Založ si blog

Igor Matovič hrubo urazil vlastných a koaličných poslancov. .. !

…a za to by mal čeliť ich odvolávaniu v NR SR, „inak povedané“ jeho vlastní poslanci OĽANO a všetci koaliční poslanci za Sme rodina, SaS a Za ľudí, by mali okamžite zvolať mimoriadnu schôdzu NR SR s jediným bodom – „Vyslovenie nedôvery predsedovi vlády SR“ ! Z čoho vychádzam resp. na akom základe som si dovolil takú „nehoráznosť“ voči diktátorovi Igorovi Matovičovi ?! Len sa snažím vžiť do kože dnešného poslušného koaličného poslanca. Ak by som bol na ich mieste, tak už dnes zbieram podpisy na odvolanie Igora Matoviča s postu predsedu vlády SR a zároveň by bolo na zváženie podať na neho trestné oznámenie za výrok, ktorý povedal na konci včerajšej TB hnutia OĽANO, ktorá bola venovaná Borisovi Kollárovi . Opravujem sa, nie Borisovi Kollárovi, ale nášmu tridsať ročnému devastovanému školstvu, učiteľom, profesorom, vedeniu vysokých škôl, školiteľom, oponentom a pod., a všetkým študentom, ktorí ukončili svoje štúdium od dôb vzniku samostatnej SR (1993) ! Na tejto TB OĽANO zaznelo množstvo nezmyslov a bludov a naozaj nezachytil som jedinú rozumnú myšlienku ! S výnimkou Joža Pročka, ktorý sa na konci TB predral pred svojho straníckeho a vládneho šéfa a oznámil ctením „novinárom“, že to trojhodinové „grilovanie“ predsedu NR SR Borisa Kollára, bola vlastne zábava !!! Tlieskajme, všetci tlieskajme tomuto parlamentnému géniovi z radov koaličných poslancov. Nuž ani Jožo Pročko nezapočul resp., nechcel započuť to, čo povedal Igor Matovič a prečo ja tvrdím, žeby mal byť vlastnými poslancami odvolaný z postu predsedu vlády SR.

Takže, aby bolo jasné o čom hovorím, dajme si na úvod jeho vyjadrenie, ktoré vypustil z úst na konci tejto TB a to v plnom znení – „…nič sa nedeje, veď budete mať 78 hlasov. To sa pýtam dokedy by sme ich mali ?, keď mafia striehne za rohom. Ak by zistila, že stačí si kúpiť troch poslancov, sa pýtam dokedy by sme ich mali ? Myslím si, že tak akurát do septembra by sme ich mali a v septembri je po koalícií…

Pre mňa osobne veľmi vážne slová predsedu vlády SR a zároveň šéfa najsilnejšieho koaličného subjektu. To sa ani jeden z koaličných poslancov NR SR necíti byť urazený resp. dotknutý takýmto obvinením zo strany Igora Matoviča ?! To sa nikto s prítomných „objektívnych“ „novinárov“ neodhodlal okamžite sa Igora Matoviča opýtať otázku – „…pán Matovič, vy viete, ktorí že to sú tí vaši koaliční poslanci, ktorí by sa takto nechali kúpiť a ešte prosím prezraďte, kto by si ich mal kúpiť ? Máte na mysli starý Ficov SMER-SD, alebo nový Pellegriniho SMER-SD (Hlas SD), alebo niekto z K-ĽSNS ?! Prosím buďte konkrétny ! A myslite si resp. viete aj o takýchto možných zapredancov vo vašom klube OĽANO z 53 poslankýň a poslancov ?“ Áno, presne takáto otázka jednoznačne musí ísť k predsedovi vlády SR, pretože, ak nemá žiadne dôkazy ani o „kupujúcich“ a ani o „kupovaných“, tak potom je to vážna situácia, aby oficiálny tretí najvyšší ústavný činiteľ SR, na oficiálnej TB svojho politického hnutia, takto obvinil všetkých poslancov NR SR, bez ohľadu nato, či sú to koaliční resp. opozičný poslanci ! To vám vážení poslanci a poslankyne NR SR neprekáža, že vás predseda vlády SR v priamom prenose pred všetkými občanmi SR bez dôkazov a absolútne drzo obvinil s kupčenia poslaneckých hlasov v NR SR ???!!!

