Zuzana Čaputová a jej ostrá výzva Igorovi Matovičovi. .. !

…už jasnejšie a adresnejšie sa to hádam ani nedalo. I napriek tomu, že Zuzana Čaputová nespomenula Matoviča menovite, ale každý pozorný a rozumný občan SR pochopil, koho mala na mysli.

Totiž Zuzana Čaputová sa na svojej facebookovej stránke v krátkom videu prihovára, akože k nám občanom SR, ale jasne ma na mysli jedine Igora Matoviča. Celkom „materinský“ sa mu prihovára a doslova ho prosí a zároveň povzbudzuje, aby to nevnímal, ako poníženie, ale dnes v týchto pre neho ťažkých časoch, ako prirodzenú a samozrejmú vec, budem časť citovať : „…táto situácia je náročná pre všetkých (pre Igora) a nie je žiadnou hanbou nechať si poradiť (Igor) od odborníkov na duševné zdravie.“, „…ak si však už pomôcť nevieme (Igor), nechajme, aby nám pomohli iní.“

Od Zuzany Čaputovej je to síce diskrétne zaobalene, ale adresát tohto jej príhovoru je absolútne jasný – Igor Matovič !!!

https://www.facebook.com/zcaputova/videos/157014958903774/

 

Od Zuzany Čaputovej sú to prvé rozumné slová, ktoré aj keď nepriamo, vyslovila vo vzťahu k „premiérovi“ jej krajiny !

Jaroslav Naď a jeho „slušný“ odkaz Slovákom – „Kto chce kam, pomôžme mu tam. Špiny. “

16.05.2025

Včera minul rok od atentátu na Predsedu Vlády SR. Zámerne neuvádzam meno lebo, aj keď je nesmierne podstatné na koho a prečo sa strieľalo, tak z politicko-spoločenského hľadiska, je oveľa podstatnejšie to, že to bol útok na tretieho najvyššieho ústavného činiteľa SR a z hľadiska moci a kompetencií v štáte, na najmocnejšieho ústavného činiteľa! Teda je jedno, [...]

Leyenovagate jasne preukazuje, že covid preparáty neboli v čase ich hromadnej, nútenej, násilnej aplikácie do ľudí, úplne v poriadku! A dnes už sú?

15.05.2025

Nie, tu nejde len o prasprostý kšeft, o prasprostú korupciu na najvyšších miestach EÚ/EK! Tu ide o oveľa viac! Ale pekne po poriadku. Ja neviem, ale ľudia akosi rýchlo zabúdajú a už vôbec sa nesnažia si dávať veci do súvislosti! To si už naozaj nepamätáme, že akákoľvek snaha o liečbu C-19 bola doslova zakázaná?! To si už naozaj nepamätáme, že aj samotný, dnes [...]

Prečo si toto u našej opozície žiadne média nevšímajú a neinformujú Slovákov o tom?

14.05.2025

Ostatné víkendové politické relácie (STVR, TA3, TV JOJ, Markíza) jasne ukázali, čo je naša dnešná parlamentná opozícia zač! Veľmi dôležitá je v tejto súvislosti otázka na všetky tieto média, ktoré ich mali, majú v štúdiách svojich politických diskusných reláciách, prečo sa ich na istú jednu otázku nespýtali ani len raz, ba nespýtali sa ich na to, ani len [...]

Biden

Bidenovi diagnostikovali agresívnu formu rakoviny prostaty

18.05.2025 22:22, aktualizované: 23:03

Metastázy sa rozšírili do jeho kostí a americký exprezident v súčasnosti s rodinou prehodnocuje možnosti liečby.

maďarsko, budapešť, protest

V Budapešti opäť protestovali proti obmedzovaniu slobody

18.05.2025 21:54

Proti pripravovanému vládnemu zákonu namierenému proti médiám a občianskym organizáciám prijímajúcim financie zo zahraničia demonštrovali tisíce Maďarov.

portugalsko voľby

Vo voľbách v Portugalsku podľa odhadov vyhrala vládnuca koalícia. Zrejme však nezíska väčšinu v parlamente

18.05.2025 21:37

Po posledných voľbách vlani v marci stredopravá Demokratická aliancia vytvorila menšinovú vládu, ktorá sa o rok neskôr rozpadla.

babiš

V Česku stúpla podpora opozičného hnutia ANO aj vládnej koalície Spolu

18.05.2025 19:27

Na treťom mieste by podľa prieskumu skončila nacionalistická strana SPD Tomia Okamuru.