Založ si blog

Zuzana Čaputová – Novoročný príhovor? Nie, podľa mňa – priznanie!

Je potrebné hneď na úvod uviesť, že Zuzana Čaputová vo svojom Novoročnom príhovore (druhom, pevne verím, že aj poslednom!), to zobrala na seba a čítala text, ktorý jej pravdepodobne niekto takto, pre ňu, zákerne napísal, v ktorom učinila priznanie aj za Igora Matoviča! Nuž, ale pôjdem poporiadku v tomto mojom názore.

1.1.2021 o 13:00 hod., každý, kto mal tu Novoročnú silu, si mohol pozrieť „príhovor“ „hlavy štátu“ – Slovenskej republiky“, kto tu silu nemal, môže si ho v „plnom“ znení prečítať na web stránke prezident.sk –Prezidentka Slovenskej republiky

Už samotný nadpis „jej“ príhovoru je značne mätúci a doslova dehonestujúci Národ slovenský a všetkých občanov SR, ktorí si svoju vlasť nenazývajú „krajina“, ale tak ako je to uvedené v každej vete Ústavy nášho štátu – Slovenská republika. Nadpis „Zuzaninho“ „príhovoru“ dehonestujúco znie – „Je čas zomknúť sa pre obnovu krajiny“.

Zuzana Čaputová začína „svoj príhovor“, takto – „Vážené spoluobčianky, vážení spoluobčania, milí diváci na Slovensku i v zahraničí…“

Dávam Zuzane Čaputovej do pozornosti Preambulu Ústavy Slovenskej republiky, ktorá začína – „My, národ slovenský…“ a v ďalšej časti Ústava SR pokračuje – „…s príslušníkmi národnostných menšín a etnických skupín žijúcich na území Slovenskej republiky…“

Takže sa pýtam – komu sa Zuzana Čaputová prihovára? Akým spoluobčanom, spoluobčiankam? Myslela tým všetkých občanov Európskej únie resp. západného „demokratického“ sveta??? Prihovára sa im? Resp. len a výhradne im? Lebo nezabudla na úvod zvýrazniť slová – „…milí diváci na Slovensku i v zahraničí…“

Nechávam na posúdenie čitateľa.

Nie, nejdem okomentovať, každé „jej“ prečítané slovo, do dvoch kamier, ako by jedna nestačila. Nie to nemá význam. Bola to znôška fráz a totálnych nezmyslov, ktoré národ slovenský, všetky národnostné menšiny a etnika žijúce na území SR nijako nepovzbudili, nedali žiadnu nádej…

Povenujem sa hlavne jednej časti „jej“ príhovoru, ktoré som v názve tohto článku nazval, ako – Priznanie !!!

Uvádzam plné znenie textu, jej priznania aj za Igora Matoviča – „Bol to tiež rok klamstiev, manipulácií, ľudskej hlúposti, či sebectva.“

Áno, toto je jediná pravda, ktorú Zuzana Čaputová prečítala vo „svojom“ Novoročnom príhovore. Národ slovenský, všetky tu žijúce menšiny a etniká, nikdy vo svojej histórií, minimálne od roku 1918, ale aj predtým, nezažili, aby ich najvyšší štátny predstavitelia, dnes na čele so Zuzanou Čaputovou, takto nehanebne klamali, manipulovali a zneužívali ich „ľudskú hlúposť“ vo svoj prospech! Áno, Zuzana Čaputová má pravdu! Má pravdu v tom, že ona a Igor Matovič, nami celý rok 2020 (od marca 2020) neustále klamali, manipulovali nami a správali sa k nám nesmierne povýšenecky, hrubo, grobianky a diktatúra ich moci každým dňom naberala na sile!!! A v tom im napomáhali a stále napomáhajú „naše“ „objektívne“ média!!!

Toto ich diktátorstvo a manipulácia s nami všetkými, sa v plnej nahote ukázala na sklonku roka 2020, keď nás úplne odrezali od bežného života, totálne diktátorským a nezmyselným nariadením úplného obmedzenia na občianskych slobodách, platného už od 5:00 hod. od 01.01.2021!!!

V poriadku, ešte to nejaký minimálne, nevyhnutný čas, budeme musieť vydržať, ale platí aj tá časť „Zuzaninho“ príhovoru, kde číta „…pokľaknúť, skloniť hlavu a uznať si…“

Áno, míľovými krokmi sa blíži čas, keď Zuzana Čaputová, Igor Matovič a všetci tí, čo nás celý uplynulý rok (od marca 2020), dennodenne klamali, ponižovali, zatvárali do domácich väzení, čo sa od marca 2020 nevenovali naozajstným nevyliečiteľným chorobám – onkologické, srdcovocievne, obezita, alkoholizmus, psychické ochorenia, domáce násilie, domáce znásilnenia a pod., budú musieť naozaj, fyzicky, pokľaknúť pred národom slovenským, menšinami a etnikami žijúcimi na území Slovenskej republiky a prosiť, a prosiť, a prosiť o odpustenie a bude len na nás do akej miery a či vôbec im odpustíme!!! Uvidíme, či sa dokážeme riadiť a podvoliť sa časti znenia najzákladnejšej kresťanskej modlitby – OTČE NÁŠ – „…ako i my odpúšťame svojim vinníkom…“ !!!

