Keď skutočnosť je označená za rasizmus a nenávisť. .. !

…a hlavne ak tá skutočnosť je jasne dokázateľná, preukázateľná a pravdivá !

Včera (nedeľa 26.04.2020) som napísal a zverejnil článok o tom, ako tretí najvyšší politický činiteľ v SR, nám dával za vzor istú časť obyvateľstva SR a pritom to malo byť absolútne opačne. V článku som jasne pomenoval dôvody, prečo to malo byť opačne a vôbec tam nebol ani najmenší náznak prejavov rasizmu resp. nenávisti. Tí z vás ktorí ste si to stihli prečítať, mi dáte určite za pravdu a vy ostatní, ktorí ste tú možnosť nedostali, si žiaľ bude musieť počkať na dobu, keď preukázateľná pravda a preukázateľné skutočnosti, nebudú označované za rasistické a nenávistne !

A teraz vo všeobecnosti, aby som znova nebol označený za rasistu a nenávistníka. Mimochodom nikdy som voči nikomu nepociťoval nenávisť, ani dnes a ani do budúcnosti a už vôbec som ľudí nerozdeľoval a neposudzoval podľa rasy a iných odlišností, ale vždy som sa snažil veci a skutky pomenovať pravými, nefalšovanými a ničím skresľujúcimi faktami, začo som si pravda v živote neraz narazil tu moju tvrdohlavú „palicu“, ale z pravdy, nech je akokoľvek nepríjemná, nikdy neuhnem ani o chlp a keď bude treba, budem za pravdu aj trpieť, ba niekedy aj neprávosti strpieť, ale nepoddám sa, ani náhodou ! Pravda sa nedá ani umlčať, ani zničiť, dá sa len na istý čas oddialiť !

Takže vo všeobecnosti, ako mám súhlasiť s tým a neozvať sa, ak je nám verejne dávaná za vzor nejaká časť obyvateľstva, ktorá preukázateľne nám za vzor nemôže byť dávaná a ba práve naopak práve tí čo im je táto časť obyvateľstva dávaná za vzor sú tí (väčšinoví) ktorí sú jednoznačne a preukázateľne vzorom pre tých, čo sú za vzor dávaní ! Prosím, čo je na tom nenávistné a rasistické ! Naozaj nechápem ! Myslím, že rozumnému človekovi, poctivo pracujúcemu občanovi SR je absolútne jasné o čom tu píšem, hlavne ak si pozrie resp. už videl túto TB –  https://www.youtube.com/watch?v=STEEyUFvq-Y . Prosím pozrite si túto TB a vyjadrite sa, dúfam slobodne a demokraticky, či je rasistické a nenávistne, ak som vo svojom nedeľňajšom článku jasne pomenoval dôvody prečo by hlavným vystupujúcim v tomto videu mali byť daní za vzor tí ostatní tím, ktorí sú v tomto videu nám dávaní za vzor, žiaľ moje argumenty na zmenu vzoru a vzorových v tomto videu, tu nemôžem napísať, nech by boli akokoľvek pravdivé a bez problémov dokázateľné, lebo by som bol okamžite označený za rasistu a nenávistníka.

Nateraz nemá význam túto TB tretieho najvyššieho ústavného činiteľa SR, dopodrobna okomentovať lebo ešte nedozrel na takúto pravdu čas a je mi z toho smutne rozhorčene . Áno som pobúrený, že pravda jasne podložená nevyvrátiteľnými argumentami, sa vydáva za rasizmus a nenávisť !!!

 

Odkaz do STVR – nedávajte im hračky, ale mier a nádej!

02.12.2025

A opäť, niečo neskutočné, čo dnes ráno okolo 6:00 hod. odznelo na vlnách STVR/SRo. STVR/SRo dala veľký priestor akejsi slovenskej nadácií, ktorá chce ukrajinským deťom v Chersone poslať hračky, ktoré chcú vyzbierať v zbierke. Ale POZOR! Ide o „mimoriadnu“ udalosť, lebo istá pani, ktorá na STVR/SRo, za túto „prepotrebnú“ aktivitu pre ukrajinské deti [...]

Kto povie, že na Ukrajine je masívna korupcia, musí byť okamžite vymazaný, odstavený. .. !

30.11.2025

Hneď na úvod tohto článku žiadam admina blogpravda.sk, aby mi vrátil, uverejnil v plnom rozsahu všetky moje články, ktoré som napísal na základe faktov, na základe Európskeho Dvora Audítorov pri EÚ, že Ukrajina bola, je a ešte dlho bude najskorumpovanejší štát, nielen v rámci Európy, ako takej, ale aj celého sveta! Presne tak, ako You Tube vrátil celý profil MUDr. [...]

„Spravodlivé a objektívne“ média a teraz ste kde?

28.11.2025

Pýtam sa Vás v Sme.sk, Aktuality.sk, Denník N, TV JOJ, TV Markíza, TA3, ale j a hlavne v STVR, kde ste? Naraz máte malo novinárov, redaktorov…, „pouličných“ pracovníkov? Zrazu ste mediálne hluchí a slepí? Nuž Slováci a o čo ide, tentoraz? Nuž teda, „len“ o toto. Keď dnešná opozícia, „apolitické“ mimovládky a „občianska“ verejnosť, zvolávajú [...]

putin

Provokácie na východe NATO vníma ako ohrozenie polovica Slovákov, 9 z 10 voličov Smeru by spojencom neposlalo pomoc

11.12.2025 12:32

S pomocou severoatlantickým spojencom by však súhlasila len tretina Slovákov a Sloveniek.

Ursula von der Leyenová

Von der Leyenová je najvplyvnejšou ženou sveta. Rebríček Forbesu prekvapil treťou v poradí, Slovenku v ňom nenájdete

11.12.2025 12:22

V rebríčku figurujú ženy z 25 krajín, polovičný podiel majú ženy z USA.

SR ŠTS kauza Mýtnik J. Brhel proces BBX

Brhelov právny tím o kauze Mýtnik: Prokurátor priznal, že škoda v desiatkach miliónov bola vymyslená. Obracajú sa na Žilinku

11.12.2025 11:46

Zo záverečnej reči prokurátora v kauze Mýtnik, kde je obvinený aj Jozef Brhel, podľa tímu jeho právnikov vyplynulo, že žiadna škoda štátu nevznikla.

Ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov

Lavrov: Všetky nedorozumenia so Spojenými štátmi ohľadom Ukrajiny boli vyriešené

11.12.2025 11:40

Minister zopakoval, že Rusko nebude súhlasiť so vstupom Ukrajiny do NATO a že požaduje zabezpečiť lepšiu ochranu pre po rusky hovoriacich ľudí na Ukrajine.