Založ si blog

Informoval Igor Matovič svoju šéfku Angelu Merkelovú o účinkoch slovenskej atómovej bomby? !

Na Igora Matoviča z mojej strany už len tvrdo, nekompromisne, bez rúška, ale výhradne v medziach zákona!!!

V súvislosti s Matovičovou poslednou návštevou Bruselu (10.-11.12.2020) si najskôr pripomeňme jeho predošlú návštevu Bruselu, presnejšie deň – 16.10.2020. Pre Slovensko „pamätný“ to deň, ktorý by som nazval, ako „Matovičova Bruselská zrada“ (MBZ), „inak povedané“ – O nás bez nás!!! V tento, pre drvivú väčšinu občanov SR, „pamätný“ deň sa Igor Matovič „ozval“ Slovákom z Bruselu „super“ dobrou správou! Tá správa znela – parafrázujem – „…práve som si pohrkútal s mojou šéfkou Angelou a informoval som ju, že na Slovenku použijeme atómovú bombu v podobe „dobrovoľného“ povinného testovania AG testami, ktoré sú určené Billom Gatesom, pre rozvojové štáty tretieho sveta. A keďže my sme tiež rozvojový štát v rámci starých „demokratov“, „starej“ EÚ, tak pre nás musia byť tieto testy, až akýmsi nadštandardom! Zároveň som Angelu Merkelovú uistil, že ju budem o výsledkoch informovať…“

A ešte dodávam, či náhodou to nemohlo byť opačne, že nie Igor Angelu, ale Angela Igora „informovala“ že by bolo dobré a potrebné, ak by Igor spáchal na občanoch SR takýto hokus-pokus!!! ((12) Igor Matovic | Facebook) (a odmena bude sladká!)

Teraz sa vrátim k poslednej návšteve Igora Matoviča v Bruseli, minulý týždeň. Akosi som si nevšimol, žeby sa Igor stretol s Angelou medzi štyrmi očami a poinformoval ju o účinkoch jeho „jadrovej“ zbrani v podobe povinného plošného testovania občanov SR! Ako to, že ho Angela neprijala a pred celým svetom resp. minimálne pred všetkými lídrami EÚ nepochválila, že Igor ukázal celému svetu, že ak sa chce, tak sa dá! Čo sa stalo, že ho všetci nepotľapkávali po pleci a nevyjadrovali mu uznanie za tak super výkon???

Ako to, že mu nedali priestor v rámci rokovania lídrov EÚ, aby ich Igor na mimoriadnom zasadnutí poinformoval o detailoch tohto celoplošného pretestovania občanov SR na báze „dobrovoľnosti“??? Igor by im premietal všakovaké grafy, pred testovaním, po testovaní a samozrejme by ich nezabudol upozorniť, že ak nám teraz krivka pozitivity na C-19 stúpa, tak to je len preto lebo tento slovenskí nevďační národ, namiesto toho, aby mu nohy, ruky bozkával, sa nevďačne 17. novembra vybral do ulíc a preto účinok jeho atómovej zbrane proti C-19 sa tak skoro pominul!!!

Nie je potrebné teraz, aby som do detailov rozoberal tieto jeho absolútne nezmysly. Teraz chcem jasne poukázať na to, že celá EÚ mu svojim nezáujmom na jeho výsledky celoplošného testovania, dala jasne najavo, že tento spôsob, ktorý diktátorsky presadil Igor Matovič na občanoch SR je absolútne k ničomu a jediným jeho výsledkom je práve terajší prudký nárast pozitivity na C-19. Preto je podľa môjho názoru potrebné bezpodmienečne Igora Matoviča odstaviť nie len od „riadenia“ boja proti C-19, ale je potrebné jeho a aj celú jeho terajšiu vládu a terajšiu pandemickú komisiu odstaviť absolútne od všetkého a nastoliť tu zdravý sedliacký rozum!!!

A na záver jedna perlička z víkendového vyjadrenia „ministra zdravotníctva“ Mareka Krajčího, ktorá by mala otvoriť oči všetkým tým zarytým vyznávačom povinného celoplošného testovania AG testami na C-19. Marek sa totiž cez víkend nechal počuť, že občania, ktorí si nechajú vykonať v týchto dňoch AG test a ak AG test ich označí za negatívnych na C-19, tak takýto občania budú mať aspoň jeden deň istotu, že nie sú pozitívny na C-19!!! Nuž je toto normálne??? Tak už aj Marek Krajčí jasne povedal, že AG testy sú účinné v momente vykonania testu a ich platnosť je „až“ maximálne jeden (1) deň!!!

