Založ si blog

Informoval Igor Matovič svoju šéfku Angelu Merkelovú o účinkoch slovenskej atómovej bomby? !

Na Igora Matoviča z mojej strany už len tvrdo, nekompromisne, bez rúška, ale výhradne v medziach zákona!!!

V súvislosti s Matovičovou poslednou návštevou Bruselu (10.-11.12.2020) si najskôr pripomeňme jeho predošlú návštevu Bruselu, presnejšie deň – 16.10.2020. Pre Slovensko „pamätný“ to deň, ktorý by som nazval, ako „Matovičova Bruselská zrada“ (MBZ), „inak povedané“ – O nás bez nás!!! V tento, pre drvivú väčšinu občanov SR, „pamätný“ deň sa Igor Matovič „ozval“ Slovákom z Bruselu „super“ dobrou správou! Tá správa znela – parafrázujem – „…práve som si pohrkútal s mojou šéfkou Angelou a informoval som ju, že na Slovenku použijeme atómovú bombu v podobe „dobrovoľného“ povinného testovania AG testami, ktoré sú určené Billom Gatesom, pre rozvojové štáty tretieho sveta. A keďže my sme tiež rozvojový štát v rámci starých „demokratov“, „starej“ EÚ, tak pre nás musia byť tieto testy, až akýmsi nadštandardom! Zároveň som Angelu Merkelovú uistil, že ju budem o výsledkoch informovať…“

A ešte dodávam, či náhodou to nemohlo byť opačne, že nie Igor Angelu, ale Angela Igora „informovala“ že by bolo dobré a potrebné, ak by Igor spáchal na občanoch SR takýto hokus-pokus!!! ((12) Igor Matovic | Facebook) (a odmena bude sladká!)

Teraz sa vrátim k poslednej návšteve Igora Matoviča v Bruseli, minulý týždeň. Akosi som si nevšimol, žeby sa Igor stretol s Angelou medzi štyrmi očami a poinformoval ju o účinkoch jeho „jadrovej“ zbrani v podobe povinného plošného testovania občanov SR! Ako to, že ho Angela neprijala a pred celým svetom resp. minimálne pred všetkými lídrami EÚ nepochválila, že Igor ukázal celému svetu, že ak sa chce, tak sa dá! Čo sa stalo, že ho všetci nepotľapkávali po pleci a nevyjadrovali mu uznanie za tak super výkon???

Ako to, že mu nedali priestor v rámci rokovania lídrov EÚ, aby ich Igor na mimoriadnom zasadnutí poinformoval o detailoch tohto celoplošného pretestovania občanov SR na báze „dobrovoľnosti“??? Igor by im premietal všakovaké grafy, pred testovaním, po testovaní a samozrejme by ich nezabudol upozorniť, že ak nám teraz krivka pozitivity na C-19 stúpa, tak to je len preto lebo tento slovenskí nevďační národ, namiesto toho, aby mu nohy, ruky bozkával, sa nevďačne 17. novembra vybral do ulíc a preto účinok jeho atómovej zbrane proti C-19 sa tak skoro pominul!!!

Nie je potrebné teraz, aby som do detailov rozoberal tieto jeho absolútne nezmysly. Teraz chcem jasne poukázať na to, že celá EÚ mu svojim nezáujmom na jeho výsledky celoplošného testovania, dala jasne najavo, že tento spôsob, ktorý diktátorsky presadil Igor Matovič na občanoch SR je absolútne k ničomu a jediným jeho výsledkom je práve terajší prudký nárast pozitivity na C-19. Preto je podľa môjho názoru potrebné bezpodmienečne Igora Matoviča odstaviť nie len od „riadenia“ boja proti C-19, ale je potrebné jeho a aj celú jeho terajšiu vládu a terajšiu pandemickú komisiu odstaviť absolútne od všetkého a nastoliť tu zdravý sedliacký rozum!!!

A na záver jedna perlička z víkendového vyjadrenia „ministra zdravotníctva“ Mareka Krajčího, ktorá by mala otvoriť oči všetkým tým zarytým vyznávačom povinného celoplošného testovania AG testami na C-19. Marek sa totiž cez víkend nechal počuť, že občania, ktorí si nechajú vykonať v týchto dňoch AG test a ak AG test ich označí za negatívnych na C-19, tak takýto občania budú mať aspoň jeden deň istotu, že nie sú pozitívny na C-19!!! Nuž je toto normálne??? Tak už aj Marek Krajčí jasne povedal, že AG testy sú účinné v momente vykonania testu a ich platnosť je „až“ maximálne jeden (1) deň!!!

