Založ si blog

Nikto tak nedokáže rozosmiať Igora Matoviča, ako Andrej Danko !

Som prvý, ktorý si praje, aby Igor Matovič a jeho šašovláda skončila tak rýchlo, ako to naše zákony umožňujú. Teda aj hneď zajtra a Zuzana Čaputová deň nato. Ale ak by som bol na mieste Igora Matoviča, tak by som sa od smiechu po zemi váľal, keby som sa dopočul, že Andrej Danko je ten, čo ma chce zhodiť zo „sedla“ predsedu vlády SR !

Andrej Danko sa doslova nechal diktátorským spôsobom opäť „zvoliť“ za predsedu SNS. Uvádzam celkom vážne, že snem bol zmanipulovaný a dopredu pripravený. Moje informácie sú z prvej ruky a teda za svojim vyjadrením si plne stojím a viem to kedykoľvek preukázať. Toto tu však nateraz nie je podstatné, bude to samostatná téma. Andrej Danko stratil akúkoľvek politickú súdnosť. Každý rozumný a hlavne sebakritický predseda akejkoľvek strany, ak by doviedol stranu, podotýkam vládnu stranu, k takému úbohému volebnému výsledku (PV 2020 -SNS 3,16 % !!!), tak by okamžite odstúpil z pozície predsedu strany a tváril by sa, že neexistuje ! Čo urobil Andrej, nechal sklamanie z volebného výsledku vyfučať (dôvod COVID-19, však ako ináč!), spoliehal sa na to, že vláda Igora Matoviča bude nekompetentná a chaotická, čo je pravda a následne sa snaží vyjsť z tieňa a hlásať do sveta, že on jediný v SNS a aj na Slovensku je ten, čo Igora Matoviča zhodí z kresla predsedu vlády SR ! Naozaj to nie je len odvážne vyhlásenie, ale v prípade Andreja Danka aj tragikomické. Andrej Danko, halóóó budíček !!! A všetci tí v SNS, ktorí ste sa ním nechali zmanipulovať alebo zastrašiť nebodaj podplatiť a ste ho na sneme SNS volili, ste presne tá istá krvná skupina ako Andrej a aj vy máte „krv“ na rukách pri „zabití“ strany SNS ! Ja viem ostré slová, ale tu sa iné, jemnejšie ani nehodia ! Ja tvrdím, že SNS je strana, ktorá by mala mať svoje pevné miesto vo vláde SR, ale to by musela byť naozaj pro národná, pro kresťanská a pro sociálna ! To Andrej Danko, ako jej predseda nedokázal a nedokáže to ani teraz. V predošlej vláde sa vyhováral – „lebo SMER-SD“ – „lebo Fico vs. Pellegrini“ – „lebo Bela Bugár“ a pod. Andrej Danko, keby si chcel zachovať pevnú chrbtovú kosť mal predošlú vládnu koalíciu opustiť okamžite po tom, čo ho podrazili a dnes by možno vládol sám, tak ako o tom sníval v súvislosti Viktorom Orbánom. Avšak potom, čo predviedol počas vlády 2016-2020 a hlavne teraz, nemá politický nárok byť ani len nad 1,5 % preferencií !

TA3 si ho pozvala (alebo sa nechal Andrej pozvať?! Lebo v komerčných TV sa za také pozvanie draho platí !) ihneď na druhý deň po sneme SNS, aby ho „vyspovedali“ ! Treba povedať, že Andrej nehovoril zle, ba priam nadmieru múdro a k veci, možno by som mu aj uveril, keby nebolo keby ! Keby Andrej Danko bol opustil pozíciu predsedu SNS okamžite po PV 2020 a nechal by členskú základňu, aby si slobodne, bez nátlaku zvolila nového predsedu a on sa minimálne na jedno volebné obdobie stiahol z politického obehu, tak potom áno, jeho pekným rečiam by som uveril aj ja. Takto jeho rečičky o povalení vlády Igora Matoviča vyznejú ako hlas volajúci na púšti a ešte sa mu takmer celé Slovensko vysmeje ! Jednoducho Andrej, chyba na chybu ! V tejto relácií povedal Andrej aj veľmi rozumnú vec, ktorú však mal povedať pred samotnými PV 2020 – znelo to takto „…na druhej strane tu máme ľudí, ako pán Radačovský, ktorý mi prvýkrát alebo jeden z prvých včera gratuloval, ktorý sám uznal, že asi ťažko je z logom ĽSNS bojovať v Bruseli. A znova hovorím aj v tej politickej strane je veľa dobrých a inteligentných ľudí. Vidím tam Uhríka, ktorý vie komunikovať, vidím tam iných ľudí ale treba si uvedomiť, že treba spájať národné a kresťanské sily…“ Andrej toto bolo potrebné vykonať pred PV 2020, sadnúť si za jeden spoločný rokovací stôl s KĽSNS a vydiskutovať si určité veci. Nie, vy ste jasne občanom pred PV 2020 odkázali, že kto hodí do volebnej urny hlas KĽSNS, tak je to ako keby hodil svoj hlas do koša. Nuž ten „kôš“ je v NR SR a v tom naozajstnom politickom koši je dnes SNS a po „volebnom“ sneme SNS, tam aj riadne dlho bude !!! Ak by boli z Vašej strany zazneli takéto aspoň trochu povzbudivé a nádej dávajúce slová pred PV 2020, tak by ste dnes boli spolu v NR SR aj vy, ako SNS a po vysvetlení si istých rozdielností resp. politických čiar cez ktoré sa neviete dostať a ktoré by ste mali nechať v zabudnutí, tak by ste možno dnes boli vládnymi stranami a možno spolu aj so Štefanom Harabinom, ale vaša ješitnosť, myslím tým vás troch A. Danko, M. Kotleba, Š. Harabin,  vás odsunula na vedľajšiu koľaj a národné strany zostali roztrieštené a tým pádom aj hlasy voličov, ako keď spadne sklenený pohár zo stola !

