Založ si blog

Truban, Beblavý, Kiska v hlbokom predklone . ..

…“Sláva víťazovi česť porazeným“, Áno každý demokraticky zmýšľajúci občan sa musí skloniť pre výsledkami demokratických volieb a nezotrvávať na pozíciách samoľúbosti (ješitnosti). Občan rozhodol, občan rešpektuj !

Dnes je predčasné hovoriť čo bude ďalej, ešte to chce nejaký čas, lebo aj tie prvé vyjadrenia politikov sú ešte značne pod vplyvom emócií z volebnej noci. Jedno je však isté, Truban, Beblavý a Kiska budú musieť ísť pred Igorom Matovičom do hlbokého predklonu ! Aké to musí byť ponižujúce hlavne pre Andreja Kisku, že ako bývalý najvyšší ústavný činiteľ sa bude musieť prosiť „bláznovi z Trnavy“, aby ho prijal pod svoje krídla a tak sa zachrániť ! Aké to musí byť ponižujúce pre Beblavého a hlavne Trubana, keď budú musieť byť v hlbokom predklone pred „bláznom z Trnavy“, hlavne keď majú v prezidentskom paláci Poistku a všetky neoliberálne „objektívne“ média im robili „zadarmo“ dlhodobú predvolebnú kampaň ! Toľké peniaze boli „naliate“ do PS/SPOLU, Za ľudí a výsledok nadmieru mizerný a nebyť zahraničných „Slovákov“, tak by boli ešte slabší ! Unesú to títo pred voľbami „nafúknutí“ „politici“ ?!

Uvidíme ako si ustojí Igor Matovič svojich predvolebných sľubov a nedovolí neoliberalizáciu spoločnosti a nedopustí, aby sa do prípadného budúceho programového vyhlásenia vlády dostali zvrátenosti !

Sme Rodina – naozaj drahá nevesta !

SMER-SD – to nie je zánik, len na istú dobu „odoslanie“ do politickej karantény !

ĽSNS – bojovať proti všetkým a dosiahnuť takýto výsledok, klobúk dole ! Váš čas ešte príde !

KDH – aj dnes by ste Alojz Hlina podpísali „pakt o neútočení“ s neoliberálmi ?! KDH má budúcnosť, ale bez Vás Alojz, nech sa páči opäť na politickú „ulicu“, lebo verím, že samotní KDH-áci vás na tú ulicu vyhodia !

VLASŤ – Štefan Harabin a jeho veľká predvolebná chyba, ak chceš uspieť, tak nemôžeš kopať okolo seba ako besná kobyla, do všetkého a do všetkých = asi je to koniec vašej politickej „kariéry“ pán Štefan Harabin, nie však strany VLASŤ, je tam veľa mladých a nádejných ľudí, aby presadzovali vaše myšlienky !

SNS – samoľúbosť Andreja Danka opäť pochovala túto pre Slovensko prepotrebnú stranu, svojou politikov proti strane a proti svojim dlhoročným členom, dosiahol to, že sa musia okamžite zo strany porúčať ON (BAJAJA), Gajdoš, Matečná, Lubyová a hlavne Bašistová !

MOST-HÍD – tu jednoznačne rozhodol „charakter“ z pred štyroch rokov ! Ale má to pre maďarskú menšinu jeden veľký význam, budú musieť sa zlúčiť do jednej „maďarskej“ strany, ale bez „charakterných“ „osobností“ !

V prezidentskom paláci by mala „Poistka“ okamžite poveriť Igora Matoviča zostavením väčšiny v NR SR, lebo nie je čas naťahovať tento marazmus, do ktorého sme sa dnes ráno zobudili.

Ďalší môj komentár k výsledkom volieb a povolebnom vývoji neskôr, až po prvotných vyjadreniach „víťazných“ a „porazených“ lídrov jednotlivých politických subjektov .

Hospitalizácia Igora Matoviča je nevyhnutná a je celkom určite namieste!

26.11.2020

Myslím to celkom vážne ! A je to na prospech nie len jemu samotnému, ale predovšetkým je to na prospech celej našej spoločnosti. A ako to dosiahnuť ? Nuž presne tak, ako on chce dosiahnuť, aby sa občania SR išli testovať. Teda „dobrovoľne“ – nasilu! Je potrebné Igorovi Matovičovi dať jasnú slobodnú vôľu – buď pôjde dobrovoľne na niekoľko mesiacov na riadne [...]

I privinula Zuzana Igora na svoju politickú hruď, i zbavila ho viny. . .

25.11.2020

Zuzana Čaputová dňa 24.11.2020 učinila „zásadné“ vyhlásenie k občanom SR, k aktuálnej politickej situácií v našom štáte. Stretol som sa z názorom, že ju za toto nemáme už nijako „vyrušovať“ lebo viac už vykonať pre blaho národa nemôže. Naozaj ? Nuž ja som presvedčený, že svojim „zásadným“ vyhlásením ešte viacej situáciu zhoršila. Pozrime sa nato [...]

Zuzana Čaputová, je čas prezuť črievičky za bagandže!

24.11.2020

Aby nedošlo k omylu. Myslím tým prezutie – politické črievičky, za politické bagandže. Zuzana Čaputová, v pozícií najvyššieho ústavného činiteľa SR, už raz politické bagandže na „nohách“ mala. Bolo to po celý čas, keď v nich „chodila“ od svojej inaugurácie 15. júna 2019 do vyhlásenia výsledkov parlamentných volieb 2020 – do 1.3.2020. Začnem však [...]

NAKA

NAKA preverí informácie o údajnej korupcii prokurátorov

26.11.2020 16:48

O údajnom korupčnom správaní sa prokurátorov hovoril Alojz Baránik (SaS). Tvrdí, že môže mať informácie o tom, že prokurátori berú úplatky vo výškach 500 alebo 1000 eur.

Boris kollár

Kollárove návštevy sú vraj v poriadku, v piatok ho prepustia

26.11.2020 16:32

Generálny riaditeľ nemocnice potvrdil, že došlo ku konfliktu medzi sestričkami a priateľkami šéfa Národnej rady.

balistická raketa

Rusko vyskúšalo novú hypersonickú strelu protiraketovej obrany

26.11.2020 16:32, aktualizované: 17:01

Fregata triedy Admiral Gorškov úspešne otestovala protilodnú hypersonickú riadenú strelu 3M22 Cirkon v rámci testov nových zbraní.

November 89

Mikulec: Postup policajtov pri incidente s Gálom a Zajacom na výročie novembra '89 sa preveruje

26.11.2020 15:39

Minister vnútra sa podľa svojich slov o incident zaujíma. Postup bratislavských krajských policajtov je podľa neho predmetom kontroly.