Založ si blog

Igor Matovič – „. .. budú tak poslušne hlasovať jedná radosť. .. “

Presne takto začal svoju slovnú exhibíciu Igor Matovič v ostatnej letnej politickej relácií TV Markíza Na telo plus (https://www.tvnoviny.sk/na-telo/2001590_matovic-v-na-telo-plus-sas-aj-za-ludi-stiahnu-chvost-a-budu-poslusne-hlasovat-v-rozpore-s-tym-co-tvrdia#). Ešte pred týmto výrokom, ktorým sa prihováral k svojim koaličným partnerom ohľadne ich výziev Borisovi Kollárovi, aby odstúpil z postu predsedu NR SR sa o nich (SaS a Za ľudí) vyjadril, že je to len také napínanie svalov ! Už hneď v prvej vete Igor Matovič tak neuveriteľným spôsobom urazil svojich koaličných partnerov, že sa čudujem SaS a Za ľudí, že vôbec zotrvávajú v takejto koalícií s človekom, ktorý ich vždy potom, keď majú iný názor, ako Igor, okamžite uráža a jednoznačne im dáva na javo, že nimi pohŕda. Myslím si a som o tom presvedčený, že SaS a Za ľudí, by mali Igorovi Matovičovi okamžite vystaviť žltú kartu za toto jeho neustále osočovanie a urážanie koaličných partnerov a ak v tom bude pokračovať, tak ide okamžite červená – to znamená vyslovenie nedôvery predsedovi vlády a samozrejme odchod z koalície. Ale poďme ďalej. Ďalší výrok Igora Matoviča na adresu poslancov a poslankýň koaličných strán SaS a Za ľudí v súvislosti s prípadným hlasovaním v pléne NR SR o zotrvaní resp. zosadení Borisa Kollára z postu predsedu NR SR znel takto „…predpokladám, že na konci SaS a Za ľudí stiahnu chvost a bola to len taká hra na ľudí…“ Nuž nádherné ! Nechať sa takto urážať a nereagovať, tak za tým musí byť niečo veľké ! Niečo čo stojí zato, zotrvať v takejto pozícií so stiahnutými chvostami ! Vie si niekto predstaviť, žeby sa v minulom období takto vyjadroval Robert Fico na adresu Andreja Danka, Bélu Bugára a na ich poslancov v NR SR ? Viete si predstaviť, ak by Robert Fico pred celým národom slovenským a všetkými občanmi SR povedal o svojich koaličných partneroch, že budú poslušne hlasovať so stiahnutými chvostami a ak aj niečo na jeho adresu povedia, tak je to len také napínanie svalov ? Ak by sa Andrej Danko a Béla Bugár voči takémuto urážaniu zo strany najsilnejšieho koaličného člena ostro neohradili, tak naše média by šaleli a denne by sa verejnosti predstieralo, že aké silné to musí byť „lepidlo“ čo ich drží v koalícií s tak urážajúcim predsedom vlády. To by sme sa denne napočúvali o lepidle peňazí lebo nie je dôležité, ako vás šéf najsilnejšej koaličnej strany douráža, dôležité je koľko vám dovolí ukradnúť z našich spoločných peňazí a pod. Dnes sa Richard Sulík a ani nikto zo Za ľudí tiež nijako neohradzujú voči urážkam zo strany Igora Matoviča a naše „objektívne“ média akosi nehľadajú, čo vlastne SaS a Za ľudí drží v takejto vládnej koalícií ! Nuž pýtam sa, aké lepidlo ich drží v tejto urážlivej atmosfére ? Nuž asi budú úplne iný ako tí pred nimi ! Áno určite za tým nebudú peniaze, ale len peniaze !!!

Neverím, žeby Andrej Danko alebo Béla Bugár zotrvali v koalícií, kde by ich Robert Fico takto verejne ponižoval a urážal !!!

A čo Zuzana Čaputová, toto sú podľa vás tie hodnoty „zmeny“ vládnutia o ktorých tak rada hovoríte ? Vám neprekáža, že v dnešnej vládnej koalícií je taká „demokracia“, že predseda vlády SR hovorí na adresu všetkých koaličných poslankýň a poslancov, že budú hlasovať poslušne a zo stiahnutými chvostami ?! Toto sú tie hodnoty a toto je tá vláda „zmeny“, ktorú občania SR si tak vehementne žiadali. Naozaj, toto ???