Nuž počkajme s čím nás dnes „poteší“ Igor Matovič, keď nám bude na TB oznamovať o akých sprísneniach dnes rozhodne „vláda“ SR na základe piatkového (11.12.2020) odporúčania pandemickej komisie. Podľa vyjadrenia Mareka Krajčího o účinnosti AG testov očakávam, že Igor Matovič príde s ďalšou prelomovou myšlienkou a oznámi, že testovanie bude „dobrovoľné“, celoplošné a to každých 24 hodín!!! Žiaľ opäť nebude môcť svoje predsavzatie splniť, pretože Richard Sulík je budíš k ničomu, pretože nedokáže zadovážiť nejakých slabých 16 miliónov AG testov načas a k takejto geniálnej myšlienke diktátora Igora Matoviča nebude môcť dôjsť, čo nám krivku pozitivity zdvihne do nekonečných výšin, ešte dobre, že idú Vianoce a bude sa menej testovať, čo určite pomôže sploštiť krivku pozitivity na C-19!!!

Takže ostáva len jediné múdre a zásadné riešenie – Igor Matovič odstúpte z pozície predsedu vlády SR – Naozaj už stačilo!!!

BODKA:

Igor Matovič sa po chodbách EÚ v Bruseli veselo prechádza bez rúška ((12) Facebook) a nám na Slovensku nariadil nosiť rúško už aj do postele!!! Totálny výsmech do očí všetkých občanov SR!!! To ti občan SR nevadí???

 

 

 

Igor Matovič hovorí – Ja si idem svoje! Dokedy mu to budeme tolerovať?

08.03.2021

Toto je tragédia národa slovenského, celej našej spoločnosti, tragédia Slovenskej republiky! Nie, nepovažujem za tragédiu to, že veľká väčšina občanov-voličov SR sa 29. februára 2020 v PV rozhodli tak, ako sa rozhodli a odovzdali svoje volebné hlasy hlavne OĽANO a predovšetkým Igorovi Matovičovi – 498740 preferenčných hlasov pre Igora a celkovo pre OĽANO 721166 [...]

Bezhraničný cynizmus Zuzany Čaputovej!

07.03.2021

Nie, mňa absolútne nezaujíma, kto pripravuje Zuzane Čaputovej program, ba ani to čo v tom programe hovorí/číta a vykonáva lebo takto musí? Nie z jediného dôvodu. Zuzana Čaputová sa hrdí tým, že terazky je najvyšším ústavným činiteľom SR, podľa Ústavy SR – prezident/ka SR! To zanemená, že sa má v otázkach spoločensko-politických, či už domácich alebo [...]

Keď sa poslanec za OĽANO sekne a zároveň zázračne stratí pamäť aj chrbtovú kosť!

06.03.2021

Aby som bol úplný a presný, jedná sa o poslanca NR SR, ktorý kandidoval v PV 2020 do NR SR na kandidačnej listine strany(?), koalície(?) s názvom- OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA“ zo 40 miesta, tréner a manažér tenisovej akadémie – Ján Krošlák. Avšak neviem, kde ho mám na základe tak dlhého názvu tejto [...]

Vatikán SR Prezidentka Pápež Audiencia

Pápež prijal pozvanie od Čaputovej a príde na Slovensko

08.03.2021 16:03, aktualizované: 16:06

Svätého Otca pozvala prezidentka na návštevu ešte počas ich spoločného stretnutia v decembri minulého roka.

počítač, ruky, bankovníctvo, hacker, klávesnica, písať

USA chystajú odvety za nedávne počítačové útoky, terče sú v Rusku a Číne

08.03.2021 15:44

Protiútok budú sprevádzať ďalšie ekonomické sankcie.

pápež, irak

Pápež na historickej návšteve Iraku precestoval vyše 1 400 kilometrov

08.03.2021 15:07

Pápež sa stretol aj s otcom chlapčeka, ktorý sa utopil počas plavby cez Egejské more a stal sa symbolom ťažkého údelu utečencov.

čaputová

Do stredy bude ticho, koalícia čaká na výsledky rokovaní u Matoviča a Kollára

08.03.2021 14:31

Podľa ministra školstva sa diskutuje o každej jednej funkcii člena vlády.