa na ňu pýtať denne!!!

Od prvých dňoch roku 2021 je potrebné, aby justičné orgány, riadne zdôvodnili „politické“ zatýkania a či je vôbec dôvod na ich väzobné stíhanie! Nie, neobhajujem žiadne protiprávne konanie, ale je potrebné predísť takým tragédiám, aká sa prihodila nebohému Milanovi Lúčanskému!!!

Zároveň je potrebné od prvých chvíľ roku 2021 si brániť našu štátnosť a mediálne si všimnúť, že Zuzana Čaputová vo svojom novoročnom príhovore/priznaní oslovila divákov aj zo zahraničia a zabudla aj týmto zahraničným „slovenským“ divákom jasne pripomenúť, že Prvý Január, nie je pre národ Slovenský a občanov SR len dňom začiatku Nového roka, ale predovšetkým je to jeden z najdôležitejších našich, štátnych sviatkov – VZNIK SLOVENSKEJ REPUBLIKY – 1.1.1993!!! A to Zuzana Čaputová opomenula v plnom rozsahu!!! Toto sa už viac nesmie stať!!!

Takže áno, rok 2021 začne náročne, ale musí začať z ostra, pravdivo, bez klamstiev, bez manipulácií, bez toho, že tu bude len jedná jediná „pravda“…

 

 

 

 

Zaslúžia si Slováci diktátorskú vládu I. Matoviča? Na základe dnešného správania sa, určite ÁNO!

22.01.2021

Tento môj článok a môj osobný postoj k tejto diktátorskej vláde, nie je porazenecký, ba naopak, mal by slúžiť na to, aby sa Slovač konečne prebudila a začala aj skutočne nebojácne konať! Už dlhé mesiace čítam na sociálnych sieťach, počúvam všade, kde sa pohnem, samú ostrú kritiku na túto vládu a predovšetkým na samotného despotu Igora Matoviča a aj na Zuzanu [...]

V tomto sa R. Fico brutálne mýli! I. Matovič si môže vyložiť nohy! !!

21.01.2021

Skôr, ako prejdem k podstate, obsahu tohto môjho názorového článku, je potrebné z mojej strany, aby som uviedol tieto skutočnosti a ich možné následky! Prvá, na prvý pohľad menej podstatná vec. Dotýka sa „našich“ „objektívnych“ médií, v tomto prípade, konkrétne denníka SME a jeho šéfredaktorky Beaty Balogovej. Táto tiež „slovenská“, „objektívna“ [...]

Nie my! Ale Igor Matovič bude potiť krv! ! ! Časť druhá.

20.01.2021

Včerajšiu prvú časť tohto článku som ukončil poukázaním na to, že do čela „boja“ proti despotovi, diktátorovi, uzurpátorovi absolutistickej moci v našom štáte, Igorovi Matovičovi, by sa mali svorne, bok po boku postaviť všetky Odborové zväzy SR a taktiež všetky Zamestnávateľské zväzy a združenia, pôsobiace na území SR, ako aj všetci ostatní zamestnanci [...]

očkovanie koronavírus

Informácie o vážnych komplikáciách po očkovaní na Covid-19 sú nepravdivé

22.01.2021 18:58

Prípad zdravotníkov, ktorí mali mať po zaočkovaní v Humennom zdravotné kompilácie a anafylaktický šok, sa nestal. Hoax zdieľali tisíce ľudí.

sčítanie obyvateľov

Britov sa pri sčítaní budú pýtať na rodovú identitu

22.01.2021 18:49

Sčítanie obyvateľov sa tento rok uskutoční vo viac ako 50 krajinách sveta vrátane Slovenska.

Lloyd Austin

Pentagón povedie prvýkrát Afroameričan, získal obrovskú podporu

22.01.2021 18:27

Lloyd Austin šéfoval americkým jednotkám v Iraku, Ázii či na Blízkom východe.

zuzana čaputová

Čaputová omilostila matku ťažko chorého dieťaťa

22.01.2021 18:01

Odsúdená sa skutku dopustila ešte v roku 2012.