Založ si blog

Farizejstvo Zuzany Čaputovej a „našich“ médií nemá dno? !

To že Zuzana Čaputová sa stretne so Svätým otcom vo Vatikáne bolo známe už dlhšiu dobu. Stačí navštíviť webstránku Prezidentka Slovenskej republiky, kliknúť na Oficiálny program prezidentky. Na tejto stránke je možné sa dočítať, aký mala program Zuzana Čaputová dňa 14.12.2020 – okrem iného – o 10:00 Osobná audiencia u pápeža Františka. „Osobná“ v preklade znamená súkromná!!! Tak potom neviem prečo je tento súkromný program Zuzany Čaputovej, ako súkromnej osoby vedený na stránke prezident.sk, ako program oficiálny?! V tomto už dokonca boli aj naše „objektívne“ média objektívne, keď píšu o tejto Čaputovej aktivite, ako o – „Súkromnej audiencií“. Takže, ak sa jedná o súkromnú návštevu, tak potom by to v žiadnom prípade nemalo byť v „našich“ médiach prezentované na titulných stránkach a ako prvá správa vo večerných hlavných správach „našich“ „mienkotvorných“ médiach. Pravdupovediac, mňa súkromie Zuzany Čaputovej absolútne nezaujíma! A ak mala potrebu, ako absolútna neoliberálka, sa stretnúť so Svätým otcom (konzervatívnych názorov!), tak potom nech sa páči, ale bez mimoriadnej mediálnej show!!! Apropo, kto inicioval toto súkromné stretnutie? Požiadala oň Zuzana Čaputová, ako súkromná osoba? Alebo je zvykom súčasného Svätého otca si osobne pozývať na súkromné audiencie tých, koho on uzná za vhodné?! Toto ma však vôbec netrápi! Nech si Zuzana Čaputová vo svojom súkromí robí čo chce, pravda ak tým nikomu na Slovensku neubližuje. Následne nech si takéto súkromné aktivity nechá pre seba a pre svoj súkromný archív! Áno, iné by to bolo, ak by sa jednalo o oficiálnu návštevu, so všetkým čo k tomu patrí! Myslím si a som hlboko presvedčený, že tu doma, na Slovensku máme oveľa viacej zásadných problémov, ktoré je potrebné riešiť okamžite a dennodenne! Teda prítomnosť Zuzany Čaputovej je momentálne na Slovensku viac, ako potrebná a na súkromné výlety bude času dosť, keď sa vysporiadame s diktátorom Igorom Matovičom a jeho diktátorskou, despotickou vládou!!!

Zo strany Zuzany Čaputovej je podľa mňa, pokrytectvo sa takto verejne chváliť tým, že si dovolila, ako najväčší papaláš, navštíviť Svätého otca, ako súkromná osoba a pritom je celkom možné a reálne, že naša vystrašená diktátorská vláda a vystrašená jednostranná pandemicka komisia, zakáže našim veriacim počas vianočných sviatkov aj návštevu kostolov, o polnočnej omši ani nehovoriac! A ak sa jedná o súkromnú akciu Zuzany Čaputovej, tak potom predpokladám, že si ju aj celú sama hradila z vlastných súkromných zdrojov?!

Prejdem k ďalším farizejstvám Zuzany Čaputovej, ktoré rovnako farizejský opomínajú „naše“ „objektívne“ média.

Zuzana Čaputová na svojom FB profile, kde opisuje svoje stretnutie so Svätým otcom, okrem iného píše aj toto – „…Veľmi oceňujem postoje pápeža, ktorý dlhodobo zastáva chudobných, sociálne slabých, ľudí v núdzi. Je veľkou inšpiráciou počúvať jeho slová, aká dôležitá je láska voči každému jednému človeku bez rozdielu.“ Toľko pokrytectva a farizejstva, že sa mi z toho až žalúdok obracia! To Zuzana Čaputová nevidela to všetko zlatom nablýskané bohatstvo okolo seba v sídle Svätého otca?! Nevidela? Nevnímala? Ako sa cíti človek, ktorý sedí obklopený zlatom, bohatstvom, mamonom a pritom sa zhovára o slabých, chudobných, bezvládnych…?! Veď Zuzana Čaputová nateraz prebýva v rovnakom bohatstve a svetskom mamone v Prezidentskom paláci u nás doma na Slovensku! Povedala Zuzana Čaputová Svätému otcovi, ako sa dnes na Slovensku bojuje proti chudobe? Ako sa zatvárajú prevádzky lebo C-19?! (TVRDÝ Lockdown!) Ako krachujú malí a strední podnikatelia!? Ako naše deti II.st. ZŠ, stredoškoláci, už celé mesiace sedia doma?! Toto povedala Zuzana Čaputová Svätému otcovi?! Nie, nepovedala? Prečo? Veď Svätému otcovi by sa mala vravieť pravda, aj keď nepríjemná! A povedala mu akú „lásku“ k svojmu národu a svojim občanom prechováva diktátor „predseda vlády SR“ Igor Matovič a spol. keď nás označujú ako opice, mudrosráči, psi za plotom a najnovšie od Jaroslava Naďa, aj špiny?! A povedala Zuzana Čaputová Svätému otcovi, že ak sa jej „novinári“ pýtali na slovník diktátora Igora Matoviča vo vzťahu k nespokojným občanom SR, že sa vyjadrila v zmysle, že toto je jeho typické vyjadrovanie sa a že na základe takéhoto slovníka vyhral ostatné PV 2020?! Nie nepovedala! Pre mňa je toto znak farizejstva a pokrytectva!

