Založ si blog

Igor Matovič – „Čaputová demoralizovala armádu“! ! ! POZOR, veľmi vážne slová! ! !

Nad týmto Matovičovým včerajším (16.12.2020) výrokom by som mohol (mohli) mávnuť rukou. Mohol, ale nemávnem. Prečo? Nuž preto lebo to nepovedal Igor Matovič, výkonný riaditeľ oblastného regionálneho inzertného plátku (napr. regionPRESS, s.r.o.), ale žiaľ, dnes Igor Matovič – predseda vlády SR! Mohol by som nad týmto výrokom Igora Matoviča mávnuť rukou a povedať si, že je to výplod chorej mysle, ale nemávnem. Prečo? Vysvetlenie je vyššie v texte. Mohol by som si povedať, že Igor Matovič je v súčasnosti tým povestným „zdochýnajúcim koňom, ktorý v tomto stave najviac kope“, ale ani to sa mi nejaví ako úplná pravda. Prečo? Nuž preto lebo Igor Matovič je dnes predseda vlády SR a či si to uvedomujeme alebo nie, či si to pripúšťame alebo nie, je zároveň aj najsilnejším mužom (politicky) v štáte a pokiaľ ho budú v tejto pozícií (farizejský, falošne) držať jeho poslanci v NR SR za OĽANO a jeho koaličný partneri, tak sa v súvislosti s Igorom Matovičom v žiadnom prípade nedá hovoriť, ako o „zdochýnajúcom koňovi, ktorý momentálne najviac kope“.

Povedzme si, čo slovo „demoralizovať“ vlastne znamená. Jeho význam podľa výkladového slovníka SJ, znamená aj – „mať nepriaznivý vplyv na poriadok a disciplínu“! Ak sa takto vyjadrí predseda vlády SR o hlavnom veliteľovi OS SR – Zuzane Čaputovej, že demoralizuje Armádu SR, tak sú to veľmi vážne slová! Potom je potrebné jedným dychom povedať, že hlavný veliteľ OS SR, dostal svojim konaním OS SR do stavu straty bojaschopnosti a úplného rozvratu! Tu neočakávam, žiadnu reakciu od Zuzany Čaputovej lebo, ako sa predčasom vyjadrila v rádiu EXPRES, že ak by mala každé Matovičové vyjadrenie na jej osobu brať osobne, tak by nemohla v politike existovať. Avšak tu už nejde len o jej osobu, ako hlavného veliteľa OS SR, tu ide o vyjadrenie predsedu vlády SR Igora Matoviča, predpokladám na základe vlastného poznania, že armáda bola (možno ešte stále je) v istom čase demoralizovaná, „inak povedané“ nevládol v nej poriadok a disciplína?! Tu sa to jednoznačne týka aj ministra obrany Jaroslava Naďa a hlavne náčelníka generálneho štábu OS SR. Títo dvaja páni boli jednoznačne Igorom Matovičom obvinení, že v Armáde SR vládne neporiadok, kde sa o nejakej disciplíne nedá ani hovoriť. Od Jaroslava Naďa neočakávam žiadnu reakciu, vzhľadom na jeho lokajskú pozíciu k Igorovi Matovičovi, ale od náčelníka generálneho štábu OS SR, gen. Ing. Daniela Zmeka, ktorý priamo podlieha hlavnému veliteľovi OS SR (Zuzana Čaputová), by som očakával ostrú reakciu na takéto vyjadrenie predsedu vlády SR Igora Matoviča, pretože, ak sa voči tomu neohradí, tak potom je naša Armáda v rozklade a je tým pádom znefunkčnená, čo predstavuje naozaj vážnu situáciu! Oveľa vážnejšiu, absolútne neporovnateľnú s „vážnosťou“ vývoja „ochorenia“ na C-19 lebo vážnosť „pandémie“ (načokoľvek!) na Slovensku, ale aj inde vo svete, závisí hlavne od „objektívnych“ médií, do akej miery budú dennodenne prinášať o tejto „pliage“ hororové informácie! Takže očakávam ráznu reakciu z radov OS SR voči takýmto veľmi vážnym vyjadreniam Igora Matoviča na adresu hlavného veliteľa OS SR a jeho demoralizujúceho vplyvu na OS SR!!! Zároveň, čo nato NATO?! Najvyššiemu veleniu NATO neprekáža, že armáda jedeného z členov tejto vojenskej organizácie, je demoralizovaná – bez poriadku a disciplíny?!

