Založ si blog

Pellého trinástka ? !

Nie, nepomýlil som sa ! Kto sledoval ostatnú politickú reláciu Na telo (TV Markíza, nedeľa 28.06.2020) jednoznačne musel nadobudnúť dojem, že ďalšími do Pellegriniho partie „čistých“ sociálnych demokratov pribudli TV Markíza, minimálne redakcia spravodajstva – Michal Kovačič a „objektívna“ prieskumná agentúra FOCUS, na čele s Martinom Slosiarikom.

V priebehu krátkeho časového obdobia si TV Markíza (uznávam, že ako súkromná TV má nato právo, ale pre mňa je to až príliš okaté), už druhý krát pozvala do tejto redakcie Petra Pellegriniho. Divák, občan, volič si  môže povedať no a čo ? Nuž bolo by to priam výborné, ak by práve Peter Pellegrini nezradil svoju Alma mater SMER-SD ! Ak by si ho TV Markíza tak často volala do svoje „objektívnej“ politickej relácie volala, ako zdatného a odhodlaného sociálneho demokrata a dlhoročného oddaného člena SMER-SD, tak by to bolo politický korektné. Totiž politická strana, ktorá dvadsať rokov tróni na slovenskom politickom nebi si naozaj zaslúži oveľa väčšiu mediálnu pozornosť, ako strana vznikajúca na troskách odídencov, skrachovancov a straníckych zradcov „ala“ Peter Pellegrini a spol., ktorá ešte nemá ani názov ! Ale v TV Markíza sa Peter Pellegrini začal objavovať, až v posledných týždňoch a hneď aby ulahodili jeho politickým chúťkam, tak v týchto reláciách ukazovali Slovákom aktuálne preferencie politických strán a hnutí a zvlášť si nechali vykonať exkluzívny prieskum agentúrou FOCUS, koľko občanov – voličov SR by volilo Petra Pellegriniho a jeho novú stranu ! Takže 03.05. 2020 – Peter Pellegrini vs. Richard Sulík, 31.05.2020 – Peter Pellegrini vs. Milan Krajniak, 28.06.2020 opäť Peter Pellegrini vs. Richard Sulík !!!

Ako keby existoval len Peter Pellegrini. Ale aby tomu dali ten správny politický šmrnc, tak dvakrát ukázali exkluzívny prieskum verejnej mienky, ako by volili voliči SR ak by do volieb išla strana SMER-SD, ako celok aj s Petrom a druhý exkluzívny prieskum, ako by to zamiešalo s preferenciami, ak by Peter Pellegrini kandidoval so svojou novou stranou. Naozaj niečo úžasné, famózne. Jeden takýto „objektívny“ prieskum nám TV Markíza a moderátor Michal Kovačič ukázali v relácií Na telo 31.05.2020 a druhý práve v ostatnú nedeľu 28.06.2020. A čo bolo na nich zaujímavé, že sa podobali ako vajce vajcu. Ak by voliči mali na výber vo voľbách len SMER-SD, tak by ho volilo 19,0 % voličov, ale ak by do politického boja zasiahla nová strana Petra Pellegriniho, tak vtedy by on a jeho nová strana získali až 19,3 % hlasov a SMER-SD bez Petra Pellegriniho len 9,5 % !!! (https://slovensko.hnonline.sk/2171211-prieskum-agentury-focus-matovic-stale-vedie-pellegrini-ukazal-potencial) Michal Kovačič v tejto repríze relácie z 31.05.2020 v nedeľu 28.6.2020 nespomenul (asi to už bolo pre neho dávno !) aj exkluzívny prieskum od rovnakej agentúry FOCUS, ktorú nám bombastický ukázal na konci relácie, na konci mája a vtedy boli výsledky takéto – Pellegriniho strana drhuhá za OĽaNO zo ziskom 21,4 % a SMER-SD bez Pellegriniho, ale zato s Robertom Ficom len 9,6 % ! (https://dennikn.sk/1913435/prieskum-focusu-pellegriniho-strana-by-predbehla-smer-a-tesne-by-sa-dotiahla-na-olano/)

Naozaj to masírovanie mozgov voličov SR zo strany TV Markíza a agentúry FOCUS nemá absolútne žiadnu manipulatívnu chybu !

Takže toto ma oprávňuje, aby som nadobudol dojem, že k terajšej Pellého jedenástke pribudli ďalší dvaja (TV Markíza a FOCUS) a teda nie je chyba ak budeme nateraz Pellegriniho bezmennú stranu nazývať Pellého trinástka !!!

Peter Pellegrini sa začína stavať mediálnou stranou presne tak, ako svojho času Zuzana Čaputová, ktorá za necelé štyri mesiace vyskočila s 5 % voliteľnosti (december 2018) na 52 % voliteľnosti (tesne pred Prezidentskými voľbami 2020) a teda môžeme Pellegriniho označiť aj ako Čaputová II. Verím, že tentokrát to voliči postrehnú, ako sa s nimi manipuluje a že si všimnú, že podporu dostáva Peter Pellegrini od „objektívnych“ neoliberálnych médií !

Ja osobne si myslím, že toto je veľmi zlý Pellegriniho ťah, takto sa nechať umelo mediálne zviditeľňovať a preto jeho volebný výsledok či už v riadnych alebo skôr v predčasných PV odhadujem, tak niekde okolo 3 % a to som už zažmúril obidve oči !!!

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

koronavírus, India

ONLINE: Niektoré ľudnaté krajiny desí ako vírus ničí Indiu

10.05.2021 07:00

Ľudnaté krajiny sveta, ktoré bojujú s rastúcim počtom prípadov nákazy koronavírusom, s obavami hľadia na katastrofu, ktorá teraz ničí Indiu.

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.

pocasie-10-5-2021

Týždeň kontrastov. Najskôr nás vyfúka horúci vzduch, potom poleje dážď

10.05.2021 00:00

Počasie počas týždňa bude mať dve tváre. Najskôr veľmi horúcu, potom zase mokrú. Kam až stúpnu teploty a kedy sa počasie zlomí?