Škoda, že v TA3 tento rozhovor neviedol namiesto Norberta Dolinského Peter Bielik. Peter Bielik v podstate robil všetky rozhovory s Andrejom Dankom v období 2014 až 2016, kedy Andrej Danko prevzal žezlo po Jánovi Slotovi a vtedy celkom úspešne viedol stranu – SNS – späť do lavíc NR SR a nakoniec sa mu to podarilo, ale spravil unáhlený krok a vstúpil do koalície, ktorá sa mu, ako história ukázala – osudovou. Spomínam to preto lebo Andrej Danko sa v danom období, vždy keď si ho Peter Bielik „pozval“, zakaždým chválil, ako mu stúpa členská základňa – „…SNS už má 5000 členov…“, „…SNS má dnes už 6000 členov…“, „…pán Bielik SNS má dnes už vyše 7000 členov…“ Áno bola to pravda – podľa Wikipédie, posledný údaj z roku 2017 je, že SNS mala 7489 členov ! Vtedy sa totiž v SNS kládol veľký dôraz na získavanie nových členov a bolo jedno kto to je a v čase, kedy zaniklo HZDS, tak veľká časť členov tejto skrachovanej strany prešla do SNS ! No a čo sme sa dopočuli z Andrejových úst v ostatnej politickej relácie v TA3 ? Nuž presne tieto slová zazneli z úst Andreja Danka – „…čo sa týka kondície nám ostalo v strane 3000 ľudí…“ A presne na tento rozdiel v počte členov, by sa ho Peter Bielik určite opýtal v súvislosti s otázkou, či by v takejto situácií nebolo lepšie predsa len nekandidovať na predsedu SNS a na určitý čas prenechať žezlo niekomu inému. Žiaľ Norbert Dolinský bol na Andreja Danka slabo, slabulinko pripravený, ak vôbec !

Takže Andrej Danko za tri roky pokles členskej základne o viac ako 50 % a predpokladám, že ak vydržíte nejakým zázrakom na čele SNS ešte ďalšie štyri roky, tak členská základňa SNS bude tak „veľká“, že sa spolu s OĽANO pomestíte do jedného výťahu !

Viac nemám, čo k Andrejovi Dankovi dodať, snáď len toto – „Vážení v SNS, spamätajte sa !“

 

Zaslúžia si Slováci diktátorskú vládu I. Matoviča? Na základe dnešného správania sa, určite ÁNO!

22.01.2021

Tento môj článok a môj osobný postoj k tejto diktátorskej vláde, nie je porazenecký, ba naopak, mal by slúžiť na to, aby sa Slovač konečne prebudila a začala aj skutočne nebojácne konať! Už dlhé mesiace čítam na sociálnych sieťach, počúvam všade, kde sa pohnem, samú ostrú kritiku na túto vládu a predovšetkým na samotného despotu Igora Matoviča a aj na Zuzanu [...]

V tomto sa R. Fico brutálne mýli! I. Matovič si môže vyložiť nohy! !!

21.01.2021

Skôr, ako prejdem k podstate, obsahu tohto môjho názorového článku, je potrebné z mojej strany, aby som uviedol tieto skutočnosti a ich možné následky! Prvá, na prvý pohľad menej podstatná vec. Dotýka sa „našich“ „objektívnych“ médií, v tomto prípade, konkrétne denníka SME a jeho šéfredaktorky Beaty Balogovej. Táto tiež „slovenská“, „objektívna“ [...]

Nie my! Ale Igor Matovič bude potiť krv! ! ! Časť druhá.

20.01.2021

Včerajšiu prvú časť tohto článku som ukončil poukázaním na to, že do čela „boja“ proti despotovi, diktátorovi, uzurpátorovi absolutistickej moci v našom štáte, Igorovi Matovičovi, by sa mali svorne, bok po boku postaviť všetky Odborové zväzy SR a taktiež všetky Zamestnávateľské zväzy a združenia, pôsobiace na území SR, ako aj všetci ostatní zamestnanci [...]

očkovanie koronavírus

Informácie o vážnych komplikáciách po očkovaní na Covid-19 sú nepravdivé

22.01.2021 18:58

Prípad zdravotníkov, ktorí mali mať po zaočkovaní v Humennom zdravotné kompilácie a anafylaktický šok, sa nestal. Hoax zdieľali tisíce ľudí.

sčítanie obyvateľov

Britov sa pri sčítaní budú pýtať na rodovú identitu

22.01.2021 18:49

Sčítanie obyvateľov sa tento rok uskutoční vo viac ako 50 krajinách sveta vrátane Slovenska.

Lloyd Austin

Pentagón povedie prvýkrát Afroameričan, získal obrovskú podporu

22.01.2021 18:27

Lloyd Austin šéfoval americkým jednotkám v Iraku, Ázii či na Blízkom východe.

zuzana čaputová

Čaputová omilostila matku ťažko chorého dieťaťa

22.01.2021 18:01

Odsúdená sa skutku dopustila ešte v roku 2012.