Ešte sa vyjadrím, k iným včerajším udalostiam a vyjadreniam Igora Matoviča. Igor Matovič na svojej včerajšej „chodbovej“ TB o sebe konečne prezradil a priznal, že on žije „cudzí život“! Schizofrénia? Asi áno! Schizofrénia – „Jedná sa o najčastejšie a najzávažnejšie ochorenie zo skupiny psychotických duševných porúch. Chorí strácajú kontakt s realitou a počujú alebo vidia veci, ktoré nie sú skutočné. Pod vplyvom svojich predstáv potom môžu konať nezvyčajne a neprimerane.“ (Schizofrénia – HUMANITÁR (humanitar.sk) Igor Matovič priznal, že musel odísť, opustiť rokovanie vlády SR v pondelok 14.12.2020 lebo psychicky nezvládol počúvať, ako nikto nechce pochopiť, že jeho celoplošné testovanie AG testami je to naj z najlepších riešení, ako poraziť „pliagu“ – C-19!!! Vo výklade schizofrénie sa hovorí, že človek postihnutý touto chorobou sa – uzatvára do seba, prerušuje sociálne kontakty, horšie komunikuje, hovorí nesúvislo, sám pre seba, vykonáva podivné rituály, býva podráždený, stráca záujem o okolitý svet. Každé jedno z týchto, niektorých indikácií ochorenia na  schizofréniu, ja na Igorovi Matovičovi vidím, napr. sme si včera mohli všimnúť, ako sa pred samotnou jeho „chodbovou“ TB, otočil novinárom chrbtom aj s tlmočníčkou do posunkovej reči a vykonával akési „podivné rituály“ (Chodbová tlačovka Igora Matoviča – Fotogaléria – Správy – Pravda.sk) Celý obsah tejto jeho TB nebudem komentovať, toto naozaj nemá zmysel – plač, plač a zase len plač. Predsa len, jedno jeho konštatovanie ešte spomeniem. Igor Matovič celkom vážne povedal, keďže sa nenaplnila jeho vízia, jeho sen, že sa v decembri 2020, pred Vianocami neuskutočnili, ním navrhované tri kolá povinného celoplošného pretestovania „africkými“ AG testami, tak nám v najbližšej dobe na C-19 bude umierať denne stovky ľudí! Považujem toto jeho vyjadrenie za šírenie poplašnej správy – haló, nový pán GP Maroš Žilinka…! Totiž ešte nikto nepredložil serióznu vedeckú štúdiu, že ľudia ktorí umreli „na“ C-19, naozaj umreli len „vďaka“ C-19 a preto je nanajvýš zavádzajúce tvrdiť o umretí na C-19, pretože správne je s C-19, čo v slovenskom jazyku znamená, že človek mohol a pravdepodobne umrel na úplne inú chorobu a C-19 v tomto nezohrával, takmer žiadnu úlohu (preto máme dnes na Slovensku denne toľko úmrtí na C-19???!!!)

Ďalej si včera konečne aj slovenskí „novinári“ všimli Igorovu úchylku, že občas si sadne, na TB, medzi nich a tvári sa, že je jeden z nich. Už raz to urobil, ale vtedy si to „objektívne“ média nevšimli. Avšak všimol si to, vtedy ešte nepotrestaný, pre mňa naozajstný novinár Martin Daňo ( Daňo upozornil, že na tlačovke Remišovej sa Matovič „zahral“ na novinára – Hlavné správy (hlavnespravy.sk), keď na TB, vtedy ešte pravej ruky Igora Matoviča, Veroniky Remišovej, v januári 2019, jej Igor Matovič sediaci úplne vzadu medzi novinármi, položil otázku na ktorú zrejme zabudli novinári a Veronika odpovedala, ako keby ju položil niekto z prítomných novinárov!!! Nuž a včera sa Igor vrátil opäť späť do svojej niekdajšej opozičnej, bezstarostnej minulosti a počas TB besedy predstaviteľov vlády SR, po rokovaní vlády SR, si sadol medzi novinárov a tváril sa, že je jeden z nich. Nuž nebolo by na tom nič zvláštne, ak by Igor Matovič nebol súčasne aj predseda vlády a nie len „nezávislý novinár“ a keby práve neprebiehala TB o výsledku rokovania vlády SR, ktorej „náhodou“ a nanešťastie je Igor Matovič jej predseda!!!