Toto posledné vyjadrenie Igora Matoviča, by malo byť na poste predsedu vlády naozaj posledné a podľa môjho názoru by sa o to mali postarať najmä poslankyne a poslanci vládnej koalície lebo týmto vyjadrením, predovšetkým na ich adresu, ich jednoznačne označil za morálny odpad našej spoločnosti a jasne povedal (Igor), že by sa medzi nimi našli minimálne traja, ktorí sú schopní takéhoto podlého konania ! A preto hovorím, že všetci poslanci a poslankyne vládnej koalície, by mali urobiť tento krok vo vzťahu k odvolaniu Igora Matoviča z pozície predsedu SR, pretože on nekonkretizoval tých potrebných troch, ale obvinil absolútne všetkých, dokonca aj jemu tak oddaného poslanca NR SR, akým bezpochyby Jozef Pročko je !

No a na záver tohto článku ešte jeden dôkaz o Matovičovom mentálnom rozpoložení a jeho nesmiernej neohrabanosti a vulgárnosti. Na predmetnej TB si dovolil z pozície predsedu vlády SR, v priamom prenose, vyjadriť sa na adresu bývalého druhého najvyššieho ústavného činiteľa SR, teda predsedu NR SR Andreja Danka, ako o „hajzlíkovi“ !!!

Áno presne takéto oslovenie použil v spojitosti s Andrejom Dankom, keď Matovič hovoril o ňom ako o „hajzlíkovi“, ktorý, podľa neho surovo ukradol inému rigoróznu prácu a následne ju prezentoval ako svoju vlastnú. V tejto súvislosti je jedno, akým spôsobom sa Andrej Danko „dopracoval“ k rigoróznej práci, ale používať na adresu bývalých vysokých štátnych činiteľov oslovenie „hajzlík“ je nemiestne a aj kvôli takýmto „vyjadrovacím“ schopnostiam by nemal zotrvávať na poste predsedu vlády SR už ani minútu !!!

A vy Zuzana Čaputová, čo si myslíte, asi ako sa o vás vyjadruje Igor Matovič medzi svojimi ? Vám takéto vyjadrovanie sa Igora Matoviča pri vašom hodnotovom nastavení nevadí ?! Nestálo by to za vašu reakciu aspoň na facebooku, aby ste ho vyzvali nato, nech Igor buď zdokladuje kto sú tí „kupujúci“ a kto sú tí možní „kúpení“ poslanci NR SR alebo ak to zdokladovať a dokázať nevie, tak ho vyzvite aj vy na odstúpenie z pozície predsedu vlády SR !

A vy voliči OĽANO, ktorí ste možno aj v dobrej viere volili Igora Matoviča a jeho hnutie OĽANO, vám takéto správanie sa Igora Matoviča nevadí ?! Vám nevadí, že včerajším vyjadrením sa na adresu všetkých našich zákonodarcov v NR SR urobil z NR SR hniezdo resp. trhovisko piatej cenovej skupiny, kde sa len tak kupujú a predávajú poslanecké mandáty ?! Naozaj je to podľa vás v poriadku ?! Podľa mňa nie a ešte raz NIE !!!

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.

pocasie-10-5-2021

Týždeň kontrastov. Najskôr nás vyfúka horúci vzduch, potom poleje dážď

10.05.2021 00:00

Počasie počas týždňa bude mať dve tváre. Najskôr veľmi horúcu, potom zase mokrú. Kam až stúpnu teploty a kedy sa počasie zlomí?

Výťah

V Bratislave zomrelo dieťa po zaseknutí sa výťahu, žena je ťažko zranená

09.05.2021 19:04

Bližšie okolnosti tejto udalosti sa v súčasnosti preverujú.