Na záver príklad, ako nás klamú a nami manipulujú. Stačí si pozrieť web stránku Koronavírus a Slovensko (gov.sk), kde sa za včerajšok, dozvieme aj tieto informácie – počet úmrtí za 01.01.2021 – NULA – 0 !!!

Nuž to na území Slovenskej republiky nikto neumrel dňa 01.01.2021??? Hlavne, ak štatistiky za rok 2019 (vtedy ešte neskreslené a nezmanipulované) jasne prezentujú, že v roku 2019 na Slovensku zomrelo denne takmer 150 ľudí! A prvý deň v roku 2021 ani jeden ?!

Prečo nezverejňujeme denne štatistiky umretých na onkologické choroby, na srdcovocievne choroby, na obezitu, na cukrovku, samovraždy, na prirodzenú starobu a pod.???

A zajtra 03.01.2020 sa na tej istej stránke dočítame, že za deň 02.01.2021 na C-19 umrelo 150 ľudí a bude nový rekord v úmrtiach na C-19 a preto diktátorské opatrenia Igora Matoviča s plným požehnaním Zuzany Čaputovej boli namieste???!!! Naozaj „namieste“???

Svoj dnešný článok ukončím slovami zo „Zuzaninho“ textu jej novoročného priznania sa, kde jednoznačne musím upraviť jeho posledné slovo – krajina. Znie takto – „Je preto čas spojiť sily a zomknúť sa pre obnovu Slovenskej republiky.“ !!!

Hore hlavy, Národ slovenský, hore hlavy všetky tu žijúce národnostné menšiny a etnika, ktorí máte oficiálne občianstvo Slovenskej republiky a spoločne sa v roku 2021 vzoprime klamstvám, manipuláciám, diktátorstvu, ponižovaniu, despotizmu presne v zmysle záveru „Čaputovej“ novoročného priznania – „Zvládneme to!“

Ale toto slovné spojenie neznamená to, čo myslela Zuzana Čaputová, ale znamená to presne pravý opak jej želania a prania, ktoré adresovala sebe a vláde Igora Matoviča…!!!

Áno Zuzana Čaputová, Igor Matovič a spol., národ slovenský a všetci tu žijúci ľudia, to iste v roku 2021 zvládnu a postarajú sa zákonnou cestou, aby ste všetci Vy, čo ste nás priviedli na pokraj existencie, ľudskej dôstojnosti, Vy čo ste nás po väčšinu roka 2020 klamali, manipulovali nami, ponižovali nás, nepokračovali v roku 2021 v tomto ľudskom hyenizme a despotizmu a to v čo nekratšom možnom čase!!!

BODKA na záver:

Dávam Zuzane Čaputovej a všetkým tým ľuďom žijúcim na území našej Slovenskej republiky, ktorí sa bez uváženia, bez zamyslenia sa nad tým, čo sa to tu s nami robí (klamstvá, manipulácia, diktátorstvo, despotizmus…) toto video časti novoročného príhovoru Prezidenta ČSSR – Gustáva Husáka, keď sa v Novoročnom príhovore 01.01.1985 pomýlil, keď tiež čítal text, ktorý mu bol zjavne niekým napísaný, okomentoval slovami takto, priamo a pravdivo – „…ak máme stručne zhodnotiť rok tisícosemsto…, …múžete to sřihnout, jo?…, …prosím? Od samého začátku?…, …Vy mě zblbnete úplne. Nejlepší je mluvit bez papíru a potom nedělá človék voloviny…“ (Gustav Husak 1.1.1985 – YouTube)

Takže Zuzana Čaputová a všetci ostatní „slovenskí“ „politici“ žijúci a „konajúci“ na „prospech“ „všetkých“ ľudí so slovenským občianstvom, skúste nečítať svoje „príhovory“/priznania a potom, ako povedal veľký štátnik a Slovák, Gustáv Husák, nebudete robiť voloviny…!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.

pocasie-10-5-2021

Týždeň kontrastov. Najskôr nás vyfúka horúci vzduch, potom poleje dážď

10.05.2021 00:00

Počasie počas týždňa bude mať dve tváre. Najskôr veľmi horúcu, potom zase mokrú. Kam až stúpnu teploty a kedy sa počasie zlomí?

Výťah

V Bratislave zomrelo dieťa po zaseknutí sa výťahu, žena je ťažko zranená

09.05.2021 19:04

Bližšie okolnosti tejto udalosti sa v súčasnosti preverujú.