Nuž uvidíme, kam až Igor Matovič zájde vo svojich urážkach na koaličných partnerov a uvidíme, kam až mu dovolia v týchto urážkach zájsť SaS a Za ľudí ! Im nestačí, že ich Igor Matovič považuje za „poslušné zvieratká zo stiahnutými chvostami“, na to aby odišli z takejto dehonestujúcej koalície ?! Veď ste všetkým občanom na smiech, ako zobete z ruky diktátora a politického neokrôchanca Igora Matoviča ! Prajem vám ešte veľa takých a podobných urážok od človeka, ktorý sa nikdy nemal stať predsedom vlády SR !!! Hádam sa to štyri roky dá vydržať, hlavne, ak sa jedná o peniaze a to až v prvom rade !!! Naozaj ste úplne iný, ako tí pred vami, ešte oveľa, oveľa horší !!!

Vám voliči SaS a Za ľudí neprekáža, že Igor Matovič zametá s lídrami a poslancami NR SR za vami volené politické strany ?! Naozaj nevadí ?!

A vy voliči OĽANO a zvlášť voliči Igora Matoviča, vy sa nehanbíte za slovník lídra OĽANO ? Vám takéto hulvátske správanie sa Igora Matoviča neprekáža ? Lebo ak nie, tak potom sa nedivte, že vaše mentálne vybavenie sa celkom jasne dá porovnať s mentálnym vybavením Igora Matoviča a to by vás naozaj nemalo tešiť !!!

Hospitalizácia Igora Matoviča je nevyhnutná a je celkom určite namieste!

26.11.2020

Myslím to celkom vážne ! A je to na prospech nie len jemu samotnému, ale predovšetkým je to na prospech celej našej spoločnosti. A ako to dosiahnuť ? Nuž presne tak, ako on chce dosiahnuť, aby sa občania SR išli testovať. Teda „dobrovoľne“ – nasilu! Je potrebné Igorovi Matovičovi dať jasnú slobodnú vôľu – buď pôjde dobrovoľne na niekoľko mesiacov na riadne [...]

I privinula Zuzana Igora na svoju politickú hruď, i zbavila ho viny. . .

25.11.2020

Zuzana Čaputová dňa 24.11.2020 učinila „zásadné“ vyhlásenie k občanom SR, k aktuálnej politickej situácií v našom štáte. Stretol som sa z názorom, že ju za toto nemáme už nijako „vyrušovať“ lebo viac už vykonať pre blaho národa nemôže. Naozaj ? Nuž ja som presvedčený, že svojim „zásadným“ vyhlásením ešte viacej situáciu zhoršila. Pozrime sa nato [...]

Zuzana Čaputová, je čas prezuť črievičky za bagandže!

24.11.2020

Aby nedošlo k omylu. Myslím tým prezutie – politické črievičky, za politické bagandže. Zuzana Čaputová, v pozícií najvyššieho ústavného činiteľa SR, už raz politické bagandže na „nohách“ mala. Bolo to po celý čas, keď v nich „chodila“ od svojej inaugurácie 15. júna 2019 do vyhlásenia výsledkov parlamentných volieb 2020 – do 1.3.2020. Začnem však [...]

NAKA

NAKA preverí informácie o údajnej korupcii prokurátorov

26.11.2020 16:48

O údajnom korupčnom správaní sa prokurátorov hovoril Alojz Baránik (SaS). Tvrdí, že môže mať informácie o tom, že prokurátori berú úplatky vo výškach 500 alebo 1000 eur.

Boris kollár

Kollárove návštevy sú vraj v poriadku, v piatok ho prepustia

26.11.2020 16:32

Generálny riaditeľ nemocnice potvrdil, že došlo ku konfliktu medzi sestričkami a priateľkami šéfa Národnej rady.

balistická raketa

Rusko vyskúšalo novú hypersonickú strelu protiraketovej obrany

26.11.2020 16:32, aktualizované: 17:01

Fregata triedy Admiral Gorškov úspešne otestovala protilodnú hypersonickú riadenú strelu 3M22 Cirkon v rámci testov nových zbraní.

November 89

Mikulec: Postup policajtov pri incidente s Gálom a Zajacom na výročie novembra '89 sa preveruje

26.11.2020 15:39

Minister vnútra sa podľa svojich slov o incident zaujíma. Postup bratislavských krajských policajtov je podľa neho predmetom kontroly.