Ďalším nehoráznym pokrytectvom a farizejstvom je pre mňa aj to, keď sa Zuzana Čaputová chváli, aké svoje súkromné (?) dary odovzdala Svätému otcovi. Jeden s týchto darov je aj 10 000 PCR testov, od slovenského uznávaného biochemika Pavla Čekana! Presne od toho Pavla Čekana, ktorý, keď na adresu diktátora Igora Matoviča povedal, že účinnejšie, ako AG testy sú PCR testy, ktoré on vyvinul a ponúka ich vláde SR, tak diktátor Igor Matovič ho obvinil, že si naháňa vlastný biznis a treba jeho vyjadrenia, aj takto brať! Nuž potom sa pýtam, prečo Zuzana Čaputová nepriniesla Svätému otcovi náš spoločný dar nesmiernej hodnoty, pre diktátora Igora Matoviča absolútne nevyčísliteľnej a to je 10 000 AG testov, ktorými nás diktátor Igor Matovič sekíruje už dosť dlhú dobu, nemieni sa ich vzdať a nasilu chce nakúpiť ďalších 16 miliónov týchto „úžasných“ AG testov?! Svätý otec by sa hádam takémuto daru viacej potešil, hlavne ak by mu k tomu Zuzana Čaputová podala vysvetlenie, že pôvodne boli Billom Gatesom určené pre najchudobnejšie štáty tretieho sveta – pre Afriku…!!!

Nuž a za prejav najväčšieho farizejstva zo strany Zuzany Čaputovej považujem to, ako sa na svojom FB profile vyviňuje z toho, že pri osobnom kontakte nemá ona, Svätý otec, ba ani tých ďalších desať ľudí okolo nich všemohúce rúška!!! Zuzana Čaputová to len tak na okraj v zátvorke okomentovala takto – „Audiencia u pápeža bola na jeho žiadosť̌ bez rúšok. Pre jeho ochranu sme však boli všetci otestovaní́“ Niečo úžasné!!! Tak oni boli všetci otestovaní! A čím PCR testami alebo stačil Bill Gatesov AG test pôvodne určený pre Afričanov, nie starší ako 72 hodín?! A pri vstupe k Svätému otcovi bolo potrebné sa preukázať dokladom o absolvovaní takéhoto testu napr. Slovenským modrým certifikátom, bez ktorého vás na Slovensku nepustia ani do verejného WC, ak to na vás niekde na ulici príde?!

Ako to, že sa vo Vatikáne nedodržiava R-O-R (ruky-odstupy-rúška)? Prečo Zuzana Čaputová netrvala na svojom a nemala nielen rúško, ale aj rukavice, ktoré tak poctivo nosí doma, dokonca aj pred monitorom, keď s niekým vedie video rozhovor?! U nás doma nestačí mať negatívny test, aby aj doma nemusela Zuzana Čaputová nosiť rúško, nemusela dodržiavať odstupy (lebo na fotke so Svätým otcom sú bližšie, ako dva metre), nemusela si za každým aplikovať na ruky dezinfekciu…???

Veru farizejstvo najhrubšieho zrna!!!

V poriadku, budem sa riadiť presne tým, ako koná Svätý otec a uvidím či to bude fungovať aj tu u nás doma na Slovensku. Žiadam diktátora Igora Matoviča, jeho vládu, všetkých koaličných poslancov a hlavne pandemickú komisiu, aby sme prestali nosiť rúška, aby sme prestali dodržiavať odstupy, aby sme prestali s tým nezmyselným chemickým ošetrovaním našich rúk, už aj tak na kosť, od toho vyschnutými! Som presvedčený, že by to nemal byť problém! Veď zobrať si príklad od samotného Svätého otca predsa nemôže byť hriech! Pretože ak týmto nepácha hriech samotný Svätý otec a necíti sa byť ohrozený na zdravý od nikoho s kým sa stretne bez rúška, tak potom prečo sa bojíme my všetci???

