Založ si blog

Andrej Kiska – Audiobiografia . .. !

…áno, je zbytočne písať o sebe dlhé a nudné autobiografie, stačia dve, tri audiobiografie a je nám všetkým jasné o akého človeka ide. Ďakujem Andrejovi Kiskovi, že sa nám takto autentický predstavuje. Aj to posledné tretie audiobiografické video, je síce krátke, ale o to výstižnejšie !

Tu už naozaj niet čo riešiť. Už nepomôžu žiadne výhovorky o akomsi zostrihaní, alebo o Ficovej pomste, jednoducho nič – „padla klec“, Andrej Kiska !

Taktiež je zbytočné sa vôbec zaoberať sa a rozoberať obsah tejto Kiskovej audiobiografie. Každému súdnemu a príčetnému občanovi – voličovi musí byť jasné, že u Andreja Kisku nie je všetko s „kostolným poriadkom“ a už vôbec nie v súlade s trestným právom, platným na území SR. Nuž, ale to nechajme na orgány činné v trestnom konaní, ktoré pravdepodobne v Kiskovej veci konajú v absolútnom utajení, lebo do Denníka N, sa nedostala žiadna informácia o týchto Ficových pomstychtivých videách, tak, ako sa to deje vo vzťahu k Ficovi, SMER-SD a všetkých, ktorí sa len obtreli o Fica a SMER-SD napr. „autentická“ „kočnerová threema“ !

Ako je možné, že najinformovanejšia „novinárka“ všetkých čias na Slovensku Monika T. z menovaného denníka nedisponuje, touto Kiskovou audiobiografiou, kde sa zasekol prúd absolútne „dôveryhodných“ informácií z jej dôveryhodných zdrojov ?! Ako to, že si Andrej Kiska na to, aby zistil, kto stojí za týmito „pomstychtivými“ a „vymyslenými“ videami, musí najímať etických hackerov ! Veď v iných „trestných“ prípadoch, keď sa jedná o dnešnú vládnu koalíciu a „nedemokratickú“, „fašistickú“ opozíciu, stačilo si prečítať článok od menovanej „novinárky“ a verejnosti bolo všetko nadmieru jasné, vieme, kto, kde a s kým ! Kde sa podela jej a jej kolegov, tá povestná investigativita ?!

Nuž občan – volič, urob si o tom vlastný úsudok…

No a čo robí najväčšia bojovníčka proti korupcií, rozkrádaniu, etického a morálneho profilu politikov – Veronika Remišová ?! Áno ta stále neverí nielen vlastným ušiam, ale už ani vlastným očiam. Pre ňu Kiskova audiobiografia je len nechcenou fikciou, to predsa šéf strany Za ľudí nemôže byť, to je predsa všetko len zostrihané, ale už nám akosi nechce povedať z čoho a z akých záznamov, by to malo byť zostrihané. To nám Antikorupčníčka chce nahovoriť, že Michal Šeliga sa nahral a narozprával osobitne a aj Andrej Kiska sa niekde v prítmí nahral a narozprával samostatne a potom to nejaký neetický hacker zostrihal, spojil a po kúskoch servíruje na internete ?! Toto nám chcete nahovoriť pani Remišová ?! Naozaj biedne ospravedlňovanie straníckeho šéfa ! Alebo sa dočkáme aj takej konšpiračnej teórie, že Andrej Kiska na poslednú chvíľu odstúpi z kandidátky Za ľudí, vy a „vaše“ „objektívne“ média spravíte z neho obeť nechutnej predvolebnej kampane, a keď sa vám podarí pozliepať multi koalíciu, tak vás, ako najčistejšiu z najčistejších, občianka a environmentalistka Zuzana Čaputová bude akceptovať, ako ministerku vnútra SR a vy následne Andreja Kisku „očistíte“ od tejto nebotyčnej špiny, ktorú roky kdesi v utajení vyrábal samotný Robert Fico alebo nebodaj „fašisti“.

Odporúčam Veronika Remišová, aby ste „vinníka“ týchto videí hľadali, len a len u Andreja Kisku, pretože s najväčšou pravdepodobnosťou nejde o pomstychtivého Fica, ale o vyrovnávanie si účtov podtatranskej mafie, lebo niekto niekomu nepomohol, niekto niekoho neošklbal ešte viac, ako chcel a pravdepodobne je to zámerom aj niektorých vašich predvolebných koaličníkov, ktorí asi pozabudli nato, že máte podpísaný pakt o neútočení, ale história pozná aj zradu Adolfa voči Josifovi Vissarionovičovi, keď flagrantne porušil, taktiež pakt o neútočení – Ribentrop – Molotov.