Nuž počkajme s čím nás dnes „poteší“ Igor Matovič, keď nám bude na TB oznamovať o akých sprísneniach dnes rozhodne „vláda“ SR na základe piatkového (11.12.2020) odporúčania pandemickej komisie. Podľa vyjadrenia Mareka Krajčího o účinnosti AG testov očakávam, že Igor Matovič príde s ďalšou prelomovou myšlienkou a oznámi, že testovanie bude „dobrovoľné“, celoplošné a to každých 24 hodín!!! Žiaľ opäť nebude môcť svoje predsavzatie splniť, pretože Richard Sulík je budíš k ničomu, pretože nedokáže zadovážiť nejakých slabých 16 miliónov AG testov načas a k takejto geniálnej myšlienke diktátora Igora Matoviča nebude môcť dôjsť, čo nám krivku pozitivity zdvihne do nekonečných výšin, ešte dobre, že idú Vianoce a bude sa menej testovať, čo určite pomôže sploštiť krivku pozitivity na C-19!!!

Takže ostáva len jediné múdre a zásadné riešenie – Igor Matovič odstúpte z pozície predsedu vlády SR – Naozaj už stačilo!!!

BODKA:

Igor Matovič sa po chodbách EÚ v Bruseli veselo prechádza bez rúška ((12) Facebook) a nám na Slovensku nariadil nosiť rúško už aj do postele!!! Totálny výsmech do očí všetkých občanov SR!!! To ti občan SR nevadí???

 

 

 

Zastane sa Z. Čaputová „dobytka“ a okamžite sa obráti na Ústavný súd SR alebo. ..

23.07.2021

…sa na neho vykašle, totálne ho odignoruje, ako obvykle?! Áno, aj ja podľa „naj novinára“ „najobjektívnejšieho“ média, denníka SME.SK, Petra Schutza, patrím medzi ten ním označený ľudský dobytok, ako nás „pekne“ nazval lebo nie som Covid zaočkovaný a urobím maximum, aby som takýmito experimentálnymi vakcínami nebol nikdy zaočkovaný a zároveň odmietam [...]

Protesty 1. septembra 2021 proti dnešnej covidchuntovláde nie sú pomoc ani SMERU-SSD, ani R. Ficovi, ale sebe samému!

22.07.2021

Strach, nekonečný strach tých, čo pred parlamentnými voľbami 2020 za absolútnej pomoci Západnej rozvratnej činnosti a USA administratívy, ale hlavne za pomoci všetkých „mienkotvorných“ médií pôsobiacich na území SR na čele so štátnou RTVS prišli k moci, ako slepé kura k zrnu! Hlavne Igor Matovič, ktorý ani nechcel byť víťazom volieb, ihneď po vyhlásení takmer [...]

S pápežom, len plne zaočkovaní. S Bohom bez rozdielu každý!

21.07.2021

Čítam, počúvam a neverím vlastným ušiam ani očiam, kam až zachádzajú dnešní „slovenskí“ Covidchuntovládcovia. Už im nestačí, že rozdeľujú/segregujú občanov SR na základe svetských, ich Covidchuntovskovládnych parametrov, oni už absolútne bez hanby a bez zábran rozdeľujú občanov SR na veriacich zaočkovaných a na veriacich nezaočkovaných, pričom z tých [...]

LGBT / Dúha / Pride /

Verejná ochrankyňa práv Patakyová podporí Dúhový Pride aj tento rok

23.07.2021 16:33

Patakyová ho podporí prejavom na virtuálnom podujatí, ktoré sa uskutoční v sobotu i vyvesením dúhovej vlajky z okna Kancelárie verejného ochrancu práv počas piatka.

Polícia / Kukláči / NAKA /

Otvorená vojna: Inšpekcia vyšetruje elitných policajtov

23.07.2021 16:11

Policajná inšpekcia začala prešetrovať podozrenia o protizákonných praktikách elitných vyšetrovateľov z NAKA a obvinila troch pochybných svedkov zo zločineckej skupiny takáčovcov.

nemecko záplavy povodeň

Silné záplavy by v Európe mohli byť do konca storočia až 14-krát častejšie

23.07.2021 13:52

Dôvodom pre pomalší pohyb búrok by mohla byť rýchlo sa otepľujúce Arktída.

Roman Mikulec

Mikulec bude opäť čeliť odvolávaniu, schôdza má byť na budúci týždeň

23.07.2021 13:31, aktualizované: 16:24

Minister vnútra Mikulec sa opozičného pokusu o jeho odvolanie z funkcie neobáva. Hovorí o legitímnom práve opozície.