Založ si blog

Hospitalizácia Igora Matoviča je nevyhnutná a je celkom určite namieste!

Myslím to celkom vážne ! A je to na prospech nie len jemu samotnému, ale predovšetkým je to na prospech celej našej spoločnosti. A ako to dosiahnuť ? Nuž presne tak, ako on chce dosiahnuť, aby sa občania SR išli testovať. Teda „dobrovoľne“ – nasilu! Je potrebné Igorovi Matovičovi dať jasnú slobodnú vôľu – buď pôjde dobrovoľne na niekoľko mesiacov na riadne psychologické a psychiatrické vyšetrenie aj s následným liečením alebo nebude môcť vykonávať funkciu Predsedu vlády SR. Má slobodne na výber, presne tak ako „slobodne“ sa dáva rozhodovať on nám.

Čo ma vedie k takémuto radikálnemu konštatovaniu ? Nuž tou povestnou poslednou kvapkou bola jeho ostatná TB, spolu s Jaroslavom Naďom – tomu sa nehodlám venovať lebo, keď padne Igor, tak Jaroslav ide okamžite dole spolu s ním! TB bola vysielaná naživo na TA3 25.11.2020 v podvečerných hodinách a nejednému občanovi SR musela vzkypieť žlč a zhorknúť v ústach, inak chutná večera. Skôr ako budem pokračovať, sa pýtam – to žiaden významný psychológ, psychiater nepozerá tieto Matovičove TB? A ak áno, prečo sa k tomu verejne nevyjadria. Neverím, že ak by im prišiel do ordinácie človek s takýmito názormi, žeby ho okamžite nezačali liečiť nie ambulantne, ale jednoznačne hospitalizáciou v zariadeniach nato určených ! Myslím to naozaj vážne a celkom úprimne, v žiadnom prípade nie ironicky a tobôž už nie posmešne.

Tak si poďme povedať, čo to vlastne včera Igor Matovič na tej TB narozprával a pritom sa tváril, tak, že to myslí smrteľne vážne. Igor Matovič sa jednoznačne chystá na ďalšie kolá povinného celoplošného testovania pochybnými AG testami a ako prvých si zobral za rukojemníkov naše deti ! Nuž tak nech si niečo také vyhodí z hlavy! Terorizovať, ponižovať naše deti si teda nedáme. A čo vymyslel? „Úžasnú“ vec! Aby naše deti mohli nastúpiť do škôl (II. stupeň ZŠ), tak sa budú musieť podrobiť povinnému AG testovaniu učitelia, žiaci-deti, rodičia, rodinný príslušníci, nepedagogický personál škôl (zamestnanci ŠJ, upratovací a údržbársky personál a všetci tí čo sa budú musieť pohybovať po chodbách škôl, aby škola mohla fungovať)! A aby to našim deťom uľahčil“, tak ich nebude na začiatok „špilkovať“, ale existuje podľa neho, jeden úžasný „nový“ spôsob, ako zistiť pozitivitu/negativitu na C-19 a tým je kloktanie. Teda do stredu každej učebne (približne 40 tisíc učební!) sa položí vedro, vedľa neho sa postaví na stolík džbán z roztokom soli kuchynskej (0,7% roztok H2O a NaCl). K stolíku budú pristupovať jednotlivý žiaci, nalejú si do jednorazového plastového pohára z uvedeného roztoku, zaklonia hlávku, poriadne vykloktajú hrdielko a následne kloktadlo vypľujú do pripraveného vedra. (ktohovie možno bude potrebné ešte jedno rezervné vedro, ak by niektorý zo žiačikov spolu s kloktadlom potreboval „vypľuť“ aj obsah žalúdka!). Takto naplnené vedro vypľutých kloktadiel sa „hermetický“ uzavrie a odnesie sa do laboratória na PCR metódu na prítomnosť C-19. Ak bude výsledok negatívny, tak to znamená, že všetci žiaci sú OK a teda môžu nastúpiť do školy na vyučovanie, ale POZOR, len v tom prípade, ak niekto z ich rodinných príslušníkov nebol zároveň AG testami označený za pozitívneho a potom sedia doma desať dní celá rodina !

Ak v laboratóriu zistia, že vedro s dvadsiatimi vypľutými kloktadlami bolo vyhodnotené, ako pozitívne na C-19, budú musieť opäť všetci žiačikovia naklusať do školy, do tej istej triedy, ale tentokrát už na Ag testovanie, aby sa ukázalo, čie vypľuté kloktadlo bolo to pozitívne, ktoré zamorilo celú vedrovú vzorku. No a ten „vinník“, pozitívny, pôjde aj s celou rodinkou pekne krásne na desať dní do domácej izolácie – do domáceho väzenia ! Takýmto postupom sa deti dostanú do škôl tak najskôr od 01.09.2021 ! No čo poviete občania SR niečo „úžasné“! No nie je toto súce na odborné vyšetrenie s následnou hospitalizáciou ! Nech si o tom urobí každý občan SR svoj názor sám. Mňa najviac zaujíma názor odborníkov – psychológov a psychiatrov !