Nuž občan – volič, urob si o tom vlastný úsudok…

A čo robia „slovenské objektívne“ celoplošné „mienkotvorné“ média ?! Andrej Kiska je pre nich nedotknuteľný, je pre nich politickým „bohom“ ! Snažia sa síce písať a informovať o tejto jeho (Kiskovej) audiobiografií, akože kriticky, ale v každom článku a reportáži ho hneď aj svojsky „očistia“, nezabudnú zdôrazniť, že ich politický „boh“ sa predsa „sám“ ponúkol NAKA na výsluch, že pravdepodobne za tým stojí nielen pomstychtiví Robert, ale aj tajné mimozemské služby !

O tejto Kiskovej audiobiografií buď len malý a obsahovo prázdny článok, alebo reportáž a následne spŕška dehonestujúcich článkov a reportáži o smeráckej mafií a hlavne o plazivom fašizme. Posledná ich detinská iniciatíva je tá, že práve dnes redakcia SME začína s akousi kampaňou „Nie v našej krajine“ a vraj už rozdali desiatky tisíc odznakov s preškrtnutým hákovým krížom ! Avšak máte tam vážení jeden nesmierne dôležitý nezmysel, prosím naštudujte si Svastiku z doby neolitu (asi z 5. tisícročia pred Kristom – https://sk.wikipedia.org/wiki/Svastika) a pod ten váš preškrtnutý svasticky znak ste mali uviesť – Nemecký nacizmus, lebo inak ste pomiešali všetko čo sa len dalo ! A ešte jedna pripomienka, my tiež nechceme, aby sa tu šírili myšlienky fašizmu, ideológia strachu, nenávisti a totality, ale nie v našej krajine, ale na území našej milovanej Slovenskej republiky ! Skúste definovať, kde sa vlastne nachádza tá vaša krajina, lebo sme akosi v tom stratení, o akej časti sveta to vlastne hovoríte. A ak sa snažíte svojimi pomýlenými odznačikmi poukázať na plazivý fašizmus, netoleranciu, šírenie strachu a nenávisti, tak ste to už lepšie spraviť nemohli, lebo ste si tým dali vlastný gól, lebo len ten rozsieva v spoločnosti strach , nenávisť, netoleranciu, ktorý tvrdo presadzuje len tú svoju pravdu a to robíte jedine vy , neoliberáli, lebo kto neuznáva vašu neoliberálnu „pravdu“ , tak ten je pre vás nepohodlný a teda je potrebné ho označiť za nevhodného !

Apropo, koľko že stála výroba týchto infantilných odznačikov, a kto ich zafinancoval a ktorej že to politickej strane započítate do predvolebných nákladov, a tých otázok okolo tohto divadla je naozaj neúrekom …?!

Nuž občan – volič, urob si o tom vlastný úsudok…

A čo robí Poistka v prezidentskom paláci, nuž mlčí. Ak by sa jednalo o lídrov strán ĽSNS, dnešnej vládnej koalície alebo VLASŤ, tak by už iniciatívne vydala naživo stanovisko k týmto videám a bolo by to „predvolávačiek“ na koberec od samotného GP, cez policajného prezidenta až po posledného etického hackera ! Ale keďže sa jedná o „chránenú“ zver v podobe Andreja Kisku a hlavne ak environmentalistka, ako Poistka v prezidentskom paláci nesmierne vyznáva a uznáva hodnotové nastavenie svojho bezprostredného predchodcu, s ktorým sa plne stotožňuje a je pre ňu veľkým vzorom, tak mlčí a mlčí . Naozaj vyvážená a nestranná politika „hlavy štátu“, len škoda, že Zuzana Čaputová je Poistkou, len pre vyvolených a nie pre všetkých občanov Slovenskej republiky. Nuž ale čo môžeme očakávať od osoby, ktorá tiež žije v rovnakej krajine, ako iniciatíva „Nie v našej krajine“ a nie v Slovenskej republike, lebo my ostatní hovoríme neoliberalizme „Nie v našej drahej Slovenskej republike“ !, ale žiaľ nemáme sponzorov, ktorí by nám vyrobili odznaky, kde by bol v kruhu preškrtnutý symbol „NL“ – NeoLiberalizmus !