Nuž naozaj niet čo dodať, len súhlasiť s niektorými komentármi a výzvami smerom k Igorovi Matovičovi –„Igor, je čas hodiť uterák do ringu“…!!!

Záver:

Čo sa týka Lockdawnu, tak len jedna poznámka, ak by neurobili vo vzťahu k normálnemu životu nič, urobili by tak oveľa viac, ako takýmto, ďalším zmätočným rozhodnutím!!!

Dôležité!

Bude vo štvrtok v parlamente Noc dlhých nožov? Schyľuje sa tam k nevídanému masakru právneho štátu – Hlavné správy (hlavnespravy.sk)

 

 

 

 

 

Igor Matovič hovorí – Ja si idem svoje! Dokedy mu to budeme tolerovať?

08.03.2021

Toto je tragédia národa slovenského, celej našej spoločnosti, tragédia Slovenskej republiky! Nie, nepovažujem za tragédiu to, že veľká väčšina občanov-voličov SR sa 29. februára 2020 v PV rozhodli tak, ako sa rozhodli a odovzdali svoje volebné hlasy hlavne OĽANO a predovšetkým Igorovi Matovičovi – 498740 preferenčných hlasov pre Igora a celkovo pre OĽANO 721166 [...]

Bezhraničný cynizmus Zuzany Čaputovej!

07.03.2021

Nie, mňa absolútne nezaujíma, kto pripravuje Zuzane Čaputovej program, ba ani to čo v tom programe hovorí/číta a vykonáva lebo takto musí? Nie z jediného dôvodu. Zuzana Čaputová sa hrdí tým, že terazky je najvyšším ústavným činiteľom SR, podľa Ústavy SR – prezident/ka SR! To zanemená, že sa má v otázkach spoločensko-politických, či už domácich alebo [...]

Keď sa poslanec za OĽANO sekne a zároveň zázračne stratí pamäť aj chrbtovú kosť!

06.03.2021

Aby som bol úplný a presný, jedná sa o poslanca NR SR, ktorý kandidoval v PV 2020 do NR SR na kandidačnej listine strany(?), koalície(?) s názvom- OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA“ zo 40 miesta, tréner a manažér tenisovej akadémie – Ján Krošlák. Avšak neviem, kde ho mám na základe tak dlhého názvu tejto [...]

samuel paty vražda

Útok na učiteľa Patyho vo Francúzsku podnietili aj lživé tvrdenia študentky

08.03.2021 16:35

Počas výsluchov vyšlo najavo, že dievčina, ktorá učiteľa obvinila z islamofóbie, v danom čase v triede ani nebola.

Vatikán SR Prezidentka Pápež Audiencia

Pápež prijal pozvanie od Čaputovej a príde na Slovensko

08.03.2021 16:03, aktualizované: 16:27

Svätého Otca pozvala prezidentka na návštevu ešte počas ich spoločného stretnutia v decembri minulého roka.

počítač, ruky, bankovníctvo, hacker, klávesnica, písať

USA chystajú odvety za nedávne počítačové útoky, terče sú v Rusku a Číne

08.03.2021 15:44

Protiútok budú sprevádzať ďalšie ekonomické sankcie.

pápež, irak

Pápež na historickej návšteve Iraku precestoval vyše 1 400 kilometrov

08.03.2021 15:07

Pápež sa stretol aj s otcom chlapčeka, ktorý sa utopil počas plavby cez Egejské more a stal sa symbolom ťažkého údelu utečencov.