A čerešnička na torte, avšak tá na zaplakanie, bola, keď Igor Matovič na predmetnej TB povedal toto – (prosím pozorne si to prečítajte aj viackrát, aby ste pochopili tú absurditu a chorosť tohto jeho výroku!) – „…tento týždeň, neviem dnes je streda, myslím, že v pondelok to bola, taká, taká, verejná prezentácia, Harvard…, teda epidemiológa z Harvardu, Michael Mina, ktorý je veľkým fanúšik celoplošného testovania na Slovensku antigénovými testami a ten navrhuje napríklad…, žeby sa antigénové testovanie nasadzovalo každé tri dni…“ Takže Igor Matovič má po svete fanúšikov, ktorí mu fandia a on sa snaží o to viac, aby títo jeho fanúšikovia boli čím ďalej, tým viac vo vytržení, ako sme my tu doma na Slovensku, gniavený mentálne nespôsobilým človekom. Z uvedeného výroku Igora Matoviča mi jednoznačne vychádza, že sme naozaj takým jediným svetovým pokusným laboratóriom a pokusnými zvieratami sme my občania SR ! Ak Michael Mina je takým veľkým fanúšikom celoplošného AG testovania, tak nech sa páči nech si to robí na Harvarde resp. nech do toho zapojí celé Anglicko ! (https://www.hsph.harvard.edu/hii/people/michael-mina-md-phd/)

Samozrejme, že mne tu o tohto anglického Miška nejde, tu sa jednoznačne pozastavujem nad tým, ako môže príčetný zdravý človek, ktorý je na pozícií predsedu vlády SR vypustiť takúto nehoráznosť (totálnu idiotinu) zo svojich úst a povedať to v priamom prenose všetkým občanom SR?! Vážení psychológovia a psychiatri, ani toto nie je na zamyslenie, či si tento človek nezaslúži odbornú starostlivosť vo vašich zariadeniach na lôžku ?

Takže áno, na základe vyššie napísaného (v stručnosti, iste by bola vhodnejšia podrobnejšia analýza výrokov Igora Matoviča) som úprimne  presvedčený, že Igor Matovič, ak to nedokáže sám, aby vyhľadal odbornú starostlivosť, tak by mal byť jeho okolím prinútený, aby bol „dobrovoľne“ hospitalizovaný a podrobený dôkladnému duševnému a mentálnemu vyšetreniu s následnou dlhodobou liečbou!!!

No a na záver ešte jedna „drobnosť“. Igorove kajanie sa u Zuzany Čaputovej a následne na FB, že aký už bude dobrý, poslušný, priateľský…, nevydržalo ani 24 hodín. Len tak na okraj, Zuzane Čaputovej nevadí, že ju Igor Matovič opäť osočil, očiernil v zmysle, že ona si môže povedať čo chce, ohľadne „dobrovoľného“ celoplošného testovania lebo ona nemá za občanov SR žiadnu zodpovednosť ?! Naozaj Igor? Najvyšší ústavný činiteľ našej republiky nie je zodpovedný za riadny chod štátu, kde spadá aj zdravie obyvateľstva? Nie? Tak nech sa páči Igor je potrebné si naštudovať Ústavu SR!

A čo Zuzana Čaputová, urobí opäť vyhlásenie smerom k Igorovi Matovičovi alebo sa aj nad touto Igorovou narážkou, urážkou, nonšalantne povznesie ?!

Zaslúžia si Slováci diktátorskú vládu I. Matoviča? Na základe dnešného správania sa, určite ÁNO!

22.01.2021

Tento môj článok a môj osobný postoj k tejto diktátorskej vláde, nie je porazenecký, ba naopak, mal by slúžiť na to, aby sa Slovač konečne prebudila a začala aj skutočne nebojácne konať! Už dlhé mesiace čítam na sociálnych sieťach, počúvam všade, kde sa pohnem, samú ostrú kritiku na túto vládu a predovšetkým na samotného despotu Igora Matoviča a aj na Zuzanu [...]

V tomto sa R. Fico brutálne mýli! I. Matovič si môže vyložiť nohy! !!

21.01.2021

Skôr, ako prejdem k podstate, obsahu tohto môjho názorového článku, je potrebné z mojej strany, aby som uviedol tieto skutočnosti a ich možné následky! Prvá, na prvý pohľad menej podstatná vec. Dotýka sa „našich“ „objektívnych“ médií, v tomto prípade, konkrétne denníka SME a jeho šéfredaktorky Beaty Balogovej. Táto tiež „slovenská“, „objektívna“ [...]

Nie my! Ale Igor Matovič bude potiť krv! ! ! Časť druhá.

20.01.2021

Včerajšiu prvú časť tohto článku som ukončil poukázaním na to, že do čela „boja“ proti despotovi, diktátorovi, uzurpátorovi absolutistickej moci v našom štáte, Igorovi Matovičovi, by sa mali svorne, bok po boku postaviť všetky Odborové zväzy SR a taktiež všetky Zamestnávateľské zväzy a združenia, pôsobiace na území SR, ako aj všetci ostatní zamestnanci [...]

očkovanie koronavírus

Informácie o vážnych komplikáciách po očkovaní na Covid-19 sú nepravdivé

22.01.2021 18:58

Prípad zdravotníkov, ktorí mali mať po zaočkovaní v Humennom zdravotné kompilácie a anafylaktický šok, sa nestal. Hoax zdieľali tisíce ľudí.

sčítanie obyvateľov

Britov sa pri sčítaní budú pýtať na rodovú identitu

22.01.2021 18:49

Sčítanie obyvateľov sa tento rok uskutoční vo viac ako 50 krajinách sveta vrátane Slovenska.

Lloyd Austin

Pentagón povedie prvýkrát Afroameričan, získal obrovskú podporu

22.01.2021 18:27

Lloyd Austin šéfoval americkým jednotkám v Iraku, Ázii či na Blízkom východe.

zuzana čaputová

Čaputová omilostila matku ťažko chorého dieťaťa

22.01.2021 18:01

Odsúdená sa skutku dopustila ešte v roku 2012.