Nuž občan – volič, urob si o tom vlastný úsudok…

Záver :

Je absolútne jedno, či sa ešte objaví nejaká „pomstychtivá“ Kiskova audiobiografia alebo nie, každému rozumnému občanovi – voličovi SR je jasné, že títo politici na neoliberálnej strane, ne sú tí, čo by mali po PV 2020 prevziať moc v štáte, ale mali by byť postavený pred spravodlivý súdny tribunál, bez nenávisti, bez šírenia strachu, ale len tak normálne, demokratický a právne, ako to oni požadujú na svojich politických oponentov, ale oni sú tak nie nenávistní a oni nešíria strach a totalitnú ideológiu, lebo oni svojich politických protivníkov nechcú postaviť pred spravodlivý súd, ale ich rovno posielajú a dávajú do „basy“ a z toho je jasne vidieť, kto tu šíri strach, nenávisť a pritom sa „oblepuje“ akýmisi infantilnými odznakmi ! FUJ !!! Občan – volič SR vydrž, už len tri dni a rozhodneš !

 

Prvých 100 dní „vlády“ lebo Fico a potom až dokonca „vlády“, už len, lebo Fico. .. !

30.03.2020

…od Matoviča a spol. nepočúvame nič iné, len „…lebo Fico…“, „…lebo bývalá vláda zlodejov…“, „…lebo prázdna špajza…“ a podobné tragikomické výhovorky a nezmysli ! Novinári chodia okolo Matoviča a jeho „vlády“ doslova po špičkách, len aby sa ich nebodaj „nedotkli“ nejakou tou štipľavejšou resp. [...]

Čaputová, Matovič, Krajčí – tak toto si povinne pozrieť. .. !

28.03.2020

…a nielen pozrieť, ale sa aj poriadne zamyslieť ! Čo to tu vlastne vystrájate, ako manipulujete za pomoci stále a večne vám naklonenými médiami ! https://www.youtube.com/watch?v=ElxjRl21Oes Súhlasím s MUDr. Igorom Bukovským, úž nám dochádza s vami trpezlivosť, čo sa týka vášho „riešenia“ boja proti SARS-2. Na základe uvedeného videa sa vás pýtam : Igor [...]

Kapitalizmus a Komunizmus sú rovnocenne zodpovedný za SARS-2. .. !

27.03.2020

…obidve tieto spoločenské a štátne zriadenia (ideológie) sú rovnocenné za „vznik“ a šírenie SARS-2 ! Budem sa snažiť byť čo najstručnejší, a nechávam na čitateľovi, do akej miery je tento môj názor akceptovateľný. Kapitalizmus – vláda kapitálu nad ideológiou. Úzka skupina, nesmierne majetných ľudí sveta, ktorí majú v rukách podstatnú časť [...]

Nový terminál na letisku v Bratislave

Slovensko končí s repatriáciami, len z Británie chce domov 2500 ľudí

31.03.2020 07:30

Od polnoci 2. apríla prestáva Slovensko prijímať žiadosti o repatriáciu. V pondelok pristáli v Bratislave dve lietadlá - z Dublinu a Helsínk.

študenti, košická župa, internáty, vyhadzov

Študenti sú nahnevaní, vypratali ich bez ich vedomia

31.03.2020 07:00

Košická župa dala vypratať internáty, majú slúžiť pre záchranárov či pre karanténu. Osobné veci študentov vyhádzali v plastových vreciach.

pocasie-31-3-2020

Zima stále kraľuje, kedy sa počasie zmení?

31.03.2020 06:22

Napriek tomu, že je apríl za rohom, je ešte stále poriadna zima. Zmena je na obzore, ale kedy príde?

Donald Trump

Online: Počty mŕtvych na koronavírus v USA rýchlo rastú, je ich viac ako tritisíc

31.03.2020 06:00, aktualizované: 07:34

Aj ked v USA otestovali viac ako milión ľudí na koronavírus, v pomere k veľkosti populácie testujú menej ako Taliansko či Južná Kórea.

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 172
Celková čítanosť: 1206599x
Priemerná čítanosť článkov: 7015x

Autor blogu

Kategórie