Založ si blog

Dve tváre Zuzany Čaputovej !

Zuzana ich má oveľa viac, ale tieto dve sú najpodstatnejšie. Sú to tieto – s rúškom a bez rúška !

Je neuveriteľne ponižujúce pre občanov SR, keď Zuzana Čaputová sa prihovára „svojmu“ ľudu v zmysle, aké „ťažké“ časy nás čakajú, skrze mimoriadneho vyhlásenia na TV obrazovkách (28.9.2020 – https://www.facebook.com/zcaputova/videos/270183880710634) a tvár má zahalenú rúškom, nie tým medicínsky odporúčaným, ale len imidžovým, aby ladilo k jej outfitu ! Takto ponížiť občanov SR dokáže len osoba, ktorá mu absolútne nedôveruje. To si Zuzana Čaputová myslí, že keby sa k občanom republiky prihovorila bez rúška a vo svojom príhovore by ich požiadala, aby všade kde je to rizikové nosili rúško, a to hlavne starší občania a občania, ktorí majú chronické ochorenia, žeby ju nebrali vážne lebo ona práve to rúško nemá ? Akú má Zuzana Čaputová dôveru vo vzťahu k slovenskému národu a občanom SR ? Nuž podľa jej konania, žiadnu !!! Načo to divadlo s rúškom na tvári ? To si myslí, že keď si nasadí na tých päť minút rúško na tvár počas príhovoru k občanom SR, že všetci čo to pozerali jej uveria, že si ho ihneď potom čo ju prestala kamera snímať nedala dole ? A nedala ? Nuž dôkaz o tom, že si ho s najväčšou pravdepodobnosťou dala dole okamžite po zhasnutí reflektorov a vypnutí kamier sme mali možnosť vidieť len o dva dni neskôr (29.9.2020) ! Teraz sa Zuzana Čaputová neprihovára nám občanom SR, ale úplne iným a pre ňu významnejším ľuďom ! Tentokrát sa cez videohovor prihovára Samitu OSN. A hádajte, má Zuzana Čaputová rúško alebo ho nemá ? Samozrejme, že nemá ! (https://www.facebook.com/zcaputova/videos/265959434558921)  Prečo ho nemá, keď u nás v SR platia prísne epidemiologické opatrenia ktoré musíme resp. by sme mali dodržiavať všetci ! Kde je teraz agilný Juraj Šeliga, ktorý na Mariana Kotlebu dáva trestné oznámenie pre šírenie poplašnej správy lebo v TV debate porušil interné nariadenie a nenasadil si rúško z vlastnej vôle, ako slobodný občan našej republiky ? To si Juraj Šeliga o Zuzane Čaputovej nemyslí, že šíri už nie len na Slovensku, ale do celého sveta poplašnú správu lebo nemala v príhovore k „celebritám“ zúčastneným na videohovore Samitu OSN rúško ?! V tejto chvíli však politická nula Juraj Šeliga nie je vôbec podstatný, len som chcel poukázať na to farizejstvo, mimochodom z ktorého ho svojho času obvinil aj jeho „šéf“ predseda NR SR a šéf oveľa silnejšej koaličnej strany Boris Kollár !

Vrátim sa k Zuzane Čaputovej a jej dvom tváram. Možno sa jej zaslepeným zástancom môže zdať, že toto vôbec nie je podstatné, že v príhovore k občanom SR vystupuje v rúšku a v príhovore k svetovým lídrom sa prihovára bez rúška. Ale ono to je podstatné a až príliš ! Zuzana Čaputová týmto svojim divadelným predstavením vo vzťahu k nám občanom SR (raz rúško áno, druhýkrát nie !) dáva jasne najavo, ako nami pohŕda, ako nám nedôveruje a ako sa z vlastnej vôle podieľa na gniavení národa slovenského a občanov SR spoločne s terajšou (ne)vládnou garnitúrou na čele s mentálne a emocionálne labilným Igorom Matovičom! Občania SR, nezabudnime na tieto dni, týždne a mesiace, čo sa to tu s nami hrá, aby sme potom, keď sa toto všetko pominie, zobrali na zodpovednosť všetkých tých, ktorí sa dnes na tom vedome podieľajú a ničia nám naše životy, našu budúcnosť, našu republiku (pre nich len akúsi bezmennú krajinu). Čas spravodlivého zúčtovania (len a výhradne, na základe práva) sa blíži a určite nastane !!!

Čo odkáže Z. Čaputová Matovičovým zdravotníckym „psom“ ? A zachová sa už konečne, ako hlava štátu a hlavná veliteľka OS SR ? ! Odvolá z Matovičovej akcie jedine jej podliehajúce OS SR ? !

29.10.2020

V úvode je potrebné vysvetliť pojem zdravotnícky „psi“. Na včerajšej mimoriadne dôležitej TB Slovenskej lekárskej komory (SLK) k nastávajúcemu celoplošnému testovaniu pofidernými antigénovými testami na C-19, jej prezident MUDr. Marian Kollár povedal, okrem iných závažných informácií, jasne aj toto – „pán premiér, kto vám to poradil ? Kto rozhodol, že toto je [...]

Zachytila Z. Čaputvá tento hnev z radov koalície na Igora Matoviča ? !

28.10.2020

Podľa toho, ako sa v tejto chvíli správa Zuzana Čaputová, keď sa hraje na mŕtveho politického chrobáka, tak asi nie ! Nič na tom nemení ani jej včerajšie (27.10.2020) stretnutie s odborníkmi, ktorých názor a riešenia na dnešné C-19 ničím opodstatnené a zdôvodnené šialenstvo je identické, ako názor diktátora Igora Matoviča! Ani náznakom sa nedotkla [...]

Matovičov strach narastá. Oprávnene? Jednoznačne!

27.10.2020

Hneď na úvod je potrebné zdôrazniť, že strach je veľmi zlý radca ! A rozhodnutia, ktoré človek vykonáva pod vplyvom strachu, sú vždy zmätočné a hlavne škodlivé ! A presne toto robí Igor Matovič, ihneď od okamžiku, ako si prevzal dekrét, že sa stáva predsedom SR ! Uvedomujem si, že na tak malom priestore, ako mám v tomto článku sa nedá poukázať na všetky [...]

Ide o pravdu, Miroslav Kollár

Kollár v Ide o pravdu: Vládu verejne kritizujem až keď nemám odozvu v koalícií

29.10.2020 20:00

Upozorňuje, že plošné testovanie nie je dostatočne pripravené. Poslanec a primátor Miroslav Kollár ale robí všetko preto, aby sa v Hlohovci otestovalo čo najviac ľudí.

Čaputová

Prezidentka telefonovala s nemocnicami, situácia v nich je zlá

29.10.2020 19:36

Nemocnice sú neuralgickým bodom celého úspechu v zápase s pandémiou ochorenia COVID-19, podľa prezidentky je v nich situácia zlá.

Jeremy Corbyn

Britskí labouristi pozastavili exlídrovi Corbynovi členstvo za antisemitizmus

29.10.2020 19:11

Jeremy Corbyn bol často adresátom obvinení, že toleroval, keď sa v opozičnej Labouristickej strane šíril antisemitizmus.

Igor Matovič, 500

Matovič sľubuje zdravotníkom 500 eur, šéfa SLK Kollára označil za vlastizradcu

29.10.2020 17:22

Ak zdravotníci odrobia celý víkend pri odbere vzoriek, prisľúbil im Igor Matovič špeciálnu odmenu 500 eur navyše.