Naozaj farizejstvo, farizejstvo, farizejstvo od Zuzany Čaputovej a všetkých našich „najvyšších“, ktorí nás nútia sa dusiť pod akousi „handrou“!!!

Na záver odo mňa, jedno veľké prekvapenie!

Chcem sa úprimne poďakovať Zuzane Čaputovej, ale aj Igorovi Matovičovi. Za čo? Nuž za toto! Stiahol som si do mobilu fotku/ky Zuzany Čaputovej, ako je bez rúška na súkromnej návšteve (prijatí) u Svätého otca a fotku Igora Matoviča, s posledného rokovania lídrov EÚ, kde pred novinármi vystupuje bez rúška. Prečo? Nuž, preto lebo ja tiež nenosím rúško a ak by ma náhodou niekto na to na ulici drzo upozornil, prípadne by ma chceli chlapci v zelenom z „Pomáhaj a chrániť“ na príkaz Igora Matoviča a spol., za toto nejakým spôsobom pokutovať, potrestať, tak im ukážem tieto fotografie našich najvyšších ústavných činiteľov s poznámkou – „…ak títo naši „chudobní“ a dnes mocní mi/nám pôjdu príkladom a budú nosiť rúško všade na svete, kam sa pohnú, tak potom môžete toto vyžadovať aj odo mňa. Pretože žiadna choroba, ani C-19 nepozná hranice…!“ ((13) Facebook, (14) Facebook)

Nuž občan SR, pýtam sa ťa, tebe správanie sa, konanie našich najvyšších ústavných činiteľov a ich pritakávačov nepripadá farizejské, ak vodu kážu a ten najtvrdší destilát pijú? Odpovedz si sám, ale naozaj úprimne, bez klapiek na očiach…

Igor Matovič hovorí – Ja si idem svoje! Dokedy mu to budeme tolerovať?

08.03.2021

Toto je tragédia národa slovenského, celej našej spoločnosti, tragédia Slovenskej republiky! Nie, nepovažujem za tragédiu to, že veľká väčšina občanov-voličov SR sa 29. februára 2020 v PV rozhodli tak, ako sa rozhodli a odovzdali svoje volebné hlasy hlavne OĽANO a predovšetkým Igorovi Matovičovi – 498740 preferenčných hlasov pre Igora a celkovo pre OĽANO 721166 [...]

Bezhraničný cynizmus Zuzany Čaputovej!

07.03.2021

Nie, mňa absolútne nezaujíma, kto pripravuje Zuzane Čaputovej program, ba ani to čo v tom programe hovorí/číta a vykonáva lebo takto musí? Nie z jediného dôvodu. Zuzana Čaputová sa hrdí tým, že terazky je najvyšším ústavným činiteľom SR, podľa Ústavy SR – prezident/ka SR! To zanemená, že sa má v otázkach spoločensko-politických, či už domácich alebo [...]

Keď sa poslanec za OĽANO sekne a zároveň zázračne stratí pamäť aj chrbtovú kosť!

06.03.2021

Aby som bol úplný a presný, jedná sa o poslanca NR SR, ktorý kandidoval v PV 2020 do NR SR na kandidačnej listine strany(?), koalície(?) s názvom- OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA“ zo 40 miesta, tréner a manažér tenisovej akadémie – Ján Krošlák. Avšak neviem, kde ho mám na základe tak dlhého názvu tejto [...]

kollár

Podľa Kollára by Matovič a Sulík po odchode z vlády rozpútali peklo v parlamente

08.03.2021 16:51

Odstúpením Igora Matoviča a Richarda Sulíka z funkcií by sa podľa šéfa Sme rodina nič nezmenilo.

čaputová

Čaputová: 80 percent zamestnancov v prvej línii tvoria ženy

08.03.2021 16:42, aktualizované: 17:00

Prezidentka upozornila, že výskyt domáceho násilia celosvetovo stúpa a nevyhlo sa to ani Slovensku.

samuel paty vražda

Útok na učiteľa Patyho vo Francúzsku podnietili aj lživé tvrdenia študentky

08.03.2021 16:35

Počas výsluchov vyšlo najavo, že dievčina, ktorá učiteľa obvinila z islamofóbie, v danom čase v triede ani nebola.

Vatikán SR Prezidentka Pápež Audiencia

Pápež prijal pozvanie od Čaputovej a príde na Slovensko

08.03.2021 16:03, aktualizované: 16:27

Svätého Otca pozvala prezidentka na návštevu ešte počas ich spoločného stretnutia v decembri minulého roka.