Založ si blog

Jeden (Matovič) uväzní milióny ! Milióny nedokážu uväzniť jedného (Matoviča) ?

Igor Matovič sa rozhodol, že si s nami občanmi SR zahrá ruskú ruletu. Vyrába si nábojnice s rôznymi nezmyselnými nápadmi, následne ich vloží do bubienkového zásobníka revolver značky „štát“, zásobník uzavrie, zatočí ním a na slepo vystrelí. Raz vystrelí – plošné testovanie, potom opäť zatočí a vystrelí – kto sa nenechá plošne testovať, tak tomu nebude poskytnutá iná, ako základná zdravotná starostlivosť, následne opäť vystrelí – kto sa nenechá „dobrovoľne“ masovo otestovať (zároveň aj nakaziť) na C-19, tak ten bude 10 dní v domácej karanténe !, následne opäť vystrelí – kto sa aj napriek domácej karanténe, hoc je zdravý, plný sily, schopný pracovať, vytvárať pre tento štát hodnoty, tak ak ho vonku načapkajú ktorákoľvek z represívnych  zložiek SR, ktoré budú pre tento účel nasadené v plnej disponibilnej sile, dostane likvidačnú pokutu 1659,00 € ! A takto Igor bubienkom revolvera točí a strieľa hlava nehlava ! A keď už vystrelil takmer všetky nezmysli, tak mu ešte ostal jeden, najlepší náboj a ten nesie názov Lockdown !!! V preklade obmedzenie pohybu občanov SR a teraz je už len na Igorovi, aký ďalší náboj v tejto súvislosti vystrelí, či to bude celoplošné, pre celú republiku alebo len pre určité časti, či sa zatvoria všetky prevádzky, samozrejme okrem zahraničných „potravinových“ reťazcov a pod. Nuž všetko je to chaos, bordel, neporiadok a čo je na tom najpodstatnejšie, všetko sú to protiústavné a protizákonné Igorove nezmyselné výstrely ešte nezmyselnejších „opatrení“ v „boji“ s C-19 !

Takže vážený občan SR, nedovoľme, aby platil nadpis tohto článku. Nedovoľme, aby jeden človek zatvoril, uväznil niekoľko miliónov, nás, zodpovedných občanov, ktorí napr. od marca 2020 neustále chodíme do práce, verejnými hromadnými prostriedkami, zväčša preplnenými, ktorí sme možno už niekoľkokrát prekonali C-19 a ani sme o tom nevedeli. Preto aj my nabime pomyselný revolver, bubienkový zásobník, len tými jednými nábojmi s označením – „Blockdown Matovič“ (zablokovať Matoviča) a denne z neho strieľajme len tieto nábojnice ! Ako ? Nuž jednoznačne neustálim vyvíjaním verejného tlaku na Igora Matoviča tým, že budeme poukazovať na jeho nezmyselné a hlavne protiústavné nariadenia, príkazy atď. Jednoznačne tu musia vyvinúť svoju maximálnu aktivitu parlamentné aj mimoparlamentné strany, všetci ešte stále rozumne zmýšľajúci verejne činní občania SR, vedci, umelci, právnická obec, média, prezidentská kancelária , jednoducho všetci ! Samozrejme, že o takúto službu vlasti nemožno žiadať terajších koaličných partnerov Igora Matoviča z jediného jasného dôvodu – kšefty a moc nepustia !!!

 

Hospitalizácia Igora Matoviča je nevyhnutná a je celkom určite namieste!

26.11.2020

Myslím to celkom vážne ! A je to na prospech nie len jemu samotnému, ale predovšetkým je to na prospech celej našej spoločnosti. A ako to dosiahnuť ? Nuž presne tak, ako on chce dosiahnuť, aby sa občania SR išli testovať. Teda „dobrovoľne“ – nasilu! Je potrebné Igorovi Matovičovi dať jasnú slobodnú vôľu – buď pôjde dobrovoľne na niekoľko mesiacov na riadne [...]

I privinula Zuzana Igora na svoju politickú hruď, i zbavila ho viny. . .

25.11.2020

Zuzana Čaputová dňa 24.11.2020 učinila „zásadné“ vyhlásenie k občanom SR, k aktuálnej politickej situácií v našom štáte. Stretol som sa z názorom, že ju za toto nemáme už nijako „vyrušovať“ lebo viac už vykonať pre blaho národa nemôže. Naozaj ? Nuž ja som presvedčený, že svojim „zásadným“ vyhlásením ešte viacej situáciu zhoršila. Pozrime sa nato [...]

Zuzana Čaputová, je čas prezuť črievičky za bagandže!

24.11.2020

Aby nedošlo k omylu. Myslím tým prezutie – politické črievičky, za politické bagandže. Zuzana Čaputová, v pozícií najvyššieho ústavného činiteľa SR, už raz politické bagandže na „nohách“ mala. Bolo to po celý čas, keď v nich „chodila“ od svojej inaugurácie 15. júna 2019 do vyhlásenia výsledkov parlamentných volieb 2020 – do 1.3.2020. Začnem však [...]

NAKA

NAKA preverí informácie o údajnej korupcii prokurátorov

26.11.2020 16:48

O údajnom korupčnom správaní sa prokurátorov hovoril Alojz Baránik (SaS). Tvrdí, že môže mať informácie o tom, že prokurátori berú úplatky vo výškach 500 alebo 1000 eur.

Boris kollár

Kollárove návštevy sú vraj v poriadku, v piatok ho prepustia

26.11.2020 16:32

Generálny riaditeľ nemocnice potvrdil, že došlo ku konfliktu medzi sestričkami a priateľkami šéfa Národnej rady.

balistická raketa

Rusko vyskúšalo novú hypersonickú strelu protiraketovej obrany

26.11.2020 16:32, aktualizované: 17:01

Fregata triedy Admiral Gorškov úspešne otestovala protilodnú hypersonickú riadenú strelu 3M22 Cirkon v rámci testov nových zbraní.

November 89

Mikulec: Postup policajtov pri incidente s Gálom a Zajacom na výročie novembra '89 sa preveruje

26.11.2020 15:39

Minister vnútra sa podľa svojich slov o incident zaujíma. Postup bratislavských krajských policajtov je podľa neho predmetom kontroly.